Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
dracica - my sme chceli jun, ale prisli sme na faru a bol uz obsadeny cely mesiac!!! Teda bolo este volne, ale o 14:00 hod, no a to je pre nas veeelmi skoro. Tak sme isli preobjednat salu, a potom hned aj do kostola obsadit vhodny datum aj cas - pre istotu :-D To zavisi asi aj od toho, kde mas svadbu, teda ci mesto alebo dedina a aky cas Ti vyhovuje pre obrad. Sama som bola prekvapena, ze v akom predstihu treba vsetko riesit...
na ja to budem mat na dedine tak pochybujem ze niekto bude mat v ten den u nas..teda bola by som sokovana ak ano :-D
U nas zvykne byt 5 sobasov za sobotu, tak radsej sme ten datum nahlasili v predstihu. Ale Ty isto nebudes mat problem, aj keby si to nahlasila nejake 4 mesiace vopred :-)
no neviem ale teraz este je skoro tak skusim na jar...sa spytat...
Ahojte baby :-) No my zatiaľ nemáme nič okrem fotografa, ale ten bol pre mňa prioritou č. 1 :-D Svadbu však máme v podstate na dedine, teda v najmenšom meste Slovenska, takže dúfam, že s ostatnými vecami máme čas....no nevieme si vybrať sálu na hostinu, lebo tu u nás nie sú veľké možnosti v tomto smere a nič nám nevyhovuje na 100% No a čo sa týka mojich vysnívaných šiat, tak tie sa dajú iba kúpiť a majú horibilnú sumu :-( Toto sú tie šaty: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
dracica6663: Tie šaty, ktoré máš v linku majú aj v salóne v BB, ak by ti to pomohlo...
rysavka dakujem pekne ale BB je dost daleko, aj v BA ich maju v dvoch salonoch uz viem aj cenu ale nabuduci rok budu lecnejsie lebo to je teraz kolekcia 2010. a ja si saty skusam az nabuduci rok tak som zvedava aka bude suma ale dik... ak nemas moznosti u vas na miestnost tak skus niekde blizko najblizsie mesto alebo tak... a preco tie saty sa daju len kupit a nikde ich nepoziciavaju???
No aj ja si budem skúšať šaty až budúci rok...tie, ktoré sa mi páčia, bohužiaľ, nemajú v žiadnom salóne na Slovensku, lebo sú celé z čipky, a to je veľmi problematický materiál na to, aby ich požičiavali....takže sa dajú iba kúpiť, resp. by som si ich mohla dať ušiť, ale toho sa trochu obávam...no najprv si chcem nejaké šaty vyskúšať v salónoch, aby som vedela, aký strih mi pristane... a čo sa týka tej miestnosti, tak nakoniec asi bude tá, nad ktorou sme uvažovali ako prvou....je síce trochu menšia, ale keďže budeme mať cca 50 ľudí, mala by stačiť...
tak to je fajn a tych ludi budete aj vozit busom alebo nie? my sme chceli v meste ale kedze by sme museli objednat bus tak sme si to rozmysleli lebo by to bolo aj viacej nakladnejsie...aj miestnost jedlo a tak
Nie, ľudia pôjdu na autách, väčšina ľudí, ktorí prídu majú auto a tí, čo nemajú sa odvezú s niekým, kto bude mať voľné miesta v aute...takmer väčšina pozvaných je z blízkeho okolia, takže by to nemal byť problém...
no a ked pojdu na autach tak nemozu pit alkohol nie?? u nas skoro nikto na autach nepojde budeme mat sofera ...lebo vsetci pit budu tak na autach urcite nepridu :-|
No my máme medzi pozvanými veľa abstinentov, takže, pravdepodobne, oni budú šoféri :-D Prípadne, kto bude chcieť môže prespať v mieste hostiny...ja osobne som ešte nebola na svadbe, kde bol zabezpečený šofér, aj keď to nie je zlý nápad - možno o tom ešte budem uvažovať :-)
Článok sa načítava...
no mi to mame asi km do kostola tak to nas budu viest mame zatial 3 auta uvidim kolko este bude...no a z kostola na hostinu to je niekolko metrov to nie je daleko neviem mozno sa aj pesi pojde
No my to máme od kaplnky na miesto hostiny cca 20km, takže jednoznačne musíme ísť autami, ale dá sa tam prespať za 7 eur na noc, tak možno tam niektorí hostia ostatnú aj spať...
no to je dobre ze tam mozu aj spat :-)
Baby kde ste všetky? Už máte vybratú farbu svadby a výzdoby?
ja budem mat modru neviem kde su vsetk dnes :-(
ja sa ešte rozhodujem, ale momentálne sa mi páči bielo-ružovo-sivá alebo bielo-čierno-cyklámenová...chcela by som trochu netradičnú svadbu...uvidím či sa mi to podarí :-)
aha to moze pekne vyzerat... my sme sa dohodli ze on uz ma modru kravatu a je pekna a aj modra sa mi vzdy pacila a aj jemu sa ..tak preto sme sa rozhodli pre modru
Modrá je pekná - farba nádeje :-) Ja však ešte musím ísť pozrieť sálu, či sa mi tam bude taká farebná kombinácia hodiť - lebo mám pocit, že v sále sú svetložlté steny...
ak je to tak, k tym stenam nejaku frbu daj taku co sa hodi k zltej ale tych je vela si myslim...
No jednoznačne sa tam musím ísť v najbližšej dobe pozrieť, aby som videla ako to tam presne vyzerá, ale myslím si, že ak je to jemná žltá, tak by nebola rušivá ani k tej bielo-ružovo-sivej kombinácii... Už som z tej výzdoby celá zmagorená, lebo sa mi páči strašne veľa vecí, už som si musela urobiť druhý album :-D
:-D :-D
Baby, kde ste všetky? :-(
ahojte kocky....ja som bola na dovce tak preto taky utlm :-D no uz som spät v zivotnej realite tak sa naplno zacinam venovat svadbe :-D :-D :-D co sa tyka farebnej kombinacie tak mne sa velmi paci cokoladovo hneda s tyrkysovou modrou....snad sa mi to podari v takomto zneni uskutocnit....
zuzka a to sa k sebe taka farba hodi?? mas take fotky??na ukazku a ahoj ako bolo na dovolenke?? nikto tu nepise tak som v inych temach prispievala :-)
jj hodi sa, teda aspon podla mna :) aj saty v takej kombi planujem :) v najblizsich dnoch zalozim album a nahodim tam take foto....a na dovce bolo fajn :) super, teplo a ved ako inak moze byt pri mori, na plazi a bez starosti co navarit a tak :)
a kde si bola na dovolenke?
za rok bude nas den D :-)
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky, aj my sme si zvolili tento termín. Pôvodne sme chceli 17. 9. 2011, ale naša miestnosť už bola rezervovaná... Takže od minulého týždňa už máme objednanú miestnosť, hudbu, kameramana a fotografku - ostatné doriešime počas budúceho roku :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?