Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
Anaxamon, taktiež sa pripájam k nasti, nech ti to skúšanie dopadne výborne a nezabudni aj pri šatách ide o ´´lásku na prvý pohľad´´ držím palce ;-)
Odpovedať
aj ty si tak zamilovala do svojich? bo ja som ich videla len na obrázku a len také som chcela 8-) ale skúšala som aj iné...aké máš?
Odpovedať
Ahoj ja som bola v jeden den asi v troch salonoch, mali krasne šaty, ale nebolo to to pravé orechové a potom ked som si skusila tie svoje, už som ich nechcela dať dole, sadli na ako r.ť na šerbel. :-D a uz som neskúšala ani ostatné.Vieš niekedy je dobré zobrať so sebou kamarátku, alebo mamku, ale výber je už len na tebe, lebo je to len tvoja svadba a ty sa musíš cítiť vynikajúco. Nasti ja mam šaty San Patrick Bianca a ty?
Odpovedať
awojte, tak som bola, vyskusala som asik sest alebo tak, do troch ma nezapli :-D :-D cisla 42 a 44 prosto nie su pre mna:-) najviac ma ocarili v tom salone tieto saty http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
ahojte, tak anax, ty máš podobný štýl jak ja :-) ja mám la sposa galatea a tie su tiež s takými rakávkami :-) to ninka: ja bola s mamcou vyberat, a mám tie ktoré som chcela od začiatku a nič iné neskúšam a radšej ani ikde nekukám 8-) a bianca neviem jak vypadajú ale určite sú krásne ;-)
Odpovedať
nasta, ja som svoj povodny sen o satach absolutne vymazala este vo februari..no a tieto saty su nieco na co som sice pomyslela ale nejako som sa im nevenovala...a sadli relativne ok, aj ked som sa potom videla na fotkach tak som sa seba zlakla, ale v reali som sa citila fajne v nich
Odpovedať
anax: =-) krasne uz si aj vybrala ci este zvazujes? 8-)
Odpovedať
nie este som si ich nerezervovala, ak sa mi podari tak chcem ist dneska do salonu nevesta v petrzke, no a ak by som este stale vahala tak asik zajtra do pronuptie a potom sa uz rozhodnem:-)))
Odpovedať
anax...to je najlepsie pochodi a porozmyslat 8-) neponahlat sa 8-) a uz si rozmyslala nad ucesom....? =-)
Odpovedať
tak chcem zavoj, taky dlhsi pod zadok a k tomu bud rozpustene vlasy alebo napolo rozpustene...uvidim co mi na skuske viac pristane... ty ako s ucesom?
Odpovedať
anax, ty máš iné exkurzie po svadobkách :-) držím prsty nech ti aspon jedny padnú do oka :-)
Odpovedať
anax..ja nechcem zavoj ale inak to chcem tie polorozpustene ..alebo tak..len nemam presnu predstavu..a kadernicka mi nejako nevedela poradit skor asi ma radsej vypnute vlasy :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam semka v pc odlozene fotky jednej nevesty ktorou som sa nechala v ucese inspirovat, tak verim ze moj kadernik nebude frflat a bude posluchat a vyskusa mi to, druha vec bude ci sa mi to hodi alebo nie:-))) nasta, no verim ze padnu:-) a ono ked som tak odkladala to skusanie siat teraz to musim nejakym sposobom dobehnut:-))
Odpovedať
:-) pridala som si foto :-D
Odpovedať
super nasta a nejaky album si nezalozis?? :-D
Odpovedať
no skúsim aj to ale to mám aj tak skopnuté fotky od iných báb tak aby sa nenahnevali :-) myslíš že sa nenahnevajú 8-)
Odpovedať
tak zalezi od toho ci mali v albumoch napisane ze si nezelaju kopirovanie alebo to tam nemali napisane, ak su to teda ich vlastne fotky.. ja ked som od nejakej nieco kopcila a dala do albumu, som sa spytala cez IP a nasledne aj k tej fotke v albume pripisala od koho ju mam ;-)
Odpovedať
no tak si vytvorím a možte sa kochať :-N
Odpovedať
už jo hotovo x-)
Odpovedať
paradicka:-) vidis ako lahko to slo takze ty tiez zeleno biela vyzoba? a saty mas maslovej farby ci biele?
Odpovedať
no maslové bo biele mi nešli som v nich blbo vypadala, a tiež chcem zeleno-bielu, taká bude aj kytica...biele orchidee 8-)
Odpovedať
no to je to ze asi tiez budem mat napokon maslove saty, avsak neviem ci si mam k nim potom dat bielo zelenu kyticu, ako mam v albume a bielo zelenu vyzobu alebo mam tu vielu vymenit za maslovu...sa nad tym predbezne trapim ako to vymysliet :-D
Odpovedať
no ja to mám tak že to bude biele, ale priateľ bude mať maslovú košeľu a kravatu...hádam to nebude blbo vyzerať, ked to bude biele 8-) ale popýtam sa ešte tam čo bude svadba či majú aj maslové ale ak nie tak sa nezbláznim :-o
Odpovedať
tak ja to mam v sale, takze by sa dalo prisposobit hocico, smaozrejme obrusy budu len biele:-) takze este ma mata variacia biela smotanova a zelena :-N
Odpovedať
no tak to tiež môže byť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny slnieckovy dnik zelam :-) cajovka: prezyvku mam odvodenu od prezyvky draheho (on je joda, tak ja jodovnica), vymyslel mi to jeho kamos. Pancusky budem mat samodrzky. Nevedela som sa rozhodnut ci biele alebo telove, tak som si kupila oboje :-) Co sa tyka agentury, nie som organizacny typ, preto som chcela, aby som len niekomu povedala co a ako chcem a oni mi to vsetko vybavia a vybehaju :-) Ich provizia nas vyjde na 11.000. Ale za to ze sa nemusime stresovat a riesime vsetko len s jednym clovekom nam to stoji. My sme si datum vyberali podla toho, ze 14.9. mame vyrocie. A keby nebol tento rok prestupny, tak by nam to vyslo :-)
Odpovedať
jodovnica: no super :-D ..tak stres je hnusak..hadam budete spokojni so sluzbami ...vidis ten nezbednik prestupny..ale 13 je krasne cislo :-D
Odpovedať
dnes idem skusat dalej, dnes ma caka salon fany, drzte paluchy aby to dobre dopadlo:-))) xixi
Odpovedať
Ahojte, tak aj ja sa k vam pridavam s tou 13kou ;-) Este nemam saty a chystam sa tak v polovici maja, myslite, ze je to ok. Ja z toho skusania siat zacinam mat akysi divny pocit :-S Anax, ako bolo vo fany? Tam sa mi nejake pacili, ked som kukala na nete, tak som zvedava. drzim palce
Odpovedať
dinah bolo dobre, som bola spokojna s pristupom, nic som si vsak nezarezervovala, este poskusam inde..zajtra idem do salonu nevesta.. inak v polke maja? no neviem mozno v martine to bude lepsie ako semka ale mne dneska pani povedala ze jaj my rezervujeme uz na polku oktorba:-)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?