Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No baby dnes som objednala zakusky 450 zakuskov + 3 poschodova torta potiahnuta marcipanom,vsetko za 215 euro :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je dobra cena..ci ?nas bude stat torta 90 eur, zakusky netusim, to vybavuje svokra. ale tak snazi sa cim najlacnejsie, tak uvidime..jamimi inak mate originalne obrucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem,cena uplne super :-D .....idem riesit ten tvoj nahrdelnik;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej dakujem :-N som zvedava ci uz dosli tie saty...a este viac budem ked dojdu a nesadnu... :-N uf...no nsad nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska 33 euro-moze byt vchadza to na cca 32,56666 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok.bereme
Odpovedať
Profilova fotka
Ok moja idem to odkliknut ;-) dam zajtra vediet co to bude ale mam pocit ze nie staky lebo je to poslane ako obycajna zasielka :-S netusim ale co ine by to mohlo byt len boty alebo saty . :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-( ja uz sa neviem dockat....lebo ozaj ked mi nesadnu tak neviem kde hladat....teda potom asi salony...ale ziadne sa mi az tak nepacia... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj budu dobre,moje mi boli trosku siroke v prsiach ale krajcirka mi ich urobila za 10 euro :-D tiez boli od cinana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati to je v pohoooo.. ja tiez este nemam.. spolieham na madarsko.. heh.. a ked nie, tak neviem.. asi si dam rifle, tricko a tenisky a bude mi najlepsie :)
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak.nejake letne satky, mam celkom pekne a k tomu flip flop ;-) baby inak zas som sa prezrala...asi budem muset nutene nasadit nejaku dietu alebo co, lebo toto je kriza.ked nie su jasne pravidla..nic z toho nebude a na svadbu sa dovalim jak tank ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati :-D :-D :-D :-D vies kolkokrat som bola v posilke od minuleho utoroka?? 00000 hehehe.. proste neeeem sily a lenivost absolutna.. ale zajtra chcem ist aj na mina vecer na step, aj ked neviem ci by som uz mala s tym kolenom, ale skusim aspon decentne kolko budem vladat... s tymi satami inak mam tkau predstavu, ze flip flopi a letne satky.. to by bolo pohodicka.. a co.. kto mi na to co povie? ved ja budem cely den v satach a lodickach, ovela dlhsie ako ostatni.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vsak ked sa zladite s manzelom, v pohode ;-) ja rozmyslam ze pojdem na kramare, vecer mame stretnutie s architektom zas, riesime ten projekt stale... :-p vtipne je, ze kedy som zacala o tom chudnuti hovorit, tusim v oktobri, teraz pomaly april a ja stale nic, len par chabych pokusov :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja zas som uz bola na tom super a teraz som neskutocne zlenivela.. Inak prave som si objednala konecne nejake fialove vecicky, podvazok, pierka, nejake stuhy a perly, z toho ceskeho shopu, vankusik som nakoniec neobjednala, lebo knaz sa tvaril ze netreba, ze daju sa na tacku obrucky.. a to este odpadne asi ked uvidi tu ciernu obrucku jednu :) a este z toho druheho shopu budem objednavat, ale tie balerinky asi kaslem lebo zistujem ze fakt mi sedia divne velkosti, tak to nebudem riskovat, nasla som jedny dost lacne v avione, tak asi kupim tie.. inak z tych ceskych shopov super vyber, ale tie poplatky za postovne ma zabijaju :( on chce odtial tricko, ale zase vypredali XL tak musim aj tak cakat kym ho budu mat.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz dufam z ceskych shopov nakupovat nebudem...clovek strasne preplati...no stale maju lepsi vyber ako my, co sa my v dnesnej dobe zda nepochopitelne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a nevidela si niekde cilinder teda nejaky klobuk? ja som videla iba na auto ale normalny nie.. viem ze su obchody normalne kde take veci predavaju, ale mlady si nieco take vymyslel :) asi mu to este vyhovorim, kedze zrejme bude teplo.. inak som rozmyslala aj nad tym dazdnikom co si si ty brala, ale prislo mi to velke a drahe to odtial brat.. tak asi zmoknem alebo co sa roztopim ak bude moc teplo :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ja som podlahla... normalny cylinder neviem, ale budem myslet ak ho niekde uvidim
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete dokedy terba mat papiere na matrike?2mes pred svadbou, ci to je jedno?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam od novembra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ja neviem dokedy tiez, ale my sme ich davali minuly mesiac, len si este musime ist pre tu ziadost k tetuske, lebo nam ju nevratila :)
Odpovedať
Profilova fotka
aha..no super, snad to stihame.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No baby dostala som chut na samovyrobu niektorych veci, takze som si objednala nejake stuhy a perlicky, a uvidime.. chcela by som si sama vyrobit gratulacnu schranku a menovky tak som zvedava.. heh.. este si musim kupit papierovu krabicu a lepidlo na textil .. som zvedava co z toho vznikne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my máme žiadosť z matričného úradu tri mesiace pred sobášom. Minulý týždeň sme boli pri pánovi farárovi tak sme mu už dali všetky papiere. No a čo. Dostali sme krik, lebo obaja máme rovnaku adresu. Tak hneď otázka prečo spolu bývame. A my za určitých okolnosti. Ta aspoň, že nám povedal, že máme šťastie, že sa ideme brať. Náuky ešte nemáme určené až po veľkej noci. No dúfam, že ich zvládnem, lebo mne je stále do smiechu z tých otázok čo nám dáva.
Odpovedať
Kaculiatko 88 my sme sa s fararom tiež ešte nestretli a len som s ním telefonovala ale tiež už spolu bývame tak som zvedavá ako pochodime a to moja polovička je totalne neveriaci. Vieš mi popísať bližšie ako to u vás prebiehalo to stretnutie prvé a vieš kolko ich budete musiet absolvovať spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my sme na to prvom len spísali zápisnicu. Doniesli sme žiadosť z matričného úradu a môj krstný list a vypisaný papier so svadkami. On celý čas vypisoval tú svoju zápisnicu a potom sa nás vypytoval prečo spolu bývame a tak. A ešte nejaké otázky vo forme či sme sa slobodne rozhodli, či chceme mať deti, či vieme o sobe všetko čo sa týka zdravia a tak. Potom sme mu to podpisali. Vypisal si papiet na ohlašky v kostole. A povedal, že mu máme po Veľkej noci zavolať, že sa dohodneme na prvej náuke a bude lepšie keď po každej na dohodneme na ďalšiu, že nám nebude plánovať hneď naraz tri. Budete musieť absolvovať tri náuky. To je povinné.
Odpovedať
To Vám povedal dopredu, že treba doniesť tie dokumenty, alebo to si vedela už skôr? Lebo mne ten náš farár nič nehovoril aby som doniesla. Inak znel celkom sympaticky a nie až tak prísne, tak dúfam že bude pohodička.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme na prve stretnutie doniesli krstne listy a licenciu o povoleni na sobas v inej farnosti (lebo ani jeden z nas nema trvaly pobyt tam, kde bude sobas), krstne listy Ti treba urcite, ked ich zoberies na prve stretnutie, tak si usetris jednu navstevu fary :-) ja som si dopredu pozistovala, lebo ked to mam 300 km, tak sa mi nechce behat hore-dole kvoli nejakemu zabudnutemu papieru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my sme v january boli na nauke, lebo sme isli za krstnych rodicov. Tak vtedy nam to povedal, ze co mu mame doniest. Tak sme doniesli vsetko uz len absolvovat tri nauky a bude to za nami.
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame nauky za sebou, chodili sme v Kosiciach (obaja tu pracujeme) a teraz berieme na faru len potvrdenie o tom, ze sme to absolvovali - velmi sa mi pacilo, ze nam knaz vysiel v ustrety a nenutil nas, aby sme na nauky dochadzali ...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to potom máte úplne super ... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?