Košičanky s dátumom svadby 8.6. 2013

Profilova fotka
Ahojte je už vela začatych diskusii na rok 2013 čo som prekvapena ale ja by som chcela to zužiť na Košice a na môj termin a keby sa našli aj buduce nevesty ktore su NAd JAzerom to by bolo super. A mohli by sme bližšie pokecať. Ale kludne Košičanky pište ,
Odpovedať
ahoj, ja som z kosic a mame svadbu 8.6.2013 :) som z furce a svadba bude v hoteli bankov aj obrad aj hostina :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@maka104 ahoj, ja mam svadbu 13.7. a tiez na bankove, chcete mat svadbu vonku? a co vsetko si uz riesila?Ako riesis vyzdobu?Dakujem:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja mam svadbu 6.7., zatial mame rezervaciu v teledome, obrad v Kaplnke sv. Michala. su tu nejake nevesty s tym istym terminom a miestom svadby? ako riesite vyzdobu?dakujem :)
Odpovedať
zatial som velmi neriesila vyzdobu, viem len farbu, ake kvety chcem a co urcite nechcem, ale s tou manazerkou som sa este presne ohladom toho nestretla ale mam to vo velmi dohladnej dobe na plane, urcite chceme mat vonku svadbu, obrad na tej dlhsej terase, to uz mame potvrdene ze to budeme mat k dispozicii a aj hostinu vonku s grilovanym prasiatkom :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?