Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tomu sa hovori, doveruj, ale preveruj:-). V dnesnej dobe si clovek nemoze byt asi nicim 100%-tne isty:-D:-D:-D
Odpovedať
No tak to ano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha az teraz som nasla ze je tu tema aj s tym datumom... uz som myslela ze sa vtedy ziadne svadby nekonaju len ta moja :-D Baby uz mate zajednanu cukrarku? My uz mame vsetko objednane a na cukrarku som uplne zabudla a teraz obvolavam a vsetky su bud objednane alebo su zdaleka takze pruuuser, asi budem namiesto kolacov rozdavat chrumky a horalky :-N merilin to mas super ze si nemusela platit zalohu... ja vsetko co som vybavovala... hudba, sala, dekoraterka... vsetci ako prve pytali zalohu ach jaj este tolko mesiacov pred svadbou a peniaze utekaju z uctu jedna radost uz teraz vidim, ze suma ktoru sme si vypocitali ze asi minieme na svadbu bude ovela vyssia :-|
Odpovedať
Profilova fotka
marfa, nestras, ze uz aj cukrarku treba zajednat tak skoro... inac, neviem preco ale prave vcera som sa zacala zaoberat podrobne s cenami a baby, strasne som sa zlakla z tych sum... ked vsetko chcem vyplatit z vlastnych sil, co som naplanovala, ani papat nebudem moct do septembra... :-D
Odpovedať
nervergona: ďakujem za privítanie :-D No keď Vás tak čítam, začínam mať trochu obavy. My nemáme vybavené ešte vôbec nič, teda okrem kostola. Môj drahý má pocit, že je ešte strašne skoro všetko vybavovať :-( Ale dala som mu prečítať pár vašich viet a myslím, že pochopil :-) Takže od pondelka ideme na to. Našťastie som na materskej, tak som doma a mám čas trochu googlovať :-D Tak mi držte palce.
Odpovedať
Profilova fotka
roxan ved ja som uplne na cukrarku zabudla tiez som myslela, ze to je skoro na vybavovanie cukrarky a teraz neverim ze mi skoro kazda odpisuje ze su zajednane... asi to vyriesim tak ze moja teta mi upecie ovocne torty plus kolace pre polovicu ludi a dalsia teta pre druhu polovicu... oni tiez pecu na svadby este lepsie ako cukrarky, ale nechcela som ich otravovat aby mi piekli na svadbu... ale asi nic ine mi nezostava :-| bud mam taku hlupu smolu ze natrafim akurat na take cukrarky co su zajednane, alebo neviem si to vysvetlit... a co sa tyka tych cien tak som na tom tak isto... s priatelom si svadbu ideme platit sami, nechceli sme zatazovat rodicov a hroza ked som to zacala pocitat, asi budem len o vode a o chlebe do svadby
Odpovedať
Ani som si nevsimla nove "clenky", tak sa pridavam k nevergone ;-) My sa tak navzajom zastupujeme vsak nevergona? :-) Potom nas obe zastupi athena7, a dalsie kočky ... . Mam kamosku, ktora sa tiez vydava a je rovnako zavisla na tejto stranke ako my :-D a vravela, ze sa jej paci, ako stale privitame nove clenky. Ze u nich to tak nie je. Tak kocky, proste sme super ! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
merilin DAKUJEM za privitanie ;-) no na tej stranke sme asi vsetke zavisle... uz moj nastavajuci kruti hlavou ze co mozem na tej stranke robit kazdy den, ci si nahodou nepisem s nejakymi chlapmi :-N tak som mu dala precitat temu prave som bola na 90 dnovej diete.. tak sa chytil za hlavu a so smiechom odisiel... hmm neviem co mu na tom bolo smiesne... asi to ze za posledny mesiac pocuva od mojich kamaratok len o dietach a o tom ktora sme kolko schudli :-D baby co myslite bude horuco v ten nas pekny datum 12.9? Aj preto som si dala na ten september, ze dovtedy sa este nejake peniazky nazbieraju aj viac casu na pripravu a nechcela som mat cez leto cez najvacsie horucavy ale vraj ma byt cely september horuco, tak dufam, ze sa mi moja fasada neroztecie po tvari :-|
Odpovedať
Ahoj babulky, taktiez vitam nove clenky - marfa23 a olinkaw ;-) ale ved merilin a nevergona to uz stihli predo mnou :-D je to super, ze sme sa tu takto rozrastli - a mam maly navrh... ;-) kedze pozeram, ze sme kazda skoro z uplne ineho mesta - co takto, keby sme si navzajom pomahali pri hladani dodavatelov? napriklad ked vieme, ze niektora z nas teraz hlada kameramana alebo fotografa - tie, co uz ho mame a vieme o nejakych inych, s ktorymi sme boli v kontakte, tak by sme mohli pomoct...aspon nebudeme musiet behat z jedneho fora do druheho od kadernicky cez cukrarku cez vide atd... Co Vy na to? :-) Ja viem, ze mozno je to nerealisticke, lebo kazda chceme to najlepsie, ale predsa ked ja som z Trencina, tak si nebudem rezervovat fotografa z Presova a podobne, a ak by som o nejakom takom vedela, tak by som Vam Presovcankam dala vediet...(to je len taky pripad). Pripadne by sme sa mohli informovat o veciach, co sme tu citali v inych forach... Tak ja mozem zacat...Opytajte sa ma hocico :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! :-) Athena - je to dobry napad, len v tom je hacik, ze su tu iba 2baby ktore byvaju blizko ku mne a poznam dodavatelov iba z blizkeho okolia. :-N Neverim, ze by ste chceli niekoho zo Senca. Ale ak hej, s radostou pomozem... :-D Marfa - ja som si vybrala september jednak koli tomu, ze tiez musim este nazbierat neake halieriky, jednak koli pocasiu. Sice neviem odhadnut ake bude, ale nechcela som svadbu dat na august, lebo mam take skusenosti, ze v tedy zvykne byt aspon 2tyzdne "jesen". /a navyse, v tom pripade, by som vas bola nestretla ;-) / Keby som si mohla vybrat, chcela by som radsej 40°C, nez poprsanu svadbu. :-) Prajem Vam, aby to Vam vsetkym vyslo. :-D Inak, pondelok bude mojou prvou robotou chodit po cukrarnach a ochutnavat... :-D Zbohom, dieta!
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne ranko vam vsetkym zelam a taktiez vitam nove nase 12-tky:-). No ja som sa cukrarkou, ani cukrarnami este absolutne nezaoberala a neviem si predstavit, ze by som to doma navrhla. Ved si uz o mne budu mysliet ze som naozaj padnuta na hlavu:-). uz teraz si to myslia, ked som povedala, co mame vybavene a zajednane:-) a toho nie je az tak vela ako citam niektore prispevky:-). Moj zlaty len sa len usmieva, ked pridem s niecim novym, ale necha ma sa tesit:-). Co sa tyka Atheninho napadu, tak tiez sa priklanam k Roxan, ze je to super napad, ale ja som tiez mnohe veci pozerala iba v mojom okoli a vedela by som mozno nieco poradit akurat tak Roxan:-), aj ked fotografa sme si nasli z Dubnice:-). Ale co sa tyka ostatnych veci, tak naozaj mam trosku prehlad len v blizkom okoli, ale ak by ste chceli poradit, kludne sa spytajte:-). Apropo, ked sme uz pri radach a roxan nie je az tak daleko, myslis ze aj v "tejto nasej oblasti" treba uz teraz zhanat nejaku dobru dusu, co by sa nam postara o mlsne jazycky na svadbicke:-)? Lebo ja som planovala sa tymto zaoberat az ak v marci aprili najskor! My sme si tiez september vybrali kvoli pocasiu ale hlavne preto, ze moja polovicka konci v maji skolu a v juli bude mat asi promocie, tak aby toho nebolo strasne vela naraz a aj kvoli vybavovackam. No podla mna septembrove pocasie je dost nevyspytatelne, pretoze moze byt krasne ale takisto moze aj prsat. No ja som si povedala, ze pocasim sa predsa nemozme nechat rozhadzat, aj keby prsalo. Snazim sa najst nejaku alternativu na fotenie, ak by sme nemohli byt vonku:-) kvoli pocasiu. A ak by prsalo, tak si poviem, ze nam prsi stastie:-), aj ked urcite by som bola radsej keby bolo pekne prijemne, ani slnieco nemusi uplne palit:-).
Odpovedať
Athena7 skvely napad.. :-D Presov? Hmm privitam nejakeho fotografa ;-) Co viem, vy tam mate velmi dobru fotografku Katarinu Zitniansku a nejakeho p. Zahumenského? alebo nejako tak sa vola :-) Dnes sa mam stretnut s jednym fotografom v Kosiciah a v pondelok v Prešove. Potom Vam napisem svoje dojmy ;-) A ked sa uz bavime preco v septembri, tak nejako stale som chcela v tom septembri, kvoli tomu ze uz asi nebude ani teplo a este ani zima. Len dufam, ze nam nebude prsat :-| A prečo prave 12-teho to sme tu uz myslim pisali ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj dievčatá som rada ked tu môžem privítať dalšie nové nevestičky v náš dátum, lebo nás bude vela vela :-D merilin, ja ťa s úplnou radosťou zastúpim pri tom privitávaní ;-) aj by som ti pomohla s tým fotografom podla predlohy atheny7, len ja som zobrala prvého ktorý prišiel, alebo teda prvú.Takže žiadneho iného dobrého nepoznám. :-( ale ja pevne verím, že to zvládneš. athena7- je to fajn nápad, s tým predávaním informácií, šak uvidíme či bude fungovať. Tak ja by som napr. potrebovala nejakého DJ alebo už potom živú hudbu, lebo už mi dochádzajú nápady, a už je aj čas aby som niekoho rezervovala.Tak ak o niekom viete šup to sem .... :-D my sme si ten september vybrali z časti tiež kvôli počasiu, neni ani moc teplo ani zima, a jednak preto lebo verím, že septembrové svadby vydržia na furt, mám niekolko prípadov v rodine ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som tu tiež taká staro-nová, už som sem raz písala, ale nemali sme ešte presný termín :-) Tak už ho máme na 100 % -12.9., takže o sto šesť vybavujem ostatné veci... i keď veľa ľudí nechápe, prečo tak skoro, ja som si tiež myslela, že na veľa vecí je ešte čas, ale veľa vecí je už dávno zajednaných :-S Tak som sa chcela spýtať na sv. šaty? Už ich máte zajednané? Prípadne ak si ich teraz zajednám, čo ak trochu schudnem, priberiem (nie že by som plánovala :-D ) a nebudú mi sedieť .. v salóne mi ich ešte upravia?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Hammy. No zavisi od toho, ake satocky si vyberies. Ja mam uz napriklad zajednane saty, ktore maju vzadu viazanicku a nie su napevno na zips. Takze su omnoho lahsie upravitelne aj v pripade ak by som trosku schudla, pripadne pribrala, ale to dufam, ze nie, radsej by som bola prvej alternative. Ale co som sa pytala, tak to byva tak, ze dva tyzdne pred svadbou, prides do salonu na skusku siat, bude tam aj pani krajcirka, ktora na teba satky upravi a v takom stave si ich prides pred svadbickou pozicat. Ako vravim so satami, ktore sa vzadu zavazuju nie je pronblem ak aj nejake to kilo ubudne alebo pribudne aj pocas tych dvoch tyzdnov. Pri zipsovych je to asi trosku horsie, pretoze moja kamoska zrovna v tom case shcudla a saty, ktore jej sedeli ako uliate jej zrazu v den svadby trosku padali, aj ked to nebolo vidiet, no ona to citila. Ona mala saty na zips.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubinkas: takže asi je to na výbere šiat a na dohode v konkrétnom salóne? Takže asi naozaj najvyšší čas obehať dáke tie salóny... koľko ti trvalo kým si si vybrala šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, presne ako si napisala - zavisi aj od siat a aj od toho, ako sa dohodnes so salonom, v ktorom si saty pozicias. Ja som si tie "svoje" nasla hned v tretom. mala som v plane ist obehat povodne este minimalne dva, uz som mala aj dohodnute kamosky, ktore so mnou kedy a kam pojdu a aj maminu, ale proste uz nebolo treba:-). Zalubila som sa do nich hned a tym padom bolo vsetko jasne a ziaden iny salon sa uz nekonal:-), bolo by to zbytocne:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ti gratulujem :-) Ja som už okukovala niake šaty na nete a tiež sa mi už niake zapáčili, tak teraz sa bojim, že si nevyberiem, lebo budem stále hľadať tie.. :-D Ale tak teraz je už isto dobrý výber.. len musím zobrať kamošku s dobrým vkusom :-) A aj si sa dopredu objednávala v salónoch?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, no ja som tu prvykrat a velmi som sa potesila, ze som nasla temu s tymto datumom :-) My toho tiez nemame moc zajednaneho, ale mame salu, kapelu, a mam aj saty a tiez fotografa...ja som tiez myslela ze je to skoro vybavovat ale uz pri zajednavani saly som zistila, ze uz je mozno aj neskoro.... hammy, ja som cely den v stredu behala so sestrou po salonoch a vyskusala som 30 siat a mala som dvoch favoritov a uz mam aj vitaza :-) A urcite si niekoho zober so sebou..pomoze to
Odpovedať
Ahoj Luciya83, vitaj, takze dalsia kocka od Trencina. Hmm. vy ste sa asi dohodli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si tam pred tym zavolala, ci je potrebne sa objednat, alebo nie. Dvakrat som sa objednavala a raz nie, ale podla mna je lepsie ked o tebe vedia, ze prides na skusku siat. Pokial sa tam nenahrnie vela "neohlasenych" ludi, mas tam klud a pohodicku, ziaden stres:-), teda vravim z mojej skusenosti. Dievcata v salonoch boli neskutocne mile a ochotne na mna cokolvek co som chcela navliect:-). ja som nemala nejake saty vysnivane, lebo som vedela, ze mi musia proste padnut do oka a sadnut. Mnohe saty sa mi pacili, no ked som si ich obliekla tak to nebolo ono. Je velky rozdiel obrazok a skutocnost, ked si ich ty sama na seba oblecies. Ako ti sadnu, ako sa v nich citis a pod. Ja budem mat satky, ktore su lahucke, jednoduche, nepotrebuju ziadnu taku tu kruhovu spodnicku, takze sa v nich aj lahko bude pohybovat:-). Uz sa na ne velmi tesim;-). Myslim, ze ked si na seba oblecies tie "prave" budes to hned vediet:-). Mne kamaratka povedala, ze mi az iskricky z oci slahali, ked som vysla z kabinky oblecena v teraz uz "mojich" satkach. Pred tym, co som mala na sebe asi 5 siat tam proste ten impulz nebol:-). tak vela stastia pri vybere, nech najdes tie prave:-)!
Odpovedať
Profilova fotka
Merilin: Dakujem za privitanie :-) Som rada ze je tu niekto aj z Trencina, naozaj si mozme vymenit potom info ohladom tych dodavatelov...je to super, paci sa mi to tu :-) lubinkas: presne tak ako vravis o tych satach, ja tiez ked som si obliekla tie "moje" ,sestra mi hned hovorila ze bolo na mne uplne vidno ze sa mi strasne pacia a aj sa v nich dobre citim..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Luciy:-), aj ja ta tu vitam:-)
Odpovedať
Ahojte baby, Athena7: skvelý nápad. Ja vôbec neviem, kde začať. Ja som z Bratislavy a neviem, ale dúfam, že tu zoženiem fotografa, kameramana, cukrárku,... ľahšie, lebo ak bude jedna obsadená, pôjdem k ďaľšej. Alebo sa mýlim? Je tu niektorá z Vás z Bratislavy? Ak áno, ozvite sa prosím, nech v tom nie som sama :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, som rada, ze uz nie som sama:-). ja som...
Odpovedať
Jeeeeeeej teším sa. Ako si na tom s vybavovaním? My mame len kostol :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som si pre nas dolezite veci vybavila este pred novym rokom (obradna miestnost, miesto na hostinu a zabavu, foto, kamera a DJ) a teraz stagnujem:-), az na tie satky:-). Ale inak sa rozhliadam ze co dalej;-). tak ked je prilezitosti a ideme okolo zlatnictva, zbhenme sa pozriet, co pekneho tam maju:-). Ale vsetko len tak pasivne zatial:-). A v ktorom kostole budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, dik za rady, dufam že to teda aj u mňa tak bude, keď ich oblečiem už ich nebudem chciet vyzliecť.. :-D tak drzte palce :-) olinkaw: je uz naozaj najvyssi cas aj salu objednat, my ked sme zajednavali, uz tam mali vela datumov rezervovanych a to nehovorim o kameramanovi - ked som mu volala, či ma este volny tento termin, jeho odpoved bola, ze ten je uz davno zajednany... :-( Nemam este hudbu a fotografku.. a este otazka, budete mat starejsieho?
Odpovedať
Profilova fotka
Olinkaw a este som zabudla, hammy ma uplnu pravu, je najvyssi cas na salu, ja ked som obehavala saly minuly rok v septembi, tak uz mali nejake rezervacky! takze ak chcete nieco normalne najst v BA, tak je najvyssi cas, ak uz nie je neskoro. Ale neviem, aku salu si predstavujete, ak by ste chceli napr. v nejkom kulturnom dome, tak si myslim, ze to by ste este problem nemuseli mat, a zavisi aj poctu ludi:-). Hammy: my starejsieho mat budeme, ale s najvacsou pravdepodobnostou nebudeme mat odobierku, alebo ak, tak veeelmi zjednoduseny a v ramci cepcenia. Ale to este presne neviem:-). Az tak do detailu sme este zatial nerozmyslali:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem lubinkas za privitanie:-) A ktore z Vas su tu z Trencina? Vidim ze Athena7 ano :-) a ktore dalsie? Athena7 co uz mas vybavene?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?