Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Ahojte, ja som tiez chcela fontanu, ale som nedomyslela mozne nasledky pri detoch.. :-D Ale vraj tam mavaju aj taku fontanu na vino ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dik baby za nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som fontanu zamietla, je to sice pekne, ale zbytocne draha zalezitost, a netreba to s takymi vecami prehanat, ved oslava neni len o tom aby sa ludia celu noc prezierali :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam otazku ohladom vyzdoby. kolko kupujete organzy?myslim na vyzdobu mimo stolov..lebo ja v podstate riesim len stoly, ale patrilo by sa mat aj veci napr na zabradlie, steny, dvere, atd...
Odpovedať
Profilova fotka
Kattussska tak ja nekupujem ziadnu :) ja si na vyzdobu totiz sama netrufam, takze idem riesit agentury ktore to za mna spravia, ale inak drzim palce! :) Ja teraz vysim kazdy den na ebay kvoli popolnocnym satam, nasla som jedny krasne (fialove na konci albuma), ale vyroba je v Cine aj sa odtial posielaju a neviem ci nebudu stopnute na colnici a budem este musiet platit clo a dan za ne, aby ma nakoniec nevysli strasne draho zbytocne.. takto stoja 62GBP, co je OK cena, ale neviem ako sa to navysi o clo.. nema niekto skusenost s tym? taketo informacie sa daju len velmi tazko dopatrat na internete bohuzial... a neviem ci na poste by mi to vedeli povedat... este cakam na odpoved od predavajuceho kvoli dlzke siat, ale inak by mi mohli sediet, i ked maju o par cm viac v urcitych partiach cislo ktore som si vybrala.. ale asi lepsie ako keby mali byt male :)
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska tak ja mam zatial 18 metrov organzy plus este ogranzovu stuhu bielu a chcela by som este stuhu zelenu a tu budem davat na zabradlie a tak. A vyzdobu mi bude robit kamaratka. Tak sa tesim, lebo je uplne super a sikovnucka a hlavne kreativna. Monika ja mam svadobne saty z Ciny. A nedali sa mi poslat na Slovensko. Zasielali mi ich do UK, kde som byvala. Vyzdvihol mi ich svagor. Tak ak nechces platit clo tak skus ked mas niiekoho v UK. Tak sa poinfomuj blizisie. A hlavne ci sa daju poslat na Slovensko. Tie moje sa nedali vobec poslat do Europy okrem UK. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No prave ten predajca tvrdi ze sa daju na Slovensko poslat, ked som dala payment and shipping details, tak mi ponuklo Slovensko, aj tam dalo cenu za shipping, takze problem by to nemal byt zrejme, ide len o to hlupe preclievanie, ktore sa mi naozaj nechce absolvovat, lebo to je totalne kocurkovo, uz som to zazila niekolkokrat a vzdy sa tam akurat riadne rozculim! ale tie saty su tak pekne ze mi to asi risknem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mon ja som s ciny objedala mobil,poslany vo stvrtok,v piatok bol na slovensku,clo som platila 4,50,volal mi pani a kurierovi som zaplatila-mala som to vsetko vybavene v stredu-minuly tyzden.papa...Napsi mi meno predajcu nech sa pozriem.....Inak ja som pisla tomu znamemu a aspabay..a ten sije super saty,usije mi podla obrazku :-D tie tyrkysove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, skús sa opýtať predajcu, či ti to nepošle ako gift, alebo s nižšou cenou na faktúre, z USA môžeš bez CLA a DPH objednať do 150dolárov, neviem akoje to z Číny... Ja fontánu chcem, už som pre ňu rozhodnutá, tiež budeme mať veľa detí, všade to však zvládli, prečo by sme to nemali aj my ;-) ? Pri fontánke bude nejaký dozor a deťom to bude podávať, fontánka pôjde tak 2hodinky maximálne, chcem si kúpiť tú 53cm, tak keby ju chce niekto za slušnú cenu prenajať, tak sa mi ozvite... :-), pokiaľ teda nebudete mať samozrejme taký istý termín ako ja :-D Strašne sa na ňu teším...mňamky... no a s tou organzou, ja zatiaľ vôbec neviem. Ako mám asi zistiť koľko budem potrebovať na stoly? Mám odmerať stôl a tak???, či ako ste prišli k tomu, koľko potrebujete... Svadobné botky už sa vyrábajú, keď dorazia, pôjdem si skúšať do Zlína šatôčky, tie ktoré mám v albume ako druhé, Eresma, sa volajú, dúfam, že mi sadnúúúú... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Pradajca na ebay sa vola "grayprom". Dakujem baby za rady, uvidim, chcem objednavat asi az v januari.. Jamini to si mala nejake strasne rychle dorucenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na svadobne saticky cakala 5 tyzdnou. Lebo ty si ich objednas a potom ich budu sit. Tak ja mam okruhle stoly tak nemozem merat kolko organzy potrebujem, Ale stale mat viac ako menej. A organzu vyuzijem este na vyzdobu doma.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, napíš tomu predajcovi, nech ti pošle skutočnú fotku šiat, veľakrát sa mi totiž potvrdilo, že šatky v skutočnosti vyzerajú úplne ináč, určite však nie, lepšie... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Citala som niekolko stran referencii toho predajcu a nikto sa nestazoval ze by saty vyzerali inak ako na fotke, vsetci vyzerali spokojne s nimi. dnes som mu pisla kvoli farbe a dlzke ale odpoved ziadna...mam obavy ze ich anglictina nie je bohvieco.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam na stol 6 vlizelinov,50cmx10m, to myslim staci-mala by som mat 5 10m stolov tak tam je aj rezerva horsie je ze vyzdoba bude zlto-bielo-kremova..tak neviem ci organzu pol na pol-kremova/biela....hmm.. =-) zajtra mam druhe skusanie, idem do toho el-u...sa bojim ze netrafim , si to kukam na mape a nejak z toho nechapem..
Odpovedať
Profilova fotka
katussska vysvetlim ak potrebujes.. odkial ides a ako? autom?
Odpovedať
Profilova fotka
idem autom, pravdepodobne cez novy most, prosim potom mi vysvetli cca aj ako odtial
Odpovedať
Profilova fotka
ono je to v podstate dost jednoduche, a tusim som to tu uz raz pisala dakde. Z noveho mosta musis zijst dole takou tou tocivou odbockou, ako chodia autobusy, akoby si isla smerom na Wolkrovu ak ti to nieco hovori, po lavej strane budes vidiet pumpu Slovnaft a ked pojdes dalej rovno tak tam bude semafor, na ktorom ale nebudes stat lebo pojdes do prava, a tam semafor nie je, cize len sa zaradis do praveho pruhu uplne na kraj.. potom prejdes takym akoby nadjazdom dost hrbolatym, drz sa v pravom pruhu stale... a ked zbadas taku malicku krizovatku bez semaforu,v strede cesty su ostrovceky, myslim ze je to hned za zastavkou autobusu, tak odbocis do prava, po pravej strane uvidis dom, v podstate hned ten prvy pri hlavnej ceste, a k nemu sa musis snazit dostat, to znamena, ze hned ako odbocis na tej krizovatke, tak o kusok dalej bude zase odbocka do prava, ktora ide priamo na to parkovisko pred ten dom v ktorom je salon..keby si presvihla tu odbocku k tomu domu, tak sa dostanes vlasnte na einsteinovu, zistis to tak ze zase prejdes okolo pumpy, tusim tiez slovnaft... ale myslim ze sa to neda presvihnut, je tam len jedna taka na tej rusovskej ceste kde sa da takto odbocit a kde su tie ostrovceky, hlavne pozeraj po pravej strane, lebo je to na tej strane vsetko. tak snad trafis :)
Odpovedať
Profilova fotka
monika dik, hej uz si to raz pisala, prepac..zabudam... no tak potom dam vediet ze kolko mi trvala jazda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, ako tu tak čítam, tak by som sa mala začať obávať, či sa naša svadba vôbec uskutoční :-) My plánujeme svadbu 29. máj alebo 5. jún 2010.. vy tiež v tomto čase a už máte takmer všetko zajednané, teda myslím : sálu, fotografa, kameramana... dokonca šaty... uff.. ja mám akurát len podväzok, manžetové gombíky pre priateľa, ružu do vlasov a dnes si idem vyskúšať topánky... šaty už síce mám vybrané na nete, ale ešte som ich naživo nevidela a to znamená, že ani neskúšala... ani nijaké iné... :-( tak to aby som "kopla do vrtule" :-) myslela som, že bude čas to všetko zajednať až v januári, aj na šaty som tak myslela, lebo modely 2010 sú asi krajšie ako modely z roku 2009... alebo si to iba ja myslím?? Prajem vám krásny deň...
Odpovedať
Profilova fotka
Minuska.. ja by som ti odporucala minimalne rezervovat salu, hudbu, a fotografa, a saty kludne chod skusat az v januari, ale neriad sa tym ze 2010 kolekcia je krajsia, pretoze to je sice tvoj nazor, ale este si nic neskusala a moze sa ti stat ze ti z tej novej kolekcie vlastne nebude nic sediet.. a myslim ze to teda vobec nie je o tom , ci je to 2010 alebo starsie, ale o to v com sa budes dobre citit a co sa ti bude hodit na postavu.. :) ja napr som tiez mohla pockat na 14 novych siat v jednom salone, budu ich mat v januari, ale saty ktore som mala vysnivane mi sadli v inom salone, kde nove saty mat asi nebudu ziadne, a tak som si ich radsej rezervovala.. lebo 14 siat je sice dost, ale ani z tych by mi nemuselo vobec nic sediet.. vies ide o to aka si konfekcna velkost a ci mas postavu ako modelka alebo nie.. ja som nizka a nepatrim k tym utluckym zienkam, takze mne hocico na postavu nesedelo.. inak z akeho si mesta?
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, aj ja som objednávala zopár vecí z Číny a hodnotenia boli super, avšak tovar bol otras, po mojej sťažnosti, mi to dali za polovicu a už som bola spokojnešia, asi tak k tým kladným hodnoteniam... minuska22 ja mám tiež zatiaľ zajednanú len sálu, aj to si na 100% ešte niesom istá, či to tam fakt bude, uvisíme podľa ceny, fotografa, lebo je to kamarát, ináč by som ešte určite nemala, kameramana nemám, výzdobu chcem robiť sama, ale napr. návleky + mašle na stoličky si musím prenajať a zatiaľ neviem kde, samozrejme hľadám najlacnejšie, lebo aj to je celkom slušná položka pri 120-ich ľuďoch :-) K šatám, modely 2010 sú nádherné a už sú väčšinou v ponuke, tak prečo to už teraz nevyužiť?
Odpovedať
Profilova fotka
Misha, no mas pravdu, ja som este nic z Ciny neobjednavala, takze je to risk, ale ked nerisknem tak nebudem mat nic :)
Odpovedať
Profilova fotka
Svagrina mala saty objednavane a tiez boli site v cine. Jasne, ze musela potom robir este upravy lebo je nizska. Ale kvalitovo bola spokojna. Kto neskusi nebude vediet. ale ked mozem povedat svoj nazor. Ja sa nebojim objednavat veci z nete zo zahranicia. Zo Slovenska to mam stach.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) s tými šatami to je pravda.. mám trošku obavy, lebo moja veľkosť je 40, takže nie je zaručené, že mi budú všetky modely sedieť.. sice tie šaty, ktoré sa mi páčia sú z kolekcie 2009, ale aj tak sa mi trošku zdá krajšia kolekcia 2010 (podľa mňa). Misha : teeda.. 120 ľudí.. to je poriadna hostina, na také niečo treba naozaj veľmi veľa času na prípravu a hlavne veľa dobrých známych, čo sa týka reštaurácie... my budeme mať cca 60 ľudí aj s hudbou+ kamerou+ fotografom+ starejší... držím palce :-) Monika : ja som z Levíc, tu nie je až tak veľa svadobných salónov, už som jeden navštívila, ale som len tak nakukla, že aké majú šaty a aj aké ceny... inak pracujem vo Zvolene a tu je vačší výber a zrejme aj vyššie ceny a je tu aj "bájny" salón Nicole :-) tam majú naozaj krásne šatočky (vo výklade :-)) Najhoršie na tom všetkom asi je, že nemáme presne stanovený dátum... a preto som trošku v strese, keď si spomeniem, čo všetko treba zajednať už teraz, aby sme mohli mať svadbu na vybranom mieste s vybraným starejším a hudbou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Minuška Tak mala by si si čím skôr vybrať termín. Ja som pred necelým mesiacom menila sálu. Na tú prvú som počula veľmi veľa negatív. A dva dni som obvolavala reštaurácie, hotely ... v okolí Popradu, Spišškej Novej Vsi. A vďaka sa mi pošťastilo, lebo jeden pár nemali ešte zaplatenú zalohu. Ale inak všetko bolo obsadené. Tak sa poponáhľaj.
Odpovedať
Profilova fotka
Minuska a preco si teda nestanovite termin? :) asi by bolo na case ak chcete svadbu v juny.. a niekedy je dobre si urcit termin napn podla toho kedy maju volne v restike kde to chcete mat, alebo kedy ma volne fotograf a podobne.. ale to zalezi od vas..
Odpovedať
Profilova fotka
baby idem nahodit fotkx siat kt. mi najviac padli do oka plus jedny co sa mi celkom zdalio fajn ako popolnocne... takze uplne naj svadobne su model c. 1...v skutocnosti je sukna krajsia, taka jemne popmezna :)hlasujte, nemam tam toho vela
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska tak suhlasim ze cislo 1 su asi najlepsie co si mala oblecene.. seknu ti.. dva urcite nie, a tri su krasne, aj ja som ich mala na sebe a citila som sa ako princezna v nich, ale hore mi to robilo faldy lebo mam siroky chrbat a skusala som to aj s podprsenkou, takze mi to bolo nejake male, ale boli uzasne, takze uz zalezi len na pocite, ale myslim ze aj tie sa ti hodia.. ale 1 su super!
Odpovedať
Profilova fotka
Inak Katussska by ma zaujimalo ktory je to vlasnte model tie saty c.1? Ja som dnes kupila topanky od jednej baby svadobne, tak snad budu dobre na svadbu, zdaju sa byt pohodlne celkom a este aj pomerne volne po stranach, takze ak mi v teple spuchnu nohy, tak by to nemal byt problem :)
Odpovedať
Mne sa pacia tie c. 2 take neobycajne zaujimave su :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?