1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
baby hlavne to berte v klude... ja sa az divim aka som kludna a to mi teraz skoro manzel odisiel na tyzden lozit po talianskych dolomitoch 8-) inak co sa tyka vyzdoby, nam nieco poskytnu rovno z restiky a ja som si k tomu vymyslela len organzu a hlavicky ruzi budu vo vinovych poharoch plavat ;-) im dam popis ako to spravit a aj zasadaci poriadok aby to pripravili... sobas mame o 14:00 takze zaoberat sa tym by som asi nestihla
Odpovedať
Profilova fotka
..my mame tiez svadbu v kostole, drahy nie je ani krsteny, dostal disperz, ale musim povedat, ze tie predmanzelske nauky boli lepsie ako sme cakali..sme chodili na pripravku v blave a ten farar tam je taky suprovy chlapik..skoda,ze nas nesobasi..takze nebola to tragedia a mame to uspesne za sebou.. ..inac ked tak pozeram, mam pocit, ze mame sobas nejneskor, az o 16tej, kadernicku si planujem na 11tu, vizazistku asi na 13tu a o druhej sa mame fotit..tak snad sa aj vyspim, aj ked asi len za pomoci nejakej tabletocky..ved nech nemam kruhy pod ocami :) ..pekny vikend..
Odpovedať
Profilova fotka
no to j amam kadernicku uz o 7 rano a vizazisktku o 9 a fotenei o 10..a sobas o pol 3 lenze este musime ratat s casom n aodobierku,cize premna drahy pride okolo pol2...
Odpovedať
Petarda, len daj pozor s tou tabletočkou :-D, aby neúčinkovala aj na druhý deň. Bola som totiž na svadbe, kde nevesta nemohla niekoľko nocí spať a tak si pomohla tabletočkou ako ty vravíš a bola oťapená celý večer |-| . Ja mám odskúšané tabletky na prírodnej báze a možno si nimi tiež pomôžem. Elko, aspoň si ten deň užijeme od skorého ránička, nie ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, neviete ešte počasie na náš deň "D"? ;-)
Odpovedať
Ahoj Iwi, ja zatiaľ počasie nesledujem, nechcem mať z toho stres, zatiaľ verím, že bude príjemných 24 bez dažďa ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Anita, podobne ;-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky. strasne by ma zaujimalo ako kedy a kde prebiehaju stretka... velmi rada by som sa aj ja nejakeho zucastnila (BA). :-)
Odpovedať
jeana skus skocit do tejto temy http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
dakujeeeem za tip scarlette ;-) uz som napisala Bezaz
Odpovedať
jeana nzc, tak sa potom vo stvrtok vidime ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 no tak to teda hej....od skoreho rana a je to aj tak lepsie lebo asi by som bola nervoznejsia keby som mala sediet a cakat trebars na zenicha a tak a takto budem mat zhony a aspon nebudem na nic mysliet...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@scarlette: ak mi do toho nic neskoci tak sa velmi tesim na vas nazivo :-D
Odpovedať
Elko, úúúúúplne s Tebou súhlasím ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 uz sa tesim na ten den...
Odpovedať
Profilova fotka
no holky tusim nam to aj vyjde...25 st je celkom ideal...a ziadny dazd nehlasia takze to tak bude hadam
Odpovedať
Ahojte, dievcata! Aj ja mam svadbu 1. septembra. A kedze som strasny spachtos, najvacsi mindrak mam z toho ako do rana vydrzim. Posledne som vydrzala tuto sobotu,ale som mala rozlucku a bola som jak cepelin. Anita,ake to pouzivas tabletocky na prirodnej baze? Som hrozny stresak,tak sa uz teraz mojemu vyhrazam,ze pred svadbou hrajeme v noci karty a cez svadbu si lahnem niekde na lavicku...
Odpovedať
Profilova fotka
lubkao neboj nejako zvladnes bo to bude tvoja svadba a ked ta bude kazdy vyzvrtat pri tanci tak urcite nebude ani len pomyslenia na spanok..hehe
Odpovedať
Ahojte čoskoro nevestičky, ako sa máte? Ja som prekvapená, ale s blížiacim sa dňom D, som stále voľaako kľudnejšia. Akurát, nemôžem si tu s vami veľmi vymieňať skúsenosti, pretože mám od včera novú šéfku a nechcem si to hneď na úvod pokaziť ;-) . Lubkao, posielam Ti názov do IP a neboj zvládneme to :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky ;-) , Anita, ja sa tiež čudujem sama sebe, že som nie nervózna x-) . Len nech to tak vydrží do nášho dňa ;-) . Elko, ako vieš, že nemá pršať? Ja som strašná, ja všade zisťujem len počasie :-| , ale ja sa tak bojím dažďa ako čerta :-D . Nech je chladno, pod mrakom...neviem ešte ako, len nech nepršíííí.
Odpovedať
Aj ja by som vobec nechcela, aby prsalo.Ale ze vraj taky jemnucky dazdik pocas svadby prinasa bohatstvo. Tak co uz.Radsej trosku zmokneme, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, pridavam se k vam :) Svatbu mame 1.zari 2007 pod sirym nebem :( Mame zahradu spojenou s restauraci, ale pokud bude prset, v restauraci budeme jak sardinky ... A obrad je venku.... Kazdy den sleduji pocasi, ale nevypada to dobre. Tohle je server, kde se na pocasi da docela spolehnout. http://www.accuweather.com/world-fore... Nechci vas strasit, treba nam to vyjde, ale mam z pocasi desny strach :((
Odpovedať
Vitaj Veronika, tak to si nám teda dobrú správu nepriniesla. Baby, skúsme sa dohodnúť, že si nebudeme zbytočne vytvárať paniku. Tak, či tak, to počasie neovplyvníme :-| . Tešme sa a berme to z tých pozitívnejších stránok, budeme pri tanečkoch menej upotené... :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte čoskoro nevestičky ;-) , tak to počasie nám nehlásia moc dobre :-( , dúfam, že sa mýlia a nebude pršať. Na dnes hlásilo tiež 31 stupňov a prší. Máte pre prípad ak bude pršať biele dáždniky? Ja nie :-N
Odpovedať
Ahojte v sobotu idem zapíjať slobodu nemáte náhodou nejeké orginálne pozvánky?
Odpovedať
Profilova fotka
Emka24: Ja jdu svobodu zapijet v patek :) Jinak je tu nejaka nevesta z Olomouce nebo okoli Olomouce? A k pocasi...Bude hezky, slunicko bude svitit po cely den, uz jsem to pocasi objednala :)
Odpovedať
Ahoj Verčo a ostatní, přidávám se k 1.9.. Už jste viděli nejnovější předpověď počasí?! Pomóóóc, máme obřad venku, částečně i hostinu a ještě ke všemu šaty na ramínka! Verčo,jak jsi to objednala?! Znovu a lépe. ]-( A kde máte obřad? V Bystrovanech?
Odpovedať
Ahoj monaka, videla som predpoveď :-( . Zatiaľ každú sobotu vyšlo bez dažďa, tak musíme veriť, že to vyjde aj nám.
Odpovedať
Profilova fotka
Monaka: Ano v Bystrovanech, vy take???????? .)))))))
Odpovedať
Já se ještě dívala na odkaz, co sem dala Verča, je to horší než jsem si myslela. To jsou ty Murphyho zákony,žádnou sobotu nepršelo, až na tuhle. Snad to ještě změní. Poslední předpověď kterou jsem četla byla na 29 stupňů polojasno, ale to bylo včera :-( Nezbývá než se modlit a doufat.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?