Dátum svadby 31.8.2013

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata... zakladam tuto temu, lebo viem, ze nas je tu vela s tymto krasnym svadobnym datumom. bola by som rada, keby sme si tu radili, podporovali a motivovali v tom, co ktora z nas uz ma, popripade co potrebuje pozhanat atd. takze pisme, pytajme sa, odporucajme a hlavne debatujme :-)
Odpovedať
1
4
5
Profilova fotka
@vladenka13 ahojky, napriklad u nas sa to nerozlišuje tie pierka,len napríklad slobodným dievčatám budem dávať ešte rovnaké biele náramky :-) Aby som si ich tak nejako rozlíšila ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
hm.. je tu niekto, kto ešte nemá nič pripravené? :-N ja mám len dátum a vyvoleného, pred sebou štátnice, čiže ešte mesiac s nič nepohne.. zase aby ste pochopili, nebude to nič komplikované, máme smútok v oboch rodinách, takže len nejaká večera pre rodinu, ale chcem aby hrala v pozadí hudba.. ináč nič extra, možno by som uvítala nápady ako to trošku oživiť, nejaký program (mimo hudby, spevu).. ďakujem a dúfam, že sa táto téma trošku oživí :)
Odpovedať
Ahojte, akosi to tu stíchlo:) hehe Ja mám tiež svadbu a ešte nemám šaty, takže to bude dorbá fuška zohnať:) Ale chcem si ich kúpiť, takže snáď zoženiem. V piatok idem na skúšku a uvidí sa čo sa mi vôbec hodí... Ako ste na tom? Inak aj ja mám štátnice:) A na oživenie, niečo ako starejší nebude dobré?
Odpovedať
@chimena33 myslim, ze statnice nas tu ma viac :-) len keby sa chcelo aj ucit (teda aspon mne) inak myslim, ze mame 80% vyriesenych... zatial ma to netrapi a ako sa poznam ani velmi nebude x-)
Odpovedať
No jteraz ani mňa-lebo sú až koncom júna:) Teraz sakonečne venujem šatičkám:) Dúfam, že nájdem, také ako chcem. Čo Vám ešte chýba?
Odpovedať
@chimena33 ani neviem... definitivny zoznam hosti, vytlacene oznamka, papiere na statnu matriku, kosela a topanky pre zenicha, u mna topanky k popolnockam, kadernicka a vizazistka, krabice na vysluzky a co ja viem co este :-D nejako sa to ustali... a tebe?
Odpovedať
A šaty máš odkial? No ja nemám to čo nemáš aj ty:) S tým rozdielom, že mám vizážistku a kaderníčku a nemám svadobné šaty, popolnočky, poháre.... Oblek ideme kupovať do Maďarska-lebo môj švagor mal odtial a teda- krása za svelú cenu:) ale nemám žiadne stresy- veď nejak všektko výjde:D a kde bude svadba?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahotje pridavam sa k vam- obrad v kostole, pocet ludi 15(nakolko kupujeme byt tak nie su peniazky nazvys), a potom len nejaka vecera. Prijemny zvysok priprav ;-)
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?