Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já to tak nežeru, ale mamina má starost, aby bylo co do výslužek a bylo všeho dost, to je prostě stará škola... ;-)
Odpovedať
já zákusky a koláčky taky nechala na mamině - respektivě na ním, aby to objednala, i tak mám jiných starostí dost :-)
Odpovedať
u nas tiez kolaciky vybavuju maminy.iba tortu som si vyberala sama. este dost pomohli pri vybere jedal, mali super napady
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Taaaak je to tu!!! Presne o tyzden asi ani jedna z nas nebude sediet za PC :-D Citam, ze Vas chytaju nervy...Ja Vam poviem, ze ja sa zacinam strasne tesit na nas den D a stresy sa kdesi tratia. V pondelok mam rozlucku, ktoru mi pripravili kamosky, a ja ani neviem kde, s kym ani nic, ale tesim sa :-D No a potom sa uz budem sustredit len na svadbu... Tak NAM VSTKYM 2. oktobrovym nevestam prajem, aby nam to vsetko dobre dopadlo, aby bolo pekne pocasie a aby den 2. oktober bol pre nas tym najkrajsim dnom v nasom zivote a samozrejme, aby tie ostatne dni po 2. oktobri boli tou najkrajsou rozpravkou... VELA STASTIA!!!
Odpovedať
majjka: ze sebe moc děkuji, i za ty uklidňující slova. Mě teď už čeká jen dovolenka, tak jsem trochu klidnější a těším se, že si už dořeším jen detaily a užiju doma mamku, se kterou ty přípravy dotáhneme do konce. Holky, sedm dní. Držte se. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už jen 7 dní:o) Já měla včera rozlučku s dvěma kamarádkama (jedna z nich je svědkyně). Byly jsme na večeři, kde byli moc příjemní a pěkní číšníci a pak jsme ještě s tou jednou kamarádkou vyraizily na chvíli na diskotéku.. No jsem ráda, že se za týden vdávám a nemusím lovit oběti po takovýhle akcích. Zvlášť když se na nich vyskytuje tolik slizounů a sběračů "zářezů". Zlatej klidnej rodinnej život:o) Po takových akcích si znovu vždycky uvědomím, že ač mě třeba přítel občas něčím naštve, tak je to moje zlato a nevyměnila bych ho ani za milion. A nestresujte holky... Já mám poslední svoboný víkend (což teda my všechny) a ani nevím, co budu dělat:o)
Odpovedať
ano len 7 dni a ja neviem kde mi hlava stoji...dnes som ometala v izbe pavuciny, vypratavala skrine,vyhadzovala zbytocnosti,utierala prach a idem este umyt okna....od pondelka budem mat fest nabity program...
Odpovedať
ozaj, nasla som kraasnu pesnicku mozno na prvy tanec alebo do playlistu: http://www.youtube.com/watch?v=DBkLeI...
Odpovedať
holky,já si dnes ozdobila košíky pro družičky a svíčky na stoly, nadepsala jmenovky, absolvovala kadeřnici, zubajdu, pedikůru..už se to blíží, přípravy finišují :-) jak se máte, kočky?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já si jedu dneska pro šaty, pro bižu, pro krabičky a výslužky, abych je mohla ozdobit a k rodičům pro cukroví. Už se to fakt blíží, jen mi to zatím nějak nedochází. Každý se ptá jak se těším a já vlastně ani nevím. Ke kadeřnici a na kosmetiku jdu zítra, ve čtvrtek nehty a pátek vyzvednout zákusky, myrty a pa už budu jen balit do výslužek. Hlavně, prosím prosím moc žádné kapičky a aspoň trochu sluníčka ;-)
Odpovedať
brixinka: to se vyprší, už mě to při pohledu z okna taky pěkně štve, ale pořád tomu věřím, vždyť je teprve úterý.. :-)
Odpovedať
zeny, sem pomalu s nervama v haji. Darek co jsem mela objednany pro sveho chlapa neprisel a nedorazi. Nemam tak zadny darek ke svatbe pro nej! Dalsi balik co sem objednala s deko vecima taky jeste nedorazil! Ma sestra se snazi pomoct jak se da a dela si se spoustou veci starosti, no bohuzel mi sve starosti vzdycky rika dal a me je z toho uplne zle. Nase svatba bude mezinarodni, ja ceska, chlap rakusak, bereme se v rakousku. Kamosi rakusaci se rozhodli ze pomuzou a zorganizujou hromadu veci, jako nejake promitani fotek, hry, svatebni noviny. No jak sem ted zjistila, a i kdyz sem jim nekolikrat na srdce kladla, at je vse dvojjazycne, tak treba svatebni noviny sou jen nemecky. Kamoska co sem ji poprosila o pomoc s prekladem je ted na nervy a stezuje si u me kvuli problemum s rakusakama, protoze kdyz sem jin sdelila jak hrozne me to mrzi, tak se ted na posledni chvili snazi dohnat vsechno, na co meli uz pul roku cas. Rodice mojeho chlapa uz sou starsi a zacinaji pomalu taky nervacit. Mam nervy z toho, ze spousta lidi kolem me zmatkuje, dela blbosti, rika blbosti, pak se mi za to omlouvaji a ja je mam uklidnovat ze je vlastne vsechno v pohode. do toho se jeste pomalu zacina omlouvat vcelku hodne hostu ze neprijedou - nemocni a tak... Doma pak porad jen brecim, sem uz z toho cela opuchla, nemuzu spat, mam z toho cerny fleky pod ocima a jake mam nervy tak se porad jen tresu a ani psat uz nemuzu. Chudak muj chlap, jak ten to jen snasi kdyz ja su tak na nervy... jinak vcera bylo odchlupeni, dneska manikura pedikura, zitra sraz s nasim bandem a domluva o pisnickach, vecer musime balit na svatebni cestu abysme to stihli. Ve ctvrtek zkouska ucesu, priprava fotosteny... v patek dekorace salu, prijezd prvnich hostu, v sobotu zachranka pro kolabujici nevestu
Odpovedať
Článok sa načítava...
gaudi: je to párty našich životů, musíme počítat s tím, že nás to bude stát nervy. Máš to složité, když to máte v Rakousku, ale spousta věcí se dá oželet, důležité přece je, že jste se našli a že se máte rádi a pokud máte šaty i prstýnky, na na spoustě ostatních věcí ani nesejde. :-) drž se holka, nakonec to bude fajn, uvidíš... :-)) držím pěsti
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj gaudi! ja viem ze je toho vela, ale neboj sa v svadobny den bude vseeeetko uplne uzasne. moj drahy dva dni pred svadbou mal mensiu buracku, saty mi skratili na poslednu chvilu. ked sme mali svadbu boli hrozne zaplavy a hrozilo ze nam zatopi restauraciu. nakoniec nastastie prestalo prsat a bolo vsetko ok aj ked voda bola okolo celeho arealu. chcem len tolko povedat, ze aj ked teraz je to strasny chaoz a mas z toho nervy, vsetko bude uplne super. neboj. ja viem ze ta ten darcek strasne mrzi, ale to zvladnes.svadobne noviny budu tiez ok, ludia to pochopia. a ostatnym ludom povedz a popros ich aby co najmenej na teba prenasali nervozitu, lebo uz takto mas toho dost. neboj vsetko dopadne uzasne a uvidis ze tie nervy zrazu vsetky opadnu a budes si len uzivat ten prenadherny den
Odpovedať
Profilova fotka
Taaaak... my uz mame asi vsetko zariadene. S fotografkou a kameramanom sme uz dojednani, kroj mam uz doma... Tak uz len v piatok kolaciky a vyzdobit salu a sme hotovy :-) Tesim sa strasne a stres si vobec nepripustam k telu. Jednoducho to bude nas krasny, ba priam NÁDHERNÝ deň, na ktory sa neskutocne tesim!!! Baby stres dajte nabok a uzivajte si to!!!
Odpovedať
gaudi, drzim paste nech ti vsetko vyde, drz sa. Ale mysli na to, ze este moze byt aj horsie. Napr. ja som neni spokojna ani s jednym dodavatelom, bo na poslednu chvilu sa rozhodli strajkovat takze sa musim rozlucit s mojimi predstavami, kozmeticku vytopilo, obe objednane svadobne autasu zrusene, ale to je nic oproti tomuto... Dvaja hostia z nasich pozvanych umreli...a vcera som mala telefonat ze dj dostal infarkt... no uznajte, to je na blazninec!!!
Odpovedať
dada: je toto možné? dj infarkt, dva hosré umřeli... dodavatelé ve stávce, to teda pevné nervy!! :-O
Odpovedať
nooje to realne :-S na stastie moja psychika sa dostala do stavu rezignacie, asi v zachvate pudu sebazachovy
Odpovedať
Profilova fotka
dado, tak tohle je síla:o/ Zvlášť poslední dva řádky tvého příspěvku |-| . Přeju ať i přesto to všechno, se vám váš den povede, i když to nebude podle původních představ. Chápu, že stresy nás ostatních se ti zdají malicherné. Ony totiž jsou v porovnání s těma tvýma dost nepodstatné.. Tak pevné nervy.
Odpovedať
dakujem za podporu.svadbu si planujem uzit stoj co stoj napriek vsetkym komplikaciam, aj ked sa zda ze sa proti nam spikli vsetky zivly, svoje zivoty s mojou laskou spojime aj keby traktory padali :-D
Odpovedať
TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ NÁM VŠEM :-D
Odpovedať
baby, tak moja svadba zacina oooobrovskym sklamanim a depresiou...asi budeme mat tichy obrad lebo farar nam zakazal pustit nasu piesen na cd a ziadny schopny organista nam nechce ist hrat.teraz mama nervaci ze sa jej pokazila zehlicka a svadobne saty su nevyzehlene.este k tomu mam tvar posiatu vyrazkami a oci napuchnute ako pri alergickej reakcii.....som zvedava co sa este poserie...sorry za vyraz ale ja uz fakt nemozem... ako ste na tom vy ostatne?tiez u vas panuje chaos a depka?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte novomanželky :-) Tak jak jste si to užily?? U nás bylo vše naprosto super, žádný problém, nic nezkolabovalo. Vykouklo sluníčko, spadlo i pár kapiček štěstí a opravdu jsme se všichni moc bavili až někteří překvapovali :-) Už teď se těším na fotky, protože fotograf s námi občas dělal zajímavý kousky. Tak užívejte, a doufám, že jsme všichni vykročily tou správnou nohou... ;-)
Odpovedať
Ahojte oktobrovky, pripajam sa aj ja, bolo to KRASNEEEEEEEEE, vsetko vyslo ako malo :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoj mladé paní..... u nás taky všechno jak jsme si představovali, vůbec nic se nestalo jinak, žádná katastrofa se neodehrála, prostě jedním slovem ÚŽASNÉ :-D
Odpovedať
Zdravím mladé paní ;-) u nás vše proběhlo jak mělo se vším všudy... :-) a cítila jsem se jak princezna.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte paničky :-) TAk nas den bol uplne super!!! Vsetko islo tak, ako malo a ja som bola tou najstastnejsou nevestou... Len skoda, ze to ubehlo tak rychlo... Ale hostia len spominaju ako blo uzastne a ze vraj taku svadbu ete nezazili... Tak som rada, ze nase usilie prinieslo ovocie :-) Parjem Vam vsetkym stastny a nadherny zivot s Vasimi muzikmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim vsetky druhooktobrove manzelky - u nas taktiez prebehlo vsetko tak, ako sme planovali - dokonca lepsie... zajtra rano cestujeme do Rakuska - Zell am See na svadobnu cestu... vsetkym prajem krasny manzelsky zivot 8-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak už máme nějaké fotky. Mám z nich velikou radost, až mě od nich manžel nemůže odtrhnout:D Byl to naprosto dokonalý den, počasí nám vyšlo...tak doufám, že jste si to užili tak jako my... Bylo to prostě dokonalé!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky!! I u nás vyšlo naprosto všechno podle představ,opravdu nádherný den! My chtěli Radovana,aspoň vím,kdo byl v rezervaci rychlejší :-D Měl nás fotit na náš první termín 12.6.,který jsme ale kvůli narození malé přeložili na 2. :-)) Nakonec nás fotil Pavol Bigoš a jsme taky maximálně spokojení :-)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?