Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo...a moja dilema je vyriesena. tie zlate sa nedaju skratit, museli by sa len nejak povypinat,dat sa ovela sirsia spodnicka a ja by som musela mat stekla jak svet... :-| tak bude biele alebo hladame dal.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska ak mas sancu ist pozret aj inde tak urcite chod, ja som si myslela ze je rozhodnute po navsteve prveho salona, a stacili jedny saty v inom, len kvoli nim som tam isla, lebo mi nedali spat, a tie aj nakoniec vyhrali, kym mas sancu tak skusaj.
Odpovedať
Profilova fotka
no idem idem, uz 2.decembra ;-)este uplne horuci kandidati podaktori neboli videni a odskusani....ale co sa tyka toho diamondu, uplne super, skvely pristup a clovek sa velmi prijemne citi !!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja to katussska radim skocit este niekam popozerat neaké saty. Ale viete ako sa rozprava, ze cim viac budes mat na vyber tak budes sa este tazsie rozhodovat. :-) A ja hudbu a kamaramana pocitam ako hosti. Aspon my to tak mame vo zvyku. :-) :-) Menu budú mat prestne take iste ako budu mat svadobny hostia.
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak...ako opadla jedna dilema, ale mam pocit ze potom co pojdem do El tak to budem len dookola foky pozerat a budem zufala.. ]-( si namyslam, nie?ze mi tolko siat sadne, haha :-D ja budem foto video zatial v ramci rodiny, uvidime ci este nejake profesionalne foto bude...to sa rozhodne na jar...mam take eso v rukave...ale to je tak na 20percent asi. ale tesim sa aj na obrucky ked budeme vyberat x-) hehe,tie saty ma nejako nabudili, jejda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som nemala problem si vyberom obrucok. :-) Mala som urcitu predstavu a uz len podla nej som vyberala. Nase obrucky maju klasicky tvar a cez stred pojde pas zleteho zlata a po bokoch bude biele zlato. Teta mi povedala, ze som si dobre vybrala. Ze tie take hranate su neprakticke pri roztahovani. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co sa tyka tvaru tak tiez chcem uplne klasikus. ale celkovy vzhlad, ....neviem....malo by byt dominantne zlte zlato, asi v kombinacii s bielym zlatom, nic robustne..ale inak neviem...asi ked ich uvidime tak budeme vediet ze to su tie prave pre nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já si hodila do galerky, co by se mi líbilo. Muž chce klasiku, já taky :-) ale kamínek se mi moc líbí, tak proč tu klasiku neopapřit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som kamienky nechcela ani priatel nie. My sme dali klasiku ale v kombinacii. Tak uvidime ked ich uz budeme mat. Potom odfotim a dam do albumu. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my predpokladam ze tiez nebudeme mat kamienky....ale v tomto to bude pre mna asi naozaj tazke. nejake prstienky sme uz totiz skusali davnejsie a nic sa nam nepacilo, prip co sa pacilo mne, jemu nie a naopak alebo co sa pacilo obom bolo priserne drahe....
Odpovedať
Profilova fotka
Katka a chodila si len po zlatnictvach? Ja som si objednala cez svadobnu agenturu. Budem ich mat rucne robene. A na zaciatku mi povedala, ze keby som mala uz vybrane tak by stacilo doniest foto a ten pan by mi ich urobil prestne podla predstav. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas to je s obruckami tiez tazke, pretoze ja mam hlupe prsty a klasicke gulate prstene mi vacsinou nesedia, pretoze mensi neprevlecem cez kost a vacsi mi zas bude lietat.. aj teraz mam taky iny tvar zasnubneho prstena, ktory mi je v lete dobry, a teraz v zime sa mi stale kruti na prste... a drahy nenosi ziadne prstene a najradsej by ani nenosil dalej, a co sa mu aj pacia obrucky tak tie sa zas nepacia mne..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no my sme pozerali v poluse na svadobnom veltrhu..to sme este neplanovali kupovat, sme boli cerstvo zasnubeni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak co sa tyka toho nosenia. Moj priatel ma taku pracu, kde by tiez nechcel nosit obrucku, aby si ju neznicil. Tak sme rozmyslali, ze ked nebude chciet nosit obrucku tak sa mu este kupi retiazka a bude ju nosit na retiazke, Alebo obrucku bude nosit len cez vikendy alebo len na take rodine akcia. :-) :-) Lebo pre neho je neprakticka. Ma velku kostku. Tk obrucku sme brali podla kostky.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, za kolik máte fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja mam fotografa a kameramana v jednej osobe a zaplanim za neho 461 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
ja presne neviem, ani nemam na 100 percent potvrdene ze to bude on, kedze pre neho to bolo skoro potvrdit mi termin, ale pevne dufam ze mi ho potvrdi, lebo potom budem musie zhanat niekeho ineho a zrejme drahsieho, tento foti tak za 400-500 eur podla poziadaviek.. ale viem ze su a j drahsi..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam fotograf za 250 a kamera 550 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam foto za 300 a kameru za 600
Odpovedať
Profilova fotka
Ooo holky tak to mate o dost drahsie ako mam ja ...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm neviem u nas v okoli su za kreativnejsich ludi taketo ceny bezne.. ti klasicky su samozrejme lacnejsi, ale ja som chcela nieco ine.. a viem ze to nebudu zbytocne vyhodene peniazky.. oboch som strasne dlho preverovala a zistovala recenzie... takze verim ze nebudeme lutovat ani cent ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja kameramana ani neriesim.. nechem video zo svadby, chcem len pekne a kvalitne fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my mozeme povedat, ze mame dobreho pana. Este som na neho nepocula negativum. Da sa s nim krasne dohodnut. Urobi vsetko podla nasich predstav. Bol mi na stuzkovej a svagrininej svadbe. Taze skusenosti s nim mame osobne a hlavne dobre. Spokojnost urcita.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je super ze s nim uz aj mate skusenost... viete co mozete cakat... ja sa uz na to fotenie strasne tesim aj ked normalne nie som prave nadsena z fotenia ale toto si urcite chcem uzit... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v bežnom živote tiež nemám veľmi v láske fotenie ale na to svadobné sa veľmi teším a chcem si ho užiť naplno ako sa len dá. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja tak trocha od veci - mate niektora skusenosti s postovou bankou? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska a co konkretne? akurat som sa vcera o tom bavila s mojou mamou, ktora robi financne poradenstvo a vravela ze tie produkty co reklamuju nie su uplne pravdive, takze pozor hlavne co sa tyka uverov na co pristupis.. keby si potrebovala nieco ohladom uverou alebo poisteni, kludne ma kontaktuj, mamca ma pristup k balikom sluzieb ktore banky nepokystuju bezne.
Odpovedať
Profilova fotka
monika mas IP, nech sa to v teme nerozpisujem o bankach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky rozmyslali ste nad cokoladovou fontanou? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko, ja som nad nou rozmyslala, dokonca som ju chcela presadzovat proti vsetkym. no potom som sa zaujimala o to viac a moj zaver - fontanu nechcem. na svadbe bude kopec deti, pre kt. by fontana bola nepochybne lakadlo. no okrem toho ze by po chvile vyzerali ako prasce a rodicia by ma nenavideli.. :-N je tam roziko, ze pokial do fontany padne nieco tuhe-tj napr bobulka hrozna- zasekne sa slimak, kt otaca fontanu a cokolada zacne striekat... takze podl mojho nazoru, fontana je na svadby, kde nelietaju deti a kde su ako tak civilizovany ludia - co urcite nebude nasa svadba :-D :-D :-D tiez pokial chces domacu fontanu, kt je cenovo pristupna, tak sa musis rozhodnut kedy ju chces mat zapnutu, lebo moze bezat tusim max 4.6hod-zalezi od typu . tie velke "gastro"fontany uz su paradne drahe...... samozrejme ze kopec neviest fontanu malo, aj deti tam boli, aj sa saleli...ale stale tam mas riziko ze budu spinave veci, prip aj tvoje saty....a ostatne-ako som uz pisala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?