Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
Profilova fotka
caute nevesty, uz mame aj my svoj svadobny krizik :) dostali sme od mojej mamy :-) v piatok sme boli poobzerat nejaku tu vybavu do "noveho podkrovia."..vcelku nabity vikendik sme mali :-D ale ten moj milasek nie a nie si kupit oblek, este stale ma cas. a mam tiez jednu otazku. uz ste obvolavali kamerana, fotografa, starejsieho atd. ci termin plati, kedy sa stretnete a dohodnete sa na priebehu? alebo tomu davate este cas?
Profilova fotka
Ahojte kočky, ani som nevedela, že nás je toľko, čo máme rovnaký termín svadby :-) aj my sme sa rozhodli pre tento krásny dátum. Ako ste na tom? Čo všetko už máte pripravené?
Profilova fotka
Aj my sa berieme 1.10.2011 ;o)
Ahojte baby :-) :-) Prosím vás o radu - kuknite do môjho albumu a poraďte mi, prosím, ktoré servítky mám vybrať na hostinu a tiež ktorú ozdobu do vlasov k popolnočným šatám :-) veľmi pekne vám ďakujem za názory :-)
ahojte baby, tak uz pomaly oznamka rozdavame, prstienky uz su konecne doma a kytica objednana... a 30.08. ficim na skusku ucesu a make-upu no som zvedava.. ved ja sa uz mozem vydavat :D len sa bojim toho ze v piatok pred svadbou pridem na to kolko veci mi este chyba :)
Profilova fotka
@rysavka ahoj rysavka, k tym popolnockam vyber urcite ciernu celenku, tie satocky, co si si vybrala su krasne, mne osobne sa paci ta prva v poradi (ta bez tej sietky) a servitky sa mi lubia tie biele s ciernym vzorom... podla mna k tej vyzdobe, co si skusala doma, padnu akurat :) Inak mas uplne uzasne albumy, obdivujem kazdu z vas, co viete tolko veci objavit na nete... ja si ani neviem najst vyzdobu z orchidei, aby som si to vedela predstavit :( A uz sa nam to krati,dievcata :-D
@j_erika joj, ďakujem pekne za radu aj za pochvalu :-) ja som svadobný maniak, ja som vymyslela výzdobu aj kamarátkam :-D a do akej farebnej kombinácie ideš ladiť? veruže sa to pomaly kráti a už mám nervy či všetko stihnem a na nič nezabudnem...
@dracica6663 ahoj ahoj...ja uz mam skoro vsetko vybavene...ked mame troska viac ludi a aj z daleka a tak....podla mna najvyssi cas to riesit... tak sup sup do toho 8-)
Profilova fotka
@rysavka ja idem ladit do zeleno ruzova, ale prevladat bude viac ta zelena....ruzove budu len kvety, sviece, menovky...nejake dobrobotiny :-) este nakupujem a zhanam, vyzdobu si viac menej robim tiez vo vlastnej rezii, bavi mna to, len tazko sa zhanaju take vecicky, ktore sa mne pacia... no uvidime ako to vsetko dopadne :) hadam vyyyborne 8-) :-D
@j_erika neboj sa, určite to dopadne výborne :-D no to poznám - zohnať vec, ktorá by ladila a ešte aj vyhovovalo môjmu vkusu a nestála majland, to je teda umenie :-p no na 100% je výzdoba, ktorú si nevesta pripraví sama najkrajšia :-)
Profilova fotka
@rysavka urcite najviac potesi, ked si sama vyrobis, co sa ti paci a este ti druhi pochvalia :) ja robim vyzdobu spolu so sesternicou mojho nastavajuceho..... bolo by toho na mna samu privela, je dobre mat partaka,ktory ovlada nase predstavy a potom uz len doladi :) no budu to fofre.... teraz mam hlavu plnu "starosti" so spevokolom, ktory mi bude spievat v kostole pocas celej omse...moje nervy, spievam s nimi od svojim 8 rokov a teraz nie sme schopni si najst chvilu, aby sme natrenovali, co si predstavujem...trapi ma to a aj mrzi, lebo som nechcela volat cudzie zbory, ked mame vlastny |-| ale tak aj to sa isto vydari ;-) vy mate tiez v kostole?
@j_erika ja tiež výzdobu nerobím úplne sama - pomáha mi kamarátka a aj mamina, ináč by som to celé asi nezvládla...dohodli sme sa, že zdobiť pôjdeme už v piatok, aby sme to všetko stihli a bolo to podľa našich predstáv :-) aj my máme svadbu v kostole, vlastne v kaplnke a bude mi tam hrať na klavíri a spievať jedno kočka z konzervatória, už sme sa približne dohodli na piesňach, ešte to však musím s ňou osobne prejsť a všetko doladiť...my tu bohužiaľ nemáme bohvieaké zbory...jediný, ktorý bol super, sa asi minulý rok rozpadol - bol aj v Slovensko má talent :-) - takže ja už mám smolu :-( a aké piesne si dávaš do kostola...myslíš, že by mohli byť aj anglické, keď majú kúsok náboženskú tematiku? lebo farár sa ma iba pýtal, že kto nám bude hrať a spievať a nepýtal si zoznam piesní alebo nie čo podobné, tak dúfam, že potom počas obradu neodpadne :-D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@rysavka Ked dievca v bielom zavoji - tu budem mat uplne na zaciatku, ked pridem pred oltar :) potom ked budeme skladat manzelske sluby (dufam) mi zahraju Clair De Lune od Debusyho...Na obetovanie Tuzim priniest na oltar, potom zopar piesni cez prijimanie a cez podpisovanie by mali zaspievat od Zb. sv. Jakuba Svadobnu a nakoniec nejaku mariansku ;-) no predstavu mam krasnu, snad to vyjde tak ako som ti to napisala :) Ked nie,nic sa nedeje, dolezite bude, ze budeme svoji 8-) Nemyslim, ze by mal byt problem z aglickym textom, u nas spievaju tiez cudzojazycne obcas :)
baby skuska učesu uspesne za mnou, aká som spokojnááá :-D :-D :-D
@j_erika máš to naozaj krásne premyslené :-) budem držať prsty, nech ti to vyjde :-) Ako počítam, treba asi tak cca 5 piesní, že? a myslíš, že všetky by mohli byť anglické, alebo musí byť nejaká klasická cirkevná? nevieš mi poradiť, ako to chodí? ďakujem :-)
Je to neuveriteľné, ale takmer všetko už máme vybavené! Mám pocit, že sa mi sníva :-)
@rysavka aj mne to pride priam divne, ze uz nic nevybavujem! -ak teda neratam nahananie kosele pre svojho draheho - ale s tym som ratala bo je hrozne lenivy ist so mnou do obchodov - vraj jemu staci ked si ju kupi v piatok a ze v najhorsom pripade obchodne centra su otvorene aj v sobotu od rana... no nezabite ho!! :-) aj ja uz hlasim skusku ucesu a make-upu ako absolvovanu ale ci uspesne neviem - uces uplne iny kvoli zavoju a make up - fajn len som neni zvyknuta na tak zvyraznene oci :D takze som sa rozhodla ukazat foto drahemu nech to zhodnoti... tak som zvedava...
@xtinakc no tak maličkosti, ešte aj my dolaďujeme a tiež nemáme košeľu :-D tí chlapi sú jednoducho v tomto hrozní...no tieto drobnosti je veľmi príjemné doťahovať do detailov...ja sa už veľmi teším na deň D, len dúfam, že nám vyjde počasie :-) A ešte mám bonus: dnes si moji rodičia potykali s mojimi svokrovcami, takže som úplne happy, zdá sa, že si budú dobre rozumieť :-) Skúšku make-upu už mám za sebou, je fantastický, no a skúška účesu ma čaká 21.9. - dúfam, že všetko bude ok ;-)
Profilova fotka
caute holky dlho som tu nebola ale organizujem jedna radosť. všetko už máme vybavené čaká to na doladenie. dnes skuška účesu, zajtra skuška mejkapu. drahému chybaju už iba ponožky a opasok. nech už je to za nami a nech nami vyjde počasie aspon na fotenie. :-D
Profilova fotka
skuska ucesu za mnou, v nedelu mame predsvadobne fotenie. cakam na popolnocky upravene od krajcirky a drahy si musi kupit topanky a kravatu, inak uz asi vsetko mame...
Aj ja mam svadbu 1.10 2011..:) ale vybavuejme stale nieco...:)
Profilova fotka
Cafte dievcata :) uz sa nam to neuveritelne krati :) Ale ani mi to nedojde, ze svadbu mame predo dvermi.... Asi sa "zobudim" az tyzden pred a to budu fofre :) Inak pripravy v plnom prude :) Drahy uz ma konecne oblek aj topanky, trenirky :-D aj ponozky ..... uz len ta kosela =-) Ja idem na skusku ucesu teraz v piatok a skuska makeup 22.9. Som zvedava ako to dopadne, pretoze uz som toho videla tolko, ze neviem, co vlastne chcem :-o Hadam odbronicky nesklamu 8-)
ahojte babusky, tak my sme KONECNE kupili koselu.. :-D slimku, frajerovi super sadla takze spokojnost.. ale koselu po polnoci sme zdali, tak sme kupili len zelenu kravatu a viac sa nestresujem... chcem sa spytat, mate niektora nejaky nacvik sobasa v kostole?? bo som videla par bab o tom pisat, ale nam nic na fare nepovedali...
Profilova fotka
@xtinakc ahojky, nam povedal pan kaplan, ze v pondelok pred svadbou si mame bud zavolat alebo prist, a ze sa dohodneme na detailoch sobasa (piesne, sluby, citania)...tak predpokladam, ze aspon nejaka slovna dohoda bude.... ;-) my sme tiez kupili slimku, ale je mu velka :-| a druha zase mala, a vyzera to tak, ze tretiu co sme kupili bude asi tiez mala a nikde nam to nechcu dat vyskusat, vsetko len podla velkosti :-S
@j_erika to vam vazne nedali vyskusat koselu? nam ju nastasstie teticka rozbalila - nemala najmensi problem... no ja som sa dnes dozvedela ze co sa tyka sobasa tak ideme naostro ziadne skusanie - tak to hadam nejako zvladneme.. inak musim sa pochvalit 8-) dnes som na nete objavila super darceky pre hosti a hned som ich aj objednala.. takze hostia od nas dostanu kolaciky stastia s posolstvom.. som zvedava ci sa budu pacit :-)
Profilova fotka
jasnee, aj ja som tu. Sa nam to kraaaati:))
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@xtinakc no v polsku nemam nechceli tie kosele rozbalit, ani jednu, a v Holici tak isto, este nam dodal, ze ak prinesiem koselu nerozbalenu, moze nam aj cislo vymenit.... ha ha ha :-D to bol vtip storocia... moje nervy, potom sa cuduju, ze im vsetci chodime radsej k susedom utracat money ]-( Ja som bola zasa na skuske ucesu....no neni to presne ako na obrazku ale bude to urcite k mojej s pokojnosti, este musim vymysliet co s ofinou, ci si ju dam vypnut alebo nejako inak upravit.....to su problemy vsak... 8-) Dnes som si u zubara vyberala farbu na novy zubok :) tak este dva dni pred svadbou mi ho budu nasadzat....ach jaj....aspon ze kvietky mam od vcera objednane x-) x-) x-) uz sa nam to krati, mate aj vy stresy ako ja? take podvedome, ale uz sa predieraju na povrch.... 8-(
Profilova fotka
ahojte dievčence, tak už je to predo dvermi. mám stresy len čo si na to spomeniem. už mam všetko vybavené len posledné stretnutia dohodnúť s fotografom a kvetinárkou. najhoršia je moja svokra, tyžden pred svadbou príde zisťovať aké bude menu, či toho bude dosť a zahlási ze aj oni ako rodičia majú do toho čo povedať som znechutená. ani neviem či sa teším
@ivulik211 ahoj, netráp sa tým, rodičia to niekedy prežívajú viac ako my a bohužial dávajú to dosť divne na javo.. ale myslím že to máme všety tak.. :-) ja toho ešte dosť nemám, takže nestíham sa stresovať ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?