Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
merilin, tak to mas smolu :-( ale neboj, ved aj bez svadobneho veltrhu sa da :-D :-D ja sa tam tiez idem viacej menej lebo poobzerat a nabrat nejaku inspiraciu, ked urcite veci budu moc drahe, tak sa budem snazit najst podobne, ale od inych dodavatelov drzim palce na skusku!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Merilin! :-) Vsak tam mas este aj nedelu. Ak Ti vyjde, mozes tam skocit aj vtedy. Neviem co od toho mam cakat, lebo v zivote som nebola, ale asi tam pojdem hlavne zbierat napady. Mozno pozriet si take mensie veci...
Odpovedať
Dakujem Vam pekne kocky. :-) Cely vikend sme oslavovali, lebo mamka mala 50-tku. V piatok z prace a v sobotu s rodinou. S priatelom sme obe dni do noci upratovali a znasali veci domov k nasim. V noci sme si este s bratmi dali hruskovicu, tak dnes ledva zijem. 8-) Takze prv musim schudunut aby tie kolace co som pojdela nebolo vidiet a tak sa budem vytesovat zo siat. Aspon dufam :)
Odpovedať
Profilova fotka
O com taras, Merilin... Podla obrazku som si ista, ze nemas co skrivat a z coho schudnut. Inak, vsimla som si tvoj kriz v albume. Prave cez vikend som si objednala od vyrobcu ten nas. :-D Tak ma to potesilo... :-D
Odpovedať
Juj si zlata, no neviem.... Nechcem schudnut vela, ale nejakych 5 kil. Pred svadbou uz asi budem chudnut tak, ze ani o tom nebudem vediet. Ako kazda... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mojich informacii nevesty zvyknu chudnut tyzden pred svadbou aj par centimetrov. :-) Uz sa nato tesim... :-D
Odpovedať
Jasnacka merilin ;-) Treba si baby davat pozor, aby ste pred svadbou vela neschudli, aby Vam potom satecky nepadali ;-)
Odpovedať
Pri najhorsom by sa zuzili ;-) .Ale pomaly uz musim zacat ficat na ovoci a zelenine. Len kebyze som mala o trochu viac pevnejsiu volu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si radsej zozerem vsetko pocas dna a od 7vecer si zamknem chladnicku... :-)
Odpovedať
hmm ked ja mam pocit, ze na mna sa lepi aj voda ]-( kebyze som nekontrolovala co jem, tak mam o chvilu 100 kil. A sporotovat sa mi velmi nechce, ani nato nemam cas. Chodila som dva roky na kicx box, no minuly rok pred statnicami som skoncila a teraz sa uz neviem k tomu dokopat
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja priberam aj od vzduchu, ale 5kil urcite musim zhodit aj ja do svadby. Dufam ze sa podari... Co sa mi podarilo schudnut do decembra, cez sviatky som si ziskala spat ako bonus.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm tak to vam trosku zavidim ze mate aj nejake baby ktore s vami pojdu skusat saticky. Ja si to budem musiet zriesit sama. Kedze sice tam pojdeme aj s nastavajucim ale tak ved on ich vidiet nebude... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
poppy zijem v PK ale nie som odtialto ...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no babulky moje ja zasa nestíham, pár dní a mám čítanie na pol hodinu :-D vidím, že máte každá niečo nové, my ideme o dva týždne na prvú náuku s lekárom som zvedavá, isto sa tam budú na nás čudne pozerať, ked tam prídeme tak skoro. 8-) ale iné termíny nám to nevychádza, furt iba robíme :-| ani na veltrh nemôžem, lebo robím, no čo už, ale šaty už mám, drahý bude skúšať oblek tiež za dva týždne, len tú muziku nevieme dohodnúť, asi to bude na poslednú chvílu.
Odpovedať
Roxan, no tak to sme dve. Tiez som pred Vianocami nieco zhodila a tak nabrala spat a teraz sa toho neviem zbavit. Urcite k tomu prospela aj oslava 50-tky. Nevergona - ja nemam este stale fotografa. Takze mam to o trochu horsie. A pre istotu pojdem zavolat kapele, ze ci nezabudli :-) to by bol gol
Odpovedať
Profilova fotka
merilin - tak Ty si na tom lepsie, lebo my 50-ku oslavujeme iba teraz v piatok, co znamena bohovsku veceru, a tym padom +kil... ]-( Ja som si tiez overovala nasu kapelu, ci nas urcite zapisali. Nastastie hej... :-D nevergona - potom nam daj vediet, co bolo na stretku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
merilin- v najhoršom prípade ťa niekto nafotí, ale čo mne kto pôjde v najhoršom prípade zaspievať :-D :-D furt rozmýšlame či živú hudbu či dj-ja, nevieme sa rozhodnuť aj dnes surfujem po nete a hladám, nemáte náhodou niekoho fajn v zálohe? :-N *(no čo opýtanie nič nedám) roxan-isto napíšem že čo bolo, sama som zvedavá 8-)
Odpovedať
ahojte, pripájam sa k vám :) tiež máme termín 12.09.2009 :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj myska! vitaj. ;-) si z GA? hura, niekto z okoli... :-D
Odpovedať
ahoj, som zo Serede.. :) co citam, tak vy už máte toho zariadené až až..my máme zatiaľ vybavenú iba sálu, kuchárku, kostol a auto.. :) ale v sobotu sa chystám na veľtrh pozbierať inšpiráciu..
Odpovedať
nevergona - kludne, odskocim si k tebe na jednu pesnicku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
merilin- :-D nedbám, tak si teda nikoho nebudem rezervovať :-D
Odpovedať
potom nejako kym budem spievat, ma zaskoc a medzi tym aj pofot ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovedať
Uz som z tych fotografoch zufala :-( neviem sa rozhodnut. ALe... rozmyslam, ze fotky su dost dolezite. No dat tolko penazi, neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Merilin, ak by som ti len mohla napisat z mojho pohladu, skus si prepocitat, kolko vyjde cena za hodinu prace, ked nepocitas este dalsie upravy, s ktorymi sa bude fotograf hrat mimo dna vasej svadbicky, ked vam bude fotky upravovat a pripadne robit albumy a podla mna zistis, ze to nei az tak privela. Len ta celkova suma sa zda byt nehorazne vysoka. Ale to je len moj nazor:-). No podla mna je to pamiatka na cely zivot, ku ktorej sa mozes kedykovelk vratit a hrdi to bduete ukazovat raz svojim dietkam, takze podla mna to za to stoji:-), resp. mne urcite!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja sa mozem len pridat k nazoru lubky mi sme tiez zainvestovali do fotografa, aj ked som najskor z tych cien bola kapanek zufala. Snad to dobre dopadne a ozaj sa budeme chvalit este dlho predlho.
Odpovedať
Ahojte, tak aj ja sa pridávam k Vám. Tiež máme termín 12.9.2009. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, merilin-peniaze vždy boli a budu, netreba sa bat, tiež máme drahšieho fotografa a podla mna to bude poriadny zážitok, máš možnosť aby ťa niekto poriadne nafotil, kedy inokedy budeš mať takú možnosť?tiež to je len môj názor, ale verím že sa dobre rozhodneš. olinkaw- vitaj medzi nami 12-tkami :-D
Odpovedať
Nevergona, mas pravdu. V piatok sa mam stretnut s jednym fotografom a potom v pondelok s druhym, tak som zvedava. Predstavte si, volala som vcera kapele, s tym, ze ci netreba zalohu alebo nieco take a oni, ze nie netreba, ze vsetko maju zapisane. A tak hovori, ze ano, mam, svadba na 12. augusta,sobas.... a ja neeee :-) ze svadba 12. septembra. Tak sa zasmial, ze kvoli tomu volam a on to skomolil, ale potom povedal vsetko ostatne spravne aj čas sobasa, tak som sa trochu upokojila. Vravel, ze potom staci ak sa dva tyzdne vopred ozvem. Chapete? Kvoli tomu volam a on sa pomyli.. :-S :-) Este mu budem asi niekedy v aprili volat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?