Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
ahojte vsetky zajtrajsie nevesty. Tak co hovorite na predpoved pocasia? Ja mam z toho asi najvacsie stresy. Nesmie prsat a ze 19stupnov? Brrrrrrr :-.
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, drzte sa...krasny den zelam, uzite si to...
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence,za vsetky zajtrajsie dakujeeeeeme,asi ostatne nestihaju,ja som u nasich,maly este nespi,ja padam na hubu.Pol dna som zdobila miestnost...Inak pocasiu sa vytesujem,neznasam horko,19 je pre nas vsetkych pozehnanie,aj pre zakusky... no idem sa snazit na nic nemysliet,stretneme sa po svadbe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby (teda uz zienky-manzelky :-D), tak ako? :-) u nas bolo paradne pocasie, trochu pofukovalo, slniecko svietilo, bolo teplucko a cele to dopadlo nad ocakavania super, s manzelom sme si to vsetko paradne uzili a sme veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi spokojni a stastni :-) Pri foteni na bratislavskom hrade sme stretli asi 5 dalsich svadobnych parov, neboli ste tam niektora? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooooj manzelky,aj my sme nadmieru spokojni,aj ked nas krpec maly vyzadoval stale maminkinu pozornost,vsetci to pochopili.Pocasie skvele,zabava tiez,boli sme do piatej rana,svalovicu mam riadnu.Uz sa tesime na fotecky.Este nosime vysluzky,ale potom sa tym zacnem zaoberat.Vsetkym vam prajem naaaaadherne manzelstvo... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte 13tky, nam to dopadlo tiez super, hoci Dr. Iljko hlasil na horach snezenie :-S , v Mikulasi bolo krasne, slniecko, prijemne, takze aj fotky dufam budu super. Neviem kto povedal, ze vlastnu svadbu si clovek neuzije, my sme si ju uzili teda riadne, kludne by som si to aj zopakovala :-) Akurat balime na svadobnu cestu, tak vam vsetkym prajem krasne medove tyzdne a vela slniecka do manzelskeho zivota :-)
Odpovedať
na par drobnosti to vyslo tak na 95% podla mojich predstav.. takze som maximalne spokojna
Odpovedať
Ahojte manželky a manželia.....no, takže to máme už všetci šťastlivo za sebou, počasie celkom vyšlo, zábava bola super a teraz sa z toho pomaly ale isto spamätávame....neviem sa dočkať, kedy budú fotečky....teším teším
Odpovedať
ahojte kočky aj u nás bolo uplne úžasne, každý vravel že na lepšej svadbe nikdy nebol a gratulujem aj všetkým ostatným samozrejme
Odpovedať
dievcata a na potomstve kedy zaciname pracovat? ked sme tu tak druzne tak by sme mohli mat aj forum v snazlkach,,, co vy na to? :-D
Odpovedať
ahojte, pici dakujem za gratulaciu v albume...neverila by som ze este aj dnes budem vybalovat po svadbe, stale mam co:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky :-N :-N no aj ja stale cosi vybalujem a hlavne dojedam...manzela som vyprevadila na tyzden do roboty,uz mi je neskutocne smutno. Pici,my sme uz zacali pracovat na dcere,tak som zvedava ci to pojde tak rychlo ako pri prvom :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak ivell prajem vela stastia a hlavne spravnych " kamosov" nech sa vam ta dcerka co najskor podari...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte....baby,ked sa pozriem na pocasie,ani neviem komu mam dakovat ze uz to mame za sebou,teda bolo to o chlp,vystihli sme tusim posledny nadherny vikendik.. pici,podla navodov co mi kazdy dava ako sa robi dcera,sa isto postasti zase chlapec,ale aj tak v poho,hlavne aby sa vobec zadarilo,ked vidim kolko parov okolo ma problemy a pri prvom nemali.A vy uz makate? :-N
Odpovedať
ahojte, ivella prvdu vravis stym pocasim ale zas prepdovedaju ze sa ma este oteplit trosku..mne osobne taketo pocasie vyhovuje, ja som skor na chlad ako na teplo...radsej sa obleciem ako uz ked neviem co zo seba dat dole... :-D dnes som si v robote vymenila cedulku na dverach za novu s novym menom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som na chladnejsie,no zabudla som sa obliect pri jazde na bicykli a teraz tu kycham a smrkam,no neviem ako by to vyzeralo so zajtrajsim datumikom.Ja nestiham ani obcanak menit,az o taky tazden mozno bude cas...este stale nam chodia telegramy od zabudlivcov...take mile spominanie :-N
Odpovedať
ja som dneska pri jednom z darov nasla este tisicku, potesi:-)))
Odpovedať
ivel, no my sa zacneme snazit tak v marci. ja mam totiz este skolu tak sme to z povodneho terajsieho obdobia presunuli na marec hlavne kvoli statniciam
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zase pre istotu hned prvy dar-100eur niekam schovala pre kazdy pripad a za nic na svete si nedokazem spomenut kam,nastastie som to drahemu nepovedala,tak aspon nevypadam ako blbec...v tom zmatku...uz som pozrela fakt vsade,aj medzi tampony...
Odpovedať
ivel najdes ich ked sa zmieris s tym ze proste nie su. a uvidis ako ti dobre padnu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pici,tak v to pevne verim... dnes mame tyzden od svadby,s drahym sme na to cez telefon spominali akoby to bol minimalne rok :-D
Odpovedať
sak to. ved mi to pripada ako vcera a uz je to vyse tyzdna... hehe
Odpovedať
Profilova fotka
No dievcence,vidim,ze po svadbe sa nam uz akosi nechce vypisovat,ani mna to sem uz tak nelaka a hlavne je kopec inych povinnosti.Uz som sa sama sebe smiala,ako som pozerala vsetky albumy z priprav a teraz len svadobneeee :-D ale hlavne som zvedava na vsetky 13-ky :-D :-D
Odpovedať
ahojte mladomanželky....tak čo, ako sa máte? Ako si zvykáte na nové priezvisko....ja to mám ťažké hlavne v práci....
Odpovedať
ja si pomaly zvykam. len miestami dvihnem telefon a predstavim sa po starom ale tak pohodicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som bola na novy obcanak a podpisala som sa starym menom...a to som to tolko doma trenovala.Zajtra cestujeme k svokrovcom,budem musiet asi prvy raz zatykat-nadsena z toho nie som.Ale snad si v priebehu vikendu zvyknem ;-)
Odpovedať
ahoj ivelli prosím ťa koľko korunový kolok si si kupovala na nový občiansky a potrebuješ ešte niečo okrem neho? tak baby konečne som pridala aj ja fotoalbum takže pod Dana Bírová a Karol Kováč popozerajte pá pá
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata.....ako sa mate? ako ubieha manzelsky zivot?.....pridala som par fotiek do albumu od profi fotografa.....ja este nemam nove doklady, lebo sme boli odcestovani a ono to vsetko akosi dlho trva....a podpisy mi tiez robia problem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som este nemala cas pridat foto do albumu, hadam, zajtra uz nieco poriesim. Tiez som si bola vybavovat doklady, na obciansky som potrebovala 150 korunovy kolok, pas 1000 Sk a vodicak 200 Sk, trvaly pobyt mi prehlasili bezplatne. Teraz musim pockat na doklady, kym ich vystavia a zas obehat banky a dalsie veci..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte trinastky,tak uz sme cely mesiac panicky.ja mam aj uzasnu novinku,budeme mat babatko :-D :-D :-D teda ani som necakala ze to pojde tak rychlo,zacali sme makat len tesne pred svadbou.. idem si pozriet albumiky :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?