Dátum svadby 31.8.2013

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata... zakladam tuto temu, lebo viem, ze nas je tu vela s tymto krasnym svadobnym datumom. bola by som rada, keby sme si tu radili, podporovali a motivovali v tom, co ktora z nas uz ma, popripade co potrebuje pozhanat atd. takze pisme, pytajme sa, odporucajme a hlavne debatujme :-)
Odpovedať
@kuki022 vyzdobu neriesim vobec... nam ju bude robit hotel, takze to sa s nimi dohodnem, ze ci nieco treba alebo nie... a ostatne veci nerobim... saty mam, oblek pojdeme kupovat buduci tyzden, teda pobehame v krakowe po obchodoch nejakych (je ich tu vela) a ostatne teda fakt neviem, ze co by trebalo robit...
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne bude robit hotel,ale este si ju mozem dozdobit...len myslim nejake tie menovky,darceky pre hosti a taketo veci ani neviem kde mam zacat
Odpovedať
@kuki022 menovky budem riesit spolu s oznamkami a darceky pre hosti nerobime a ani nedavame - nie je taky zvyk...
Odpovedať
Profilova fotka
No pozeram, ze poniektore z vas toho uz maju viac ako dost..:) My mame zatial miesto,DJa,vizazistku.Kameraman/fotograf je zabookovany ale nemam podpisanu ziadnu zmluvu a ja som z tych, co nie je ne papieri to sa nerata..Takze dufam ze si to nerozmysli par dni pred svadbou..;-) Kadernicka a kostol maju byt potvrdene az v novom roku, ked "zmenia kalendar".Akoze v dnesnej dobe sa neda riesit kalendarny rok dopredu? Neriesim..Tolko mame..Teraz lietam za satami a uz mam z toho hlavu ako balon, ale vidim svetielko v tuneli, takze nie je vsetko stratene..:-D A inac sa tesim ze ma caka 10 mesiacov priprav spolu s vami..:-D Niekedy mam pocit, ze ma aj tak nik iny nerozumie a nezdiela moje nadsenie pre pierka, masle, nove napady..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka @kuki022 Inac nam robi vyzdobu hotel..Tohto roku zacali spolupracovat s jednou firmou a robia uzasnu vyzdobu! Pre 60 ludi ma to bude stat cca. 60€ a vyzera to ako od agentury. Uz len dorobit nejake malickosti, menovky a kupit kvety..O vsetko ostatne sa mi postaraju oni..Takze sa velmi vytesujem s vyberom hotelu..;-)
Odpovedať
@laskova v ktorom kostole budete mat sobas a kde hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka Svadbu budeme mat v evanjelickom kostole v Poprade a hostinu v Hoteli Sobota. A vy?
Odpovedať
@laskova my mame v pavlovciach nad uhom sobas a hostinu na vinnom, kebyze mame sobas v PP, tak by som si isto volila cyrila a metoda... do neho chodievame stale, ale kedze 98% rodiny je na vychode, tak by sa neoplatilo, aby sme robili svadbu v PP...
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka A ty si originalne z PP? No ja som evanjelicka, takze preto ten kostol..:) A moj drahy je z polska, zbytok rodiny kade-tade po slovensku, ale ja by som si nedela predstavit svadbu niekde inde ako pod Tatrami..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka Inac, my sne nedavno kupili byt oproti cyrila a metoda..:-D Mozno ta tam niekedy uvidim (ked sa uz raz vratim domov..;-) )
Odpovedať
@laskova ee, orginal som z vychodu od MI, ale aj ked som v PP vyrastala, tak svadbu som vzdy chcela mat na vychode :-) a ako hovoria u nas v rodine, ze nasi odisli do PP a ja sa vracia na vychod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka Hihi, tak to je dobre..:-D Vychod ti je sudeny...A ako dlho ste spolu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@laskova jj, to hovorim aj ja :-) a za inych okolnosti by som sa tam hned vratila :-) sme spolu 2,5 roka a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka Fuha, v januari bude 5..:-D Minule som az romzyslala ze kolko to uz je rokov a drahy mi hovori - rataj Vianoce..Tak som ratala..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@laskova aj ja sa tesim na 10 mesiacov pripravy,bude to pekny rok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kuki022 pekny, ale aj dobre stresujuci.:-D som skoro padla na zadok ked mi jedna baba v salone (ked som skusala saty) povedala, ze "tak to uz nemate vela casu"..a ja ze nieeeee!!!take mi ani nehovorte..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kuki022 ja uz nieco mam z vyzdoby nakupene girlandy, organzy, perličky atd..
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som rovnaky datum :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá :) pridávam sa k Vám aj ja :) ... my zatiaľ máme: nevestu, ženícha, sálu, fotografa, svadobný podväzok a manžetové gombíky :D ... to je všetko. Na šaty sa chystám v novom roku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@laskova och,ja sa na satyi chystam tiez az v novom roku
Odpovedať
Profilova fotka
@kuki022 V pohode! Podla mna to staci..Len ta baba v salone bola taka divna..Chcela silou-mocou aby som si saty kupila u nich..A este mala problem, lebo som presne vedela aky styl siat hladam..Vraj nespolupracujem..:-D Tak jej vravim ze po 70 satach, ktore som uz mala na sebe, hadam viem, co sa mi paci a co nie.. :-p Niekedy tie zenske su strasneee...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babky pridavam sa :) ale ako tak citam vyrazne za vami zaostavam... my mame len salu vybavenu a aj to bol doslova porod :-/ ... ale aby som bola presna mam este kabelčičku a popolnočne šatičky s topankami ...ale to su veci ktore mam kupene uz roky a odlozene... takze aj tak som asi neschopna :D Fotit sa asi pojdeme pred obradom ... aj ked zase sa mi nepozdava porusit zasadu ze ked vidi nevestu zenich pred obradom tak to prinasa smolu ...Hm...fakt neviem ako to urobime grrr :)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak myslite ze som divna ked chcem cierne obrusy na stol ? ...ja fakt neviem kazdy na mna pozera ako na debila ... potrebujem nestranne nazory od vas :D
Odpovedať
@antamauru moj drahy chcel pomarancove obrusy (ale myslim naozaj vo farbe pomaranca) a k tomu parizsku modru... no skoro ma trafilo... nastastie ho to preslo po asi 3 mesiacoch (lebo ze by to moc splyvalo s farbou saly) a ostavame pri klasice bielej... nepotrebujem nic zhanat a ani si lamat hlavu co z tym potom... ja by som sa na to kukla z toho pohladu, ze co z tym budes robit potom? lebo sak to budes mat kvanta ciernych obrusov... volila by som podla farby saly, ak sa to tam hodi tak preco nie, len aby to nevyzeralo ako na kare :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka No ved to vsetci vravi ze sak nerobime kar ... ale mne sa velmi paci kombinacia ciernej , fialovej s par prvkami zlatej...videla som tu jednu vyzdobu na ten styl a fakt to bolo pekne... Sala je cela do biela ... preto si myslim ze s bielou to bude fadne...sala biela , stol biely ja biela ... ved tam vobec nevyniknem :D :D
Odpovedať
@antamauru a keby si vyskusala nie uplne ciernu ale nejaku tmavo sivu s tou fialovou a zlatou? aby to nebolo az take moc tmave... alebo skus dat fialove obrusy... :-) alebo sa na vsetkych vykasli a daj si ako ty chces... :-D a nepocuvaj ani nas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som sa dostala k PC trosku neskor, snad Vas dobehnem v diskusii :-D My mame uz salu, hudbu, kameramana, fotografa, starejsieho, moje svadobne topankly, ktore roztlacam :-D spodnicku pod saty, zavoj, pierka, podbradniky, pre druzicky naramky a pierka a chystame sa za fararom.... a dostali sme uz aj prvy svadobny dar :-D
Odpovedať
@erikakissova no paaaaaaaaaaani, tak ty uz mas teda toho riadne vela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a este som zabudla, ze mam uz pripravene menovky, staci pdopisat mena a zoznam hosti je skoro hotovy a s nim aj zasadaci poriadok. Taktiez som si uz aj navrhla oznamenia- staci kupit pekny papier a tlacit :) sko da, ze to prezivam sama, moj mily nema nejaky zaujem.... stale tvrdi, ze je este cas... a ja ze uz len 303 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda 307 ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?