Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
tak to je fakt sila, v Bratislave priemerne pozicanie siat stoji okolo 400- 500 Eur, tak to vam fakt v dobrom zavidime... zrejme tu u nas na slovensku nieco nie je celkom v poriadku co sa tohto biznisu tyka... normalne som zhrozena... :-( tu staci spomenut slovnko svadba a kazdy nadsadzuje take ceny, ze dovidenia... hrozny biznis... asi sa tym zacnem zivit, nech trochu zbohatnem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: na kafe klidně zajít můžeme, ale čas bude až někdy v půlce července. Za 14 dní letíme na Island (teda doufám, že odletíme) a nic teď nestíhám... Zrovna včera jsem říkala přiteli, že už máme jen 4 měsíce do svatby a až se vrátíme z Islandu, už to budou jen 3 a že bychom měli asi pohnout (a to nejen se svatbou, sháníme i nějaký auto a vlastní bydlení). Strašně to utíká.. Se mi přítel smál, že chci něco plánovat 9 měsíců před svatou.. no už mu tuhne úsměv:o) meja3 : všimla jsem si, že na Slovensku jsou ty svatby dost nadsazené, je to tam dobrý byznys. Ještě lepší než v ČR. Kolegyně měla taky svatbu na Slovensku a občas jsem zírala:o(
Odpovedať
ja neviem cim to je, asi na slovensku nie je v tomto este taka konkurencia, ze by ich to tlacilo s cenami dole, iny dovod ma nenapada, lebo naklady na saty musia mat pokryte uz po troch pozicaniach pri tychto cenach a potom uz maju len ciste zisky..no asi by sa oplatilo v tomto podnikat, ale ja asi po svadbe budem rada, ked uz budem mat od tych veci pokoj, sak clovek cele mesiace len planuje, vybera, kupuje a vybavuje :))
Odpovedať
civet: Jestli budeš mít chuť, zajdu ráda, tak mi vyhovuje spíš ten červenec, teď jsem pořád v práci a pak jedeme do Tater dochodit štreku...takže mi to taky vyhovuje. aspoň můžeme naživo navzájem doladit detaily svatby a zkontrolovat si, jestli nám nic nechybí... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Civet: moc jsi mě pobavila s tím, že každá druhá má růže a první kaly. Já jsem teda obojí :-D budu mít tuhle dvojí kombinaci. Jinak já mám rodinu ze severu, takže i tam jsem si půjčovala šaty, protože tady v Plzni je to s cenama trága a mám je za nááádherný 3000,- ;-) Taky si říkám, že už bych měla začít řešit bližší detaily, jenže nějak stagnuju a vůbec se mi do toho nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
brixinka: :o)) Já jsem to s těma růžema a kalama nemyslela nijak zle, jen podporuju každou nevěstu, která si zvolí trochu jinou cestu než většina. Však si to každá uděláme tak, jak se líbí nám samotným. ale mám vlastně od víkendu jeden pokrok - zamluvila jsem v místě svatby květinářku. A v neděli večer jsem asi našla předlohu pro svatební dort, tak ještě musím stihnout napsat paní, která nám bude dort vytvářet:o)
Odpovedať
Profilova fotka
chacha, tak to musím to s těma cenama ukázat snoubenci, jemu se moje šaty zdály drahé :D a na kytky mám naštěstí tetu :P zlatka, kdy jdete na zkoušku účesu? já na tohle krášlení moc nejsu, tak se neorientuju ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,pridavam se do diskuse.Na prvniho Maje jsem byla pozadana o ruku tim nejkrasnejsim moznym zpusobem a dohodli jsme se,ze se vezmeme uz letos a to 2.10. na zamku.Dnes jsem si behem prvniho zkouseni zarezervovala nadherne luxusni saty od Maggie Sottero-meli tam slevu 50%!Takze jsem neodolala..Jinak krom vybraneho mista obradu a hostiny nemame zarizeno temer nic.Porad si rikam,ze casu je dost.Jen jsem se chtela zeptat,jak jste to nakonec vyresili s tiskem svatebnich oznameni?Ja si je sama navrhla,ale nevim,kde je vytisknout a na co..Predem dik za reakce
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my jsme dnes udělali jednu změnu a to místo hostiny. Je to tam fajn, moře prostoru a možností a dokonce i ubytování, takže vše pod jednou střechou. Dokonce nám to tam zamluví komplet celý, takže podle počasí budeme volit místo na večerní zábavu. Prostě super domluva. Na zkoušku účesu jdu posledního července, ale to proto, že to spojím rovnou s návštěvou kadeřnice, tak abych pak nemusela jít extra jen na účes, má termíny hrozně narvaný a už teď se jí prý objednávají zákaznice na prosinec!! Blázni!! takže ji to tam nechci blokovat.
Odpovedať
ahojte...aj my sme si vybrali tento krásny termín...môžes sa k vám pridať? :)
Odpovedať
ahojte holky, tak jsem to nevydržela a navštívila další salon. Fotky v mém šatovém albu...a omluvte hnusný vzhled, já šla od doktora z odběru krve a bylo mi fakt zle, ale přece tu schůzku nezruším...dobrá zpráva, všechny šaty o číslo menší (i když to na těch fotkách teda vypadá naopak - a našla jsem šaty s velkým š, špatná zpráva, šaty už zamluvené mám a ty ŠATY s velkým š chtějí půjčit za 11 000 bez závoje :-() jít do toho ři nejít?
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: zrovna na to koukám, že jsi do alba vložila nový šaty:o) Který jsou ty šaty Š? Ono je důležitý, kolik jsi ochotná za šaty utratit. Já jsem si dala strop za šaty a byla jsem odhodlaná ho dodržet, právě proto jsem nešla na zkoušky do nuane, maggie sottero a tak:o) Věděla jsem, že bych se přes ten strop rychle dostala... A druhá věc, kolik budeš tratit, když ty zamluvený šaty v Nevěstě zrušíš?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Šaty Š jsou podle mého ty Egary, já miluju to plisé... :-) Právě jsem nad tím přemýšlela včera celý den a asi an to kašlu...11 000 bez závoje je fakt moc. :-( A v Nevěstě bych musela nechat 2 000. to už je fakt pálka... ale byly krásné...ještě byly zabrané po minulé nevěstě, tak jsem je vzadu neměla doplé, jinak bych v nich byla štíhlejší - a lehunké byly jako vánek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: Tak ty se mi vůbec nelíbí (ale já plisé nemám ráda). Resp. vršek je moc hezky řešenej, ale ta plisovaná sukně je na mě moc volánková. Já tě tipovala spíš na ty maresme (opět řecký styl) a mně osobně se líbíš v těch "satén 2" - já jsem spíš na tenhle materiál.. NO hele, za šaty bys pak dala 11 tisíc + 2 propadlá záloha v nevěstě + prachy za závoj a bolerko.. takže kolem 14 tisíc jen za půjčovný...
Odpovedať
no právě, a prachy si netisknu...konec, už nikam nepůjdu, mám vybráno, tak co nad tím furt špekulovat.. :-)
Odpovedať
ahojte. vypada to tak, ze aj my budeme mat svadbu 2.10. sice sme si ho povodne nevybrali, ale bol najblizsi mozny volny termin saly. tak teraz nahanam fotografov, kamaramanov, DJ, starejsieho a som :-S hotova. ceny su dost vysoke a my musime obracat kazdu "korunu" :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Maithai: tak jsem zkoukla tvé nové šatičky a aniž bych si dopředu přečetla další diskuzi, tak mám stejný názor jako civet. mě se moc líbíš v tom saténu, ale samozřejmě ty musíš vědět v čem se budeš cítit líp. Pálka je to pěkná, na druhou stranu je to "jednou" v životě a na fotky budeš koukat na věky... ;-) Jenže správně si řekla, že prachy netiskneš, i když by to bylo fajn :-D My jsme takhle řešili místo obřadu, chtěli jsme původně zámecký statek, jenže pak jsem řekla, že radši ty prachy vrazím do kvalitních fotek, který mi zůstanou a budeme to mít klasicky na radnici, kde to snad v říjnu už nebude jak na běžící pásu. :-|
Odpovedať
no je to dilema, čekám, co mi písne můj dress odborník - mamka :-) asi bych to za to dala, přece jen je to jednou v životě :-) uvidíme, musím si spočítat, jestli si na šaty našetřím... a jinak se snažíme pošetřit na všem, ale tak, aby z oslavy nezbyly trosky a nikdo nic nepoznal, zatím to prochází :-) uvidíme no...dneska mi asi dorazil filc - budu vyrábět malého prince a lišku na oznamko - my a prstoví maňásci, už mi ruplo v bedně :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, se ten říjen konečně začíná rozjíždět... :) Mě poňoukáte jít kouknout ještě na šaty...hmmm...ale zas já bych neplatila žádné storno, jen bych změnila výběr, je to děs.
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: Tak to jsi šikovná, že ty maňásky ušiješ sama:o) Těším se pak na vaše oznámení, jak to bude vypadat:o) A máš dobrý, že mamka je tvůj dress odborník. Já mamce posílala všechny šaty, co jsem vyzkoušela (a bylo jich snad 60 kousků) a na všechno mi řekla, že se jí to nelíbí:o))) Ale tak hlavně, že se šaty líběj mě a schválila mi je svědkyně (a pár lidí, kteří viděli aspon fotky):o)) My máme s mamkou dost odlišnej vkus, tak se není čemu divit:o)
Odpovedať
Civet: díky za podporu, příští týden máme dovču, ale mohla bych se do nich pustit v pátek, kdy mám volno :-) a z mamky si nic nedělej, ta moje to tentokrát jen prolítla a z mailu nejsem o moc chytřejší...a jestli máte s mamkou odlišný vkus a neschválila, tak to znamená, že jsou přesně podle tvých představ, tím pádem supr :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá / budúce nevestičky :-) Neviem ako vy, ale ja mám taký problém, že stále mám pocit, že nič nemáme a nič nestíham. Dokonca sa mi už dvakrát snívalo, že v deň svadby sme mali toľko nedostatkov, že som plakala ako dážď.... No pochopíte to??? Asi začínam mať "svadobnú psychózu" :-D :-D :-D
Odpovedať
majjka úplne ťa chápem, tiež som už mala také sny, ráno som sa zobudila a sorry za výraz ale nočnú košielku so mohla žmýkať :-D asi sme fakt trhlé :-D
Odpovedať
ja mám síce svadbu týždeň po vás, ale tiež mám mindráky :-S
Odpovedať
Profilova fotka
To přece k tomu patří - trošlu zastresovat, jestli všechno zařídíme tak, jak je potřeba... Já začínám řešit harmonogram dne a vůbec si nevím rady - kolik zabere obřad? Kolik focení? Kolik prostoje, kolik nechat na obědový raut atd.
Odpovedať
Profilova fotka
majjka1985: však je ještě 4 měsíce času:o) I kdybys zatím neměla zařízený nic, tak to do řijna stihneš. já jsem si myslela, jak bude na 2.10. všude narváno (kvůli hezkýmu datumu), ale kam příjdu, tam se zapisuju první na tenhle termín. Holt říjen není tolik v kurzu (což je pro nás ale dobře). A ze svatební psychózy si nic nedělej, já týden před finálním výběrem šatů (stanovila jsem si, že do toho a toho data si ty šaty už prostě vyberu) blbě spala, v noci jsem se budila a zdály se mi furt sny, jak něco nestíhám (třeba nestíhám dojít si rezervovat šaty, že mě na svatbě nemá kdo učesat a nalíčit, že nemám kytku..). Teď to naštěstí přešlo a je klid:o) Nebo aspoň klid od svatby.
Odpovedať
majjka: Jsem na tom uplně stejně, sice nevím co bych měla ještě zřídit, ale pořád mám pocit že nic nemám.. A o nepovedené svatbě se mi poslední dobou zdá často... No jsem zvědavá na noc před svatebním dnem ... Asi nebudu spát, to se tady musíme sejít ;)
Odpovedať
Ahojky holky, vůbec nevím, jestli je to frmolem v práci nebo jinýma starostma, ale zlé sny a stresy z toho, že nestíhám, mě zatím úplně míjí. Navíc mi přijde, že máme pořád hodně času. ale znám se, bude to jako před maturitou a státnicema, stres přijde na poslední chvíli, až si uvědomím, že už není úniku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, vidím, že sme asi všetky rovnaké :-) Chaos, stres, panika... A pritom určite každá máme väčšinu vecí zabezpečených, však?? nzodiova: posledny den pred svadbou urcite nebudeme mat cas sadnut ku PC na mojasvadba.sk, ale v priebehu tyzdna urcite, tak si dodame sily :-) Tesim sa na to, nech uz je tu 1. oktober 2010 !!!
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem zvědavá, jestli budu trpět víc nespavostí nebo totálním vyčerpáním a usnu jak dřevo :-D Každopádně dneska snad pošlu do tiskárny návrh oznamka, tak jsem zvědavá na cenu, bojím, bojím... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?