Menu Forum

Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

(zamknutá)
4. okt 2011
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
Registrovala sa 12. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Okres Skalica.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
Registrovala sa 12. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Okres Skalica.
    okres Skalica
 caute nevesty, uz mame aj my svoj svadobny krizik emoticon dostali sme od mojej mamy emoticon
v piatok sme boli poobzerat nejaku tu vybavu do "noveho podkrovia."..vcelku nabity vikendik sme mali emoticon ale ten moj milasek nie a nie si kupit oblek, este stale ma cas.
a mam tiez jednu otazku. uz ste obvolavali kamerana, fotografa, starejsieho atd. ci termin plati, kedy sa stretnete a dohodnete sa na priebehu? alebo tomu davate este cas?
8. aug 2011 o 18:09  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bea77721 (28 r.)
1
Registrovala sa 10. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 21 priateľov. Bitarová, okres Žilina.
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
bea77721 (28 r.)
1
Registrovala sa 10. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 21 priateľov. Bitarová, okres Žilina.
    okres Žilina
 Ahojte kočky, ani som nevedela, že nás je toľko, čo máme rovnaký termín svadby emoticon aj my sme sa rozhodli pre tento krásny dátum. Ako ste na tom? Čo všetko už máte pripravené?
11. aug 2011 o 14:18  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
onenika4you (30 r.)
2
Registrovala sa 27. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Limerick, Írsko.
    Limerick, Írsko
fotoportrét
fotoportrét
onenika4you (30 r.)
2
Registrovala sa 27. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Limerick, Írsko.
    Limerick, Írsko
 Aj my sa berieme 1.10.2011 ;o)
14. aug 2011 o 16:02  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
Registrovala sa 21. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 250 príspevkov. Má 99 priateľov. Modrý Kameň, okres Veľký Krtíš.
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
Registrovala sa 21. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 250 príspevkov. Má 99 priateľov. Modrý Kameň, okres Veľký Krtíš.
 Ahojte baby emoticon emoticon Prosím vás o radu - kuknite do môjho albumu a poraďte mi, prosím, ktoré servítky mám vybrať na hostinu a tiež ktorú ozdobu do vlasov k popolnočným šatám emoticon veľmi pekne vám ďakujem za názory emoticon
14. aug 2011 o 21:24  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
Registrovala sa 19. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
Registrovala sa 19. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
    Trnava, okres Trnava
 ahojte baby, tak uz pomaly oznamka rozdavame, prstienky uz su konecne doma a kytica objednana... a 30.08. ficim na skusku ucesu a make-upu no som zvedava.. ved ja sa uz mozem vydavat :D len sa bojim toho ze v piatok pred svadbou pridem na to kolko veci mi este chyba emoticon
15. aug 2011 o 23:48  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @rysavka ahoj rysavka, k tym popolnockam vyber urcite ciernu celenku, tie satocky, co si si vybrala su krasne, mne osobne sa paci ta prva v poradi (ta bez tej sietky) a servitky sa mi lubia tie biele s ciernym vzorom... podla mna k tej vyzdobe, co si skusala doma, padnu akurat emoticon
Inak mas uplne uzasne albumy, obdivujem kazdu z vas, co viete tolko veci objavit na nete... ja si ani neviem najst vyzdobu z orchidei, aby som si to vedela predstavit :(

A uz sa nam to krati,dievcata emoticon
20. aug 2011 o 08:04  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @j_erika joj, ďakujem pekne za radu aj za pochvalu emoticon ja som svadobný maniak, ja som vymyslela výzdobu aj kamarátkam emoticon a do akej farebnej kombinácie ideš ladiť?
veruže sa to pomaly kráti a už mám nervy či všetko stihnem a na nič nezabudnem...
20. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
fidorka27
Registrovala sa 20. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
fidorka27
Registrovala sa 20. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 15 priateľov.
 @dracica6663
ahoj ahoj...ja uz mam skoro vsetko vybavene...ked mame troska viac ludi a aj z daleka a tak....podla mna najvyssi cas to riesit... tak sup sup do toho emoticon
20. aug 2011 o 12:02  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @rysavka ja idem ladit do zeleno ruzova, ale prevladat bude viac ta zelena....ruzove budu len kvety, sviece, menovky...nejake dobrobotiny emoticon este nakupujem a zhanam, vyzdobu si viac menej robim tiez vo vlastnej rezii, bavi mna to, len tazko sa zhanaju take vecicky, ktore sa mne pacia... no uvidime ako to vsetko dopadne emoticon hadam vyyyborne emoticon emoticon
20. aug 2011 o 12:58  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @j_erika neboj sa, určite to dopadne výborne emoticon no to poznám - zohnať vec, ktorá by ladila a ešte aj vyhovovalo môjmu vkusu a nestála majland, to je teda umenie emoticon no na 100% je výzdoba, ktorú si nevesta pripraví sama najkrajšia emoticon
20. aug 2011 o 15:27  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @rysavka urcite najviac potesi, ked si sama vyrobis, co sa ti paci a este ti druhi pochvalia emoticon ja robim vyzdobu spolu so sesternicou mojho nastavajuceho..... bolo by toho na mna samu privela, je dobre mat partaka,ktory ovlada nase predstavy a potom uz len doladi emoticon no budu to fofre....
teraz mam hlavu plnu "starosti" so spevokolom, ktory mi bude spievat v kostole pocas celej omse...moje nervy, spievam s nimi od svojim 8 rokov a teraz nie sme schopni si najst chvilu, aby sme natrenovali, co si predstavujem...trapi ma to a aj mrzi, lebo som nechcela volat cudzie zbory, ked mame vlastny emoticon ale tak aj to sa isto vydari emoticon vy mate tiez v kostole?
21. aug 2011 o 09:53  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @j_erika ja tiež výzdobu nerobím úplne sama - pomáha mi kamarátka a aj mamina, ináč by som to celé asi nezvládla...dohodli sme sa, že zdobiť pôjdeme už v piatok, aby sme to všetko stihli a bolo to podľa našich predstáv emoticon aj my máme svadbu v kostole, vlastne v kaplnke a bude mi tam hrať na klavíri a spievať jedno kočka z konzervatória, už sme sa približne dohodli na piesňach, ešte to však musím s ňou osobne prejsť a všetko doladiť...my tu bohužiaľ nemáme bohvieaké zbory...jediný, ktorý bol super, sa asi minulý rok rozpadol - bol aj v Slovensko má talent emoticon - takže ja už mám smolu emoticon a aké piesne si dávaš do kostola...myslíš, že by mohli byť aj anglické, keď majú kúsok náboženskú tematiku? lebo farár sa ma iba pýtal, že kto nám bude hrať a spievať a nepýtal si zoznam piesní alebo nie čo podobné, tak dúfam, že potom počas obradu neodpadne emoticon
21. aug 2011 o 10:44  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @rysavka Ked dievca v bielom zavoji - tu budem mat uplne na zaciatku, ked pridem pred oltar emoticon potom ked budeme skladat manzelske sluby (dufam) mi zahraju Clair De Lune od Debusyho...Na obetovanie Tuzim priniest na oltar, potom zopar piesni cez prijimanie a cez podpisovanie by mali zaspievat od Zb. sv. Jakuba Svadobnu a nakoniec nejaku mariansku emoticon no predstavu mam krasnu, snad to vyjde tak ako som ti to napisala emoticon Ked nie,nic sa nedeje, dolezite bude, ze budeme svoji emoticon
Nemyslim, ze by mal byt problem z aglickym textom, u nas spievaju tiez cudzojazycne obcas emoticon
21. aug 2011 o 11:19  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
Registrovala sa 11. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 48 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
Registrovala sa 11. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 48 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
 baby skuska učesu uspesne za mnou, aká som spokojnááá emoticon emoticon emoticon
25. aug 2011 o 19:50  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @j_erika máš to naozaj krásne premyslené emoticon budem držať prsty, nech ti to vyjde emoticon Ako počítam, treba asi tak cca 5 piesní, že? a myslíš, že všetky by mohli byť anglické, alebo musí byť nejaká klasická cirkevná? nevieš mi poradiť, ako to chodí? ďakujem emoticon
28. aug 2011 o 19:19  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 Je to neuveriteľné, ale takmer všetko už máme vybavené! Mám pocit, že sa mi sníva emoticon
30. aug 2011 o 15:28  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
 @rysavka aj mne to pride priam divne, ze uz nic nevybavujem! -ak teda neratam nahananie kosele pre svojho draheho - ale s tym som ratala bo je hrozne lenivy ist so mnou do obchodov - vraj jemu staci ked si ju kupi v piatok a ze v najhorsom pripade obchodne centra su otvorene aj v sobotu od rana... no nezabite ho!! emoticon

aj ja uz hlasim skusku ucesu a make-upu ako absolvovanu ale ci uspesne neviem - uces uplne iny kvoli zavoju a make up - fajn len som neni zvyknuta na tak zvyraznene oci :D takze som sa rozhodla ukazat foto drahemu nech to zhodnoti... tak som zvedava...
1. sep 2011 o 15:39  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @xtinakc no tak maličkosti, ešte aj my dolaďujeme a tiež nemáme košeľu emoticon tí chlapi sú jednoducho v tomto hrozní...no tieto drobnosti je veľmi príjemné doťahovať do detailov...ja sa už veľmi teším na deň D, len dúfam, že nám vyjde počasie emoticon
A ešte mám bonus: dnes si moji rodičia potykali s mojimi svokrovcami, takže som úplne happy, zdá sa, že si budú dobre rozumieť emoticon
Skúšku make-upu už mám za sebou, je fantastický, no a skúška účesu ma čaká 21.9. - dúfam, že všetko bude ok emoticon
1. sep 2011 o 20:23  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
Registrovala sa 4. decembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov. Má 11 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
Registrovala sa 4. decembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov. Má 11 priateľov.
 caute holky dlho som tu nebola ale organizujem jedna radosť. všetko už máme vybavené čaká to na doladenie. dnes skuška účesu, zajtra skuška mejkapu. drahému chybaju už iba ponožky a opasok. nech už je to za nami a nech nami vyjde počasie aspon na fotenie. emoticon
8. sep 2011 o 09:28  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bambi29 (28 r.)
3
Registrovala sa 28. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 79 príspevkov a 1 album. Má 53 priateľov. Blatné, okres Senec.
    Blatné, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
bambi29 (28 r.)
3
Registrovala sa 28. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 79 príspevkov a 1 album. Má 53 priateľov. Blatné, okres Senec.
    Blatné, okres Senec
 skuska ucesu za mnou, v nedelu mame predsvadobne fotenie. cakam na popolnocky upravene od krajcirky a drahy si musi kupit topanky a kravatu, inak uz asi vsetko mame...
8. sep 2011 o 09:32  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
zuzullik2
Registrovala sa 8. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzullik2
Registrovala sa 8. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Aj ja mam svadbu 1.10 2011..emoticon ale vybavuejme stale nieco...emoticon
8. sep 2011 o 10:53  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 Cafte dievcata emoticon uz sa nam to neuveritelne krati emoticon Ale ani mi to nedojde, ze svadbu mame predo dvermi.... Asi sa "zobudim" az tyzden pred a to budu fofre emoticon Inak pripravy v plnom prude emoticon Drahy uz ma konecne oblek aj topanky, trenirky emoticon aj ponozky ..... uz len ta kosela emoticon
Ja idem na skusku ucesu teraz v piatok a skuska makeup 22.9. Som zvedava ako to dopadne, pretoze uz som toho videla tolko, ze neviem, co vlastne chcem emoticon Hadam odbronicky nesklamu emoticon
13. sep 2011 o 19:46  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
 ahojte babusky, tak my sme KONECNE kupili koselu.. emoticon slimku, frajerovi super sadla takze spokojnost.. ale koselu po polnoci sme zdali, tak sme kupili len zelenu kravatu a viac sa nestresujem...
chcem sa spytat, mate niektora nejaky nacvik sobasa v kostole?? bo som videla par bab o tom pisat, ale nam nic na fare nepovedali...
13. sep 2011 o 20:42  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @xtinakc ahojky, nam povedal pan kaplan, ze v pondelok pred svadbou si mame bud zavolat alebo prist, a ze sa dohodneme na detailoch sobasa (piesne, sluby, citania)...tak predpokladam, ze aspon nejaka slovna dohoda bude.... emoticon
my sme tiez kupili slimku, ale je mu velka emoticon a druha zase mala, a vyzera to tak, ze tretiu co sme kupili bude asi tiez mala a nikde nam to nechcu dat vyskusat, vsetko len podla velkosti emoticon
14. sep 2011 o 19:15  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
 @j_erika to vam vazne nedali vyskusat koselu? nam ju nastasstie teticka rozbalila - nemala najmensi problem... no ja som sa dnes dozvedela ze co sa tyka sobasa tak ideme naostro ziadne skusanie - tak to hadam nejako zvladneme..
inak musim sa pochvalit emoticon dnes som na nete objavila super darceky pre hosti a hned som ich aj objednala.. takze hostia od nas dostanu kolaciky stastia s posolstvom.. som zvedava ci sa budu pacit emoticon
19. sep 2011 o 22:35  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
susy22
1
Registrovala sa 3. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 2 inzeráty. Má 5 priateľov. Trencin, okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
susy22
1
Registrovala sa 3. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 2 inzeráty. Má 5 priateľov. Trencin, okres Trenčín.
 jasnee, aj ja som tu. Sa nam to kraaaatiemoticon)
19. sep 2011 o 23:09  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
20. sep 2011 o 00:23 • monischwanstein
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @xtinakc no v polsku nemam nechceli tie kosele rozbalit, ani jednu, a v Holici tak isto, este nam dodal, ze ak prinesiem koselu nerozbalenu, moze nam aj cislo vymenit.... ha ha ha emoticon to bol vtip storocia... moje nervy, potom sa cuduju, ze im vsetci chodime radsej k susedom utracat money emoticon
Ja som bola zasa na skuske ucesu....no neni to presne ako na obrazku ale bude to urcite k mojej s pokojnosti, este musim vymysliet co s ofinou, ci si ju dam vypnut alebo nejako inak upravit.....to su problemy vsak... emoticon
Dnes som si u zubara vyberala farbu na novy zubok emoticon tak este dva dni pred svadbou mi ho budu nasadzat....ach jaj....aspon ze kvietky mam od vcera objednane emoticon emoticon emoticon
uz sa nam to krati, mate aj vy stresy ako ja? take podvedome, ale uz sa predieraju na povrch.... emoticon
20. sep 2011 o 17:03  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
 ahojte dievčence, tak už je to predo dvermi. mám stresy len čo si na to spomeniem. už mam všetko vybavené len posledné stretnutia dohodnúť s fotografom a kvetinárkou. najhoršia je moja svokra, tyžden pred svadbou príde zisťovať aké bude menu, či toho bude dosť a zahlási ze aj oni ako rodičia majú do toho čo povedať som znechutená. ani neviem či sa teším
22. sep 2011 o 11:21  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
    Košice
 @ivulik211 ahoj, netráp sa tým, rodičia to niekedy prežívajú viac ako my a bohužial dávajú to dosť divne na javo.. ale myslím že to máme všety tak.. emoticon ja toho ešte dosť nemám, takže nestíham sa stresovať emoticon
22. sep 2011 o 11:25  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.