Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi a wiki maju upalnu pravdu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej...wiki velmi sa mi pacilo co si napisala, ze sa s tym svojim citis ako princezna kazdy den. nebudem klamat, pre mna su saty dolezite a ano chcem vyzerat dobre, keby to tak nebolo tak nesidlim na tejto stranke a pred oltar idem v letnych satach ;-) na druhej strane si myslim, ze tak ako napisala wiki to ma byt, saty sice po svadbe vyzleciem, ale ide o to aby mi rovnaky pocit stastia a "princeznovskeho"pocitu ostal aj po zvysok zivota. a co sa tyka toho aby som sa pacila milemu....myslim, ze uz len to ze ten chlap uvidi svoju vyvolenu v svadobnom ma istu silu....a koniec koncov, asi by si nas nasi muzickovia nevybrali keby sme mali nejaky divny vkus ;-) ale musim povedat ze dnes mam naladu"material girl" :-D kedze idem na tie saty ....juhuhu konecne! x-) som zvedava ako moje nadsenie stupne alebo padne po skusani, ak budu foto urcite ich vecer nahodim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Waw babenky ale ste sa zospisali. Teraz vám aj troška závidím. Ja som teraz o svadbe tiško aby som zbytočne nedráždila. Šatičky už mám a neriešim, kým ich neuvidim a nevyskusam. Ja som bola asi v troch salonoch. A bola som velmi sklamana. Preto som si objednala cez net. Bohuzial som chuda a male velkosti siat nemali pekne, ktore by ma očarili. Tak som bola smutna ale zmierila som sa s tym a vobec uz nemam chut chodit po salonoch.
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko a z akeho si mesta? Lebo ja som bola napr v salone Mia sposa v BA, kde mali strasne vela siat velkost tak 34, ale hovorila mi pani predavacka o jednej nemenovanej spevacke, ze tam prisla a boli jej este aj tie 34 velke.takze chapem ze sa ti uz moc nechce behat po salonoch.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som z Popradu. Aj mne saticky velkosti 34 so zipsom boli velke. Ked boli s viazankou tak boli fajn. Ale teraz je vascina siat so zipsom. Nevadi. Ja som to uz vzdala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ukazovala jsem přítelovi fotky ze zkoušení :-) líbily se mu a sám řekl, že je to nezvyk pro něj, vidět mě v šatech :-) Já vyrostla na džínách, do práce kalhotový kostýmek, žádná sukně, šaty jen na maturiťák. já to prostě beru jako příjemnou šanci mít na sobě krásné šaty, ale zase z toho neudělám maraton po salónech :-D BTW za velikost 34 bych vraždila, já mám šaty 40 a nebo 42, podle střihu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wiki neviem ci by si za taku velkost vrazdila keby ti kazdy rozpraval aka si chuda, ze mas pribrat hoc jes normalne ako vsetci, alebo keby ta predavacky posielali nakupovat do detskych obchodov. Je to dost neprijemne v nektorych situciach.
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatko,mne to hovoria stale ale ja som 34-36 :-N ..uplne ta chapem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za pochopenie :-) tu na Slovenku mam problem si nieco na seba kupit tak aby mi to sedelo super
Odpovedať
Profilova fotka
wiki a ty neveris na povery? ked si pisala ze si ukazala priatelovi fotky zo skusania?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som ukazaka prietelovi fotky zo skusok. Ja neverim na povery.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm.. no tak ja neviem no. ja som sa pytala priatela ze ci to chce vidiet a povedal ze ani nie.. ze v podstate ani nie kvoli povere, ale ze aby sa mal na co tesit, aby tam bol nejaky ten moment prekvapenia .. :) tak snad nam to vyjde.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ani moj na zaciatku nechcel vidiet. L*ebo zevraj nechce nestastie, ale potom som mu povedala, ze su to len saty, aby mi povedal, ktore mi sedia najlepsie, ze viem ake si mam vybarat. Aj tak to nebudu tie co som skusala, A na dalsej strane nebola som neako estra ucesana a upravena. Aj to vela urobi a zmeni.
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, aj make up a uces spravi dost.. ale aj tak.. asi si to necham pre sebe, aj ked ma to zoziera.. lebo tiez by som chcela aby mi poradil, ale on by aj tak povedal, ze to budem mat ja na sebe, ze zalezi hlavne na mne ako sa v com citim.. a on ma divny vkus, takze neviem ci by mi vobec niektore schvalil z tych skusanych.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no ja napr. pojdem teraz v nedelu skušať šaty s priateľom a nemyslim si, že by ma nemohol vidieť 8-) ja som celkom rada, že mi chce poradiť a povedať ako v tom budem vyzerať, pretože mi záleži na tom, aby som sa mu páčila - aj keď sa mu možno budem páčiť vo všetkom... ale teším sa, že pojde somnou inak aj ja nosím veľkosť tak 34,36 tak som zvedava, že ako mi sadnú šaty :-o
Odpovedať
Profilova fotka
weronnka ked ti mozem poradit tak si vyberal saticky s viazankou a nie so zipsom
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za radu 8-) moje vysnivane ktore mam aj v albume su na gombicky - mozno aj zuzit bude treba :)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko88 - vsimla som si, ze mas v albume Me to you veci, ja som si nedavno kupila Me to you vankušik na prstienky a zistila som ze ho nebudem potrebovat, tak keby mas zaujem, napis ip. alebo aj hociktora ina baba :)
Odpovedať
Profilova fotka
a pod gombickami nieje nahodov viazacka???
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko nemusi byt, ja som skusala saty so zipsom . si pozri moju fotku 24 z alba, to je zips, a z vrchu si akoze gombiky.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa pytala, lebo som videla aj take :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby no tak mam po skusani. bolo to super musim povedat, pekne boli vsetky saty-fotky moc nevysli :-N ...ale co uz, aspon tak cca ze ake som mala :-D dnes si idem foto pozret s milym mojim drahym krasnym :-D kt. budu svadobne vediet nebude, takze prevapenie bude tak ci tak...mne sa najviac pacili tie c.1, potom tie s ramienkami, ale zdaju sa mi troska moc jednoduche...tak popozerajte a dajte tipy, ze v com som pekna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika2712: nevěřím na pověry. Původně jsme se měli brát v květnu (vždyť je to měsíc lásky!) Upřímně, nebudu komplikovat svatební den tím, že se budu někde schovávat, aby mě neviděl :-D nemluvě o tom, že část focení bude už před obřadem :-D :-D :-D Leda by fotografka pak dělala koláž :-D ale nějaké tradice budou: - Něco modrého, starého a půjčeného - Házení květiny - Loučení se svobodou - Krmení polévkou - Zasypávání rýží - Přenášení přes práh a možná únos nevěsty. Ale správně bychom neměli noc před svatbou spolu trávit noc, měla bych mít v botě minci, abychom byli bohatí. Ženou ,,pod pantoflem" bude ta nevěsta, která vykročí z kostela levou nohou. Ten, kdo po svatbě něco koupí jako první, prý bude rozhodovat o financích.Jetel v botě prý přináší trvalou lásku a tak dále.... Toho je tolik, že na všechno se myslet nedá a vše se ani nedá dodržet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teď mě tady nakrkli admini, nebo adminky, bůh ví, co to tu je. Smázli mlj příspěvek o nechtech Prý jsem firma, když jsem napsala, že dělám nehty kamarádkám za 300Kč a pak jsem rozebírala, proč jsem si nehty začala dělat sama a nechodím k nehtařce. Ale, že soukromýma zprávama mi chodí nabídky na líčení a fotografování, to je nerajcuje :-S Bóóže můj :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Katuska tie prve su super :-)))) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
este potom model c 2, tie zlate
Odpovedať
Profilova fotka
katussska mne sa pacia prve a posledne. Ja uz mam zalohu vyplatenu po dnesnom skusani aj s mamou, ta schvalila, dlzka sedi, velkost sedi, zavoj som si tam tiez vybrala zrejme, bude to dobre.. tak uz mi opadol aspon jeden stres a mozem aspon toto hodit za hlavu.. bohuzial som sa dozvedela smutnu spravu prave po skusani od mojej mamy, takze miesto radosti zo siat mam smutok v hlave :(
Odpovedať
Profilova fotka
monika a co sa stalo? =-) baby a tie c. 2? co na ne hovorite?
Odpovedať
Profilova fotka
katussska tie druhe ti podla mna nesedi ta farba.. moc s tebou splyva ten odtien.. mam choru mamu a opat sa jej podla lerkarov zhorsuje stav... snad to bude OK ale je to nonstop stres kvoli nej, kedze s jej diagnozou nie je nic iste, ani to ci sa dozije mojej svadby.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime, v decembri mam 2 skusanie a tam sa defin rozhodnem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?