1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
anita ty mas myslim na svadbe okolo sto ludi, tak tam sa original vecerne saty hodia... ja som si len kupila popolnocne take univerzalne, ze ich mozem aj bezne vyuzit, pri tych 20tich ludoch mi to bohate staci :-)
Odpovedať
Scarlette, stastna to zienka. Aj my sme povodne planovali 20 najblizsich ludi, neskory obed a hajde na Maledivy alebo nieco podobne. Zial takmer bol vytvoreny medzistatny konflikt, tak sa zrazu nazbieralo 90 ludi. Ale neuveritelne sa tesiiiime, i ked uz aj stresiky prichadzaju.... :-D
Odpovedať
Myslím, že aj moje budú využiteľné. Dala som si ich ušiť podľa fotografie, ktorú mala v albume jedna holka. Farba je lososová a mám dosť problém pozháňať vhodnú obuv. Dúfam, že dnes sa mi to už podarí, aby som si ich trošička rozchodila.
Odpovedať
Dievčatá, my sme včera dostali prvé novomanželské blahoželanie :-) , ozaj sa to už blíííííííži a onedlho si budeme písať, tak ako to včera bolo na obálke "Mladá pani" x-)
Odpovedať
jeana aj k nam sa chceli nanominovat dalsi ludia, avsak sme razne povedali aka je nasa predstava o svadbe - rodicia,surodenci a zopar kamaratov - a vsetci to museli akceptovat, niektory s nami len suhlasili ze by bolo zbytocne celu rodinu z celeho slovenska niekam tahat
Odpovedať
Ahojte aj som som už dostala prvé blahoželanie, dúfam že ich príde viac. Ja som si šaty kúpila v Poľsku sú zlaté a dajú sa ešte potom využiť
Odpovedať
My máme veľa ľudí, pretože sme veľká rodina, mamka aj ocko majú 4 súrodencov + sesterky, bratranci, krsný ... a mnoho kamarátov, ktorých v tento deň chceme mať pri sebe ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
A my ešte nemáme žiadne blahoželanie :-( , prečooo? :-) Ja idem dnes na skúšku účesu, sa tešíííím x-) x-)
Odpovedať
iwuska ani my sme este nedostali, ale uz mame na schranke menovky rod. XY :-o
Odpovedať
Iwuskaa nič si z toho nerob, ani my sme ešte žiadne nedostali :-( . Ale keď dostaneme prvé, už to bude signál, že to je naozaj za pár :-D . Tak si to vychutnaj dnes na skúške účesu :-)
Odpovedať
Iwka, tak veľa šťastia a len to správne rozhodnutie ;-) . Mne na 1. skúške v pondelok urobila asi 8 variácii a bola som z toho jeleň, ale postupne sa mi to "rozjasňuje" a dnes som si kúpila náušnice so zirkónikmi a 5 ks sponiek do vlasov so zirkónmi, teším sa, môžem si ďalšiu povinnosť vyškrtnúť na krikľavých samolepciach prštekoch :-D . Mám nový foťák, tak to skúsim odfotiť všetko, aby sme sa mohli vyjadriť ;-) .
Odpovedať
Ups, menší preklep, chcela som napísať "ste sa mohli vyjadriť".
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
..ahoj baby, aj nam sa uz zaskvelo v schranke jedno blahozelanie ;-) a saty popolnocne som si kupila, som si najprv chcela pozicat, ale v tej pozicovni tie saty neboli v takom stave akom by som si ich predstavovala, tak som nahodou zbehla do manga a mam fialove saty s holym chrbtom, ale nie su dlhe a mam k nim zlate topanky na straaasne vysokom podpatku..ale neviem co s bizu..a ani neriesim, ved daco hadam bude ;-) ..stale inac neviem, co s hudbou..neviem, ci ten chalanisko s aparaturou bude mat vtedy cas alebo nie, mozno si to budeme musiet zmanazovat sami :-|
Odpovedať
Petarda, asi presne viem ktore satecky mas. Nie su z takeho uzasneho padaveho materialu? Ak ano ja som presne chcela take iste v ciernom na jednu recepciu, boli krasne a super sedia. Nakoniec som sa rozhodla sice pre ine, ale fakt su super. A exte keby boli cervene hmmmmm, hned beriem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, jeana, su to asi tie..mali ich aj v ciernom, ten material je ozaj super a sukna sa krasne vlni, ked sa tocim..ale tiez lutujem, ze ich nemali aj v inej farbe...
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 no skuska dopadla zle bo moje saty boli v cistiarni takze som iba poskusala ine saty ale ziadne ine mi nesedeli boli mi kratke..este rozmyslam ze si kupim nove topanky bez podpätku....
Odpovedať
Profilova fotka
no holky ja to solarko dam asi este 2x po 10 min urcite a potom podla toho ako budem vyzerat,zatial mi to nesposobuje ziadny stres tak tam vydrzim aj 15 min
Odpovedať
Profilova fotka
a co s atyka tej kadernicky tak tam som objednana na 7 hod bo o 10 mam fotenie a to musim este kozmeticku stihnut...
Odpovedať
Prvoseptembrovky, kde ste? Uz som mala dnes aj divne sny, tak dufam ze to nic nepredpoveda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana ahoj tu som ja zatial..neboj tie sny bude mat kazda z nas aj ja uz som jeden mala ze sme sa zabudli dat v den svadby fotit rano...hehe dufam ze nezabudneme...juj na stredu by som potrebovala aby bolo pekne pocasie bo by sme sa chceli ist natacat do krupej na kastiel ale tam vonku tak mi drzte palce...
Odpovedať
fiiiha. Super. Drzim palceky. Ale ako myslis natacat? V svadobnych satach?
Odpovedať
Ahojte včera som bola na melír a skúšku účesu. Nakoniec som sa rozhodla že nebudem mať závoj ale korunku, tak mám teraz problém zohnať korunku z perličkami, myslíte že aj také vyrábajú?
Odpovedať
Profilova fotka
jeana nie v svadobnych tak v civile akoze to "rande" a pootm uz len v svadobny den sa pojdem dat fotit bez kamery a kameraman ib anatoci ako sa obliekame a chystame na svadbu...nevies mi poradit na ktorej stranke je pocasko spolahlive??bo na jednej mi ukazuje ze v stredu nebude prsat,na druhej ze bude iba zamracene a na tretej ze bude prsat....
Odpovedať
Ahoj emka, ja som si kupila korunku s pelickami ale rozhodla som sa pre zivy kvet do vlasov. Je nadherna ale mne sa na mne nepaci. V nedelu sa ju pokusim odfotit a uvidis. Su tam jemnucke perletove i priesvitne perlicky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeana, elko89 ahojte aj ja som tu, popri praci si citam a pozeram, dnes som posledny den v praci a potom hura dovolenka. Uz som mala dva sny tak pre tyzdnom, ze sme prisli na hostinu a nebolo nic nazdobene a potom fotenie. Z toho mam riadny stres, ja sa nerada fotim a tie fotky su potom katastrofa :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
timaska ani ja nemam moc rada fotenie,takze s anan netesim..moj drahy je v celku fotogenicky ale ja nie vobec :-( ty uz mas dovolenku??ako ti zavidim ja az od 29 som doma....
Odpovedať
Ja vam tak zavidim, ja budem mat volno az 30th. A k tomu popri skole aj studujem a v utorok 28th mam poslednu veeeeeeeeeeeeeelmi dolezitu skusku. Takze teraz netusim z coho maju byt vacsie stresy.. drzte mi pls palceky. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeana juj tak to hej..to mas blbe...no ja mam tiez vlastne dovolenku od 30 ale 29 je sviatk takze to fajn vyslo...a nevies mi teda poradit tu stranku o tom pocasi ktora je spolahliva??zatial sa spolieham na dr.Ilka lebo podla neho nebude v stredu prsat..hehe
Odpovedať
Profilova fotka
jeana drzim ti palceky moc, moc nech sa zadari. Dovolenku sme mali skor ako sme sa rozhodli, ze sa zoberieme :-) a tak nam nejako vysiel aj datum svadby, tak bolo volne na matrike. A som rada, lebo po tom pracovnom strese budeme mat cas si oddychnut.
Odpovedať
Ahojte! Tiež mám svadbu v septembri konkretne 1.9.a chcem sa Vás spýtať, tie čo si dávate spraviť výdobobu nejakej agentúre alebo aranžérke, koľko budete približne platiť? Mne písala moja aranžérka a podľa mna mi spravila až prehnanú kalkuláciu. Dosť ťažko som to rozdýchavala.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?