Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
1
35
36
ahojky říjnovky. Náš svatební den byl úžasný ve stylu veselé valašské svatby, Vše se vydařilo, až na to, že se na nás vykašlal kameraman. ale jinak si to každý pochvaloval, bylo to dojemné, milé, plné překvapení a bez chybičky, Fotečky snad brzo budou. :-) Měla jsem nádherné květiny, výborné dorty, krásnou tabuli, skvělý cimbál, výborné jídlo, prostě perfekt!
Odpovedať
Holky, dneska mi přišla webová prezentace oficiálních fotek. Jsou nádherné, hned, co je ukážeme rodině, nějaké vybereme a vystavím je tu. V albu zatím ochutnávka první .. nešla mi stáhnout, tak je udělaná přes printcreen. Mušle půjčena od ifoun. :-)
Odpovedať
ahoj zeny:-) svatba uspesne za nama, a libanky bohuzel uz taky. Ohledne svatby - byla krasna, byla vyborna. Zazili sme s chlapem nadherny den plny zazitku a smichu a tak vseho... samozrejme se podelalo nekolik veci, stres byl od zacatku vcelku do konce, ale rozhodne to stalo za to:-) no a fotky sem nevidela jeste vubec zadne! jeste vubec nevim jak sem jako nevesta vlastne vypadala... ale doufam ze pristi tyden uz snad... tak se moc tesim:-) PS: dik za podporu kdyz mi to uz vsechno teklo pres hlavu
Odpovedať
gaudi: přežila jsi ve zdraví! gratuluji a těším se na fotenky. :-) Jak jsem se oblékla do šatů, taky jsem se neviděla, takže nevěstu v celku jsem si pořádně prohlédla až na fotkách :-))
Odpovedať
maithai - je to tak, no s fotkama sem moc spokojena a uz sem jich tu par dala na web. Ale bylo to slozity, nas fotograf fotil fakt cely den (od 4 od rana do 1 do noci) a dal nam 1250 fotek, a ted babo vybirej!
Odpovedať
gaudi: už jsem je viděla, jsou krásné :-) a máš těžký, ale zároveň suprový úkol :-) já si včera přesně měsíc po svatbě projížděla ty moje fotky a nechávala vyvolávat pár kousků babičkám a rodině do rámečků, zatím nemáme album ani fotoknihu, tak mě ty první živé kousky dojaly :-))
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte dievčatá. Konečne som si našla čas na fórum. Pridat foto... Uz mam konečne aj foto vyvolané. Akurát ešte si musím vybrať neakú do rámčeka. To je dosť ťažké. Mám viac favoritov :-) Keď sa nato pozrem, asi žiadna nevesta si to všetko nedala do kopy tak neskoro ako ja :-D. Ale konečne. Tak dlho sme tu svadbu pripravovali, tak rychlo zbehla a ani som sa nenazdala a už je tu február. Čas naozaj rýchlo letíííí...
Odpovedať
1
35
36
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?