Dátum svadby 7.9.2013

Profilova fotka
Tak ako ste na tom nevestičky???? ;-)
Odpovedať
@danalovicova tiež mám ten termín...vybavovanie je pozvoľné :) sála, menu, výzdoba, kostol, farár, šaty, topánky, dj, fotograf, pozvánky+menovky+oznámenia+pierka si budem robiť sama...ďaľšie veci sú podohadované a v štádiu riešenia...v podstate pohoda :) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tintini ja asi tak isto skoro všetko máme a také maličkosti len riešime :-))) a oznámenia si robím tiež sama......
Odpovedať
@danalovicova buduci tyzdem poriesme aj obrucky...nieco vyrobim. ...idem kozmeticke...kadernicku a kozmeticku mam uz tiez zahlasenu...no stress 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
väčšina vecí je zariadených :) tak pozvoľna a veľa vecí sa bude riešiť aj tak na poslednú chvľu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lujziana a určite aj na niečo zabudneme,to by sa hádam ani nerátalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez tak ako vy baby, teda zakladne veci su, obrucky uz tiez mame a teraz robim pomaly veci na vyzdobu, Dani vsimla som si ze si zo Zvolena, ja po svadbe uz tiez budem aj oficialne:)
Odpovedať
Profilova fotka
@drobculienka nie niesom zo Zvolena,tam budeme nmať len svadbu bývame v BB.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) BB mi je tiez blizka studovala som tam a aj pracujem:)
Odpovedať
Profilova fotka
@drobculienka no super BB je krásne mesto :-)
Odpovedať
Je tu niekto, kto bude mat svadbu -obrad v Kostole vsetkych svätych v Bytci? 7.9.2013 ?
Odpovedať
Profilova fotka
vacsina veci je vybavena, buduci tyzden mame v plane komplet obliect zenicha a potom doriesit oznamenia, alko a nealko... A snad hotovo... :) Tak prijemne vybavovanie nevesticky a nezabudajte si to uzit... ;-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky. :-) Ma niektora svadbu v Dome sv. Martina v Bratislave?
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?