Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
Ahojte baby , my budeme mat vyzdobu v cene , ale nejake veci tak chceme dokupit podla svojich predstav. Na kyticu som sa bola pytat a odpoved bola, podla toho ake kvety, a ze oni to nevedia dopredu, tak ani neviem kolko mame pocitat. Nasti za 1000,- to mas super cenu ja verim, ze do 2 500,- sa zmestime :-)
Odpovedať
ozaj a platite nieco aj za prenajom priestorov? my platime 2500 sk za salu:-))
Odpovedať
my platíme 1000 sk a po 23.00 300 sk na hodinu, takže ak tam budeme do piatej rána tak nás to vyjde 2500 sk, čo je celkom v poho. k tej kytici ninka mne povedali v jednom kvetinárstve že 2500 sk a o roh dalej za 1000 sk takž je to aj o prirážke 8-)
Odpovedať
Diky nasti, je to rozne, obkukam viacere kvetinarstva, lebo 2 500,- za kyticu je trosku vela. Anax: my za prenajom neplatime, ale budeme platit kuchara po 22:00 a casnikov, takze tiez v pohode. V centre mesta beru najom 10 000,-a to je strasne vela :-) ;-)
Odpovedať
tak my si vlastne platime vsetko, salu a aj kuchara, obsluhu a vsetko mozne, ale tym ze si kupujeme aj potraviny na jedlo si myslime ze nas na jednu osobu jedlo vyde menej nez v restauracii:-)
Odpovedať
Tak to je super anax, ze si mozte doniest svoje potraviny. My nemozme, ze co ked pride hygiena a tak. . .topanocky a take doplnky uz mas?... ja este nie :-D
Odpovedať
caute, ninka to centrum mesta je riadne drahé na prenájom :-|
Odpovedať
To ti poviem nasti, ale to len tento rok inak stalo najomne 5 000,- tiez dost drahe :-p
Odpovedať
ninka my to mame v kulturaku tak si myslim ze hygiena nebude hrozit:-))) topanky a doplnky budem nahanat az budem mat definitivne saty zabookovane:-) a to ak vsetko pojde ako by som chcela tak budem mat saty zarezervovane x-)
Odpovedať
Profilova fotka
anax:ty si to zobrala hupkom rychlo..a ktore vyhravaju?? ;-)
Odpovedať
v slaone nevesta, biela farba, s malym peknym detailom:-))) poslem link na podobne http://www.salonnevesta.sk/page.php?ID=4 cislo dva celkom dole na stranke maju ravnaky vrch, sukna je jemne ina...nie je taka nazberana ale hladka:-))) snad nebudu dovtedy rezervovane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..jasne..viem..skusala som oboje... :-D ...tie hladke sa aj mne viac pacili :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak pozeram,ze tam prihodila foto aj tych,co pridu teraz v aprili..s tymi cipk.rukavmi W185..pekne :-N
Odpovedať
ahojte čo nové s prípravami? :-) vidím anax, že už máš skoro vybrané šaty ;-)
Odpovedať
no vidim, ze ste to pekne rozbehli..ja som Pala dohnala aby zavolal konecne a dohodli sme stretko pozriet na salu a poriesit menu 8-)
Odpovedať
woman, a co si myslis o tych satoch? moj ocino podla fotky co videl, vyhlasil ze moc siroka sukna, ale mne sa paci ich jednoduchost a ten maly detailik:-) a k nim spanielsky zavoj..juuj :-D
Odpovedať
budes ich mať krásne anax ;-)
Odpovedať
anax...ja mam tiez radsej uzsie sukne..ale hlavne ze sa tebe pacia :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
anax:su krasne...nasi vsak podla fotky usudili,ze mam prilis velke prednosti v nich :-D :-D ale videli ich iba na foto..mojej kamaratke sa velmi pacili prave pre tu jednoduchost..mali tam este podobne,mam ich kusok v albume s tym spanielskym zavojom,ktory by som aj ja chcela,ale ako som sa z tvojej spravy dozvedela,neda sa pozicat :-D ..tie boli este aj lepsie,ale na zips a bolo to dost na chlp..by som sa nadychla a rupnu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anax:mne sa na mne prave ze pacila sirsia sukna,vsak aspon zakryje nedostatky :-D :-D .ak sa v nich dobre citis,nie je co vahat..
Odpovedať
dobre ranko, tak dnes pojdem zaplatit zalohu a este sa popytam na ceny tych spanielskych zavojov, ale snad drahsie ako v salone nicol nebudu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
anax:co viem ,tak na salone ich mali za 3000 ;-(
Odpovedať
tak tri litre zan dam, sny si treba plnit:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
o kolkej tam chces ist?? =-)
Odpovedať
idem tam dnes na stvrtu, som sa s nou vcera dohodla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
este si ich aj budes skusat??
Odpovedať
nie dnes uz nebudem skusat, len zlozim zalohu, popytam sa na nejake veci a pojdem..
Odpovedať
ahojte, anax gratulujem k výberu, tak jedna starosť odpadá ;-) a máte už niekto kúpené obrúčky? 8-) :-N
Odpovedať
Ahoj nasti anax a ostatne nevesticky, anax kraaasne saty si si vybrala ;-) :-) nasti my uz mam obrucky aj vy uz mate?
Odpovedať
dakujem kocky za pochvaly:-))) obrucky este nemame ale priblizne vieme ako by mali vyzerat, a u nas je aj to uspech :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?