1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Siska, mne výzdobu robia v reštaurácii, kde je svadba. Majiteľka je veľmi šikovná aj v týchto veciach. Ja som jej povedala svoju predstavu a ona to podľa toho urobí. V piatok to pôjdem pozrieť a môže niečo pomeniť, ak nebudem spokojná :-)
Odpovedať
Elko69 : http://www.accuweather.com/world-fore... . Nevyzera to velmi teplo... :-) ale nemalo by prsat.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
siska25 ahoj ja si robim vyzdobu sama uz som si pokupila servitky, sviecky i lupene a obrus a navleky a masle na navleky tak to maju v tej restike kde to mam, v pia tam vecer pojdem a urobime to s kamosku ona vystudovala hotelovu skolu takze ma prehlad o tom ako sa to robi vsetko....a nevyjde ma to aspon draho...
Odpovedať
Ahoj siska a kdeze to mas v Tn svadbu? My pod hradom v kostole a potom na Fatime... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeana no tak podla ilka na stredu by malo byt okolo 25 - 30 st....a podla inych okolo 25 a 27 tak rozhodni sa,ze??juj a vy sa kedy idete dat holky natacat?ci nejdete??
Odpovedať
Jeana my to máme v kostole v Biskupiciach. Vybavili sme si to, aby sme nemuseli mať v kostole pod hradom. No z fatimy sme mali mať pôvodne výzdobu. Ale nekomentujem to. To je nadlho. Oslavu máme potom v Turnej v sále.
Odpovedať
Profilova fotka
jeana je ty si z trencina??ja som sice z Trnavy ale bola som nedavno v trencine a ta fatima tak tam je to krasne ozaj...
Odpovedať
Ahojte babky, ale ste sa rozbehli v písaní, prííííííma :-) . Petarda, ako sa rozhodnete s hudbou? Ja by som Ti neodporúčala, aby to ostalo na Tebe, môj názor je, že všetky starosti, o ktoré sa môže postarať niekto iný rozdeľujem, aj tak budeme mať toho dosť. Elko: No, tak to máme obe blbé, že musíme tak skoro ráno absolvovať kaderníčku..., ale zasa na druhej strane, ako sa poznám, určite už nebudem spať od 3.00 :-p . Siska: My si dávame upraviť sálu aranžérkou, je perfektná a sumu teraz trochu navýšila, aby nás potom nedrblo, ak by to bolo viac ako povedala na začiatku, ale vraj u nej tá suma ide vždy nižšie ako povie. Nám to urobá za 6160,00 Sk.
Odpovedať
Anita tak to je super my máme kalkuláciu trojnásobnú. To vážne potom netuším čo tam tá aranžérka dala. Som počítala že dám maximálne 10000 za aranžérku a to som ešte prehnala že to je maximum. :-(
Odpovedať
Siska, viem ze na fatime boli nejake problemy medzi aranzerkami, tak sme sa rozhodli dat si spravit vyzdobu kvetinarstvu Fatima, ktori su uplne najlepsi a nemaju konkurenciu ani v BA ani nikde. My sme sa pre Fatimu rozhodli, lebo je to jedine miesto kde je velikanska terasa v okoli TN. A my nemame klasicku svadbua ale garden party, takze ak nevyjde pocasie asi skoncime na disco v Stepse. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano, baby.. ..vidim, ze nas vsetky mataju sny o tom, ako to nestihame :-) inac podobne sny uz ma aj drahy a dokonca aj buduca svokra..este cakam, ze zacne panikarit aj moja mama ;-) ..inac nam vyzdobu robi hotel, kde mame hostinu a nebude si uctovat za to nic navyse, plus bude taka ako som si ju predstavovala, takze sa velmi tesim.. ..anita, s tou hudbou mas pravdu, tiez by som to nerada nechala na nas, ved starosti asi budeme mat aj tak dost, no nevidim to az tak ruzovo-mozno nakoniec ten chalan povie, ze sak obetuje tu sobotu vecer na to, aby sa neucil ale hral na svadbe..a vraj ma super repertoar, tak by ma ozaj mrzelo, keby neprisiel..asi ho budem musiet trochu popresviedcat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 o tretej no ja asi celu noc alebo zaspim okolo 2 rano a budem vstavat o pol 3...hehe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jeane hej terasa je tam pekná. A na tie problemy s aranžerkou som práve ja doplatila. Ale čo už. Dva týždne pred svadbou asi nič moc nenariešim.
Odpovedať
Neviem sice co konkretne, ale robila tam pani Lukicova a teraz pracuje inde (aj pre salon Mylady.sk). Mala by som aj na nu kontakt ak by si chcela....
Odpovedať
Petarda, ešte si pár dní slobodná, tak na toho chalaniska použi svoj ženský šarm ;-) a určite sa nebude učiť. A moja mama už stresuje pár dní, až sa obávam ako to v deň D zvládne, určite celý preplače :-D . Siska, nám aranžérka urobila 1 vzorový stôl u nej v predajni a mohli sme si povedať, čo áno, čo nie. Super prístup.
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, na ktorú stredu si myslela? :-) Ja by som brala takých príjemných 25-27 stupňov, ale prosííííím bez dažďa x-) . Aká by som bola vďačná... Ja som tiež zvedavá na predsvadobnú noc, koľko budem mať zavreté oči |-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa na tuto co bude najblyzsia teraz 22.8...no ja by som brala takych 25 st nech mi neni ani moc teplo a ani zima v tych satoch..hehe aj ked budem mat aj bolerko pre istotu...no ja budem spat u nasich pretoze my uz byvame spolu takze on u svojich rodicov a ja teda u nasich a myslim ze spat nebudem..ci budem pozert tv alebo s niekym debatovat tak to neviem..hehe
Odpovedať
Elko, môžeme si tu 31.08. v noci vymieňať svoje pocity :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 no len ked budem mat vtedy doma bracha u nasich bo pc mam doma de byvame s drahym a keby som sla spat k nasim co pojdem tak jedine ze by mal bracho doma laptop...tak pootm hej bo ja urcit emoc toho nenaspim...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, aj ja sa vydavam 1.9. a uz aj ja pocitujem nervozitu ... asi 2x sa mi uz snivalo, ze na otazku farara moj Lacko povedal nie, a na to sa postavili nejaki z davu, ze tak oni si ma zoberu :)) takze veselo, co??? Baby, co mate problem s vyzdovou... u nas je to zvykom, ze to robia v piatok pred svadbou kamosky ... tak to riesim aj ja... ziadne nenormalne sumy... kupila som sviecky v ikei, latku a za cele som dala necelych 3000 Sk. Popripade nakuknite do mojho albumu... a mozte mi to aj okomentovat :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nám výzdobu robia v hoteli, kde máme hostinu, je to v rámci ceny..... Zo mňa ten stres, čo som posledných pár dní mala, už akosi opadáva, asi nastáva to obdobie zmierenia - ak niečo nevyjde, nevadí :-D Teraz sa už len teším...
Odpovedať
My žiaľ, môžeme do sály nosiť a chystať veci až v deň svadba, teda v sobotu ráno, pretože v piatok je tam nejaká iná akcia a oni musia upratať... Keď som to zistila mala som desný stres, ale teraz je to už v klídku a hovorím si, bude dobre, tak ako bude a ináč to už nebude :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
anita, skus tym poverit kamosky??? ani tak to nejde?
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 v sobotu az??juj tak to budes amt pekne fofry..to si neviem ani len predstavit ja uz mam celu sobotu presne casovo naplanovanu teda a obdivujem ta ....
Odpovedať
No, už som si to teraz všetko naplánovala a nebude to snáď až také kruté, veci, ktoré tam potrebujem mať so sebou (kroj, šaty, topánky...) si pripravím v piatok večer, brácho, bratranci a blízka rodina, odnesú všetky veci, výzdobu nám zabezpečuje aranžérka a ja sa budem venovať iba sebe ;-) . Mám na to predsa lidi :-D . Ale nie, musíme to takto zariadiť, ináč by sa to ozaj nedalo, hlavne keď už o 11.00 musíme byť na fotení a o 14.30 začína obrad.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam najvacsie nervy ci hostia dorazia nacas...ide jeden autobus od BA, a druhy od Kosic... a mali by tam byt najneskor na 12.30... to budu uz od obeda tecuce nervy... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 tak to mas teda dobre zariadene..aj my mame obrad o pol 3...na urade a vy??
Odpovedať
My máme obrad v rímskokatolíckom kostole s celou omšou. Mám strach, že sa tam skokcem a pozamieňam slovíčka, napr. namiesto "že Ťa nikdy neopustím", poviem "že Ti nikdy neodpustím" ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj zvladnes aj ja som chcel amat v kostole ale moj drah yked ho vidi tak ho ide trafit slak,neznasa fararov ktory aj tak robia to co sami zakazuju
Odpovedať
No, musím priznať, že som sa trocha obávala povinných náuk, ale nakoniec sme boli so skoro manželom veľmi milo prekvapení. Naše náuky neviedol kňaz, ale manželský pár a bolo to supiš. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?