Menu Forum

Svadba 02.10.2010

(sk & cz)
6. feb 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
maithai
Registrovala sa 13. mája 2009 na beremese.cz. Pridala 2369 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
maithai
Registrovala sa 13. mája 2009 na beremese.cz. Pridala 2369 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Zlín.
 ahojky říjnovky. Náš svatební den byl úžasný ve stylu veselé valašské svatby, Vše se vydařilo, až na to, že se na nás vykašlal kameraman. ale jinak si to každý pochvaloval, bylo to dojemné, milé, plné překvapení a bez chybičky, Fotečky snad brzo budou. emoticon Měla jsem nádherné květiny, výborné dorty, krásnou tabuli, skvělý cimbál, výborné jídlo, prostě perfekt!
11. okt 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maithai
fotoportrét
fotoportrét
maithai
 Holky, dneska mi přišla webová prezentace oficiálních fotek. Jsou nádherné, hned, co je ukážeme rodině, nějaké vybereme a vystavím je tu. V albu zatím ochutnávka první .. nešla mi stáhnout, tak je udělaná přes printcreen. Mušle půjčena od ifoun. emoticon
15. okt 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaudi
Registrovala sa 2. apríla 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 113 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
gaudi
Registrovala sa 2. apríla 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 113 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Okres Brno.
 ahoj zenyemoticon
svatba uspesne za nama, a libanky bohuzel uz taky. Ohledne svatby - byla krasna, byla vyborna. Zazili sme s chlapem nadherny den plny zazitku a smichu a tak vseho... samozrejme se podelalo nekolik veci, stres byl od zacatku vcelku do konce, ale rozhodne to stalo za toemoticon
no a fotky sem nevidela jeste vubec zadne! jeste vubec nevim jak sem jako nevesta vlastne vypadala... ale doufam ze pristi tyden uz snad... tak se moc tesimemoticon
PS: dik za podporu kdyz mi to uz vsechno teklo pres hlavu
26. okt 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maithai
fotoportrét
fotoportrét
maithai
 gaudi: přežila jsi ve zdraví! gratuluji a těším se na fotenky. emoticon Jak jsem se oblékla do šatů, taky jsem se neviděla, takže nevěstu v celku jsem si pořádně prohlédla až na fotkách emoticon)
27. okt 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaudi
fotoportrét
fotoportrét
gaudi
 maithai - je to tak, no s fotkama sem moc spokojena a uz sem jich tu par dala na web. Ale bylo to slozity, nas fotograf fotil fakt cely den (od 4 od rana do 1 do noci) a dal nam 1250 fotek, a ted babo vybirej!
3. nov 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maithai
fotoportrét
fotoportrét
maithai
 gaudi: už jsem je viděla, jsou krásné emoticon a máš těžký, ale zároveň suprový úkol emoticon já si včera přesně měsíc po svatbě projížděla ty moje fotky a nechávala vyvolávat pár kousků babičkám a rodině do rámečků, zatím nemáme album ani fotoknihu, tak mě ty první živé kousky dojaly emoticon)
3. nov 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniella5
Registrovala sa 17. apríla 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 2. októbra 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
daniella5
Registrovala sa 17. apríla 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 2. októbra 2010
    Slovensko
 Ahojte dievčatá. Konečne som si našla čas na fórum. Pridat foto... Uz mam konečne aj foto vyvolané. Akurát ešte si musím vybrať neakú do rámčeka. To je dosť ťažké. Mám viac favoritov emoticon Keď sa nato pozrem, asi žiadna nevesta si to všetko nedala do kopy tak neskoro ako ja emoticon. Ale konečne. Tak dlho sme tu svadbu pripravovali, tak rychlo zbehla a ani som sa nenazdala a už je tu február. Čas naozaj rýchlo letíííí...
6. feb 2011 o 22:01  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš