Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Ahojte, luciya83 - aj ja som z Trencina ;-) tak Ta tu vitam ;-) inak aj 'kathrin' je tiez Trencanka - tak uz tu mame taky mensi mini-klub dvanastiek z Trencina hehe babule, tak ja som vcera akurat zajednala vizazistku. Je z Bratislavy, no ale co uz. Inak keby ste potrebovali dobreho vizazistu, kuknite na Borisa Bordacsa - www.makeup-byboris.sk Je velmi dobry, byva v Senci, ale cestuje v okoli Senca a Bratislavy. A cenovo je tiez dobry... Zajtra idem na moj prvy svadobny veltrh, uz sa nemozem dockat, tiez idem po prvykrat skusat saty - tak mi drzte palce - aj ja Vam (specialne 'hammy' ;-) Pocula som, ze sa tam daju vyhrat moc dobre ceny, ako svadobna cesta a podobne, tak dufam, ze sa na mna stastie usmeje. Idem s 3 kamaratkami (druzickami), tak mame aspon vacsiu sancu. roxan - akurat som tu citala jedno forum o cukrarnach, boze to je hrozne, ze uz aj to sa musi rezervovat takto dopredu - zachvilu budeme vybavovat svadby 2 roky dopredu :-D :-D nevergona - ani my este nemame hudbu, nemam ani sajnu, koho chceme... :-( ale na obrad by sme chceli nejake slacikove kvarteto a potom aj ked budeme jest, nech nam hraju nech nie je ticho...no a potom uz neviem babulky, co sa tyka fotografa, tak vyskusajte - Dusan Mazak, Ivan Musil, ... viem aj dalsich, ale ti uz su obsadeni... takze tak zatial ;-)
Odpovedať
A este, aby ste nemuseli citat fora, tak som pre Vas nasla toto - ked budete hladat dodavatela na torty - www.tortyodmamy.sk Papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubinkas: pytala som sa preto, ze my sme to dost dlho riesili :-p , bez starejsieho sme nechceli ostat (kto by to organizoval..), ale kamaratky mali zle skusenosti, vobec sa s nimi nevedeli dohodnut, tak mi to asi vyriesime tak, ze zavolame kamarata, ktory chodieva robit starejsieho, a ten nas bude musiet pocuvat, dufam :-D (nechcem totiz kazdu hodinu niake sutaze alebo co) athena7: daj potom vediet, ci si si na tom veľtrhu vybrala, tiez drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
athena7 to bolo vycerpavajuce :-) a diky za tipy.Ja som tiez chcela ist na ten veltrh, ale nevychadza :-( a kameru uz mas? a kde to mate v trencine ci okolie?
Odpovedať
hammy, jasnacka dam ;-) Ti tiez, ked budes vediet - a propos, ake styl siat sa Ti paci? Mne sa velmi pacia 'Praga' od San Patrick - dufam, ze ich zajtra vyskusam. Kukni sa na ne, su z 2009 kolekcie. www.sanpatrick.com Papa zatial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame presne to iste. starejsieho nam pride robit velmi dobry kamarat. My tiez nechceme ziadne sutaze, ani nic podobne. Potrebujeme len cloveka, co na zaciatu trosku skoordinuje ludi, povie nejake to uvodne slovo na zaciatok a pre mna velmi dolezite je, ze bude na cepceni, pretoze sam je folklorista, takze vie, o com to je:-). A je to strasne zlaty clovek:-), aj ked bude robit starejsieho prvykrat, verim, ze to zvladne:-). A budu tam ludia, co mu v pripade nudze pomozu, kedze folkloristov tam bude viacero:-). Ja sa tiez tesim na veltrh. Aj ekd som trosku chorlava, no ten si nemozem nechat ujst:-). Aj mamka sa uz tesi:-).
Odpovedať
luciya83 - nemas za co ;-) ked tak sa pytaj, poviem Ti, co viem :-) kameru este nemame, akurat na tom pracujem, z Trencina som nikoho dobreho nenasla, tak budem musiet rozmiestnit svoje patranie po okoli - ty si ako na tom? inak ja idem na veltrh tu v Manchestri, lebo ja zijem v zahranici... ;-) v Trencine mame svadbu na hrade v Barborinom palaci a oslavu potom v Kursalone - a Ty? ozaj, odkial z Trencina si? inak 'kathrin' maju svadbu v kostole pod hradom, takze sa asi budeme tesno minat - mozno sa aj uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
athena7 sú prenádherné, tak som zvedavá ako ti sadnú... Mne sa páči presne takýto štýl - úzučké a dlhá vlečka a este korzetove (take ze spodok, sukna je z tylu) - tak som tiez zvedava co sa mi bude hodiť...
Odpovedať
lubinkas a hammy: sté zlaté, no my sme si termín rezervovali pred dvoma dňami, tak preto ešte nič nemáme. Budeme mať tak 50 ľudí a obrad bude v Modrom kostolíku, no a hostinu by sme chceli mať v hotely. Mám vybraté tri, ale uvidíme. Ja mám doma taký malý problémik - 16 mesačného syna (milujem ho nadovšetko :-D ), ale s ním ísť niečo vybavovať, to je katastrofa. Takže musím ukecať niekoho, kto mi ho postráži, aby sme mohli ísť do tých hotelov pozrieť. Zajtra chceme ísť aj na Svadobný veľtrh, tak to dohadujem, kto mi ho postráži. Nechcem stále niekoho otravovať, ale inak to nejde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Athena, ohladom kamery vam neviem poradit nikoho z TN, ale viem, ze kamarati mali sobas v TN tiez na hrade:-) a oni mali ATstudio a boli velmi spokojni!!! A inak ked sme pri Trencine, tak aj ja tam mam korene. Narodila som sa tam, pretoze moji obaja rodicia su odtial. Aj sme nedaleko nejaky cas zili, ale robota nasich nas odviala do BA:-). Ale rodinu tam este stale mam - Trencin, Nove Mesto:-) a veeelmi rada sa tam vraciam!
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ti ho kludne pridem niekedy postrazit, deti milujem nadovsetko;-)! A podla mna, pre vela ludi to nie je otravovanie:-), teda aspon pre mna by nebolo, pokial nie je clovek uuuplne vytazeny. No ale verim, ze je to o tom tazsie vsetko vybavivat ked je drobcek este taky maly. My mame tiez v hoteli. Ak by si chcela nieco ohladom hotelov poradit, mozes skusit napisat, ja som si ich zopar obehala. takze kludne:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Athena, tie saty su naozaj velmi pekne. Ja som bohuzial musela na podobne strihy siat zabudnut kvoli postave (najma bokom:-)), ale co uz;-). Budem mat take, co to trosku zakryju:-). Ale viacero modelov je tam nadhernych, len neviem, ci tieto nove kolekcie budu mat na veltrhu v nejakych salonoch, pretoze vacsinou mavaju starsie kolekcie, teda aspon co som sa ja stretla, ale mozno budes mat stastie:-). Tak drzim palce a daj potom vediet:-).
Odpovedať
Článok sa načítava...
lubinkas, dakujem za info, ATstudio som uz kontaktovala, tak uvidime ;-) a Ty si na tej svadbe kamaratov, co to mali na hrade, bola? mali to pekne? Inak podla mna budu mat v salonoch novu kolekciu San Patrick, teda aspon zatial, co som pozerala, tak v nejakych to uz maju...tak podla sa sa vzdy treba opytat, ci hej a najst nejaky salon - podla mna v Bratislave by si s tym nemala mat problem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas takze to mate so starejsim tiez tak vyriesene, budem tam mat aj niekoho blizkeho aj to nebude prehnane, tak dufam ze to dobre dopadne ;-) a majú v salónoch aj taký štýl ako sa páčia athene, neviem či mi sadnú, ale rada by som aspon skúsila... vsade vo vykladoch som zatial videla len take tie velke saty (dnu som este nikdy nebola :-D , asi to zoorganizujem buduci tyzden)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie ja som na svadbe nebola, ale videla som fotecky a podla mna to mali velmi pekne:-). Aspon na fotkach ano. To je dost mozne, ze tu budu mat niektore satocky z novej kolekcie, ale ako som pisala, ja som si uz svoje favoritky nasla:-), takze uz po salonoch behat nebudem. teraz ma cakaju este nejake papierovacky a musim si to rozvrhnut popri robote. Ale co som si pozerala stranky nejakych salonov, tak uz maju aj z novych kolekcii. ja by som si chcela pozriet zavoj na veltrhu, tak uvidime:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Hammy, noo to ti uplne 100%-tne povedat neviem, pretoze ak aj take podobne boli, tak som ich preskocila, pretoze kvoli postave som take nechcela, ale nemaju urcite vsetky saty take "velke":-), ako si ich nazvala. Urcite maju aj uzke modely. Ja mam tiez uzsie, ale nie az tak velmi:-). Ale asi maju tych "velkosuknovych" viacej, teda tam kde som bola ja, tak mali:-). Ale keby som boal "nutena" si vybrat v jednom salone, vybrat by som si vybrala, aj ked nie s takymi "iskrami v ociach", no v kazdom mali nejake, ktore sa mi pacili a bola by som ochotna si ich aj obliect:-))).
Odpovedať
lubinkas: pozerala som tri tie hotely, ale neviem, ako je to v skutočnosti, podľa fotiek sa to nedá vybrať, ale sú to hotel albrecht, hotel hradná brána a west na Kolibe. Tým musím začať, že tam pôjdeme. Kde to máte Vy?
Odpovedať
Profilova fotka
No my budeme mat v Baronke. O hoteli Albrecht som sa teraz dozvedela prvykrat:-), takze to neviem, Hradnu Branu som "zavrhla", pretoze podla mna to bolo dost drahe a co som si citala na forach, tak boli rozpoluplne recesie. Niekre dievcata pisali, ze velmi dobre a inym sa nepacilo. Ale prostredie je tam velmi pekne, no tu u nas zohrala rolu cena. A hotel West som tiez pozerala, no potrebovala som vyssiu kapacitu co sa tykalo poctu ludi, takze to nam padlo taktiez.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj athena7, ja som si tiez len pred mesiacom prvy krat skusala saty a zalubila som sa hned do prvych, dokonca mi sadli ako uliate a uz ich mam rezervovane.Takze drzim palce nech najdes tie najkrajsie ;-) A btw, tiez mam svadbu 12.9.2009...
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas, ja sa chystam do Nitry, tak tam si myslim ze urcite daco najdem :-) , inak mne sa pacie aj tie "velke" saty ako som ich nazvala (nie v zlom), ak budes mat cas, kuk do album :-) Tak potom dam vediet ktore vyhrali, tak zatial pa pa
Odpovedať
ahojte baby, ja mam len taku malicku otazocku.. ked si teraz objednate saty, nebojite sa ze do septembra mozu byt znicene?
Odpovedať
Profilova fotka
A inak, este zo znacky SanPatrick sa mi tiez pacia "Prisma", co hovorite na tie?
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa tiez pacia "velke" satky, ale nie zase obrovske:-))). ja som aj povodne myslela, ze si vyberiem nejake take, no nakoniec som si vybrala uplne ine, mimo mojich vsetkych povodnych predstav, co by som mohla mat:-). Ale to tak byva, teda aspon u mna;-). Ja som si ich nasla v nitre:-). Tie co mas v albume su velmi pekne, tak daj potom vediet:-). pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lenusskaa, to riziko tu podla mna vzdy je, no pokial ich nebude mat nejaka nevesta, ktora si veci nevazi, sa toho nejako extrra neobavam. viem, ze "moje" saty predo mnou mali minimalne uz 4 nevesty a tie saty vyzerali ako nove ... Takze mi nezostava nic ine, len dufam, ze to tak bude i nadalej a pozicia si ich co najmenej dievcat, v najlepsom pripade do nasho sobasa, ziadna:-).
Odpovedať
Babulky, co hladate nieco na hostinu v Bratislave - co takto Hotel Arcardia v Starom Meste? jedna moja kamoska tam mala slavnostnu veceru a vyzera to tam krasne - pozrite sa na svadobny album tejto kocky 'luckaracek' - ma tam z toho nejake fotky hammy - 'Prisma' su tiez kraaaasne :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hammy- ahoj, aj ja mám za sebou výber šiat a chcem ti len povedať, že isto budeš vedieť ked budeš mať na sebe tie pravé tak ako ti dievčatá písali aj ostatní to spoznajú,ak chceš kukni si môj album, mám tam fotky zo skúšky šiat, je ich tam možno 9, ale v skutočnosti som mala na sebe možno 20 šiat, tie moje boli už nejaké tretie v poradí a hned mi povedali že krajšie na mne nebudú nijaké 8-) , takže ostatní to tiež asi naozaj na tebe vidia.bol to zážitok na celý život, akurát že iba jedny mi naozaj sedeli, lebo boli pripravené na nejakú modnu prehliadku, preto boli zúžené, ináč mi boli všetky velké, tak som si to nevedela až tak predstaviť.ináč mne povedali že prídem v pondelok týžden pred svadbou, lebo že posledné dva týždne nevesty chudnú :-D a pomerajú mi všetko. luciya83- ahoj vítam ťa medzi nami, ale sa pekne rozrastáme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
athena7- ahoj kukla som si ten san patrick aj praga aj prisma-majú nádherné šatičky.len tolko ;-)
Odpovedať
lubinkas to by bolo snom asi kazdej, keby si ich do svadby nepozicala uz ziadna ina :-D ale myslim ze je to dost nerealne tak zrejme neostava insie len dufat.. kolko ste ochotne dat za saty? nad tymto rozmyslam uz dlhsie.. na jednej strane si hovorim, ze nemusim mat prave nejaky najnovsi model, ale na druhej, takuto prilezitost mam len raz za zivot, tak preco si to neuzit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenusskaa- ahoj, ja dám za šaty momentálne 14,5 tis., ale budeme si objednavať ešte odtial obručky a majú fajn akciu, ak si objednáme obručky tak zo šiat pojde 3 tis. dole.a k nim mi požičiavajú more vecí, čo je v cene, tak je to celkom fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
baby a poziciavate si saty alebo si niektora z vas aj kupuje? Ja som sa rozhodla ist si kupit saty do polska tam aj najnovsie kolekcie vychadzaju po 10 000 co tu dam za take este viac za pozicanie... Takze v polsku si kupim a potom ich skusim predat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?