Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Ahoj, tak vidim ze sa tato tema pomalicky ale isto rozsiruje a som aj celkom rada, vo fotoalbume som si vsimla ze mas presne taky isty snubný prstienok ako ja :-) A uz ste zacali s pripravami? viete kde chcete mat obrad a hostinu? popis viacej pokecame ;-)
Odpovedať
Ahoj nevergona chcem sa ta opytat kde si nasla ten odpocitavac celkom sa mi to vidi a uz som to videla aj v niekolkych prevedeniach je to zaujimave.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka- tie hodiny nájdeš aj tu http://www.countdownclockcodes.com
Odpovedať
Profilova fotka
chceli by sme to mať v Kultúre, ale len pre to že pravdepodobne budeme mať viac hostí ako 100, takže inde sa viac nezmestí.Teda myslela som Dvoranu, tú velku sálu.Ak nie tak v nejakej dedine poblíž možno ešte uvidíme, alebo sa presunieme do DK, kedže môj drahý je odtial. S prípravami sme začali ako začali, drahý nám kúpil svadobný bedeker, tak študujeme, o dva týždne máme ešte len oficiálne zásnuby a to je asi všetko okrem toho čo mám v albume, aj tak možno polovica z toho nebude.
Odpovedať
my sme si citali ten bedeker len na nete, aj my sme rozmyslali na kulturov lebo je nas tiez hodne ja som uz vcera objednala pohariky tie co su v albume tak som zvedava a spripravami sa to uz pomalicky rozbieha. uz mam co to vyhliadnute aj popisane maily do viacerych agentur tak som zvedava ktora bude najvyhodnejsia. kameramana a fotograga uz mam rezervovaneho takze teraz len pomali zhanat vecicky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiež je to také na nič že v RK nie je iná sála ktorá má kapacitu nad 100 ludí, akurát tak ešte Ikar, lenže ten sa neprenajíma, ale viem, že je to bohovská obrovská sála, škoda toho.Vy idete mať agenturu?Tiež sme nad tým rozmýšlali, žiadne starosti, ale zasa si to aj poriadne zaplatíš.Aj za tú Dvoranu som počula, že pýtajú riadne peniaze.ani sa nečudujem, ked sa tam vojde 400 ludí :-)
Odpovedať
no tie agentury som opisala len koli vyzdobe ze aku asi urobia cenu, aby som vedela ci si mam vsetky tie vecicky zhanat sama alebo ako. no kamoska mi vravela ze ked mali v dvorane stuzkovu tak od nich chceli za kazdu hodinu prenajmu 2 litre. ja som momentalne s drahym v zahranici ttak neviem ako to tam ide ale v piatok sa chceme ist opytat.tak uvidime. sice ja niesom priamo z ruzomberka, ale z kalamien ale tam isto hostinu nechcem lebo draheho sesternica tam mala vlani vo februari a tiez okolo 100 ludi a zdalo sa mi to tam tak natesno a ja s tou mojou predstvou by som tam tolko ludi nenatrieskala ani keby som chcela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to môže byť s tými dvomi tisíckami za hodinu.a v ktorom kostole idete mať svadbu, v našom Ondrejovskom v RK?či tam u vás?My ináč tiež nie sme často v RK, lebo pracujeme v Žiline, tak tiež sa nám to bude zle vybavovať.
Odpovedať
no nad kostolom rozmyslame ja by som chcela na luckach a juraj v martinceku ale uvidim co na to povie nas farar ci bude mozne aby robil obrad nie vo svojom kostole to sa ho musime este opytatat. a juraj studoval 8 rokov na ZU konstruktera a potom dokoranturu. tak som sa tam nachodila aj na skolu aj na intraky. mozem povedat ze zilinske bocne ulicky poznam lepsie ako tie v ruzomberku.
Odpovedať
Profilova fotka
a svadobné šaty máš nejakú predstavu, lebo v tvojom albume som nič nenašla.Ja si po tie moje budem musieť ísť do BA, aj to som zvedavá ako to dopadne, no ale aspon budeme mať výlet, ked už nič. :-)
Odpovedať
no saticky somsi tameste nedavala lebo sa miich paci vela ale chcela by som vcelku nie korzetove a bud bez ramienok alebo len na take spagetove.pockaj pohadzem co mam v buku a potom si kukni co sa mi zatial vydelo. ja asi obeham len mikulas ruzomberok martin a zilinu do blavy nepojde.
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja by som nešla do BA, keby to nebol jediný salon čo má tie šaty, takže mám smolu, musím iba tam.čo som pozerala, tak iné sa mi tak moc nepáčia, tie čo mám v albume ma tak na prvý šup oslovili.ale možno v skutočnosti nebudú také pekné, takže tam radšej pojdem skôr, aby som mala čas vybrať iné ak tie nebudú, alebo nebudú podla mojich predstáv.
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasne, ja som bola minule pozriet s maminou v rk v nobless a bola tamnejaka pani co zaskakovala veducu a bola strasne protivna chceli sme pozriet saty a oznamenia (lebo uz mame vybrate ale na slovensku som ich zatial nikde nevidela tak som chcela vediet ci ich nahodou nema v ponuke, a ak nie tak si ich budeme musiet dat robit samido tlaciarni ) a bola take ze to je este viac ako rok ze mam casu ze potom nevesty iba premyslaju a tak. tak teraz neviem ci sa tam vôbec vratim. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no by som jej dala hneď, nemám rada takéto chovanie, sama som robila v obchode a aj viem ako sa k tebe správajú v iných obchodoch niekedy, by som jej povedala, že keď nechce zarobiť, nech nechá tak.Veď to sa stane aj iným nevestám, ktoré majú pol roka do svadby, že zmenia názor, s tým musia rátať.Ja som počula, že tu v ZA sú celkom fajn salony, síce som v žiadnom nebola(ale je ich tu dosť) :-) , ale švagriná mala šaty zo žiliny a bola spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
jej ty tam máš moje šaty :-) len oni nie sú v kuse, ale sú korzetové.
Odpovedať
no ale su perfektne. som zvedava ci sa nieco z toho bude dat vybrat v niektorom z tych miest co som popisala alebo najdem este nieco krajsie. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tie jedny medzi prvými sú z toho salonu z BA, tie sa páčili drahému.no som zvedavá ako to celé dopadne :-)
Odpovedať
no to som aj ja. Saty pojdem vyberat samozrejme bez draheho takze ak si teraz nepovie co sa mu vidi bude to jeho problem ked sa mu potom nebudu pacit, a uz sa na to velmi tesim lebo ich pojdem vyberat s jeho sesternicou a jej dcerkou ktora bude mat teraz 20 rocik, mala svadbu vlani vo februari a som rada ze ju mam, aspon sa mam skym porozpravat pri kavicke a zaroven sa zabavim super s malol lebo deti zboznujem uz sa tesim na svoje dufam ze budu aspon tri :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zvedavá preto lebo s ním budem musieť ísť do BA na aute, lebo ja si vodičák robím ešte len teraz, takže sa asi neodvážim ešte na takú dlhú cestu, takže ma bude musieť niekde čakať, možno u brata oni bývajú v BA.zoberiem maminu a niečo vymyslíme.zistili sme, že tam majú aj super obleky, takže by sme potom možno išli na striedačku, najprv ja a potom on. ;-) chvílu tu nebudem idem nakúpiť, nechce sa mi, no ale čo už.zatím papa
Odpovedať
Ahojte babenky tak kde ste, namam skym pokecať? tu od vcera leje, je to hrozne drahy mal volno a nemohli sme nikam ist. :-( :-( :-( :-( Tesim sa na vas tak sup sem.
Odpovedať
halooo, halooo tak kde ste co ste sa prepadli pd ciernu zem? :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
ahojte baby! ja som z Nitry. Aj my máme svadbu 12.9.2009 :-) a ako u vás s prípravami? ja zatiaľ blúdim po nete a hľadám inšpiráciu, ale niečo už aj máme zajednané :-) Jedlo a prenájom sály...
Odpovedať
Ahoj kvietok vítam ta medzi nami. no mi mame zatial objednane len pohariky a kameramana s fotografom a na ostatnom pracujeme. My sme konkretne z Ruzomberka. tesim sa ze sa zasa niekto ozval lebo uz dlho sem nik nenapisal :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahoj Jani ďakujem za privítanie :-) Pozerala som na tie tvoje poháriky sú naozaj veľmi pekné. Musím si aj založiť album zatial mám všetky fotky čo som posťahovala v pc, ale už ich dám aj na net. ;-) a inak dnes máme oficiálne zásnuby s rodičmi, ideme do reštiky na večeru, najprv sme to chceli robiť doma ale takto to bude lepšie.. písala si o tých agentúrach už sa ti aj nejaké ozvali?
Odpovedať
ahojte kočky 8-) takze ja by som mala mat svadbu tiez 12.9.2009, tak asi na 95 %, zatial nevybavujeme nic, ja len beham po nete a zbieram inšpirácie ;-) ale ako to tu citam, asi by som mala zacat konat...
Odpovedať
Ahoj Ally, aj teba tu srdecne výtam. Kvietok mi sme mali zasnuby pred 2 rokmy a bolo to super tiez len v kruhu rodiny v restike pri vecery a potom sme skocili na deninsku zabavu pod holym nebom. No zatial mi odpisala len agentura z levic a vychadza to na nejakych 14 litrov aj s dopravou. ale pojdem sa pozriet este u nas v Ruzomberku otvorili nejaku tak vidim aku ponuku mi urobi tam.
Odpovedať
Ahoj Ally a este by si nam mohla naisat nieco o sebe odkial si a tak. ja som z dedinky Kalameny pri ružomberku a drahy priamo z ružomberka, ja mam 21 rokov a drahy bude mat 28, spolu sme uz 5 rokov a zasnuby sme mali na tretie vyrocie. :-)
Odpovedať
čiže niečo o mne: som z okolia Prešova, môj nastavajuci je priamo z Prešova, mam 24 rokov- o dva mesiace 25 :-( , môj drahy podobne... spolu sme uz 6 rokov - resp. 12.9.2008 bude 6, preto naša svadba bude asi toho 12.9. 09 :-). pozname sa vsak už 15 rokov - čiže by som ho mala poznať dokonale 8-) zasnuby sme mali zatial len take nase sukromne - 1. maja tohoto roku, oficialne budu asi niekedy okolo Vianoc. Aj na pripravy sa chytame až po novom roku - dufam teda ze to nie je neskoro... ale chceme jednoduchu svadbu....
Odpovedať
cafte kocky, co ste tak stichli? ste sa ma zlakli? alebo ste si svadbu rozmysleli? :-D :-p
Odpovedať
Ahoj Ally, ja som bola v skole uz mi zacala takze tu budem len cez vikendy, robim si teraz maturitu. A teraz tu asi tyzden nebudem lebo idem este s drahym a rodicmi na dovolenku v piatok odchadzame. a neboj nezlakli sme sa ani sme si nic nerozmysleli, aspon mi nie :-) , tak zatial ahoj ozvem sa este.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?