Svadba 20.10.2012

Profilova fotka
Ahojte ženské ma niekto svadbu v ten dátum ako mi ?????????????? Ako to zvládate,čo už máte a čo ešte nie??????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, také jsem vybrali tento datum :) ted v pondělí :) :)
Odpovedať
ahoj, i my máme tento krásny dátum ;-)
Odpovedať
ahoj, aj ja sa pridávam tiež máme svadbu tento dátum :-)
Odpovedať
Ahoj, Taky máme tento datum .... zatim u nás je to v pohodě, vetšinu máme, ale nejvíc zařizování příjde v září ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co už máte tedy nachystáno? my máme zamluvený termín na matrice, v restauraci, oznámka vytisknu dnes. naše svatba bude malá - skromná .. napnutý rozpočet po stavbě :(
Odpovedať
Profilova fotka
no ženske mi už mame skoro všetko ešte poriešit foto,auto a možme isť na to....a svadba bude malička prvú sme mali obaja velku a bez laska teraz to bude maleicke ale z velkou laskou......už sa nevieme dočkať..... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@nonika00 ahojky, taky máme tento termín :) ale na to, že svatba je přesouvaná, tak nám pár těch důležitých věcí stále chybí :) mužskej nemá oblek, tak snad si vybere v salonu, aby nepropadla zbytečně záloha na šaty, co jsem si tam vybrala, ale nebudou, nechávám si šít :) boty taky nemá, ale prý půjde v keckách, takže to není problém sehnat :-D slečna fotografka mě trochu vyděsila, když drahému napsala, že je ještě čas místo potvrzení, takže jsme s mamkou raději zajistili známého pro případ, že by slečna nakonec nemohla, musíme na hrad zaplatit prašulky za pronájem a poslat prstýnky, aby nám změnili rytinu (už nikdy nikam nebudu dávat termíny :-D ) ale jinak by mělo být všechno tak nějak snad zařízené :)
Odpovedať
Profilova fotka
no svadba je o tom ze zenska a riesi a chlap to berie ako keby nic dolezite len tak ......tak sa drzte zenske nech to bude tip top...... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Přidávám se do klubu :) na 20.10.2012. Pořád nemohu uvěřit, že už se to tak blíží, když vidím jak těch dnů do svatby rychle ubývá.... Zajímalo by mě jak jste daleko s přípravami a jestli nervíky :) někomu pracují, obávám se jen věcí které nemohu ovlivnit. Také se teprve teď začínám těšit, jak to je u Vás, ostatních nevěst??? Zdravím Nikča.
Odpovedať
Taky se přidávám ke krásnému datu 20.10.2012 :-) Čas do svatby se neuvěřitelně krátí, dnes už jen 24 dní. ;-) My plánujeme malou svatbu jen s nejbližším příbuzenstvem, takže zase tolik toho potřebovat nebudeme. Ale přítel ještě není kompletně oblečen, mě se šaty došijí až okolo 3.10., v restauraci jsme zatím nenahlásili, že se jedná o svatbu, ... takže zatím rozhodně všechno nemáme. 8-) Ale to nejdůležitější - já jeho a on mě, to máme. ;-)
Odpovedať
Taky se přidávám k nevěstám tohoto krásného data ! Sice nebylo původně plánované a museli jsme svatbu přesunout, ale nevadí nám to. Aspoň se můžeme ještě chvíli těšit...ale utíká to hrozně rychle.....
Odpovedať
@claire90 Mám pocit, že my jsme to měli jak přes kopírák :-D Taky jsme museli změnit termín, taky na to že je svatba posunutá jsem ještě nedořešili oblke a rytina do prstenů to samé.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj my mame tento termin, a zajednane vsetko, uz len par drobnosti ako menovky a vyzdoba sa doladuje
Odpovedať
Profilova fotka
@lennii tak doufám, že i dál se Váš osud neshoduje s naším :-D my nakonec svatbu rušíme, měli jsme nějaký neshody, který jsme tedy vyřešili, ale přítel měl autonehodu v pátek, takže je teď důležitější, aby se brzy uzdravil a byl v pořádku a svatba se udělá někdy časem :) jak mi psaly holky - času máme relativně dost :)
Odpovedať
@claire90 Jé to je mi líto :-( , ale hlavní je, aby se přítel dal dohromady a byl v pořádku ! Svatba je sice pěkná věc, ale zdraví je nejdůležitější. Tak držím palce !
Odpovedať
Profilova fotka
@lennii děkuji :) přesně tak, zdraví je nejdůležitější, jelikož je jenom jedno :) na svatbu je doma vše přichystané, máme aspoň klid na zařízení a "zžití se" v novém bytě a až se nám pak bude chtít, tak se to dá splácat třeba za měsíc, žádné šílené roční přípravy :))
Odpovedať
Také se sem připojuji s datem svatby. Dneska jsem byla objednat dort a teď už mě čekají jenom finální zkoušky v salonech :-) Ale popravdě musím říct, že ty přípravy za to nestojí. Svatba je sice krásná věc, ale jsou i důležitější, jak už tady ostatně padlo. My jsme svatbu chystali půl roku a po tom, co jsme se v srpnu skoro rozešli, tak už se teď jenom těším, až to bude za námi...Tím samozřejmě nechci ostatní nevěsty odrazovat od těšení ;-)
Odpovedať
Ahojte,a my má v tento krásny dátum našu svatbu :-) ...už sa nevieme dočkať....moc sa tešíme....
Odpovedať
Ahojky holky, taky máme v tento den svatbu. nevíte jaký má být počasí? Mám hrůzu z deště. :-( Jinak my nic nevadí.
Odpovedať
@aliks Ahojky, moc hezké datum :-) Doufám, že nám to počasí vyjde a pršet nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
Krásný den nevěsty, pokud byste náhodou ještě sháněly svatebního fotografa, tak koukněte ke mě na profil či FB :)
Odpovedať
no vyzera to na oblacnost, aspon tu na vychode
Odpovedať
ahojte nevestičky :-), tak ako ste na tom pár dní pred veľkým dnom? neuveriteľne rýchle to ubehlo a už dajú počitať aj hodiny....
Odpovedať
ide to ozaj sialenou rychlostou :)
Odpovedať
JJ, je to strašné, jak to uteklo..tak doufám, že aspoň ten svatební den se povleče :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?