Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
no cakajovcanka, moc si to teda nevyhrala. ale urcite to zvladnes.. ked sme zvladli zorganizovat celu svadbu zvladneme aj toto, teda ty budes musiet zvladnut :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky,tak dnes uz len za 10 :-D tak je to trochu lepsie s tou elektrinou,ale aj tak...do osmej vecer?to uz bude riadna tma a co hudba?teda ak mate zivu tak je to vyhrate... no ja zistujem ze este dost veci nemam,ako spodne pradlo,dorobit treba etikety,menovky,poriadok doma...neviem ako to stihnem. A stale nemozem zohnat kravatku pre mojho maleho,ani vhodnu latku na nu. Pekaren,vitaj medzi nami,cim viac tym lepsie :-D
Odpovedať
ivella,dakujem za privitanie...dobre padne ked si tu nieco precitam.....povybavovane by som mala mat asi vsetko.....aspon dufam.....nemam dotiahnute spodne pradlo....som moletka a neviem si zohnat podprsenku bez ramienok a celkom si neviem predstavit ci to bude vobec drzat....nepaci sa mi ,ked maju na saty dorobit ramienka....dnes idem na skusku....dufam ze nieco vymyslime....viac hlav viac rozumu...:-))
Odpovedať
aj ja idem dneska na skusku. snad mam uz vsetko chyba mi satka na odcepcenie ale tak snad na nejaku natrafim este....
Odpovedať
ahojte babenky....uz mam za sebou skusku siat.....myslim ze dopadla v pohode.....podprsenku sme doriesili.....budem bez nej,ale pridali sme ramienko cez krk aby to drzalo....neviete mi poradit kde by som zohnala tak narychlo podbradniky?okolie sale....dakujem skusala som aj nejake krajcirky ale nedali sa na to...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte "súputníčky" ;-) Nejako neskoro som sa dostala k tejto téme, ostáva 9 dní a ja som si teraz všimla, o čo som prišla :-o Tak len v krátkosti spomeniem - skúška šiat bola včera, zdali sa mi ešte krajšie ako doteraz, líčenie dnes a som nadmieru spokojná. No a zajtra dohodneme menu. Chýbajú mi už len drobnosti okolo výzdoby a menovky. Keď však čítam, aké problémy majú iné nevestičky, až sa hanbím, že sa stresujem kvôli takým maličkostiam :-| Držím nám palce a prajem chladnú hlavu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Pici,najjednoduchsie je usit si podbradniky doma,mas ich take ake sama chces.Ale v svadobnom salone isto maju na predaj,len u nas za to pytaju 500sk,nechapacky.Mna vysli asi tak 50,-. No Ivka,veru zavcasu :-( si dosla.. Ja mam skusku make upu,kadernicku-v pondelok a v utorok saty.Tiez som mala problem zohnat poriadnu podprdu,na moje kozy.Ale usiju mi-teda dufam ze uz usili male rukaviky na saty,ja nie som z tych odvaznych...
Odpovedať
ivell to si asi myslela pre pekaren ohladom podbradnikov. u nas v salone mali ale vyzerali hrozne tak sme sa dohodli ze cez na s prehodia iba velku plachtu a je to. vcera som bola na skuske... este ma jedna caka a dneska idem na hotel posledne drobnosti dohodnunut :-D
Odpovedať
už som som zasa on-line, s tou živou hudbou ivella, no nie je to také zlé, my tú elektrinu nebudeme mať len v našej dedine, sobáš a oslavu máme v meste, tam všetko pôjde, takže tú hodinu a pol doobeda sa to dá zvládnuť a o tretej poobede keď ju vypnú už v dedine nebudeme, takže vtedy je u nás problém len taký, že mi nebude chladiť box na zákusky ale kedže nikto nebude doma a ten sa otvárať nebude tak si to tušim nejakú tú teplotu chladu drží a tých 5hodín sa to zvládne, veď v sále na stole budú stáť tie zákusky dlhšie a v pohode... už nemám kvôli tomu taký stres a inak ostatné veci idú hladko už mám vlastne všetko hotové, svokrička príde v nedeľu z Košíc a budeme spolu piecť zákusky, tak sa na to celkom teším ona by to zvládla aj sama, ale pomôžem jej aby sa to v pohodičke stihlo. Ostatným vám prajem tiež chladnú hlavu veď ako povedal môj budúci manžel čo tam po všetkých starostiach, hlavne že budeme svoji a všetko bude dobré....
Odpovedať
Ahojte nevestičky....nejako sa nám to rýchlo kráti, že??? :-D Ja som bola včera na skúške účesu a som nadmieru spokojná...len sme dospeli k tomu, že budem zrejme bez závoja...ale to sa rozhodne až v sobotu, keď sa bude účes robiť "naostro"...povybavované by som už mala mať všetko....zopár ľudí odrieklo účasť, takže to ešte budem musieť nahlásiť v sále, ale inak je to všetko OK....ale aj tak sme sa s drahým zhodli na tom, že najlepšie by bolo, keby už bolo po tom....predvčerom sme mali druhé a zároveň aj posledné stretnutie s kňazom, takže to je tiež z krku...
Odpovedať
Profilova fotka
Cauky.Pici,prepac,akosi som uz mimo,ved ona si odkaz najde 8-) jeej brinn,zavidim ti ze si tak velmi spokojna s ucesom,ja sa prave obavam ze nebudem vobec,ale nechcem podcenit kadernicku...len na moj ksicht sa mi nikdy nic nepozdava ;-( cakajka,tak to som nevedela,ze mate oslavu inde,potom vsetko v pohodicke,hodka prejde rychlo.. Zajtra ma byt nadherne pocasie,som zvedava ako to vyjde nam.
Odpovedať
Ivella....ja mám skvelého kaderníka, ktorý sa vyslovene vyžíva v tom, čo robí...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj,dnes som bola omrknut kamosku-susedu pod nami-ako sa vydava,uplne som sa vcitila do tej role..taaaake velke slziska mi tiekli. no a doma ma cakali neumyte oknaa. :-(
Odpovedať
Ahojte baby, ja to taham s vami, cize o tyzden uz dufam bude zabava v plnom prude. Momentalne mam ale pocit, ze sa zblaznim z nasich rodinnych prislusnikov :-( kazdy vymysla, kazdy ma priblble komentare, ale zeby nieco k veci niekto povedal to nie. A este nam strasne vela ludi ruci ucast, taak som z toho na nervy. Normalne mam obavy, aby som tento tyzden vydrzala v zdravi, myslim v psychickom :-D Vy ste ako na tom? Ivella kolko ma tvoj syncek? My mame maleho, bude mat rok a tristvrte, tak najviac sa tesim ako si ho vyobliekam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá....ja už ani neviem, ako to tu vyzera. Nastastie skusku siat uz mam za sebou, dufam, ze upravy sa podaria a sadnu ako uliate. V piatok som bola u kadernicky zafarbit a podstrihnut vlasky a zajtra idem na skusku ucesu a makeupu do TN. Vcera som sa stihla zapisat do 1.rocnika na vyske (uz zasa :-)). Zrusili mi stvrtkovu dovolenku a stredu a stvrtok stravim vo Viedni na meetingu....ani nemam cas premyslat, ci som na nieco nezabudla...strasne...uz nech je sobota za nami....najviac sa tesim na to, ako budem sediet v lietadle na svadobnu cestu :-) Kocky, dokedy musim nahlasit zmenu priezviska a vybavit nove doklady? Na svadobnu cestu totizto letim este so starymi dokladmi, lebo za 1 deň nestihnem vybavit nove :-( Dievcata, ako pokracujete?
Odpovedať
no ja som sa vyhadala uz s kazdym s kym som mohla.
Odpovedať
awojte, kocky co stresujete? ake hadky...:-) treba kludnu hlavu a vsetko brat s rozumom, lebo vsetko sa aj tak na dobre obrati :-D nam tiez nejaki ludia porusili ucast a aj ked je mi to luto nic s tym nespravim, lebo im povacsine do toho voslo co ine a nemohli to ovplyvnit.. ale inak pohodicka..:-) fajne sa pozera do planovaca ze uz len 5 dni :-D
Odpovedať
Ahojte kočky....takže už mám za sebou skúšku šiat....len mi ich troška skrátia a bude to OK....u nás panikária všetci okrem mňa...až sa sama sebe čudujem, aká som kludná....dúfam, že mi to aj zostane...ale nastávajúca svokra exceluje a vyhľadáva problémy aj tam, kde absolútne nie sú...ale tiež by som bola najradšej, aby už bolo po všetkom....od stredy mám v práci dovolenku, takže si aspoň ten prvý deň nejako oddýchnem a potom to začne....najhoršie asi na tom všetko je, že zrovna na svadobný deň by som "mala dostať" a nebude to bohvie ako príjemné a praktické vymienať si v svadobných šatách tampón.... :-( ....ale veď sme bojovníčky, nejako to zvládneme.
Odpovedať
Anax - v sobotu budem na teba mysliet mojka, tak si to pekne uzi a hlavne krasny usmev na fotkach zelam :-D Dufam, ze sa uz tesis...vidim, ze si optimisticky naladena...to je fajn.. All the best ;-)
Odpovedať
Budeme na vas vsetky mysliet...drzte sa holky....nech vam to vyjde co najlepsie a najkrajsie ;-)
Odpovedať
radlinka dakujem x-) brinn to je fajn ze si kludna:-)) musime byt..xixi..no ja som zvedava co bude vo stvrtok vecer a v piatok ked uz budeme vsetci na kope a vela ludi pokope obcas nerobi dobrotu...ale dajako sa to snad spravi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, pekný dátum pozerám, xixi, ja budem mať narodeniny vtedy a tiež som sa vtedy chcela vydávať, ale sa mi nechcelo čakať rok, takže 22.9. to už bude rok, čo som vydatá. ;-)
Odpovedať
Toho sa aj ja obávam, čo bude....ale tak hádam to nejako zvládneme....nezdá sa vám, že tieto posledné dni nejako rýchlo letia?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky,nesiel nam net,tak to teraz vsetko citam dozadu.Tak ja kricim na koho sa len da a pomaha mi to :-D :-D Skuska siat dopadla nad ocakavania,sadmu ako uliate.Uces mi robila na trikrat,kym som bola spokojna,tak ak bude taky isty aj v sobotu,super.A s make upom ked som dosla domov,drahy povedal ze mam je..vé ocka,tak moze byt :-p Dinah,moj maly mal na konci jula dva roky,cakali sme kym bude trochu samostatny...bude zladeny ako zenich,najradsej by som ho spapala,tak sladko vypada :-N :-N Boze teraz som docistila kachlicky a chladnicku,rano idem na nehtiky,tak nech ich neznicim....
Odpovedať
ja som bolq nakupit alko nealko vcera. na vsetko co sme kupovali mali v metre akciu tak som sa potesila. dneska ideme s drahym na poslednu skusku do kostola to uz iba orientacnu ze kto co kedy bude hovorit. predtym na pedikuru.. a zajtra mam uz volno. v noci idem pre kamosku na letisko co doleti z glasqowa.. . zajtra mam obocko a vecer idem zase pre kamsoku co z dovolenky dosla. takze program mam nabity celko. v piatok na obed pokolace. potom ich zaniest na hotel. ist k svokrovcom nalozit vino a zaniest na hotel, plus od nas alko nealko a zaniest.potom idem na nechtiky a mozem zacat nervacit. som povedala nikto nech sa radsej so mnou nebavi.. hehe
Odpovedať
dnes som bola na manikure..pomaly sato cele uz zacina tvarit ako svadba..xixi..vylestila som zrkadlo na ktore pojde svadobna torta..pripravila kopu inych veci...som zvedava kedy sa dostavipocit motylikov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata...ja uz iba cakam, co sa pokasle.....2 ludia odrielkli ucast, vizazistka mi volala, ze v sobotu nemoze, tak za seba posle nahradu - vraj sa nemam obavat...dnes som si bola vyzdvihnut saty a este dobre, ze som ich skusila, lebo sa este v salone na pockanie museli trochu "zaposit" lebo boli dlhe...zajtra mam zrusenu dovcu a musim na meeting do Viedne...no neviem....poviem vam....nech uz je nedela rano :-)
Odpovedať
no dneska musim ist kupit kriz.. vcera som bola na spovedi...
Odpovedať
Profilova fotka
baby nebojte, všetko dobre dopadne, ja som na bratovej svadbe nejedla, bo som nestíhala, bolo mi potom blbo, bola som nervozna a v noci som nespala. a na svojej svadbe som bola kludna jak baranok, dlho som sa tak dobre nevyspala. ... xiiii
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym zajtrajsim nevestam zelam krasny nezabudnutelny svadobny den :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?