Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ale mne raz sedia 37 a ine zas 38... ja mam take blbe nohy :(
Odpovedať
Profilova fotka
baby dala som foto siat na mne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati pekne su satocky :) aj ja som dnes skoro kupila v peeku v avione, dvoje favoritky su tam, ale jedny hoci mi sedia, a aj su pekne, sice sedostrieborne, tak im proste nieco chyba.. nieco take pricom by som si povedala ze wooow.. a tie druhe. tak tie to wooow by aj mali, ale 36tky mi nedrzali uplne dobre cez prsia, a 34 som uz nezapla na chrbte.. tak neviem no.. ale boli este aj fialove, co som chcela .. no a biele balerinky som nasla paradne, aj vyzerali pohodlne, ale klasika, 37 male a 38 velke .. no nezastrelim sa?? keby sa tak vyrabili este pol cisla, tak by bo zivot hned krajsi :(
Odpovedať
Profilova fotka
monika, aspon vidis na mojej foto ze mi naozaj schudnut treba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katus krasna si :-D fakt su uzasnne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ... tak my na dovolenku ideme tyzden a pol po svadbe. Vycestujem na pas kde budem mat este meno za slobodna. A ideme do Bulharska do novootvereneho hoteloveho komplexu. Letenky uz boli vsetky vypredene na ten termin, autobusom ja nemozem tak sme sa dohodli ze ideme autom. Vynde nas to cenovo rovnako. Ide s nami aj sestra s priatelom. Katussska tie saticky su pekne. Najviac sa mi paci farba. Ja popolnocaky este stale nemam. O dva tyzden sa vyberiem do mesta a chcela by som pokupit uz vsetko co mi treba. Dokopat svadobne pripravy do konca a maj uz len cakat a cakat.
Odpovedať
Profilova fotka
my akurat premyslame nad svadobnou cestou...paci sa nam ibiza, len dost velke ceny ...no uvidime. svadobna by mala byt nieco extra, tak to bude bud alebo u nas :-| ja by som zvladla aj chorvatsko, ale moj stary nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ja som na svadobnu cestu docasne zabudla, pretoze to financne nevyzera moc dobre.. kedze mojim rodicom sa stale nepodarilo predat byt a tak neviem ci nam vobec na svadbu prispeju, takze to budeme musiet pokryt z peniazkov vlastnych, ale do toho aj hypo a rozne poplatky, takze pomalicky sa s tym zmierujem, ze mozno na ziadnu nepojdeme :( alebo mozno neskor.. aj tak to v robote je pekelne a este sa mame aj stahovat cely kancel,a to neviem kedy.. takze mozno sa ani po svadbe nebude dat ist na dofcu kvoli tomu... no a este som zvedava ako dnes mamca moja dopadne na vysetreni, ale snad dobre a snad jej nic nove nenajdu :(
Odpovedať
Profilova fotka
Dovolenka na 100% rezervovaná. Už sa na ňu veľmi teším. Pre nás dvoch vyšla 620 eur no plus nafta do autička, ale keďže ideme 4 tak počítame okolo 150 eur pre nás dvoch.
Odpovedať
Profilova fotka
no aj tiez neviem presne pre tie financie...ta ibiza vychadza fakt ze mooooc na nas...okolo800eur na osobu :-S mam pocit ze to nezvladame aj s ostatnymi vydavkami, ....al vsak aspon snivame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ja ani neviem kolko nam na nu ostane stale.. :( preto to nechame na last minute radsej.. ak na to budu peniazky tam niekam pojdeme a to fakt uvidime az po svadbe kolko nam ostane.. tento tyzden musime vyriesit hypo ale absolutne nestihacky mam.. :( este aj migrenu dneska do kelu..
Odpovedať
Profilova fotka
no zatial vychadza naj hypoteka flexihyp od vub. teda aspon nam..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati mi si ideme do Unicredit asi... uvidime co nam vyjde ake uroky a tak, ale teraz davaju 50 percentnu zlavu z poplatku a este aj LCDcko dostaneme ako darcek :) No ale musim sa pochvalit, asi pred 5 minutami mi doniesol postar zasielku s oznamkami! weeeej.. konecne.. potom sem hodim elektronicke ked bude hotove, lebo to nam robi grafik.. budeme totiz posielat niektorym znamym iba take elektronicke.. pripadne ho zavesime na FB a bude :)
Odpovedať
Profilova fotka
wauuu x-) no tesim na oznamka..uvidime kde nakoniec vezmeme hypoteku :-) take LCD by bodlo, lebo potom bude uz len klavir, hole steny a par matracov na spanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati keby ste potrebovali, moja mamca je financny poradca, moze vam spravit prieskum a aj to vybavit a tak.. len najskor musi tu nasu.. a chudatko dneska od 9 do 5 je na tom vysetreni, cely den tam musi byt.. otras. len dufam, ze to dobre dopadne hlavne .. lebo ak daco, tak uz neviem ako to zvladnem psychiky.. oznamka su super ale tak ako cela nasa svadba.. absolutne netradicne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my máme peniažky odložené na svadbu čo sme si vypočítalo koľko nám treba. Dúfame, že budeme mať dosť. My nad hypotekov nemôžeme ani uvažovať, lebo ja som ešte stále bez práce. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
monika tak drzim palce mamke, nech to dobre dopadne!!! financnychporadcov uz mame 3, tak budeme asi z nich vyberat ;-) monika btw vikend 9-11mam volno, co ten senec? :-D ci nemmozes?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati dakujem.. snad to dobre dopadne.. s tym Sencom.. ja by som strasne rada, ale mam teraz financnu krizu momentalne, sa nam zvysilil niektore naklady na dom, museli sme to zaplatit a este aj na hypo musime zaplatit znalecky posudok a ten poplatok za poskytnutie musime vsetko cvaknut cash, lebo inak by nam to nevyslo co musime zaplatit stavitelom.. :(( dam ti este vediet, ale nevyzera to dobre zatial.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne..no nas toto len caka ...v blizkej dobe :-p aaa..netesim sa.mame tiche obdobie cakania na projekt |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Baby inak vy ste uz oznamka aj posielali?
Odpovedať
Profilova fotka
My ,a,e polovicu uz rozdanu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja este nie, rozdali sme len 2ks :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, takze nie je priskoro to uz posielat hej? Asi cez vikend polepim obalky a zanesieme najblizsim .. potom hodim aj sem.. len nechcem skor nez to maju nasi rodicia.
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim ze je navyssi cas to posielat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Heh no vidim ze nazory sa lisia :) No podla mna tak mesiac a pol by malo stacit ... takze teoreticky zaciatkom maja by sme az mali.. ale tak budem sa na ne doma pozerat do kedy?? :D
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna je to jedno, resp je to individualne niekomu treba dat vediet 3mesiace pred svadbou, niekomu stacia tyzdne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kedze vacsina z tych ludi ktori budu pozvani uz vedia aj datum aj vsetko potrebne, cest vynimkam asi traja nevedia, tak mi pride trochu skoro im to posielat, ze aby vlastne aj nezabudli do juna :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my sme mojej rodine posielali postou, lebo ich do svadbu urcite neuvidim a priatelovu stranu postupne rozdavame. Ta tak rozlicne to je.
Odpovedať
Profilova fotka
monikaaa super oznamko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
do kelu Kati si to objavila :D len neni moc dobre to jpgcko. zla kvalita, musime to spravit inak z pdfka nejak..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?