Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
@rysavka - IP poslané snáď si tam niečo vyberieš ;-) ja som konečne môjho drahého nahovorila a vo štvrtok si ideme zarezervovať sálu a práve teraz riešim fotografa cez mail :) Ja som bola teraz na veľtrhu v Nitre.. vyskúšala som si asi sto šiat, len som začala riešiť dilemu či s vlečkou alebo bez vlečky... jedna pani mi tam povedala ze tie gombíčky sa ľúbia trhať keď nevesta tancuje.. a nechcem zasa celu svadbu si prišívať gombíčky alebo držať vlečku v ruke.. ale keď tie vlečky sú také krásne :)
@xtinakc Ďakujem :-) Ja som si zatiaľ skúšala iba troje šaty, ale jedny sa mi páčili veľmi...ja by som chcela šaty bez vlečky, lebo chcem veľa tancovať a cítiť sa pohodlne, ale akurát väčšina tých, ktoré sa mi páčia, majú vlečky :-p
Ahojte, sa práve vytešujem.. fotograf zajednaný a ešte k tomu za super cenu - hodiny strávené na nete sa konečne vyplatili :-D @rysavka presne tak aj mne sa väčšinou páčia šaty s vlečkou.. uvidíme co si nakoniec vyberieme :)
Profilova fotka
pripájam sa k vám baby, ak nám to vyjde tak aj my budeme mať svadbu 1.1.2011, dnes sme boli zarezervovať sálu, ešte objednať kapelu a to najdoležitejšie mám vybavené :-D šaty už zhánať asi mesiac a aj mne sa veľmi páčia šaty s vlečkou......tešííím sa :-D :-D
Profilova fotka
preklep v dátume svadby - samozrejme som myslela 1.10.2011 :-D
vitaj vladka 1828 :) a ja som si vazne myslela, ze do oktobra mam na vybavovanie casu. mam co dohanat :) zajtra mam stretnutie s fotografom vraj prediskutovat co si ako predstavujem - chudak netusi do coho ide. my sa s drahym hrozne neradi fotime tak som strasne zvedava ako dopadnu nase fotky.. :D @Vladka1828 vy budete mat zivu kapelu? ja totizto si neviem nevybrat co je lepsie ci DJ alebo kapela... ale skor to vidim asi na DJ-a pretoze chceme aby sa na nasej svadbe hrala hlavne hudba z 80-tich a 90-tich /nechceme moc ludovky, resp. nove moderne piesne/ a neviem ci maju kapely nejaky velky repertoar co sa tyka stariniek..
Baby, takže stretnutie s fotografom prebehlo veľmi úspešne a kúpila som si svadobné šaty :-D model Paraguay
iiiha rysavka tak ty si mala velmi uspesny den ;-) a saty si planovala kupit? ci padli ti do oka a viac si ich uz nechcela vyzliect? :-) aj ja musim zhodnotit moje stretnutie s fotografom ako velmi uspesne... :D Len som troska sklamana, lebo miestnost v ktorej som chcela mat svadbu je uz obsadena :( tak idem hladat dalej....
ahojte dievčatká, ja som si tiež myslela , že mám čas a už mám všetko skoro, okrem výzdoby .... všetci mi povedali, že radšej si to mám už vybavovať, šaty a tak. A minulý víkend sme boli v Nitre na veľtrhu a tam sme pokúpili skoro všetko :)
Pôvodne som si chcela dať šaty ušiť, no potom som si povedala, že idem nejaké poskúšať a ak mi padnú do oka, tak si ich požičiam...no a nakoniec som natrafila na výpredaj - šaty boli veľmi pekné, sadli mi na postavu a mali aj veľmi priaznivú cenu, takže nebolo o čom :-) hoci som videla aj o čosi krajšie, ale boli neporovnateľne drahšie...ale teraz sa mi páčia, čím ďalej viac :-D
Profilova fotka
Ahojte, aj my máme svadbu 1.10.2011.. Skoro všetko už máme zajednané, tak aspoň budem mať čas na detaily.. Máme už aj kostol, sálu, kameramana, fotografa a dj-a.. Šaty som si kúpila už v decembri, lebo mi padli do oka a super mi sadli, na veľtrhoch sme zajednali výzdobu a pokúpili nejaké drobnosti ako závoj, korunka, podbradníky a tak a na valentína sme si boli dať zajednať obrúčky.. takže do dvoch týždnov mame aj tie :)
akoze baby normalne uz zacinam byt v strese :D ja cela nadcena ze mam kostol a fotografa :-) a vy sa uz mozte ist vydavat aj zajtra :D ja furt vsetko odkladam ale tak snad uz od pondelka bude aj miestnost.. :D krocik po krociku... :-N
Článok sa načítava...
Baby fakt moc sa tesim - mi padol kamen zo srdca normalne... konecne mame miestnost.. uz som myslela, ze nic uz nie je volne ale nastastie nasla sa jedna restika, o ktorej som vobec nevedela, ze u nas v meste existuje :D vyzera nova a velmi pekna a aj cenovo je uplne super... sa moc tesim.. teraz len vymyslat ci dat gulate stoly alebo stoly do U.. a este vyzdoba, velmi by som chcela zelenu, ale neviem ci to do tej restiky moc bude pasovat lebo je taka oranzovo-hneda.. vy uz mate ako taku predstavu o vyzdobe???
@xtinakc ahoj :-) nemáš nejakú foto tej reštiky, že či by sa tam hodila tá zelená? resp. si skús vypýtať fotky či tam už nemali nejakú svadbu v takej výzdobe? ja si budem robiť výzdobu sama - bude bielo-ružovo-čierna - základ bude biely (obrusy a návleky), potom tam bude veľa bielych sviečok rôznej veľkosti, sklenené nádobky, svietničky a vázičky, ružové kvetinky (pivonky, iskerníky, možno aj tulipány) a čierne budú menovky, kamienky a kúsok ak kvetinky, tak ako mám inšpirácie v albume :-) už sa na to veľmi teším, ako to budem kombinoať, mám to už premyslené takmer do detailov :-D
@rysavka - restiku som uz hodila do albumu tak kuk co si myslis... ono ako tak na to pozeram teraz tak len ta jedna stena je taka oranzova...pozerala som tvoj album vyzera to super... super kombinacia co mas naplanovanu - taku som fakt este nikde nevidela.. pani prevadzkarka mi povedala, ze oni mi v pohode spravia vyzdobu, ze len mam podonasat obrazky co si ako predstavujem, da sa snimi dohodnut, ale to by som nebola ja aby som to nesla este pokontrolovat potom :D a co povies na tie gulate stoly.. nejako ma to chytilo, len neviem ci to nebude take blbe ked porosadzam hosti do skupiniek..
@xtinakc tie obrázky reštiky sú dosť malé, ale myslím, že by sa to tam hodilo, je to taká pekná oranžová, možno by sa k nej skôr hodila taká tmavšia zelená - machová alebo trávová, než bledozelená...ja si chcem robiť výzdobu sama, lebo v tomto sa nedokážem na nikoho spoľahnúť :-) nechcem klasickú výzdobu, pretože mám dosť odlišný vkus a väčšina výzdob sa mi zdá príliš tuctová, aj keď niektoré klasiky sú tiež pekné ;-) aj tak mi všetci naokolo stále hovoria, že si to nemám tak plánovať, lebo aj tak mi to nevyjde a budem sklamaná...už mi idú s týmito rečami na nervy, pretože práve preto si to plánujem dopodrobna, aby som toho mala čo najviac k mojej spokojnosti :-) je mi jasné, že všetko nevyjde na 100%, ale aspoň na 98% by mohlo :-D a čo všetko už máte vybavené a pozháňané?
nejako sa mi sem tie fotky nepodarilo nahodit :-( ale tak cca predstava o restike je :D este popremyslam.. ale ta tmavo zelena by tam naozaj mohla ist :D @rysavka vies co ja sa snazim cele toto zariadovanie svadby vybavovat mimo rodiny... ako u nas nikto este nevie ze nieco taketo planujeme /okrem 2kamosiek/- oznamime im to az v marci na moje narodky. My sme uz raz svadbu mali naplanovanu, ale bohuzial cele to padlo, lebo sa nam nepodarilo vybavit niektore veci, kedze sme boli v zahranici.. tak teraz im to chceme oznamit az ked bude vsetko vybavene a preto aj oznamka teraz riesim, aby to nikto nezobral tak ze toto sme tu uz mali... ved pockaj ako im vsetkym sanka padne, ked uvidia ako si to cele pozariadovala - povyzdobovala!!!! co sa tyka toho co mame - kostol, miestnost a fotograf na 100% a ostatne je v stadiu riesenia :D v svadobnych salonoch mi hovoria ze mam prist az v aprili, ze pride nova kolekcia.. na objednanie kolacov je vraj cas... :D tak snad to postihame nejako :D ako som to tu citala tak vy uz asi mate vsetko!! ;-)
inak baby teraz ma napadlo, uz ste boli na matrike, resp. kedy sa chystate vypisat tlacivo? a este jedna vec ked som bola na fare tak mi tam knaz povedal ze mam priniest krstne listy nie starsie ako 3 mesiace a ked sme odchadzali tak zadrel ze sa vidime v maji :-D na nete zasa citam ze krstne listy nemaju byt starsie ako 6 mesiacov... vam to ako povedali?? :-)
Profilova fotka
@dracica6663 ja si myslim ze 1.10 sa nemusite bat o sfarbene listy...ja som chcela tiez 1.10 lebo 5 oktobra sme mali prve rande a vtedy sme sa fotili na jednom krasnom mieste kde sa chcem fotit aj teraz a boli vsetky stromy nadherne sfarbene.... ibaze teraz mame datum 17. 9 lebo bohuzila 1.10 nam zabranili nejake okolnosti. a som z toho smutna pretoze som snivala o foteckach v krasnych opadanych listoch a to asi nebude :(((((
Profilova fotka
Ahojte baby, tak aj my sme sa rozhodli pre tento datum. Pred tyzdnom sme boli rezervovat salu a od vtedy na nic ine nemozem mysliet :-)
@suschi6 no my sme si to uz davno rozmyleli budeme mat v auguste :-)
@xtinakc hej, v podstate už všetko dôležité máme (sála, kostol, fotograf, šaty), teraz sa zameriavam najmä na výzdobu a dáva mi to riadne zabrať :-) neviem sa rozhodnúť pre definitívnu podobu a vymýšľam všeličo :-p
ach jaaj - tak sme nevydrzali do mojich narodenin a tak sme to rodicom oznamili vcera.. vsetko vyzeralo uplne super az dnes ma svokra doslova sokovala - ona si objedna sama kolace pre svoju stranu, ona chce aby sa vyberalo do vienka, ona chce DJ co mala jej neter na svadbe nech mu zajtra hned zavolame, ona chce aby penazne dary sa davali v piatok pred svadbou lebo na svadbe to uz nebude s POCTOU.... uplne nervy!! Akoze sak ona mala svoju svadbu podla seba!!! a ja chcem mat tu svoju!!!! ]-(
@xtinakc nenechaj sa do ničoho tlačiť, jednoducho povedz, že si ceníš všetky rady naokolo, ale ty máš nejakú predstavu, po ktorej túžiš a preto ju chceš zrealizovať podľa seba...u nás to bolo tiež tak...ale keď všetci zistili, že neustúpim, ustúpili oni :-) jediní problém zostali hostia, pretože ja som chcela malú svadbu do 50 ľudí, ale moji budúci svokrovci to akosi nechcú pochopiť...takže ich bude niečo cez 60...ale to už hádam prežijem :-p
Profilova fotka
@xtinakc pocuj nemame rovnaku svokru??:D ale nie...u nas tiez sa angazovala aj moja mama, no razne som to stopla....treba to podchyťiť hned na zaciatku, kym ni ej neskoro...bude to predsa MOJ den :)
caute baby... no svokra pokracuje vo svojom tazeni :D vcera mi pripravila zbierku svojich svadobnych fotografii aby som videla ake mala ona svadobne saty a aky mala zavoj, ze ake to bolo cele pekne.. a ci ja chcem take nejake podobne saty... uz som sa bala, ze mi ich niekde zo skrine vytiahne a podaruje mi tie svoje saty :D ale tak nastastie vstupil do toho celeho moj drahy a urobil poriadky, ze mi si spravime svoju svadbu taku aku chceme my.. tak dufam, ze to uz pochopila.. ;-)
chcela som sa spytat - baby, ktore nebudete mat odobierku planujete urobit nejake to "podakovanie" rodicom na svadbe???
My nebudeme mať odobierku a každý z nás sa poďakuje svojim rodičom doma v súkromí...nechcem, aby sme si zbytočne rozmazali s maminou make-up :-D Myslím si, že keď sa im poďakujem doma, bude to osobnejšie a úprimnejšie, ako keby sa mal za mňa poďakovať starejší alebo nejaká básnička, ktorú niekto zarecituje a pod.
lebo ja som rozmyslala, ze ked nebudeme mat odobierku, tak akoze s priatelom podakujeme nejakym sposobom pred odcepcenim.. ale neviem este... a planujete niekto aj nejake tie svadobne hry? mne sa to celkom paci, len sa bojim, ci sa tym nejako nepokazi tanecna zabava - ale tak odpocivat sa troska musi nie? :D
ahojte baby, pripájam sa k vám. tiez máme svadbičku 1. októbra :-) , zatial mame zarezervovanu sálu, DJ-a, fotografa, kupene svadobné šaty a topánočky, zeníchovu kravatku (pretoze koselu mame problém zohnat) ]-( a obzeráme sa po obrúčkach čo mi este vsetko chýba prosim vas? teraz som objavila, ze sa zvyknú vyzdobovat aj vchodové/bytové dvere, čo som ani nevedela :-|

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?