Menu Forum

Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

28. júl 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
Registrovala sa 1. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 393 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
Registrovala sa 1. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 393 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
 sarah - no my najskor tak o 21:30. Este sa musime rozhodnut, ci tak alebo o tej 22:00 a je to kvoli tomu, ze my mame dost neskoro sobas - az o 17:00, takze kym sa dostaneme do saly, napapame vobec ten prvy hlavny chod, zatancujeme nejaky ten prvytancek, tak hned bude minimalne 21:00. Keby sme mali sobas skor, tak ich urcite aj skor zavolame, ale bohuzial.

Tie ceny za prenjaom toho stanu su hrozne! Oni na tychto veciach musia tak neskutocne zarabat. Pretoze ked to clovek potrebuje, tak si to castokrat aj napriek cenam musi objednat. Pokial teda nevymysli, lepsie a lacnejsie riesenie.

Drzim palce aby sa ti podarilo najst nieco cenovo prijatelnejsieemoticon. A ked nie, tak si povedz, ze je to len raz za zivotemoticon. Tak to robi moja polovicka a niekedy ho idem za to dorazitemoticon.
26. máj 2009 o 09:33  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
    V Stránskom pri Rajeckých Tepliciach, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
 no my taktiež máme sobáš neskôr a priateľov ideme pozývať až okolo 21:30 - 22:00 a idem im robiť zvlášť tie pozvánky k stolu emoticon nech majú radosť emoticon mi to príde krajšie tá kartička k stolu tak sólo emoticon

sarah - tak to teda sú riadne pálky za tie stany, no ale ako hovorila Lubi, raz za život emoticon
26. máj 2009 o 10:02  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 jáj ozi a tie etikety nejdeme robiť na fľaše ... len na vyslúžkovú krabičku idem lepiť také venovanie akože .. toď všetko a tiež nebudeme mať darčeky pre hostí ako lubinkas emoticon
budeme dávať ale medovníčky, keď sa budú vyberať peniažky na tanier ... takže to budú mať ako darčeky, lenže to nebude už na stoloch hneď ako prídu hostia ... emoticon
26. máj 2009 o 10:08  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
 lubi - aha, tak to hej, my sme nakoniec dali sobáš už na 14 hodinu, aj keď priateľovej rodine sa to zdá skoro, lebo cestujú 200 km, ale tak musia to stíhať. veď my doma budeme musieť zabezpečiť presun všetkých dobrôt do sály, výzdobu, pripraviť pre všetkých pohostenie a tak, a oni majú za úlohu "len" sadnúť do áut a autobusu a prísť emoticon
a ideme sa fotiť až po obrade, takže aj preto tak skoro a najskôr som rozmýšľala, že to prehodím, aby teda nemuseli tak skoro, ale potom som si povedala, že veď je to len raz, tak nech si to užijeme celý deň emoticon
26. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
Registrovala sa 6. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 308 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Senec.
    V Kostolnej pri Dunaji, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
roxan
Registrovala sa 6. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 308 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Senec.
    V Kostolnej pri Dunaji, okres Senec
 Ahojte baby! emoticon

Ked som hladala text na nase oznamenia, tiez som nasla iba pozvanky. /teda texty konciace sa s pozvanim/ Takze som musela tych lepsich trosku prerobit a potom presunut drahemu, aby si vybral... emoticon Mame v plane robit k tomu male karticky, lebo je strasne vela znamych, ktorym dame iba oznamko.

Mam niekolko kamosov, ktorych by som chcela pozvat tiez iba po 10-tej, ale neviem ako sa to robi. Karticky zvlast nechcem im robit, takze asi podam im iba oznamko a poviem im, ze budeme radi, ak sa zastavia neskor... Kazdopadne oznamka nebudu vybavene do konca maja. emoticon No, nevadi, tak v juni. emoticon

Etikety neviem, ci budu, lebo som si vyrobila taku malu ozdobu na krk flias zo stuzky. Nechcem aby to uz bolo vela. emoticon
26. máj 2009 o 10:20  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 ja mám v pláne robiť aj etikety, ale nie na alkohol, čo pôjde na stoly, ale na výslužkový a darčeky tiež nebudem dávať, veď taká výslužka je pekný darček a tiež mám v pláne na výslužkové krabice nie len písať meno, ale dať tak peknú etiketu emoticon
26. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 Povodne sme mali mat termin o 16:00, ale teta na matrike to trosku poplietla a ked sme to zistili, tak sme mali na vyber hodinu sobasa uz len o 14:00, alebo 17:00 emoticon. Tak si vyberemoticon. Ale v nasom pripade to bolo pomerne jednoznacne, kedze sme si povedali, ze by sme si radi uzili fotenie a nemuseli sa ponahlat za hostami. Tak sme sa zhodli, ze fotit sa budeme urcite pred obradom. takze sa nebudeme musiet ani my nahlit a aj svadobcania budu moct pripravy absolvovat pomerne v klude, respektive, casu budu mat dost, bude uz na nich ako si ho utriediaemoticon.

No my ked budeme mat do konca juna vyriesene oznamka tak budem rada. Pri takomto tempe neviem ci sa nam to podariemoticon, ale dufam, ze anoemoticon.
26. máj 2009 o 10:35  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 s tými oznámeniami som mala svoj osobný termín do konca mája ... ale akosi neviem či sa vojdem .. .budem mať časový sklz emoticon .. .čo už ... nezabijem sa kvôli tomu ... emoticon

lubinkas - tiež sme to tak brali s tým časom na začatie obradu ... máme o 16:00 aby sme v kľude sa mohli pofotiť a pak už len zabávať sa s hosťami až do rána , dúfam emoticon
26. máj 2009 o 10:48  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 no sarah vy to nemáte také ľahké s tým fotením, preto sa fotíte až počas zábavy , lebo vlastne keď ste tak ďaleko od seba, však? emoticon

sa nám hovorí, ked my tak pomerne blízko seba bývame emoticon emoticon
26. máj 2009 o 10:52  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 Aj moj termin na oznamenia bol do konca maja, ale v danej chvili budem rada, ked to stihneme do konca juna aspon objednatemoticon. Ale presne ako pise danny, zabijem sa?emoticon Snad to do septembra stihnemeemoticon
26. máj 2009 o 10:52  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 presne Lubi , máš názor ako môj Peťko emoticon podľa neho času ako čečiny do septembra emoticon - chlapi, nič ich netrápi
26. máj 2009 o 10:55  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 no danyledu, je to presne kvôli tomu, že sa fotiť môžeme až potom, takže to vidím tak, že po kostole bude prvý tanec, nejaké jedlo - to musí byť, lebo s hladným mužom, ktorý sa nerád fotí by to bolo ťažké emoticon a potom vraj máme počítať 1,5 - 2 hodiny na fotenie. a to už bude skoro sedem hodín večer. tak preto sme to nakoniec nechali na tú 14.00 hááááádam všetko stihneme emoticon

a to tí chlapi oni sú fakt asi všetci rovnakí, keby bolo podľa môjho, tak nepotrebujeme absolútne nič a čo potrebujú hostia nech si prinesú emoticon , ale zasa keď ho to chytí, tak si navymýšľa také somarinky, no hrozné emoticon emoticon emoticon neviem, čo je lepšie, keď sa stará a vymýšľa, alebo nestará a to ma zasa jeduje, že sa nezapája emoticon emoticon emoticon no ja fakt neviem emoticon
26. máj 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 no ale že ich máme sme radi, nie baby? emoticon

ľúbime ich nech sú všeliakí .... emoticon
26. máj 2009 o 11:15  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 no jo emoticon emoticon emoticon
26. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 a kedy plánujete tie oznámenia rozdávať?
26. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 hej, myslim, ze chlapi su v podstate vsetci rovnaki. Ale aj tak ma najviac irituje, ked sa snazim nieco riesit a on ma ma uuuplne "nahaku"emoticon. Niekedy ked sa ho spytam, tak ani nevie o com vravim, potom ho sprdnem a potom zase seka dobrotu a snazi sa mi pomoctemoticon. Jaaaj, ale co by sme bez nich robili, no nieemoticon)). No musim povedat, ze ak nieco treba vybavit a poviem mu, tak ide bez slov, aj ked by bol urcite najradsej keby nemusel a vsetko by sa to vybavilo bez jeho ucastiemoticon, ale dolezite je ze nefrfle, co ma tesiemoticon a jeho tesi, ze sa tesim ja z toho vsetkeho, a zo vsetkych drobnostiemoticonemoticonemoticon.

My oznamka ak sa k nim dopracujemeemoticon, bude rozdavat tak v polovicke augusta.
26. máj 2009 o 13:23  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 no my sme chceli rozdávať oznamká teraz v polke júna .... ale hádam to dovtedy stihneme emoticon
26. máj 2009 o 13:31  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Žarnovica.
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Žarnovica.
 Ahojte emoticon

no my sme uz dali oznamka robit, takze dakedy na zaciatku jula by sme chceli rozdavat, najme preto, lebo sme este zatial nehovorili koho pozyvame,... takze aby sa vedeli zariadit emoticon

Co sa tyka etikiet, tak si asi vyrobim na flasky, ale citala som nieco ze budete robit etikety na vysluzky... Co tam budete pisat? Zda sa mi to dobry napad a tym ze tiez nebudeme hostom davat darceky, by to bolo mile emoticon

dnes sa mi tak drieme v praci... emoticon
26. máj 2009 o 13:51  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 Ahoj hammyemoticon, aj mne sa strasne zatvaraju oci v robotke.

Babule, chcela som sa spytat. Budete davat k pozvankam k stolu, pripadne k pozvankam na zabavu aj nejaky papierik, kde poprosite ludi o potvrdenie ucasti, alebo sa to budete kazdeho samostatne pytat, alebo proste len uvidite kto pride a kto nie.

Neviem, ako by to bolo najvhodnejsie spravit, aby som vedela pocet ludi. Pretoze my musime zahlasit kolko budeme mat hosti ...
26. máj 2009 o 13:56  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 hammy, ja asi len naše mená, dátum a názov možno svadobná pálenka....nájdeš veľa takých etikiet na nete, dá sa to prispôsobiť emoticon
26. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
 Ahoj Lubi, cim skor ked bude trosku casu odpisem na IP emoticon emoticon

My budeme davat pozvanky vacsinou osobne, takze si myslim ze mi hned povedia, keby nahodou niekto neprisiel, ja by som tiez bola rada keby som v auguste vedela presny pocet ludi, ale tie "navratky" nebudeme davat...

Sarah skusim nieco take pohladat a uvidim, v praci mam taky papier na ktory by som to mohla tlacit, tak asi nieco tiez take jednoduche spravim...
26. máj 2009 o 14:19  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
 inak babule, drzte mi dnes palce, ideme o 19:00 na prve stretnutie k fararovi emoticon

Vcera mi volal knaz,chcel aby sme dnes prisli, nezname cislo, som zodvihla len som nerozumela pretoze sme akurat pracovali na dome a bol tam hrozny hluk, tak som este raz povedala ze prosim a hned ma zglbal ze na Pozdraveny bud JK, sa ma odpovedat naveky amen, hovorim prepacte som na stavbe a on ze jaaaj je tam vela ludi tak pred nimi ste nechceli hovorit... vravim, ze nie ale je tu hluk, tak som nepocula ... emoticon

Prepacte som sa rozpisala emoticon
26. máj 2009 o 14:30  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 hammy, no pekný začiatok, držím palce, aby to všetko dobre dopadlo emoticon
26. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chiarra8
Registrovala sa 25. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
chiarra8
Registrovala sa 25. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 jaaj babule, my sme mali super nauky emoticon v podstate bola len jedna emoticon my mame takeho mladeho farara, tak asi nas nechcel "trapit".. ale bola sranda emoticon
26. máj 2009 o 14:52  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
 chiarra, ticho zavidim emoticon

my mame tiez jedneho super knaza, ktory tu bol predtym, ten nas pride aj sobasit, len nauky musime absolvovat tu, a zial mame tu taky pristup... emoticon No mozno dnes milo prekvapi, ale dost o tom pochybujem, lebo jeho oblubena tema je predmanzelsky sex emoticon emoticon
26. máj 2009 o 15:05  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 no veľmi zaujímavá téma emoticon emoticon emoticon
26. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
 noo ono by sa aj dalo pokecat, len nie s fararom emoticon emoticon emoticon robim si srandu, ale fakt sa bojim, co nam povie, aj kvoli tomu ze spolu uz prakticky byvame...
26. máj 2009 o 15:20  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chiarra8
fotoportrét
fotoportrét
chiarra8
 ach jaaj, no tak tuto temu by som s nim asi nechcela preberat.. my totiz spolu byvame uz skoro tri roky emoticon emoticon
26. máj 2009 o 17:38  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 48 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 48 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 hammy: vôbec z toho nemaj traumu, my ideme na náuku o predmanželskom sexe a bilingsovej metóde vo štvrtok, bývame spolu vyše 5 rokov a máme 20 mesačného syna emoticon to bude zábava emoticon

čo sa týka oznámení, my sme si dali termín vybavenia do konca júna, takže ešte máme čas. Aj tak ich budeme rozdávať až v auguste, tak nech nám na ne doma nepadá prach emoticon
26. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 krásne upršané ránko emoticon
27. máj 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš