Svadba 10.7.2010

Profilova fotka
Ahojte babenky, nájde sa tu niekto s rovnakým termínom? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php... ahojky, tady jsou holky z celýho července a i my s přítelem máme datum 10.7.2010
Odpovedať
Profilova fotka
je tu někdo nebo ne? :-)
Odpovedať
ahojte, aj ja sa hlasim :) mali sme vybraty uplne iny datum, ktory sme nakoniec museli zmenit a potom este aj ten druhy nahradny datum sme museli menit na tento datum :-D takze snad pri tomto datume uz ostaneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, no my sme zatiaľ zostali pri 10.7. ale možno to bude aj 17.7., uvidíme :-) yoplait - prečo toľko zmien? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jak jste na tom holky s přípravama?
Odpovedať
Fay26 - hlavne kvoli zahranicnym hostom.. nieje lahke vsetkych zosuladit na jeden datum a aby neboli aj letenky velmi drahe na ten cas a kedze ich na svadbe mat chceme museli sme sa aj my prisposobit datumom... Myska84 - my mame zatial rezervovany hotel a fotografa .. boli sme sa spytat aj v kostole, ale vraj sa staci prijst nahlasit az po novom roku a tak isto hudbu atd. budeme riesit az vtedy..
Odpovedať
Profilova fotka
já mám jen matrikou potvrzený datum a do konce listopadu tam musíme zajít a všechno na 100% potvrdit :-) a pak jsem byla zamluvit restauraci, kde bude hostina :-). teda spíš se tam jen dohndou s paní co to má na starosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mám zatiaľ len šaty, spodnicu a závoj, kaderníčka mi povedala, že stačí, keď jej zavolám koncom roka a za týždeň ideme pozrieť jednu sálu, trošku sa nám to ťažšie vybavuje, lebo bývame v inom meste, ako máme svadbu, ale času dosť, zvládame hádam :-) inak vôbec nemám predstavu, čo všetko treba, najlepšie na tom je, že to ešte ani naši nevedia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, datum 10.7.2010 bychom taky chtěli (ikdyž původně to mělo být 17.7.2010). Ale dneska jsem psala na matriku a asi to bude trošku složitější:-( Termíny budou vypisovat až na konci listopadu a pak se musím ještě domluvit, jestli oddávající a matrikářka mají čas ten daný termín oddávat i mimo obřadní síň:-(už teď je mi z toho zle:-(
Odpovedať
Profilova fotka
michaellla nebojky, všetko bude oki, hlavu hore ;-) ale nechápem, prečo budú termíny vypisovať až na konci listopadu, podľa mňa je už najvyšší čas... a kde sa chcete brať - myslím miesto? my budeme mať svadbu v kostole, takže tam moc nemám čo riešiť...
Odpovedať
Profilova fotka
Brát bychom se chtěli v Teplickým zámku ale ne v obřadní síni, ale v rokokovým salonku. Taky to s těma termínama nechápu:-( Od toho se přeci odvíjí restaurace, fotograf, kapela atd....Fotografku mám zatím booklou na 10.7.2010, chtěla jsem paní Baladovou, tak jsme kvůli ní měnili termín, tak doufám,že ho kvůli matrice nebudeme muset měnit znova:-(
Odpovedať
Profilova fotka
je to trošku na zamyslenie... držím pršteky, nech to všetko dobre dopadne Inak keď tak pozerám, čo všetko kto má povybavované, tak myslím, že by som sa mala rozhýbať, zajednať sálu, zavolať fotografovi,... plánujete aj kameramana?
Odpovedať
Článok sa načítava...
fay26 - my sme to najblizsej rodine oznamili v auguste, chceli sme tiez neskor, ale uz aj tak tusili, ze sa nieco chysta :-D uz mas saty aj zavoj? aj ja :-D my tiez budeme mat svadbu v kostole v malom meste, takze dufam, ze nenastane nejaky problem, ked po novom roku dojdeme zajednat termin, teraz nam kaplan povedal, ze je este skoro, ze zatial si mame ist vybavit potrebne papiere a potom uz aj s nimi prijst. My uz sme si jedneho fotografa zajednali - dost parov ma od neho fotky aj tu na MS, jeho fotky su profesionalne, ale ked som sa s tym panom stretla nesadol mi, takze dnes mame stretnutie s dalsim a uvidim ci to bude lepsie :-D kameramana neplanujeme, iba fotografa na cely den uz od rana, ja osobne by som bola z kamery velmi nervozna, takze nebudem sa stresovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
yoplait - ja tiež rozmýšľam bez kameramana, lebo som tiež nervózna, keď vidím kameru, fotografa zamýšľam objednať do konca týždňa, už mám na jedného kontakt aj dobré odporúčania, ale čakám ešte na kontakt od kamošky - tá mala prekrásne fotky u iného tiež máme svadbu v malom meste - teda skôr vo väčšej dedine, takže nemyslím, že by bol problém, náš kňaz je ochotný urobiť aj viac svadieb za deň, je veľmi ochotný a milý, len mám trošku obavy, lebo som počula, že by mal odísť, ale neviem, čo je na tom pravdy, asi bude najlepšie, keď sa pôjdeme osobne spýtať a dohodnúť už teraz, i keď nám povie, že stačí prísť na konci roka, len aby vedel...
Odpovedať
Profilova fotka
no to s tými šatami je fasa, ja mám šaty už od augusta (rok pred svadbou)... :-D a bolo to asi tak, že to boli prvé, čo mi padli do oka, sadli mi ako uliate, tak som už žiadne ani neskúšala... :-D a ani som doteraz krajšie nevidela, normálne to nechápem, ale je to dobré, lebo keby som si mala skúšať viacej, bol by asi problém, som totižto hrozne nerozhodná pri niektorých veciach a málokedy sa mi stane, že mi niečo padne do oka na prvý pohľad a aj mi to padne rozmerovo :-D
Odpovedať
fay26- my sme sa isli pre istotu popytat do kostola, ci urcite nebude problem s tym, ze priatel nema krst, takze musi poziadat o dispenz, ale vraj to vobec nieje problem, staci to po novom roku a potom absolvujeme este styri sedenia no aj ja som k tym svojim satam dosla uplne nahodou a tiez to bola laska na prvy pohlad :-D len ja si ich este budem musiet pred svadbou dat upravit - zuzit aj predlzit. Jedine mama mi povedala, ze ona sa tesila ako bude so mnou chodit po salonoch a pozerat a vyberat saty a ja som si uz saty kupila sama :-D tak som jej urobila aspon radost a k satam som si zohnala aj krasny spanielsky zavoj, aky sa jej velmi paci a budem ho mat v kostole .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
yoplait - to ja si neviem ani predstaviť, že by moja mama chodila somnou po salónoch, ona je nerozhodnejšia ako ja, takže by mi asi moc neporadila... ja som si objednala závoj 3-vrstvový je mi po pás, chcela som síce dlhší, ale rozmýšľala som, že si ho nechám až do polnoci, nielen počas obradu v kostole, tak som si zvolila kratší, španielsky závoj sa mi moc páči - dala by som sa nahovoriť, ale k mojim šatám sa moc nehodí, ja mám taký princeznovský strih, akurát mi v piatok prišla spodnica, tak som sobotu lietala po byte v šatách ako malá :-D
Odpovedať
fay26- aj ja mam princeznovsky strih, ale niesom v nich uplna "torta" :-D (mam ich aj tu v albume pridane) dokupila som si zavoj presne tej istej znacky, takze farebne aj cipka pekne ladi so satami.. i ked tiez rozmyslam, ze si dokupim normalny 2-vrstvovy kratsi zavoj a ten budem mat na prestriedanie s tym spanielskym, lebo predsalen mat 2m zavoj je dost neprakticke, takze iba v kostole :-) objednavala si si spodnicku cez ebay? ja som si kupila cez ebay, taku 3kruhovu s nastavitelnymi kruhmi a na suchy zips som sa bala ci mi bude pod saty dobra, ale tym, ze sa daju kruhy nastavit je akurat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
yoplait - kuk som foto, vybrala si si dobre, šatočky Ti sadnú perfektne a ten závoj je úžasný, skvele to ladí. Ten druhý kratší závoj závisí do účesu aký budeš mať, veď uvidíš - máš už nejakú predstavu? spodničku som si objednala zo svadobného salónu - veľmi milá pani - poslala mi foto, rozmery, vysvetlivky a som spokojná, sadla ako uliata, aj cenovo ok :-)
Odpovedať
fay26 - ja by som chcela vlasit nejako vypnut do "drdola" a nad neho prichytit zavoj, aby sa mi lahko daval dole a spat .. prave ma napadlo, ze uz by som sa asi do svadby nemala ist strihat :-D mam vlasy len po plecia a napostupno ostrihane z toho mi moc "drdol" nevykuzlia.. ty uz vies ako vlasy ci vypnute ci rozpustene? ozaj kedy si pojdes rezervovat kadernika a tak? ja este vobec nemam ani predstavu, ze ku komu ist ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
yoplait - ja by som chcela mať vlasy určite vypnuté, ako ozdoba - malé perličky ako na šatách a podľa účesu záleží ako umiestnim závoj... Inak ani ja sa už nesmiem dať strihať - tiež mám vlasy napostupno po plecia ;-) Kaderníčke som už volala, ale povedala mi, že stačí zavolať koncom roka, lebo že ešte nemá ani nový kalendár. Tiež som nevedela akú, nakoľko bývam v inom meste, ale jedna kočka z fóra bola taká zlatá a poslala mi zopár kontaktov - nielen na kaderníčku, tak uvidím... A bižutériu už máš nejakú vybratú? Ja plánujem jemnučký perličkový náhrdelník - taký cikcak nie jednoradový a malé perličky v ušiach - teda zatiaľ...
Odpovedať
nejako je tu "mrtvo" :-D fay26 - ja zas planujem vyraznejsie dlhsie nausnice a ziaden nahrdelnik.. ale este uvidim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja mam svadbu 10.7.2010, ale saty som este vobec neriesila a ani ostatne detaily ako vlasy, makeup a bizuteria . .. . myslim ze je na to dost casu este . .. . aj ked je lakave uz teraz za tym behat :))))
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím babenky, ako pokračujeme v prípravách? ja som práve zajednala fotografa, boli sme kuk aj sálu v jednom hotelíku, ale cem popozerať aj iné - na porovnanie. yoplait-tak naši to už vedia, ale vôbec to nedopadlo, ako som čakala, celý deň sa poplietol, síce žiadna veľká tragédia, ale dúfam, že deň D prebehne bez zbytočných prekvapení :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To je na mé 25 narozeniny :) - to budete mít uspěšný den...
Odpovedať
Profilova fotka
maurinka - a čo chystáš na ten deň Ty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my mame ten isty datum, hoci povodne to mal byt 8.8. tento rok, ale dali sme sa presvecit, ze posunieme svadbu este o 1 rok
Odpovedať
Fay26 - my sme si zatial rezervovali salu v hoteli, fotografa a uz aj Dj - poradili nam ho v hoteli, ze sa za neho zarucuju, tak snad nesklame :) cize uz nam chyba iba zajednat kostol a tam sme sa boli uz opytat, ale ze po novom roku mame dojst..
Odpovedať
Ahojte. My sme sa tiez dohodli na tomto datume. Mame zatial rezervovanu salu a kameramana. Prave riesime fotografa, ale nevieme sa rozhodnut. Bola som pozerat saty, ale maju este ostat nove kolekcie.
Odpovedať
A zabudla som, mame aj Dj.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?