Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Aj ja sa pripájam :-D teda ak ma beriete... Athena: šatočky super ;-) Ja by som chcela, aby boli moje dve družičky v zlatých šatách, taká bude aj výzdoba a obidve sú dlhovlasé blondínky, tak sa im budú hodiť. Neviete, kde by som také mohla zohnať. Mali by byť na ramienka, strihané pod prsiami a volne spustené až po zem. A dva kusy. Trošku problém :-S No a ja si musím zohnať popolnočné. Hlavne nech sú pekné a dlhé, lebo s mojími "krásnymi" krivími nôžkami si iné nemôžem dovoliť :-D
Odpovedať
Tak super, mozme sa na to vrhnut ;-) Ako sa nasa agentura bude volat? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vidim dievky, ze biznis sa nam celkom rychlo rozbieha:-D. Jasne ze ta berieme Oli! Oli s tymi satkami pre druzicky ti zial neviem poradit, netusim kde by sa dali kupit, ale predpokladam, ze asi len internet ... Drzim palce aby sa ti podarili najst ake si predstavujes a ked sa ti podari, tak ich zakupime do nasho salonu:-D:-D:-D My budeme mat svadobne auticko pravdepodobne auticko mojho tatina a oni si budu musiet najst nahradu na ten jeden den:-)))
Odpovedať
Super, tak uz nas je vo firme viac ;-) Idem rozmyslat nad menom nasej agentury hihi Olinkaw - ja som kupila nase satocky cez Internet, kukni sa na www.coast-stores.com; maju naaadherne saty. A ta kvalita! ;-) Takze keby sa Ti tam nieco lubilo, tak nevahaj si objednat, za kvalitu Ti mozem osobne rucit ;-)
Odpovedať
jéééééééééééééj baby, no to sa jak rýchlo rozbehlo :-D :-D :-D len kto dá kapitál :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko podnikateľky ;-) no toto, človek tu chvíľku nie je a už sa tu rozbieha podnikateľský plán 8-) - ja sa kľudne ponúkam na vysunuté pracovisko - pobočku do Žiliny :-D 8-) môže byť? Babky tak aj ja sa momentálne snažím robiť nejaké to oznamko - máme tiež svoj termín do konca mája :-) uvidím, či to stihnem ... Athena - tie šatičky pre družičky sú fakt pekné - budú kočky ;-) sarah - no s tým kapitálom to bude asi vážne problém :-p treba nájsť nejakého sponzora :-D
Odpovedať
ahojte babuľky, no veď vlastne, keď prispejeme svojimi poznatkami z príprav a potom zo samotnej svadby, tak to bude dosť veľký myšlienkový kapitál :-D :-D :-D danyledu: máš nejaké program, ktorom to robíš? lebo ja som po včerajších dvoch hodinách zostala nejak zúfalá :-S no neviem, či to zvládnem ;-( a potom to budeš tlačiť doma, alebo si robíš len vlastný návrh a tlač niekam do firmy?
Odpovedať
ahaaa, a ešte som sa chcela pýtať na aký papier tlačíš? máš niečo originálne?
Odpovedať
Profilova fotka
Sarah no tak k tým oznamkám - môj milý si myslí, že to je taká hračka a že to sa dá urobiť za hoďku ]-( darmo budeš vysvetľovať že to také jednoduché nie je .... a k programom - fotky som si upravila v xnview a v picasse a pak tie oznamká robím na imikimi - pretože som to chcela ako negatív filmu, lenže nikde som si nemohla stiahnuť taký rámček na fotky ako negatív ... tak to robím na tej stránke - tam je toho kopec. Musíš sa tam ale zaregistrovať a pak ťa to pustí ďalej. Je to free. No a nakoniec to budem ešte upravovať zase v PC, lebo som zistila, že na stránke imikimi mi neberie mäkčene ]-( tak text musím zase vložiť potom - strašné.... zatiaľ som neprišla na jednoduchší spôsob ako to urobiť, keďže som si to tak vymyslela ... a k tomu tlačeniu - budeme si to dávať tlačiť len ešte neviem kde presne. Jedna kočka mi tu poradila v ZA jednu tlačiareň a Peťko - budúci manžel :-) - zase včera spomínal, že kolegova manželka robí v jednom papierníctve a tam aj tlačia aj pečiatky robia aj všetko. Takže podľa ceny sa rozhodneme ... a papier - no asi fotografický, keď že budeme to mať s fotkami ale som počula aj o nejakej lacnejšie alternatíve ale neviem ..... uvidíme uf ale som sa rozpísala .... :-)
Odpovedať
Ahojte, my by sme tiež radi vyriešili tie oznamka....len sa to akosi stále naťahuje...ceny sú fakt vysoké, my sme sa rozhodli, že oznamka si dáme vytlačiť profesionálne a pozvánky k stolu si urobíme sami. Myslím, že založiť svadobnú agentúru by bol dobrý nápad....len škoda,že nemáme toho sponzora....mohli by sme si vytvoriť len takú imaginárnu, my nevestám všetko vymyslíme a oni si to potom len zrealizujú...to by sme asi veľa nezarobili... l :-p
Odpovedať
dík danyledu, idem sa teda zaregistrovať, ak ma šéfová nevymákne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasné tak sa registruj .... a pokukaj :-) a pozor na tých šéfov veru ... tiež to robím v práci, lebo doma nám zdochol pc .. .akurát keď ho človek najviac potrebuje :-( dominikav- tiež tie pozvánky k stolu budú také obycoš aj u nás, vytlačím ja ... :-) však to stačí, nie? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja si tiež myslím, že oznamka vôbec nie sú dôležité, je to taká formalita...a pozvánky k stolu sa mi zdali drahšie ako oznamka...tak som si povedala, veď také isté mi môj Peťo spraví aj vo Worde...
Odpovedať
Môj Peťko, fotky na oznamkach nechce ja by som to aj prijala, ale treba sa v niečom prispôdobiť... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominikav - no jasné, keď nechce tak nechce ... jéééééééééééééj aj Ty máš Peťa :-D to je gól :-)
Odpovedať
tak to teda je...
Odpovedať
ozaj kočky, viete čo ma napadlo? že by sme si potom mohli spraviť takú stretávku? čo vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte slecny:-), no vidim, ze podnik sa nam celkom rozbieha, aspon takto fiktivne:-))). Jaaj a v septembri toho myslienkove kapitalu bude miliony:-))) a myslim ze aj investovaneho do vlastnych svadieb:-), ale to snad "len" tisice eur:-D. My sme ani jeden fotky na oznamko nechceli, takze preto sme aj zvolili najjednoduchsi aj ked asi nie najlacnejsi variant - firmu:-))). Domi ta stretavka podla mna vooobec nie je zly napad, len otazka znie, ze kde;-)))?
Odpovedať
Jeeej dominikav, to by bolo super ;-) Super napad!!
Odpovedať
tiež som za stretko ;-)
Odpovedať
Mam navrh - mohli by sme spravit take mini regionalne stretavky, lebo inak by to bolo asi tazke, kedze sme roztrusene po celej republike... ;-) Z Trencina je nas tu tusim dost, aj Bratislava a Presov tusim, tak co to spravit takto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Noooo, podla mna super napad! Takze Athena bude mat na starosti logiostiku v nasej firme:-D.
Odpovedať
No to nie je vôbec zlé... stretnúť sa všetky spolu to by bolo fakt ťažko zrealizovateľné...ale človek nikdy nevie...môžeme vytvoriť aspoň regionálne štáby...
Odpovedať
Lubinkas, to som rada, ze uz mam funkciu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny, ako tak citam ste tu supis partia :) rada by som sa vas opytala, neviete mi poradit nejakeho dobreho fotografa z BA prip. Pezinka? ozaj a tie co ste z BA kde davate robit svad.oznamka? mne sa zdaju vsetci nejaki drahi :-| dakujem velmi pekne zatim pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, jednoznacne suhlasim s debatou o stretavke, si myslim ze je to super napad :-) Po regionoch to bude asi jednoduchsie a potom si tu mozme vymenit dojmy z jednotlivych regionov... :-) Vyborny napad ;-)
Odpovedať
Ahojte babule, samozrejme súhlasím so stretávkou :-D Z BA je tu Lubinkas, Chiarra 8, aj Roxan to má zo Senca blízko. Stačí sa len dohodnúť ;-) My sme oznamká zatiaľ neriešili, chceme to začať riešiť tak v o mesiac. Teraz nás čakajú náuky a matrika. Krsné listy sme si už boli vybaviť. A budúci týždeň ideme do hotela upresniť menu. Lubinkas: a kde si dáte robiť tie oznamká? V BA? Vôbec som ešte neporovnávala ceny firiem, takže neviem, kam sa opaltí ísť. Athena 7: pozerala som tú adresu a majú tam fakt pekné vecičky. No ja sa trošku bojím objednávať cez net, predsa len, čo ak mi nesadnú. Skúsim sa najprv popozerať v kamených obchodoch. Ale ako inšpirácia to nie je zlé. Diky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Oli a chiarra, my si budeme davat oznamka robit cez avepress. Na svadobnom veltrhu som si porovnala ceny nejakych firiem a aj ich ponuku a asi najlepsie mi vysli oni, ale nemusite so mnou suhlasit:-). nam sa tu pacilo zopar typov oznameni a dostali sme karticku tusim na 5 alebo 10%-tnu zlavu uz si presne nepamatam, takze ju rovno aj uplatnime. Firma je nedaleko BA a su aj vraj spolahlivi, co som citala na nete. Ma ju taky manzelsky par asi patdesiatnici a ten pan bol velmi mily. Takze sme sa rozhodli ze ich niekedy v blizkej dobe navstivime a nieco poriesime;-). maju aj internetovu stranku, ak by ste chceli ... A stretnut sa kludne mozme:-), budem rada, ale ak mozem za seba najlepsie v piatok, alebo v utorok:-D.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem lubinkas za tip, skusim ich najst na nete.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky ... vitaj chiarra8 no to stretko fakt nie je zlý nápad ... aj keď tak uvažujem, že z okolia ZA je tu momentálne niekto okrem mňa? =-) BABY HLÁSTE SA .... nechcem si dať stretko sama so sebou :-D môžem sa Vám pochváliť ale, že môj návrh na oznamká prešiel včera porotou :-D tj. mojím milým a maminou :-) ttak hádam by sme to aj tak mohli dať urobiť ... ešte pozvánky k stolu a na krabičky na výslužky tiež som chcela niečo vymyslieť :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?