1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
elko to by muselo byt na celom slovensku pekne :-) ale zase horuco by byt nemuselo
Odpovedať
Profilova fotka
sak to nie takych 25 st by stacilo...ved uvidime.. :-)
Odpovedať
elko s tym suhlasim ale ked na zapade bude 25, tak na orave by mohlo len 22 a to by bolo ideal aj pre mojho skoromangela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ste z oravy?aha no tak to hej....ale hadam bude pekne,ked sa min rok moja sestra vydávala 23.9. tak mala okolo 25-27 st. co bolo dost
Odpovedať
Profilova fotka
no ked som povedala mojej kaderníčke že 1.9.2007 tak povedala, že to je sviatok a oni nerobia..ale hneď na to povedala,že kvôli mne príde a ešte aj o hod skôr aby sme to stihli..hehe tak tomu s apovie dobrá kaderníčka :-) a čo vy baby,nemali ste s tým problém,že je sviatok?
Odpovedať
elko ja vobec, dokonca vizazistka aj kadernicka uz mali po jednej objednavke... mna caka kadernicka o 08:00 rano ako neviem ako sa vytrepem z postele ale mozno po tyzdni dovolenky to pojde inak je pravda ze vela ludi sa cudovalo z mojho okolia ze preco svadba vo sviatok a tak som im vysvetlila ze je to sobota :-)
Odpovedať
Profilova fotka
elko69: aj ja sa vydávam v Trnave 1.9, a máš svadbu v kostole? Tak to sa potom v tých budmericiach stretneme.
Odpovedať
Profilova fotka
coze??no moja zatial nie a vizazistk ato som si zohnala jednu holku ktora ma chcela volakedy malovat do svojho albumu co si robilaa byva blyzko mojich rodicov takze ta dojde priamo ku nam domo
Odpovedať
Aj u nás sa veľa ľudí čudovalo, že prečo to máme prvého aj ked je to sobota. My sme sa všeobecne nevedeli dohodnúť na termíne, ale nakoniec zvýťazil tento dátum... Inak ja idem ku kaderníčke už na 7:00 lebo po mne tam má ešte asi dalšie tri baby a ja že chcem byť prvá :-) , ale zase mám aj vizazistku v jednom...
Odpovedať
Profilova fotka
No mňa stále frejer otravoval, že kedy si stanovíme termín svadby, pretože mne sa do toho moc nechcelo, a ja som mu povedala, že nech povie dátum a on, že 1.9 (samozrejeme som si hneď pomyslela, že to bude pracovný deň, tak som povedala ok) a potom sme to pozerali v kalendári a sobota, tak sme to teda nechali na 1.9.
Odpovedať
siska u nas to bolo s terminom jednoduche.. kedze zijeme v BA a svadba je na orave tak na dotiahnutie poslednych malickosti by som potrebovala volno... a kedze v mojej praci mam uz dovolenku na august schvalenu a v inom termine v lete by to bol obrovsky pb tak zvitazil 1.september... len dufam ze zenich pride bez akehokolvek zranenia kedze dva tyzdne pred svadbou sa ide do talianskych alp skriabat na skaly :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja idem na 7 hod aby som to stihala...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
coze teba frajer otravoval to ja jeho ..xi ale nie ja som chcel aaz buduci rok v maji a on ze skor a ja jedine iba september bo sa nechcem vydavat v zime..
Odpovedať
Profilova fotka
no veď, aj podľa mňa je september najlepší mesiac, lebo v lete to je tiež o ničom a zima to už vôbec nie. podľa mňa je najlepší september alebo máj, ale ževraj zo svadieb v máji bývajú rozvody.
Odpovedať
baby ja som chcela v zime, milujem sneh a ked je vsetko biele, mal to byt zaciatok marca alebo koniec februara... ale nevyslo to ...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dúfam že nám ten september prinesie štastie.. ;-)
Odpovedať
NO my sme pôvodne chceli že 14. apríl lenže to nesúhlasila rodina a potom že 7.7.ale to by bolo veľmi teplo a to ja moc nemusím a aj tak je vtedy veľa svadieb tak potom až v septembri. Ja som chcela vždy svadbu v máji len to nevyšlo kvôli tomu, že môj drahý robil tento rok štátnice a musel sa učiť tak by sme to nestíhali. Tiež dúfam, že nebude toho prvého pršať ale zasa ani veľmi teplo, lebo neviem ako to potom vydržím.
Odpovedať
siska u nas sa nemal sancu nikto ktomu dopredu vyjadrit,,, my sme vybavili kostol a hotel a potom sme to oznamili zvysku rodiny :)) moja segra kvoli tomu o mesiac skor prileti z norska aj s priatelom :-D
Odpovedať
Scarlette inak aj my žijeme teraz v Blave ale svadba bude v Trenčíne. U mna tá dovolenka nie je až tak v pohode. Síce ju mám vybavenú (2 týždne) ale u nás je problém mať dovolenku na konci mesiaca a na začiatku, lebo nemá kto spraviť moju robotu. A môj frejer bude mať dovolenku len tri dni max lebo je v skúšobnej dobe...
Odpovedať
Profilova fotka
a tak hadam bude tak akurat..sice si poziciavam bolerko v pripade zimy ak by bola co dufam ze nebude...
Odpovedať
elko ja si tiez poziciavam bolerko ak by pocasie nevyslo siska my sme si obaja dovolenku minuli hlavne na lyzovacky zaciatkom roka... ja uz asi tuto zimu lyzovat nebudem aspon dufam :-D
Odpovedať
Scarlette to by som brala aj ja ale moj budúci manžel ešte nesúhlasí. Inak na bolerko ma nahovárajú všetci okolo a ja ho zatiaľ rázne odmietam. Mne veľmi nesedí k šatom. Tak to je inak dosť odvaha liezť dva týždne pred tým na hory... Ja by som to neriskovala. Minulý piatok som si skoro zlomila nohu. Tak sme si robili srandu že by bola nevesta s barlami. Ostatných som upozornila, že majú zákaz niečo dovtedy spraviť..
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som to razne odmietala to bolerko ale nakoniec radsej h mat doam pre istotu a mam take pekne hladke iadna cipka s takym stojacikom malym...a est eštolu aj si zoberem ak bude zase iba tak ani moc teplo a ani zima...no ja tiez nemam moc volna po svadbe bo moji sefovci cestuju do kanady na 2 tyzdbe takze ziadna svadobna cest anehrozi...iab tak max 2 dni po svadbe nieco...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, siska25, my pracujeme s priatelom v Blave a svadbu mame v Trencine na hrade, priatel pochadza z Trencina. V marci bol jediny volny termin na matrike 1.9., tak mame svadbu v tomto termine na hrade.
Odpovedať
baby ja som si bolerko tiez pre istotu vzala, pocasie sa na 100% predpovedat neda, a tiez mam uplne hladke takze sa da pouzit k moji satickam... siska my musime ale aj chceme tak uvidime ci sa podari, od tych hor ho neodhovorim uz o tom keca rok, nastastie viem ze bezpecnost v tom dodrziava nakolko je horolezec a ide s chlapmi co tiez lezu tak uvidime... elko mne ostane asi 7 dni dovolenka ale v septembri som ukecala sefa iba na 1 den a to pondelok po svadbe ... ostatne si asi necham na december a medzi vianocami a silvestrom si dam volno
Odpovedať
Ja si dovolenku dosť čerpám na skúšky takže tiež jej nemám neviem ako veľa ale ide to. Timaska my sme z Trenčína obaja. Máme svadbu v Biskupiciach v kostole, tam svadby nebývajú ale my sme si vybavili a potom sa presúvame do Turnej na oslavu...
Odpovedať
Profilova fotka
scarlette ja mam este asi 12 dni dovolenky len berem si 2 dni pred svabu a iba 2 dni po nej bo nemozem viac kvoli sefovcom...no my mae svadbu v Trnave na radnici a pootm na paci na kupalisku kde s ada aj kupat ak bude napusteni bazen...kamoska tam mala min rok a oni s apo polnoci kupali..hehe
Odpovedať
Profilova fotka
baby viem ze to neparti do tejto temy ale davate si niektora z vas svadobne listy aj urobit??
Odpovedať
Ahojte kocky, ja som mala problém s kaderníčkou na 1.septembra, ale je to známa, tak vravela, že príde do práce, ale moc sa jej nechcelo. Ale máme všetky výhodu, lebo na výročie sobáša budeme mať vždy volno :-D . BibiankaK budeš mať krásne popolnočné šaty, kde si ich zohnala, dala si si ich ušiť? Elko29 aké svadobné listy myslíš?
Odpovedať
bibianka tie tvoje popolnocne su sqveleee :) take nieco idem od augusta zhanat aby sa tam pripadne brusko zmestilo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?