Menu Forum

Dátum svadby 31.8.2013

23. júl 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
Registrovala sa 13. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 558 príspevkov. Má 55 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
Registrovala sa 13. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 558 príspevkov. Má 55 priateľov. Okres Bratislava.
 @erikakissova bud rada, ze drahy sa ti do toho nemiesa... verim, ze si sklamana, ze nezdiela tu radost s tebou, ale niekedy je lepsie ak ti chlap iba ukaze ze z tychto 2 chcem toto a viac sa do toho nemontuje emoticon inac s tou ich jesitnostou vedia riadne potrapit emoticon
28. okt 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klorynda
4
Registrovala sa 21. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 1 album. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
    Prievidza, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
klorynda
4
Registrovala sa 21. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 1 album. Okres Prievidza.
 @antamauru
Ahoj ja tak isto budem mať čierne saténové obrusy, čierne satenové servítky pripravené na bielych tanieroch, biele návleky na stoličky s čiernymi mašľami a červené kvety emoticon
PS: a tak isto každý na mňa pozeral ako na debila ale mne to neva proste sa mi to páči a to je podľa mňa najdôležitejšie veď ide o moju svadbu. Ale nájsť tie obrusy bola riadna fuška a aj to kto mi takú výzdobu spraví!
28. okt 2012 o 20:11  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kuki022 (30 r.)
7
Registrovala sa 1. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Medzilaborce.
    okres Medzilaborce
fotoportrét
fotoportrét
kuki022 (30 r.)
7
Registrovala sa 1. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Medzilaborce.
    okres Medzilaborce
 @erikakissova
Tak ty si sikovna emoticon))
28. okt 2012 o 20:53  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
antamauru
76
Registrovala sa 7. februára 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 267 príspevkov. Má 50 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
antamauru
76
Registrovala sa 7. februára 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 267 príspevkov. Má 50 priateľov. Okres Bratislava.
 @klorynda juuuj šipim moju vlnovu dlzku :D kde si zohnala obrusy ? Ja si budem zadavat vyzdobu asi cez agenturu, velmi sa mi pacil morushka design , len musim este zistit cenove relacie aby draheho nevystrelo ,... tajne dufam ze by mi s tymi obrusmi pomohli potom oni,respektive by som to na nich zvalila :D
28. okt 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erikakissova
18
Registrovala sa 14. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 53 priateľov. Matuskovo, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
erikakissova
18
Registrovala sa 14. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 53 priateľov. Matuskovo, okres Galanta.
 @guiseppinka Nj, ale zas u nas je to tak, ze vsetko si pekne vyberiem doladim a on pride a povie: ze toto nie, ze inac a ked sa pytam ako? tak odpoved: neviem, mne je jedno... emoticon asi to pozna kazda z nas.... emoticon
@kuki022 dakujem pekne emoticon
29. okt 2012 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klorynda
4
fotoportrét
fotoportrét
klorynda
4
 @antamauru
Ahoj no v Prievidzi mi aranžérka povedala že ona mi ich zoženie a výzdobu mi spraví presne takú akú chcem že aj pre ňu je to výzva emoticon Ale mám ešte záložný plán ak by sa jej ich nepodarilo zohnať na stránke mimibazar.sk je predávajúca - beata1 a tá ma v ponuke čierne saténové obrusy v rôznych veľkostiach a aj na klasické stoly či okrúhle.
PS: Tiež čakám na cenovú kalkuláciu potom daj vedieť emoticon
29. okt 2012 o 08:14  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laskova
117
Registrovala sa 31. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 68 priateľov. Momentalne Irsko , okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
laskova
117
Registrovala sa 31. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 68 priateľov. Momentalne Irsko , okres Poprad.
 Tak baby, dnes to mame za 300..emoticon
4. nov 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
Registrovala sa 16. mája 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 15 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
Registrovala sa 16. mája 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 15 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Košice-okolie.
 @danuskaj89 No nápodobne.....a k tomu ešte nápadov habadej len neviem čo s nimi emoticon
4. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
 Booooze sa mi fakt roztriasli kolena z toho co tu citam......ja sa tu vytesujem ze mame termin a salu a ze aky sme dobry a nakoniec pridem na to ze v podstate to nemam este skoro nic :( ste ma vystresovali baby teda :P
4. nov 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erikakissova
18
fotoportrét
fotoportrét
erikakissova
18
 @nikolatothova Neboj, ked sa do toho pustis, tak to pojde ako pomasle a nebudes to vediet zastavit emoticon
5. nov 2012 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexis9
368
Registrovala sa 25. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 101 príspevkov a 1 album. Má 220 priateľov. Košice, okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
alexis9
368
Registrovala sa 25. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 101 príspevkov a 1 album. Má 220 priateľov. Košice, okres Košice.
 @nikolatothova ja mám tiež len sálu, dja a kaderníčku...a toť vsio :D nerieš, času dosť...neviem kam sa tak baby náhlia emoticon (nič v zlom, ale potom sa budete nudiť?)
6. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
 tiez som myslela, ze to podstatne mam, ale minule som prisla na to, ze potrebujem kadernicku a kozmeticku tiez zajednat, lebo ze je o ne bitka... takze to budem riesit na vianoce spolu s oficialnymi zasnubami (spoznanie sa rodicov) emoticon po roku a pol nasho zasnubenia emoticon
6. nov 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
 @guiseppinka pekne....nie som sama emoticon ja sa smejem ze ked to takto dalej pojde tak sa nasi spoznaju asi az pri preberenani kolacov v piatok pred svadbou emoticon
7. nov 2012 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
 @alexis9 uz som sa upokojila emoticon ..... stryko mi zavolal ze s kameramanom si nemam robit ziadnu hlavu a rezervovala som medzitym aj fotografa ktory dufam ze nejakym stastim ma este volny termin a ze mi nenapise ze medzicasom je obsadeny lebo este len potom zacnem stresovat emoticon
7. nov 2012 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexis9
368
fotoportrét
fotoportrét
alexis9
368
 @nikolatothova my na fotenie chceme oslovit kamosov,takze to mame cas emoticon ale take ako oznamka ci saty mienim riesit az v marci.jedine topanky uz hladam.
7. nov 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
 @alexis9 za topankami beham aj ja ako blazon......saty chcem ist pozriet az niekedy na jar.....navrh oznamka uz mam hotovy...som si ho robila sama...treba sa nam s milym uz len nafotit a tlacit a hotovo emoticon

@erikakissova si mala svätu pravdu......uz sa nam podarilo zriesit aj fotografa.....cakam na nejaku ukazku od kameramana...nejake vecicky uz su objednane....v diariku mam zopar odporucani na cukrarky a s kvetinarkou sa stretneme v polovici decembra lebo dovtedy som mimo svk emoticon sa mi to zacina pacit
11. nov 2012 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
antamauru
76
fotoportrét
fotoportrét
antamauru
76
 juuj vsetci ste tak pokrocili , len ja stagnujem :-/ nikdy nam nevyjde cas riesit svatbu...robota ... z nej mrtvi domov,cize vsetko nam ostava na vikendy,vcera sme uz konecne mali vybrat fotografa a kostol...no figu,drahy dosiel neskoro z roboty...slubil sice ze dnes to prebereme ale uz cakam ze zas do toho nieco vojde emoticon co si sama nevyriesim to nemam...ale je to svadba nas oboch a nechcem vsetko robit podla seba...len keby chlap nemal pocit ze mame vagon casu emoticon
11. nov 2012 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
fotoportrét
fotoportrét
nikolatothova
9
 @antamauru presne viem o com tu pises emoticon ja som tiez väcsinu riesila sama a jemu som posielala mail do roboty ze to tak chcem a to tak bude a hotovo......ked mal namietky ta sa vyjdril ale inak nic......to nie zeby nemal zaujem....len mu k tomu naozaj chyba cas aby to mohol riesit so mnou....
11. nov 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
 my sme si zatial vybrali menu (cez skype emoticon celkom rychlo to slo emoticon ) mam vsak problem, lebo drahy nejako nema predstavu o case vo svadobny den a mysli si, ze v pohode bude behat s kamosmi este po muzeu emoticon no skoro som odpadla ked mi to povedal... ako mu vysvetlit, ze v sobotu nebude mat na nic cas a uz vobec nie behat s chalanmi po muzeach? emoticon mna z neho asi raz trafi emoticon
11. nov 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
antamauru
76
fotoportrét
fotoportrét
antamauru
76
 @nikolatothova ved u nas je to detto...a zas ked je aj chvilka volna nechcem do neho stale hucat len so svadbou , lebo mu to potom bude cele len liezt na nervy...ach jaj..tazko je to s nimi :D

@guiseppinka ako daleko mas draheho ?
11. nov 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
 @antamauru momentalne je to presne 555 km
11. nov 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
antamauru
76
fotoportrét
fotoportrét
antamauru
76
 No dokelu to by som ja nezvladla ! Klobuk dolu ;)
11. nov 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
 @antamauru vies co? je to tazke, ale da sa to... minuly tyzden ma bol kuknut a je to vlastne polovica z toho casu co som tu emoticon do vianoc to nejako vydrzime a po nich to budu uz len 3 tyzdne emoticon
11. nov 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
antamauru
76
fotoportrét
fotoportrét
antamauru
76
 @guiseppinka ja som mala kedysi vztah na dialku , vtedy som to brala ako nutne zlo , no teraz ked sa s chlopom vidame kazdy den si to uz neviem ani predstavit :D ...ale to uz naozaj nemate dlho emoticon ty dostanes dalsi darcek aj 3 tyzdne po Vianociach emoticon
11. nov 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
 @antamauru emoticon no myslim, ze nie emoticon zase drahy az taky nie je emoticon bolo to tazsie na zaciatku, ale teraz som si uz zvykla... viac menej my sme fungovali stale tak, ze sme sa vidavali cez vikendy emoticon
11. nov 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
 babule, pokrocili ste nejako za tie 2 tyzdne?
24. nov 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborkao (28 r.)
64
Registrovala sa 1. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 84 príspevkov. Má 42 priateľov. Okres Bratislava.
    Svätý Jur, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
barborkao (28 r.)
64
Registrovala sa 1. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 84 príspevkov. Má 42 priateľov. Okres Bratislava.
 @guiseppinka my máme k tomu všetkému už aj fotografa a DJ. emoticon a Ty si ako na tom?
25. nov 2012 o 11:30  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
korad_production
Korad Production - video a foto produkcia
Ing. Radovan Kostelník PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
3
fotoportrét
fotoportrét
korad_production
Korad Production - video a foto produkcia
Ing. Radovan Kostelník PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
3
 Milé nevesty. Dovoľte mi, aby som Vám dal do pozornosti moju firmu. Ponúkam Vám služby svadobného kameramana. Disponujeme profesionálnou technikou a samozrejmosťou je videozáznam v HD kvalite. Okrem kamerovania sa zaoberáme aj svadobnou fotografiou. Ak ste tu také, ktoré ešte nemajú objednané práve tieto služby, budem veľmi rád ak si pozriete náš profil, internetovú stránku, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Sme z Krompách, ale veľa času sa nachádzame aj v KE. Čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Ak som Vás zaujal rád zodpoviem na Vaše otázky a ak nie, tak ďakujem za Váš čas. Prajem pekný večer.
25. nov 2012 o 21:54  •  www.koradproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
fotoportrét
fotoportrét
guiseppinka
20
 @barborkao pekne... no ja som moc nepokrocila... netusim co vlastne som pisala naposledy co mame, tak napisem vsetko co uz mame spravene: sala, hudba, kamera, fotograf, saty, oblek, menu (ale este ho asi upravim) a knaza ostatne ani neviem... snazim sa teraz pracovat na nejakom harmonograme, ale ten sa bude odvijat az od toho kedy budeme mat sobas... ideme az na konci decembra na faru, tak dufam, ze termin o 15.00 bude volny... od toho to vsetko potom naplanujeme... potrebujem pozistovat aj ake veci kameruje kameraman u zenicha, u nevesty, kolko casu mu to zaberie a hlavne musim ratat vela casu na presuny...

este mam tip na kadernicku a vizazistku, takze aj tu chcem zajednat, drahemu sa moc nechce kukat obrucky, ale asi ho budem musiet trochu do toho dokopat, nechce sa mi ani rozmyslat nad tym koho z rodiny pozve (a to bude dost problematicke)

inac co vsetko potrebuje spravit zenich vo svadobny den? ake ma povinnosti? mna napadlo len vybrat kytice z kvetinarstva a nestratit obrucky emoticon
26. nov 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborkao (28 r.)
64
fotoportrét
fotoportrét
barborkao (28 r.)
64
 @guiseppinka nooo, tak to sme na tom celkom podobne. ja mám: hotel, vyhliadnutý salón so šatami (na jar im má však prísť ešte nová kolekcia, tak pôjdem pozrieť), pierka, sošku na tortu, krížik a vankúšik naň, podväzok emoticon , vyhliadnuté obrúčky, fotografa, DJ a ešte musím kontaktovať potom "maskérku", na ktorú som dostala od fotografa referencie. emoticon Oblek, výzdobu, koláče, kvety, pozvánky, kostol... sa chystám riešiť až budúci rok.

fúúúha, že čo robí ženích? tak to vôbec netuším... emoticon ešte vôbec ani nemám šajnu, ako to vôbec všetko prichystáme. či koláče a pitie privezieme v piatok a rovno tam donesieme všetky veci. či na hotely už budeme od rána a tam aj zavolám vizážistku, alebo ako... to asi budem riešiť max. 2 mesiace pred svadbou...
26. nov 2012 o 12:47  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to