Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to celkom dobra cena a napisem si do Ip ake menu budes mať??
Odpovedať
Tak ja sa zase hlasim po dlhej dobe.... Jami, ako ocino? Uz je dobre? Dufam, ze sa nedeje nic vaznejsie uz a citi sa lepsie. Inak, ked kukam tu tvoju cenu za menu, tak si mozme ruky podat, che che :) Ale tak papkanie bude mnaaaaami :)))))) My mame uplne ine veci ako sa tradicne davaju na svadbu, chceli sme nieco netradicne, takze okrem polievocky to bude trocha neslovenske. To ked svokrovci uvidia, tak to nepredychaju, ale je nam to jedno :-D Menu Prosciutto s melonom, brusnicovou omáčkou a parmezánom Kurací vývar s cesnakovo – špenátovými haluškami Bravčová panenka plnená marinovanou slivkou na šipkovej omáčke s karlovarskými knedlami Bufet Kuracie špíziky v bylinkovom cestíčku Kačacia pašteka so slivkovým čatní Feta marinovaná v bylinkách na grilovanej papričke Zeleninové šaláty Pečená bravčová krkovicka na červenej kapuste Jahňacie ragu na červenom vine Kuracie prsia ala Italia Wok z kačacích pŕs Losos na zelených fazulkách a cherry paradajkách Bolonské lazane Karlovarské knedle Pečene zemiaky s rozmarinom Dusena ryža Teplý zemiakový šalát so šampiňonmi, špárglou a piniovými orieškami Grilovaná baby mrkvička s maslom a tymiánom Ovocne misy
Odpovedať
Profilova fotka
Mima tak to budete mať dobré menu. Fajn sa to čítalo no lepšie by sa asi jedlo :-)
Odpovedať
kacu: dakujeme, ale to sefkuchar tak skvelo vyskladal. Len aby to tam aj vsetko zostalo, lebo rozpocet zostava taky isty, len na chlapovej strane nejak hostia pribudaju a chlapec to nevie alebo nechce pochopit, ze proste tolko ludi nezvladame :-|
Odpovedať
Profilova fotka
heh mima ro aj u nas.. tiez to dako pribuda a ja protestujem ale nejak to nepomaha :(
Odpovedať
Profilova fotka
mima Tak my sme si určili koľko ľudí bude na svadbe, lebo viac by sme asi finančne nezvládli. Ale najhoršie na tom je, že jeho kamaráti, futbalisti, kolegovia z práce určite budú chcieť prísť asi gratulovať. A ja počitam, že nechám len jeden najviac dva stoly prázdne, že keď niekto príde, že si budú mať kde sadnúť. A stále len hučím do drahého nech sa pýta kto kedy príde a či príde, že sa budeme vedieť zariadiť. ALe on to stále len odkladá. Asi to urobim po svojom, že kto príde gratulovať dostane vypiť a stačí nie?
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko88, my mame malu salu, presne na pocet ludi, takze ak pride niekto gratulovat, moze pred kostolom alebo potom len tak medzi dvermi ... ale nepocitam s nejakymi velkymi gratulaciami mimo pozvanych, nakolko na mieste svadby uz dlho nezijem a velmi tam ani nemam znamych (okrem pozvanych)
Odpovedať
Profilova fotka
pokeca dakdo
Odpovedať
Profilova fotka
Tak z mojej strany tiež nikto nepríde. A z drahého príde dosť veľa ľudí. Tak my máme tak asi na tých 120 ľudí sálu a zatial je nás 9O taže ešte je miesta na tie dva stoly. No radšej by som chcela viac miesta medzi stolami ako mať veľa ľudí. A ked budem mať menej stolov budem mat vasci priestor a parket na tancovanie.
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, to dost vela ludi ... mne sa zda vela nasich 60 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to hej a mna je vela. ale z mojej strany je iba 30 a priatel ma 50 ludí no plus kameraman hudba. No ale to nieje konečný stav. Možno niekto nepríde.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je max, co sa vojde do saly tusim 64, ale tiez este neviem, kto z pozvanych pride a kto nie ... este nemam ani oznamenia hotove, co ma dost stve, ale hadam sa to stihne za 2 tyzdne, kym pojdeme k nasim, lebo by uz bolo nacase ist osobne popozyvat hosti ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak my sme uz osobne po mojej rodine boli lebo vsetci su velmi daleko a povanky budem s oznameniam posielat teraz niekedy.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to vsetci v rodine uz vedia, ale aj tak ich chceme ist aj osobne popozyvat - vsetci hostia su z nasej dediny resp. z mesta od draheho
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate dobre potom. My máme kazdého z inakadial
Odpovedať
kacu: noo, my sme si tiez stanovili max. pocet a to bolo do 50 ludi uz aj s foto, kamerou, starejsim atd....lenze sa nejak zacalo vymyslat a z povodneho poctu 40 hosti sme sa zrazu dostali na cislo 70 plus foto atd. A neviem, ako mu to mam vysvetlit, ze sa to proste s nasim rozpoctom neda. No len on si stale melie svoje. Ja mam tiez max. 20 ludi na svadbe, vsetko ostatne je z druhej strany. A presne ako ty, nahanam ho, nech ich obvola, ci vobec pridu a on ma stale cas, ved to sa nejak vyriesi. Ale to nie je len o jedle...ale tym padom nevieme, kolko alka, nealka, kolacov a neviem coho vsetkeho dalsieho kupit. Takze bojujeme ]-( a tiez neviem ako to urobit. Aaaale, musim sa pochvalit, dnes som konecne doriesila kvety a celu vyzdobu okolo toho. Boli sme u kvetinara, fuuu, zaujimavy chlap :-D Prisla som s navrhom klasickej gulatej kytice z ruziciek a skoncila som pri kvetoch v kombinacii orchidea a pivonka. Ale aspon pri farbach sme zostali, bude cyklamenovova s kremovou. Mam z neho dobry pocit, pride to vsetko vyzdobit, aj balony nam urobi...tak som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mima tak ja už viac menej koláče mám poriešené. A nebudeme dávať asi piecť na plný počet ľudí, lebo viac koláčov vyhodím. A čo sa týka alka a nealko to nakupime asi viac. Dávam domu este do konca marca cas a potom už budeme riešiť vsetko na 100%. Teraz máme ešte čas vymýšlať.
Odpovedať
Profilova fotka
baby pamatate si ten nahrdelnik z PP ? co mala arwen?ake sa vam to zda k tym popolnockam/teda dufam ze popolnocky pridu..uz ich tuzobne cakam... :-N dam foto nahrdelnika do albumu.co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme uz nakupili alko..teda aspon nejaku cast,mame 24flias vodky 0,7l za nejakych 120eur dokopy,zdala sa na to celkom dobra cena a teraz neviem ze este aky alkohol dokupit..ci fernet alebo slivovicu.Zakusky sme este neriesili vobec,premyslam ci nedam piect len jednu tortu taku ze aby bola velmi pekna svadobna a zvysok sa upecie len doma,asi by nas to vyslo lacnejsie ale este som sa nerozhodla.Popolnocky este tiez nemam ale uz pomalicky chodim obkukovat :-D dnes som take krasne cervene topanocky nasla k popolnockam,ale nekupila som lebo som sa este nerozhodla pre cervene popolnocne saty,aj ked viem ze je to taka tradicna farba na popolnocne saty ale ja skor premyslam nad tyrkysovou alebo ruzovou,juuuj som nerozhodna :-S
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy tak co s tym nahrdelnikom? :-N co vy nan?ja stale vaham ci hej ci nie...uz som ukazala mojmu milemu :-D sa mu to pacilo k popolnockam, som bola prekvapena... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
katussska mne sa ten nahrdelnik paci,taky zaujimavy a pritom jednoduchy je,nieco podobne si predstavujem ako sperk k popolnockam aj ja,nemam rada nejake masivne sperky,nieco originalne a pritom jednoduche sa mi paci.a apropo mas uplne nadhernu kyticu juuuj ja sa s tym mojim trapim kvoli obruckam,dnes som bola s mamkou v meste tak sme skocili do zlatnictva ze jej ukazem vzor ktory sa paci nastavajucemu,kym sme vosli trosku sme premrzli a mame sa zacalo ckat a ked zbadala ten vzor hned sa jej prestalo :-D vraj sa zlakla a skonstatovala ze moj nastavajuci ma divoky vkus,vraj aj zenu si taku divnu vybral :-D jemu sa proste paci to take brusenie na obruckach ono sa to tak leskne ale samo osebe to vyzera tak divne,ale tak snad tie nase obrucky budu pekne :-D lebo prave kvoli tomu jeho vzoru co takmer nikde nerobia tie obrucky este nemame a to uz mame 2mesiace do svadby a uz som z toho nervozna ze obrucky este nemame
Odpovedať
Profilova fotka
eli333 Ja mám obrúčky od jedného pána z Dolného Kubína a ževraj robí aj obrúčky podľa vášho výberu aj podľa obrázka. Aspoň tak my povedala pani zo svadobnej agentúry. Pozri si jeho stánku www.penicka.eu Katussska K popolnočným šatám sa ti ten náhrdelník hodí. A najpodstatnejšie je, že sa páči tebe a tvojmu drahému. Niekomu sa bude páčiť a niekto ti dá kritiku. Ale vieš ako sa rozpráva 100 ľudí 100 chutí.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne..uiz ho hladam, no na prvej ponuke som si narazila nos :/ ale nevadi. ja som len zvedava vzdy ze co poviete :-N :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
A my sme také dobré že ti napíšeme ...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D sak toto.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky čo máte nové? Ja som dnes skúšala šaty. ešte dosť práce. A mám už aj predstavu účasu a rozhodla som sa, že závoj budem mať len v kostole a na časti fotenia. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme dneska zase behali po nakupoch, nedari sa nam ale zohnat topanky tmavohnede pre zenicha k obleku, neviem ci nejake najdeme ktore nebudu stat majland ako dnes v jednom shope, 250 eur troska moc nie?? :D hlavne ked ich uz znova neobuje asi.. no este nam chyba vesta a tie topanky... mne este stale popolnocky, ale asi poriesim v madarsku, snad tam daco najdem. inak zavoj aj ja budem mat len v kostole a na fotenie, len este vobec netusim aky uces... najblizsie ked pojdem na farbenie tak si dam asi aj skusku ucesu na svadbu a aj skusku make upu.
Odpovedať
Profilova fotka
monika a nevynosi ich aspon do prace?nas topanky stali 299, ale polskych zlotych. takze tak tak...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati asi nie, lebo on sa do prace nemusi obliekat slusne, aspon zatial nie, mozno raz do inej.. no uvidime, budeme hladat nieco lacnejsie.. len ked on je narocnejsi ako ja :D
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme dostali topanky k obleku zadarmo ale inak boli v hodnote 40 eur. Keby som vedela, že ich vynosí tak by sme možno kupili aj drahsie. Ale ma ešte topánky z mojej stužkovej, ktoré mal asi len párkrát na nohách. Tak sme veľmi nešpekulovali.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?