Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
U těch příbuzných jsem nějaký odpadlíky čekala, ale ne tolik (minimálně dva, kteří tvrdili, že 100% přijedou, tak nepojedou). Ale chápu, že maj pracovní povinnosti a naše svatba je méně důležitá (a to myslím naprosto bez ironie). U těch dvou známých - tak to jsou odpadlíci, kteří se počítají do případných ztrát.. a chápu, že svatba někoho jiného může být opět důležitější než naše svatba:o) Naštěstí nikdo další neodřekl. Půvoně to bylo plánované na 42 lidí na oběd a 52 na raut, aktuálně jsme na čísle 34 osob na oběd a 48 na raut (a tam počítáme odhadem +5 lidí, když by někdo přijel z dálky na obřad, tak mu řekneme, ať se staví i na rautu aspoň na chvíli s náma pokecat). Jak jste na tom s počtama vy?
Odpovedať
Profilova fotka
U nás pozváno cca 53, aktuální stav je tuším 47. Ale někteří dorazí až odpoledne - tím, že je to ve všední den, tak bohužel jeden nastupuje do nové práce atd. My nedělíme oběd a večer, takže dopozvávat nikoho nebudeme.
Odpovedať
u nás zatím - 5 lidí, neva mi to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my 36 oběd, večer kolem 40ti, ale naroste to jen o muzikanty a ridice, jinak vsichni, kdo jdou na obed, budou i vecer
Odpovedať
Profilova fotka
ježiš, já zapomněla na muzikanta, že ho mám připočíst na raut:o)) Stačí, že do oběda jsem původně nezapočítala nás dva :-D
Odpovedať
civet: :-D to je logistika, co?? taky s tím bojujem. Jo, abyste si neřekli, že nám odpadávají hosté a mi to neva - bylo nás fakt hodně a obě maminky si navymýšlely lidi, které jsme třeba ani neviděli, neznáme je, nestýkáme se.... tak proto mi to odpadnutí pěti z nich neva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mai: takových lidí, kdyby odpadlo 20, tak by mi to nevadilo:o)) U nás si naštěstí ani jedna maminka nevymýšlí, koho máme pozvat. O peníze jsme je nežádali, tak jsme jim ani nedali šanci si něco vymýšlet:o) Děvčata, letím na zkoušku prstenů - zatím jen velikosti, jestil pan zlatník ten prsten udělal dobře velkej.. a nechám tam asi zásnubák na obnovení + dodání rytiny.
Odpovedať
civet: hostina je to jediné, co nám naši platí, tak jsme prostě jistým "invektivám" nevyhnuli. pak dej vědět, jak dopadla zkouška :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zkouška dopadla dobře, velikosti sedí, šířka taky, ale zatím to byly jen kroužky bez rytí, kamínků i rhodidování:o)) aspoň jsem viděla, jak ty prsteny vypadaj v surovým stavu (jak budou vypadat, až se setře rhodium). To bílý zlato není žlutý, ale takový našedlý, vypadá podobně jako ocel:o) Akorát jsem mu tam nechala svůj zásnubák:o( na vyleštění, znovu porhodidovat a dodat rytinu dovnitř prstenu. Nejdýl příští čtvrtek bude všechno hotovo.. Už se nemůžu dočkat!
Odpovedať
maithai: supr!! a do zásnubáku taky ryješ?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, do zásnubáku si nechávám vyrýt první písmena našich křestních jmen s plusem a datum žádosti o ruku:o) Ono se to standardně asi nedělá, ale mně se ten nápad hrozně líbí (navíc v prstenu je prostor kam rýt).
Odpovedať
Profilova fotka
civet: nevím, kde jsme se o tom bavily (bych toho 2. a řijen sloučila :-D ), zkoušela jsem ten Dior Adict dneska a zatím docela dobrý. Paní mi ukazovala ještě nějakého růžového Muglera a nového Gucciho, ale to mám zatím jen na papírku. Jo a štětec vyměněn a prý mám teda přírodní chupiska (teda štětec, i když já vlastně taky :-D ). Objednala jsem se s nehtama na den před svatbou, teď ještě pedi, barvu na kotuli a kosmetiku a bude to. Ufuf, ta vlastní krása vyjde nějak draho :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
o parfémech jsme se bavily v parfémech:o)) Jsem si říkala, že ten addict tě asi zaujme:o) Růžový mugler je podle mě zase nějaká nová verze aliena (jestli se nepletu), nový gucci nevím, gucciho nesleduju, ty vůně mi všechny přijdou takové davové - svěží, líbivá, nic neříkající.. A štetce fakt chválím, ke starému řešení se nebudeš chtít vracet (zvlášť když sis pořídila přírodní vlákna:o))) Přítel nechápal, proč do toho vrážím tolik peněž (a to mám jen ty umělý vlákna), tak jsem mu párkrát přejela čístým štětcem na pudr po obličeji a smál se, že to je příjemný:o))) ježiš pedikůra.. tak to vůbec nevím, jestli do svatby stihnu, nejspíš ne:o/ na nehty jdu v pondělí před svatbou, paní mě chtěla objednat den předem, ale já už 1.10. nebudu v Praze.
Odpovedať
holky já mám nehty i pedi a barvení vlásků až na moravě, ještě, že včera přišla výplata, protože svůj svatební fond na tyto věci mám skoro vyčerpaný a ještě mě to bude něco stát! :-/uvidím, jak si poradí s těma zničenýma nehtíkama po škaredém a neodborně udělaném akrylu :-( a parfém jsem vůbec neřešila... ach ach... no nic, nebudu se tu vykecávat, jdu dělat ty svatební noviny, v práci mám až odpolední, tak ať s tím trochu pohnu, včera jsem postahovala různé vtipy a texty, tak tomu musím dát forky a obrázky a nějaký formát, naprd je, že doma nemáme žádný pořádný program a v práci už vůbec ne... no, jak ty naše noviny to stejně nikdy vypadat nebude,tak co...
Odpovedať
Po delsi dobe se ozyvam;-) Jmenovky,zased.poradek a rozpis aut nam chybi a snad jinak mame vse. Budeme mit cca 60 lidi (vc.6 deti a 2-3 miminek). Vecer jeste nekdo dorazi... Budete mit nejakou atrakci a prekvapka pro deti?:-) Od 25.9.mam dovcu,takze to snad bude vse v klidu. Na dovcu budu odchazet jako slecna a vracet se do prace budu jako mlada pani;-)
Odpovedať
Profilova fotka
civet: každopádně Adict se líbí i příteli, večer to s nadšením očmuchával, akže asi zakoupím :) Cenu kosmetiky a oblečení naštěstí vůbec neřeší, je v tomto dost nestandardní - na dovolené se na mě nechápavě díval, proč si kupuju boty, proč jen jedny, proč ne víc párů, když je mají tak hezké :-D A pedi zksu tu moji, dělá prej teď i dost večer, tak tostihneš po práci. Já chci jít 30. přes den, musím se objednat. blanka: my děti na svatbě nemáme, takže pro ně žádná atrakce nebude, ale pro dospělé jich pár bude :-D Každopádně si myslím, že je dobré dětem nachystat program (a ideálně nějakou slečnu "animátorku"), protož děti nebaví celý den sedět, dlabat a tvářit se roztomile :-N
Odpovedať
blanka: taky nemáme žádná program pro děti, je tam herna a holt to nechám na rodičích, já se o ně starat nebudu :-) dostanou bublifuky, berem papír a pastelky, zbytek - děj se vůle boží :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, delší dobu jsem tu nebyla a tak jsem zhltla všechny vaše příspěvky a ještě, že jsem to udělala, protože jste mi připomněli nějaký věcičky, na který jsem málem zapomněla.trochu Včera jsme se vrátili z dovči, chtěli jsme si ještě před svatbou odpočinout a taky nabrat barvičku :-) Největší šok bylo počasí, ale pevně doufám, že bude ještě hezky. Hrozně se to blíží a mám pocit, že nemáme nic zařízené. Dneska volal zlatník, že máme hotové prstýnky, tak jsem na ně moc zvědavá. Nemůžu ale sehnat žádné spodní prádlo, tak doufám, že je to jediný problém, který zatím vyvstal. Jdu objednat ještě nějakou dekoraci...
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, strašně se nám to krátí, co vy na to??? Už máte stresík? Mě se dneska zdál šílenej sen, že jsem musela do práce a pak jsem už nestihla kadeřnici a ona mě pak odmítla učesat, najednou jsem neměla ani šaty a když jsem běžela na radnici prosit o posunutí hodiny, tak jsem skákala přes spadaný lavice, no hrůza a doufám, že to nevěští nic špatnýho... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
brixinka: Takovýhle sny se ti zdají až teď:O) Tak tohle už mám tak dva měsíce za sebou:o) Stres tak nějak připlouvá a odplouvá ve vlnách, ale na to, že už jen 8 dní a bude svatba, jsem celkem v pohodě. Jinak tady nám to trochu umřelo, diskutuje se spíš v říjnu 2010... Já jsem včera byla na zkoušce šatů a vyzvedli jsme si prsteny od zlatníka. S obojím spokojenost nevyjšší:o)
Odpovedať
dievcata fakt uz je to za rohom :-o mna uz vazne chytaju nervy. mam pocit ze casu je strasne malo ze to nepostiham. rozculuju ma dodavatelia ze nechcu urobit to, o co ich ziadam. Vcera som bola dohadovat hostinu, cele menu a predbezny pocet hosti a vyzdobu.stravila som tam hodinu a pol. Dnes som bola na skuske mejkapu a som zufala. okrem neustalej kritiky sa mi dostalo od vizazistky upravy ala ruska matrioska ]-( a navyse si vypitala skoro 8 eur za skusku. 8-(
Odpovedať
8 dní???? myslím, že mě právě chytl pořádný nerv :-(((
Odpovedať
Profilova fotka
POMOOOOOCCCCC me uz to taky chyta...
Odpovedať
dneska se loučím s kolegy v práci, protže příští týden mám volno. Všichni mi přejí, dostali jsme první svatební dar... myslím, že mi to konečně došlo :-))
Odpovedať
maithai my sme dnes dostali prvy telegram :) a zajtra mam s druzickami a kamoskami rozlucku so slobodou :-p
Odpovedať
dada: tak to my poštu ještě žádnou... :-) ale už je to vážně za dveřma.. :-)) užij si rozlučku :-)
Odpovedať
dakujem :-D inak prave s mamou maturujeme nad zasadacim poriadkom...nie je to take lahke ako sa zdalo
Odpovedať
není, začínám to tušit, čeká mě to s maminou příští týden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, je to za dveřmi. Dneska jsem seděla na zahrádce naší restaurace, kde bude oslava a domlouvala poslední detaily a prosila počasí a sluníčko, aby bylo krásně i příští sobotu ;-) Mimo jiné jsem byla vyzvednout prstýnky a můj mi udělali o 3 čísla menší :-( ale pan zlatník hned chybu napravil, během deseti minut mi ho vytáhl a dokonce trochu zaokrouhlil cenu směrem dolů, takže ve finále spokojenost. A Pak jsem, světe div se koupila úplně super podprsenku pod šaty za neuvěřitelných 49,- :-D Byl to skoro zázrak, protože na moje prsa, sehnat podprsenku, která mi fakt bude sedět a nebude stát 3000,- a bude bílá s odepínacíma ramínkama je nadlidský výkon. Navíc, já bílý prádlo vůbec nenosím, takže ji fakt budu mít jen pod šaty, takže naprosto super kauf :-) Moje mamina má už 13 druhů cukroví do výslužek, a chystá se na 1000 svatebních koláčků, takže to bude celkem mazec.
Odpovedať
brixi: vy to teda jedete ve velkém :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?