Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky 8-) uf hneď tak teplo za rána ... ja sa musím pochváliť mne včera prišiel balík s tými prkotinkami na výzdobu, takže sa teším ako malé decuľo. :-) Už som to včera rozbaľovala a skúšala ... chi .... Dnes mám asi "supiš" deň, zabudla si doma mobil - to ako človek keby chodil bez oblečenia, a ráno sa zabudla aj v tom strese, že ho nemám pripútať - ešteže nebola hliadka nikde na ceste :-D až v meste mi Peťko povedal, že by som sa mohla aj pripútať :-D Veru už aby piatok bol a pre toho, kto pracuje aj v sobotu - dominikav - nech už je sobota :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne rano babule, no danny, vidim, ze sme na tom rovnako, lebo aj ja som dnes nechala mobil doma:-). Aspon nas nebude dnes nikto otravovat:-D:-D:-D. Ale za ten piatok by som bola aj ja ale rovno nech je takych aspon 16:00 :-))). Danny viem si predstavit ako sa tesis z tych veciciek:-). Tak si uzivaj radosti;-). Pekny dnik vam zelam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem lubinkas .... :-) dnes je v práci frmol ... :-S už aby som bola doma 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby a kde ste??? :-. ja som sa chcela pochváliť, že som si dnes cez obed kúpila poháre :-N jupííí :-) - už ich len vyzdobiť a je to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Super, danyledu!!! tesim sa s tebou:-). My sme sa uz asi viacmenej rozhodli, ze pohare kupovat ziadne nebudeme. Ake si kupila. Pridas obrazok;-)? Ja budem musiet dnes alebo zajtra zbehnut do galanterky, lebo mi dosla stuzka na pierka, tak aby som mohla cez vikend pokracovat v umeleckej tvorbe:-). A inak sa snazim vymysliet nejaky text na oznamko, ale nedari sa:-(. Asi ma musi kopnut muza;-), ale akosi si nechce tento tyzden najst ku mne cestu:-D.
Odpovedať
no danyledu, super, sama ich budeš popisovať? samoška sa tešíme na foto :-) baby, k tým pierkam, čo robíte, dávate potom ešte niečo, alebo v takej podobe ako ich vidím vo veľa albumoch, ich dávate svadobčanom? lebo u nás sa dáva krušpán na pierka, slobodným nejaký kvietok do toho /niekto nedáva/ a celé sa to zviaže stužkou. a robia to družičky v piatok pred svadbou. lebo u nás je tiež taká tradícia, že piatok sa všetci svadobčania zídu u nás /teda z našej strany/ a odovzádavajú dary a nosia sa torty, my im zasa dáme výslužky a tak je veselo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mne sa tiez velmi pacia pierka ked je v nich taka ta zelena rastlinka, momentalne si nespomeniem na jej nazov:-) a je len oviazana maslickou a pripnuta svadobcanom, no neviem si predstavit to pripravovat v piatok, tak som to radsej vyriesila takymito pierkami a uz k nim nic nepribudne. U nas v rodine a siroko daleko to bude od cias nasich rodicov prva svadba:-D, takze nejake zvyky nemame a nasi tiez na ziadnych "nelipnu", resp. zatial sa nevyjadrili;-). Aj my planujeme rozdat nejake vysluzky uz v piatok, ale to planujeme osobne pobehat. Ak, tak posedime spolocne len s rodicmi aby sme si ujasnili svadobny den:-). Ale vacsinu svadobnych hosti uvidime az priamo v sobotu.
Odpovedať
Profilova fotka
no babky takže foto neviem či dám ... či budem mať kedy to sem šupnúť ... a popisovať ich asi nejdem, iba ozdobiť primerane k výzdobe sály ... nakombinujem to nejako ... ešte si to musím premyslieť :-p juj tak sa teším. Ja som totižto na takéto kraviny zaťažená .... by som pri tom presedela aj celý život :-D Dúfam len, že sa mi to podarí, aby ste si potom nemysleli, že no ako hovorila že ju to baví a má to hrozné :-D :-D :-D pierka aj u nás sa dávajú krušpán s mašličkou len nie je až takým zvykom, aby to robili družičky a deň pred svadbou, tak isto ani s tými darmi to tak nie je u nás ako u Vás SARAH ... :-) musí to byť príjemné, ako keď máš narodky alebo Vianoce, že si rozbaľuješ celá nadšená :-) výslužky by som chcela rozdať všetky v piatok, u nás taká obyčaj .... aby som to mala z krku ;-)
Odpovedať
hehe, tak vám poviem ešte jednu tradíciu: ak ide nevesta bývať k ženíchovi, tak v piatok idú od nevesty jej tety a známe "s duchnami" teda s jej výbavou k ženíchovi,akože pripraviť to na svadobnú noc. pri tom s nimi ide hudba a mali by ísť peši, aspoň po ulici k domu ženícha a je to všetko veľká sranda. nevesta pritom musí zostať doma a zabávať hostí. a ešte tie tetky najskôr ženícha vvváľajú v tých perinách a potom do postele rozsypú kryštálový cukor a mladí ho musia v svadobnú noc pomrviť na práškový. čo zasa prídu v nedeľu ráno skontrolovať aj s navarenou polievkou :-D :-D :-D tak to chcem vidieť ako pôjdu z trenčína do malaciek :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
To je zlate:-)! Len ta vzdialenost pesi je trosku dlhsia;-), to aby vyrazili uz aspon v utorok:-D, aby stihli prist:-))). Ale je to mile:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
No teda to je ale tradícia :-D hm, s tou vzdialenosťou to je pravda ... musia mať veľa kilometrov v nohách 8-) To budú asi tety vytrvalkyne na dlhé trate :-D :-D :-D
Odpovedať
tak tie moje tetky, už majú čosi odchodené :-D :-D :-D :-D no ale tak ak budú chcieť, tak ich hádam niekto odviezie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja si myslim, ze nejaky dobry clovek sa vzdy najde a najma ak ma rad srandu:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
hm ... to by rada videla veru aj ja, len škoda že vtedy akurát nemôžem - sakriš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danny to je v pohode, dolezite veci sa beru do uvahy ako ospravedlnenie. teda ak mas nieco veeelmi dolezite;-).
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem Lubi ale asi aj hej .. .a je dôležité, že aj ja mám v tú istú sobotu svadbu? si predstav :-p chi :-D náhoda, že? a v piatok mám behačky s koláčmi .. .tak neviem ... možno by ale odskočila k sarah a pak s jej tetkami do Malaciek :-D v poho, to stíham - hlavne keď som zo Žiliny :-D :-D :-D však to je len na skok
Odpovedať
danyledu, veď zo žiliny to máš na polceste do BA, takže zastavíš sa v TN, zabalím ťa k tetkám do "duchien" a pošlem do malaciek a tam môže prísť pozrieť aj lubinkas z bratislavy jéééj, šak a ja tam nebudem :-| tak ja sa tiež zabalím do niektorej "duchny" aby som sa s vami stretla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no paráda a bude to stretko v "duchnách" supiš .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danny, kludne mozes prist cestou na navstevu, ak teda budeme doma, lebo neviem nahodou, ci aj ja tam nieco nebudem mat. Ale asi budeme len niekde v ramci BA, takze sa kludne ozvi;-) a dohodneme podrobnosti;-).
Odpovedať
Profilova fotka
oki baby - beriem Vás za slovo .... 8-) .... budem 12.9.2009 myšlienkami s Vami ;-) to ako keby som bola u Vás na návšteve no nie?
Odpovedať
danyledu, jasné, že budeme, veď nás bude spájať jedna krásna vec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru .... uf ... začínam stresovať, že nestihnem si všetko porobiť dovtedy :-( aaaaaaaaaaaaaaaaaaale kašlem nato, čo nespravím, nebude :-) hlavne, že tam budeme my dvaja: ja s Peťkom x-) juj, že som sa ja len dala nahovoriť na tú svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no babky tak ja sa lúčim ... pa zajtra si pokecáme .... 8-) idem makať do poso 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
peknu posilku a vecer. Mna tiez caka trening ale az o 19:00, takze mam este chvilku casu;-). papa zajtra
Odpovedať
ahojte, tak tu máme konečne ten vysnívaný piatok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky .... no tešíme sa, tešíme na ten dnešok - piatok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, konecne som sa sem dostala :-) Vidim ze ste vsetky sikovnice a usilovne pripravujete ;-) Pridavam sa do klubu poctivo sa tesiacich na piatok, resp. posledny prac. den ;-) Ja sa tiez musim pochvalit, vcera mi prisli veci na pierka, tak sa uz len odhodlat do toho pustit :-D A v utorok som bola dat objednat oznamenia, vyberali sme na rychlo, pretoze to budem mat za super cenu, tak dufam ze sme dobre vybrali... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hammy, no tak sa z toho vytešuj ako ja z tych vecičiek na vyzdobu .. budem makať cez vík aj keď v sobotu ee lebo to idem sesterke na svadbu, tak v nedeľu dačo skúsim urobiť :-) ale určite ste vybrali dobre tie oznamka, veď keby sa Vám nepáčili, tak hádam by ste ich neobjednávali ...
Odpovedať
Ahojte babulky, prajem krasny vikend vsetkym! ;-) My tu mame statny sviatok v pondelok, takze predlzeny vikend pre mna, i ked ja mam nabuduci tyzden dovolenku a idem domov juchuchuuuuuuu :-D :-D :-D Budeme cely tyzden aj s drahym behat po republike a zariadovat svadbu :-D :-D Hmm, nejako sa na to netesim, ak sa priznam, keby som vedela, kolko je s tou svadbou prace, tak sa na to vykaslem a ideme sa zobrat do Las Vegas :-) :-) Hammy, mas nejaky obrazok Vasho oznamka? Zeby sme sa vsetky kukli? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dany: noo, ja velmi nie som na taku prplavu robotu :-D ale hadam to zvladnem ked som sa na to dala a pacia sa mi.. :-) Tak drzim palce na vikend aby sa ti podarili urobit a dufam ze odfotis a hodis do alba ;-) Athena - zaaavidim predlzeny vikend :-N Obrazok oznameni nemam, ale slubujem ze pridam ked nam ich donesu,su take jemne, skor elegantne, sme sa na nich zhodli obidvaja, tak snad budu super :-) inak nedali sme nakoniec motto aj ked povodne sme chceli.. len text oznamenia...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?