Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi tak to je nám veľmi ľúto, ale držíme palčeky, že to tvoj tatko zvládne
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi dakujem. myslime na teba, ... tak snad sa to uz bude uberat k lepsiemu... :-. baby, ja som konecne doma, nevladzem. ale zenich je vybaveny, komplet a fakt bude krajsi jak ja!!!! ]-( plus mame tortu, kytice na stol aj svadobnu. a na faru uz len potvrdenie z nauk, kt absolvujeme o 2tyzdne...uf :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my bude pánovi farárovi volat v stredu kedy môžeme prísť a dohodnúť sa na náuky.
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak ja som sa knečne trochu spamätala a začala svadbu riešiť, veď jún už je veľmi blízko,myslím, že to ubehne ako voda, takže som si cez víkend objdenala poplnočky, mám ich v albume, dúfam, že mi sadnú, aj svadobné už sú zajednané v jednom super salóne, kde mi ešte aj podprdu a podväzok dali zadara, závoj som dnes zrušila, pretože sa mi zrejme nehodí do účesu, chcem mať ten čo mám v albume, taký blond popreplietaný cop s kvetinkou, v mojom prípade orchideou, vizážistka zajednaná....výzdobu som myslela, že budem robiť sama, ale pri počte 120ľudí a zrejme rešteuračnom sedení, to zrejme prenechám rukám odborníčok z DANTIKU, uvidíme, ako sa dohodneme v stredu, dokúpim si len nejaké sviečky,lebo tých chcem mať strašne veľa, sú nádherné...aj v kostole ich chcem popri laviciach...Ďalej už som začala rozmýšľať nad menu, asi takto nejak: predjedlo: šunka plnená chrenovou penou, ja to totiž milujem +aj plátočky šunky bez chrenu... polievočka: slepačia s knedličkami hlavné jedlo: kuracie závitky so šunou a syrom + opekané a ryžka tortička Teplý bufet: špízi, myslím, že to lúbi každý... mini rezníky divina na prírodno soté a lá nejaká mexická zmes pečené kuriatko brokolica, zapečená so syrom, ale to ešte uvidím, ale dala by som si... prílohy: klasika ryžka ryžka s hráškom opekané zemiačky ďalej: šalát zemiakový šalát grécky + dressing šalát cestovinovo-kurací šalát ovocný s domácou šlahačkou a rozmýšľam aj dať tam roztopenú čokoládku, nech si každý poleje koľko chce a nemusí byť čokofontána.. misy: syrové + hrozno, veľa, milujem ho k syru... mäsové, teda salámové... Rozmýšľam aj nad prasiatkom, je to delikatessa, ale bolo by mi ho Chúďatka ľúto, že muselo zomrieť kvôly našej svadbe Chýbalo by Vám niečo??? Na čo by som nemala zabudnúť??? V priebehu týždňa by som chcela ešte dohodnúť tortičku. Zákusky zajednané...:-D O a aby som nezabudla na Drahého, tak ten si dá ušiť oblek na mieru, úzky + chce len košeľu a úzku kravatu, chce byť vraj moderný, žiadne vestičky, viazanky :-D , no uvidíme, ale keďže v tomto má dobrý vkus, tak ho nechám, nech si to zariadi, samozrejme konečnú verziu musím schváliť ja...idem dať do albumu, ako si to predstavuje...
Odpovedať
Profilova fotka
Fú a zabudla som, že foto zajednané, kamera taktiež, len ešte premýšľam, či jedného, alebo dvoch kameramanov, cena je super..., DJ zajednaný, stareší obejdnaný, veru idem ho hneď zajednať...a jediné čo zajednané, ani objednané nieje je kostol, to má nastarosti Drahý a tak to aj vyzerá...ach jaj... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my budeme mať asi také tradičnejšie menu. prípitok Cinzano 1. chod Slepačia polievka s rezancami a kúskami mäsa Kuracie a bravčové mäso na hubách, ryža, hranolky a zeleninová a obloha 2. chod Vypražané rezne a zemiaky 3. chod kapustica Dezet my nebudeme mať. Veď na stoloch budú koláče, ovocie a ešte aj svadobná torta. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja idem menu dnes robit predbezne,takze napisem.paapapa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my este menu neriesime, uvidime ci sa bude dat cez VN. ale tiez to bude tradicne si mylsim... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak nam dneska dosla zenichova obrucka z Thajska konecne, ta cierna volframova, a teda neviem, je sice krasna, ale moj drahy nema zrovna vystavne prsty, a ta cierna na nom dost krici.. tak neviem... a vyzera to zvlastne ze mame kazdy inu obrucku.. ale budem mu kupovat prsten ktory aj tak nebude chciet nosit? no uvidime.. a dalsia dilema oznamka.. inak baby kolko vas vysli oznamka? teda pri akom mnozstve kolko za kus? lebo nemam absolutne predstavu ze kolko to moze stat.. my ich furt nevieme dokopat do konca, stale nieco menime, mozno budu nakoniec aj farebne, len sa bojim ze to predrazi tlac.. ..?? co sa menu tyka, tak my mame jedinu tradicnu vec a to je slepaci vyvar.. vsetko ostatne je absolutne netradicne :)
Odpovedať
Profilova fotka
monika, nase oznamka 0.70/ks a tlacili sme 100ks
Odpovedať
Profilova fotka
Kati nieco nove o organistoch nahodou?
Odpovedať
Profilova fotka
peto sa mi neozval dam ti do IP kontakt o jednom a idem urgovat peta ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dikyyyyyyyyyy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak taka otazocka.. ze co sa hrava v kostole na tom organe? je nejaka typicka sprievodna hudba? myslim ako svadobny pochod, ale to sa mi zda skor taka americka zalezitost, alebo nie? Ja milujem jednu vec od Bacha, na youtube je to pod nazvom Bach Under The Stars: Air on the G String ... je to neskutocne krasne, ale to by som skor asi z CD musela pustit toto.
Odpovedať
Profilova fotka
monika konecne mas IP ;-) na hudbe sa dohodni s organistami priamo
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, daj menu, prosííím, rada by som sa inšpirovala a možno niečo obkukala... :-)
Odpovedať
Moni, mám z toho zimomriavky.... Krásne, ale príde mi to také smutné...
Odpovedať
Profilova fotka
nooo prave aj to sa mne zdalo ze na svadbu je to troska smutna melodia.. ale strasne krasna.. :)
Odpovedať
A ani neviem , ci by Ti to pustili na CD... Ono s organistom sa treba dohodnut na svadobnom pochode...
Odpovedať
Profilova fotka
ved to mi je jasne.. ja som myslela ze mozno kym tam budu ludia sediet a cakat na prichod nevesty, ze by sa mohlo nieco take pustit.. alebo teda pripadne ze by nieco take organista zahral..
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj baby,a le uz je to fakt blizucko
Odpovedať
Profilova fotka
kati nestras.. mam nerv z toho :( dneska som vobec nespala v noci, ale neviem kvoli comu ani... nieco ma zralo asi ale neviem co.. :( dovolenku sme nakoniec odlozili, ze skusime hned po svadbe chytit nejaky last minute.. tak som zvedava co potom zozenieme na poslednu chvilu... akoze adrenalinu troska nezaskodi :)
Odpovedať
Profilova fotka
mne by sa ako destinacia svaodbnej cesty pacila mallorca..cenovo sa to celkom da, i ked nam je vsetko drahe momentalne...
Odpovedať
hľadám nevesty, ktoré majú vlastene mali mať svadbu v sobášnom paláci v bytči, napíšte mi ideme spisovať petíciu
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja už výzdobu po dnešom dni mám viac menej z krku. Tak sa chystám na skúšku vlaskov. Najprv doma a potom u nejakého kaderníka. Priateľ chce, aby som mala rozpustené vlasy. Ale už keď rozpustené tak aspoň jemne natočené. No uvidíme. Skúsim viac možností. Ja som si objednávala 35 ks oznámení a zaplatila som aj s poštovným 32 eur. Pozvánky som si urobila sama. A čo sa týka svadobnej cesty. Ja chcem isť určite, ale najprv by ten môj mal mať aj na to trošku času. Čo bohužial nemá. Tak je to veľmi ťažké. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Menu urobene ;-) ....tradcne,viac do ip :-D ...a cena pri 74 dospelych-bude ich ale viac a 6 detoch nakoniec ich bude 9 je 2692€ :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi super cena x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze super :-D +670 za salu+20 za kazdu hodinu od 22 navyse :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jamini kolko davas za menu na jednu osobku?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Za dospelu 35 a dieta 17€ ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?