Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte......Zuzi..robíš v BA? ja som zohnala biele stužky v Tescu na Kamennom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Robim v ba hej, bola som aj na kamennom, ale nic, a ked som sa spytala, kedy dostanu tovar, tak predavacka len tak sucho, ze neviem. Ani v galanterke u dvoch levov nemali.. Ale ja este pochodim ostatne obchody, urcite niekde budu mat.
Odpovedať
Profilova fotka
No dievcence,ja som pred 4 rokmi tiez zrusila svadbu 2tyzdne pred terminom a bolo to to najlepsie co som mohla spravit ;-) -zacal mi predavat veci,zlato-hral automaty a este ma stihal po cele roky podvadzat-ale to som zistila az vtedy...a bolo po svadbe. Teraz stresujem akurat z toho aby to bolo perfektne,ci bude dost pitia a podobne.A kazdy z mojej strany ma akurat tlapka po pleci,ze ako dobre som vtedy urobila.Teraz mam skveleho chlapa a ocinka.A mimochodom bol zasnubeny ked sme sa spoznali... :-D :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Boze ja som tiez mala problemy zohnat biele stuhy na auta,akoby som zhanala neviem co ..
Odpovedať
jezin ze vravite sak ja nemam este biele stuhy na vyzdobu domu a dajake bude treba aj na afta:-)) este ze vravite:-)
Odpovedať
ahoj baby nemáte nejaký text na prípitok v sále? Má ho predniesť môj ujo a chcel aby som mu dala nejaký podklad... prosím ak máte dajte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, lepsie je ukoncit to pred svadbou ako sa potom po roku rozvadzat. A asi aj dobre pre tu babu, ze to dopadlo takto, chvilu z toho bude sice nestastna ale raz si urcite povie, ze dobre, ze to dopadlo tak ako to dopadlo, on je zevraj riadne kvitko ten chalan.. no zohnat biele stuzky, je ako kedysi, ked sa sali rady na banany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) vidim ze uz doladujete len detaily, uz sa nam to fakt bliiizi :-) ludia okolo mi zacinaju robit stresy - najprv na mna nakricala nastavajuca svokra, ze v ziadnom pripade nesmieme ist s drahym spolu dovnutra do kostola (nemam ocina, tak preto som chcela ist s nim), potom zase krical krstny ze ako to ze sme nepozvali jeho dceru a vcera draheho teta riesila, co ma darovat na NASEJ svadbe draheho sestre, ktora sa vydavala 8.8....ach joj :-| okrem toho sa mi minuly tyzden podarilo rozbit jeden zo svadobnych poharov :-( oplakala som ho, objednali sme ho znova a vsetci ma utesuju, ze to bol len pohar a crepy prinasaju stastie :-) tak dufam ze to bude uz len lepsie :-)
Odpovedať
jodovinica to je presne to, kazdy sa ma pyta ci stresujem a neviem co ze je to uz blizko ale sak ja nestresujem, to vsetci okolo stresuju alebo si myslia ze musia stresovat a ze musim aj ja a mne sa nechce, ja nechcem mat na to dovod:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no vidim ze viacere si vydychneme v nedelu po..
Odpovedať
no aj mna sa kazdy pyta ci stresujem. ja nie. len ukludnujem maminu a svokru nech nestresuju oni lebo mi to ken nervy robi. tak asi tak.. ale vsetko v poriadku...zatial... este mame predsa cas na stresovanie
Odpovedať
Profilova fotka
Ja stresujem zatial len tak v miere, myslela som, ze ani nie, ale minule sa mi snivalo, ze ma obliekli do takych hroznych svadobnych siat a ja som im stale hovorila, ze ved ja uz mam svoje.. :-) takze vnutorne asi uz trochu stresujem..
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaj tak to ano. to sa mi snivalo ze mi niekto stal na zavoji a pri tom ziadnym nemam. ze ma nedosiel fotograf fotit a rozne ine veci... takze taky vnutorny stres tak to ano...
Odpovedať
Ja mám teraz úplne iné stresy ako zo svadby....mám veľmi vážne chorého psíka, takže teraz všetok čas trávim pri ňom a akosi nemám ani kedy myslieť na to, či som vystresovaná zo svadby...ale určite to na mňa príde...
Odpovedať
skore uzdravenie havinkovi brinn
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj brinn,tak to mi je velmi luto,viem co som zazivala ked moj milacik bol chory... :-( snad sa rychlo uzdravite a bude si este zavijat na svadbe :-N
Odpovedať
ďakujem Vám pekne....aj ja dúfam, že sa z toho dostane...včera dostal poslednú infúziu a teraz to je už len na ňom.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,nieco nove?Myslim na toho malinkeho havka,chuda. No treba sa trosku rozptylit,vidim ze vam moc do reci nie je.My sme sa dnes konecne dohodli na tom,ze pierka dame len chlapom(nechce sa mi ich robit tolko...)a mama si kupila kostym-ved uz bolo nacase..
Odpovedať
Ahoj Ivellka, ďakujem za opýtanie, už je mu trocha lepšie, tak dúfam, že mu to vydrží....ale prežívala som muky, ako keby to bolo moje dieťa....My dávame pierka tiež len chlapom a zo žien budú mať pierko len mamy....Moja mamina mala kúpené veľmi pekné šaty, ale vrátila ich, pretože bol nejaký kaz na látke, takže bude musieť zasa niečo zháňať... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som dnes mala dost dlhy rozhovor s nastavajucou svokrou,pridala mi dalsich troch ludi do zoznamu hosti-teraz,dva tyzdne pred svadbou...takze mozem znova bezat do penziona kde budu vsetci ubytovani a zistovat ci maju este nieco volne.Boze taketo zmeny na poslednu chvilu nemusim ]-( a hlavne ked mam uz presne na mieru nastrihany vlizelin na stoly,sviecky,vsetko.Ale to som jej radsej nevravela...radsej dokupim a budem ticho.Len dufam ze mi uz nechysta ziadne ine prekvapko. Dievcence,kde ste vsetky?ci pripravy vrcholia?
Odpovedať
No tak to by ma asi naštvalo...keď ich pozvala, tak im mala aj zabezpečiť ubytovanie....čože máš toho málo??? Ja už by som mala mať povybavované, nakúpené a zariadené všetko, takže už sa stačí len psychicky pripravovať...dnes bol v telke film Otec nevesty....čerpala som ešte nejakú inšpiráciu...a samozrejme som bola ako slzavé údolie....fakt netuším, ako to vydržím pri odobierke a v kostole a tak....
Odpovedať
no ja mam za sebou rozlucku so slobodou. najlepsi zur s mojimi kamoskami. a inak som strazila cely vikend od piatku moju babinu takze som aj oddychnuta.
Odpovedať
juj baby neviete si predstaviť čo ja prežívam, ani len na tú rozlúčku nemám čas... všetko mi išlo zatial ako po masle, ale včera som sa dozvedela, že na obecný úrad prišiel papier že 13.septembra bude odstávaka elektriny, to ma skoro porazilo, hneď som volala starostke nech to vybaví, dnes mi má volať, tak dúfam, že to bude v poriadku, inak si to neviem ani prestaviť, nepôjde ani splachovanie na záchode, sprcha, mrazák na zákusky a torty a maso, kaderníčka nemôže zapnúť ani fén a budem tu mať aj ľudí z druhej strany z Košíc plný dom, no strátka horor...
Odpovedať
Profilova fotka
cakajovcanka, to je fakt neprijemne :-| Drzim palce aby sa to podarilo vybavit :-)
Odpovedať
Cakajovcanka....to je teda zákon schválnosti....to aby si začala hľadať, nejaké náhradné riešenie...
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem si predstavit co by som robila,asi by som mala chut vsetko zrusit,potom by som si poplakala,nechala sa tisit drahym a az potom s chladnou hlavou isla narobit bordel ze nech sa ani neopovazia nieco take spravit...
Odpovedať
Tak baby, starostka mi volala, že sa s tým nedá nič robiť, ale vyjdu mi vraj v ústrety aspoň v tom, že do osmej rána elektrina pôjde a potom ju vypnú na hodinu a pol, teda do pol desiatej a potom zasa pojde až do tretej poobede, kedy ju vypnú do večera takej osmej a poobede to mám už úplne na háku, lebo o tretej máme obrad, takže tá hodina a pol doobeda sa dá ešte zniesť.... len dúfam, že to bude len hodina a pol.... to budú bojové podmienky
Odpovedať
Cakajovce - tak drzim paste aj s palcami...ty brdo, mate to poriadne tazke...dufam, ze vsetko pojde v pohode....aj napriek takym nezrovnalostiam. Mozno by sa to dalo este vybavit s tou elektrinou o nieco skor alebo neskor.... =-) A to vsetko islo tak krasne po masle.... hmmm ... nemas vo vedlajsej dedine niekoho znameho, ze by ti aspon s niecim pomohol ?
Odpovedať
Aspoň že ti takto vyšli v ústrety....bude to síce o držku ale aspoň budete mať na čo spomínať....u nás by asi ťažko takto niekomu pomohli....
Odpovedať
prajem krasne ranko... :-) pisem prvy prispevok.....tiez sa mi to blizi ako vam..... cakajovcanka....je to blbe co sa ti stalo,ale uvidis vsetko dobre dopadne....viem pise sa mi to lahko,ked niesom na tvojom mieste....vsetko bude v pohode.... neviem preco stale mam pocit ze som na nieco zabudla pri vybavovackach....vy nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?