1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Ja som asi pred mesiacom používala Garnier mlieko s kvapkou samoopaľovacieho a nenechávalo to žiadne fľaky a po troch natretiach som bola hnedá a ani nenecháva hnedé fľaky na oblečení. Takže ja ho doporučujem
Odpovedať
@vernero: samoopalovacie mlieko som ani neskusala ani neplanujem. Toto o com sa bavime je jednoduco hydratacne mlieko len s kvapkou opalovacieho mlieka, takze tam je ta vyhoda, ze sa to velmi dobre rozrotiera a vstrebava. podla mna nehrozi nejake "flakatenie", lebo predtym som to tiez skusala pocas jari a nic take sa nevyskytlo. Takze do veseleho natierania :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petarda ahoj no nemame asi ale sak aspon 10 dni pred svadbu budeme vediet aky bude cas...aj ja si to zacinam uz uvedomovat ale kamoska ktora sa vydavala 7.7.2007 ma uistila ze aj ona mala taky zvlastny pocit pred svadbu ze to uz asi ani nechce,ale ze po svadbe to bolo este lepsie.... anita78 no ja mam foto zajednane iba v meste v jednom parku a potom v jednom hoteliku.segranka tam robi manazerku tak to by bol v tom pes ak by sa to nedalo,nie?hehe ...no hadam to pocasko vyjde bo ma slak trafi :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Počasie vyjde, nebojte sa ;-) 31.8. má byť vraj 25 C, tak aj 1.9. by mohlo byť tak, a pršať nebude :-) snáď... a keď náhodou áno, tak aj tak budeme najšťastnejšie :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky ja ja som bol asi 2x v solarku a nic zatial a este take 2 - 3 krat pojdem a uz kaslem na to hlavne je nech som neni moc bleda,nie?zajtra idem na skusku siat..juj uz sa tesim...hehe
Odpovedať
Profilova fotka
marya no to hej budeme pretoze to bude nas den,ale teda nemuselo by prsat sak budeme zamazane :-D a tie foto chcem vonku pretoze sa mi moc interierove nepacia...
Odpovedať
Profilova fotka
inak holky kedy planujete rozlucku?? ja uz asi tento tyzden piatok tak uvidime..hehe
Odpovedať
Ja plánujem rozlúčku tento víkend. V piatok ideme na chatu s babami, len dúfam, že tam nedovlečú striptéra, lebo sa tak zvláštne tvária, tak len dúfam, že nie. Už sa teším, taký víkend v horách len prospeje, len neviem či si na pondelok nezoberiem dovolenku :-D.Na víkend nehlásia moc pekne, že?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ti neviem povedat mrknipocasie ani som nepozerala..ja som chcela ze u nas /my uz byvame spolu/ urobim take posedenie a potom sup na disco..drahy bude v praci takze mam volny byt..a tiez neviem co planuju holky bo mi uz jedna volala ze potrebuje vediet presny datum-den rozlucky a nechcela povedat naco..hehe
Odpovedať
Tak sa nechajme prekrapiť :-) , hádam to nič strašné nebude. Ja tento víkend zapíjam na chate a budúci víkend má zasa zapíjanie drahý, takže to pôjdem s babami na disku :-) . Tak to využijem, už som dlho nebola niekde zatancovať si, lebo keď prídem niekam do baru tak mám pocit, že tam nemám už čo robiť, samé 15-tky, 16-tky :-(
Odpovedať
A z toho solárka si nič nerob. U mňa to vidieť až po 4 raze a tiež to nie je žiadna sláva. Pôjdem ešte v piatok a potom uvidím....
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej ale co uz....sem tam si sice zdvihnem sebavedomie ked vidim ako sa tie 15-tky spravaju,ale zas niektore vyzeraju starsie ako ja..hehe...nemas este take divne pocity???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Už tie pocity mám a neviem čo to bude týždeň pred svadbou. Ale spávať ešte môžem, ale týždeň pred svadbou to bude horšie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej spávam aj ja zatial dobre....a neviem co bude tyzden pred ale v pia spat asi urcite nebudem!!!
Odpovedať
Tak to som si aj ja istá, že spať nebudem. To by som si musela dať nejaký oblbovák ;-) alebo si vypiť ;-) , ale to radšej nebudem spať.
Odpovedať
Profilova fotka
no sak len aby nam potom kozmeticka zakryla kruhy pod ocami..hehe
Odpovedať
Tak si tu dievčatá v noci, keď nebude môcť žiadna spať, dáme stretávku :-D . Ja som mala minulý týždeň kadejaké stavy, ale teraz sa to ukľudnilo a spinkám zatiaľ ako drevo (klop, klop, klop).Elko po skúške nám určite napíš, pocity a tak...
Odpovedať
Kebyže mám doma internet, tak som na ňom celú noc :-D, takto sa budem len prehadzovať z jedného boku na druhý. S tými kruhmi pod očami by mali kozmetičky veru čo robiť. O ktorej idete ku kaderníčke vo svadobný deň? Ja už končím v práci, tak zasa zajtra. Pekný zvyšok dňa :-) . pa pa
Odpovedať
Jaja ja idem na ôsmu, potom ku kozmetičke a o jedenástej máme fotenie. Budú to fofri, ale chcem sa ísť fotiť pred obradom, aby sme potom nenechali hostí čakať a hlavne, určite budem pri odobierke revať, tak nechcem mať rozmazaný make - up. Ako Ti je fajn, že končíš. Ja ešte pol hoďky a idem do solárka.
Odpovedať
Dobré ránko, Anita ako po solárku, už vidieť, že si hnedá? Ja som tiež včera bola 9 minút, viac tam nevydržím. Ja idem tiež na 8:00 ku kaderníčke, potom ku kozmetičke a potom čakať na môjho drahého :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-D , no ja nám sa to kráti, 1. 9. sa blíži.... ale našťastie všetky hlavné veci sme stihli zarezervovať včas, takže traz dolaďujeme len detajly. Tak nech nám to všetkým na ten deň ústavy výjde! :-) Jane
Odpovedať
http://weather.msn.com/daily_averages... noooooo..... o 2°C viac a bude to v pohodičke :-)
Odpovedať
Ahojte, no dievčence v tom solárku to bola katastrófa, prvú minútu ma chytila taká panika, myslela som, že újdem. Ten hluk, horúčava, ufff. Bola som na päť minút a večer sa mi zdalo, že to bolo príliš. Zatiaľ som sa neobjednávala, uvidím akú budem mať náladu zajtra :-S . Blíži sa nám to míľovými krokmi a jane, nie len deň ústavy, ale aj začiatok 2. svetovej vojny :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, jak jsem tak slysela, tak 1. 9. 07 je druhy nejfrekventovanejsi termin, po 7. 7. 07 :-D ...doufam, ze to oddavajici stihne vse za strizliva 8-( ...jinak ja jsem byla na solarku 4x a dokonce na 12 min a prijde mi, ze neni vubec nic videt...protoze jsme s pritelem ve Francii a pouze leje a leje- uz 4 mesice, tak jsem jako beloba a rada bych chytila nejakou peknou barvicku. No, jeste pujdu do solarka tyden pred dnem D, tak sna se to trosku projevi(((....
Odpovedať
anitka keď ti bolo tak nepríjemne, tak to radšej nechaj tak. Ja som raz zo solárka dostala normálne úpal. Mala som 39 teploty a vracala som... na tvojom mieste by som radšej zvolila nejaký krém s kvapkou samoopaľovacieho prostriedku napr. Johnson... pokožka po ňom vyzerá fakt neľmi pekne a pri tom nás to stojí len nejakých pár minút natierania :-) .... a myslím, že tvoj miláčik by ti veeeľmi rád pri tom natieraní pomohol :-D
Odpovedať
Dík Janka, dosť silne o tom uvažujem, tiež mám len dobré skúsenosti s Johnson, asi mi to solárko ozaj nestojí za ten stres. Ináč, tá predpoveď počasíčka je pre nás celkom pozitívna, sa teším. Aj keby bolo len tých 23, podstatné je, aby nepršalo, pretože budeme ako prasiatka 8-) .
Odpovedať
tak dúfajme, že pršať nebude :-) my sme mali zajednané svadobné auto bez strechy (ten peugeot ako mam v albume)... ale za ten čas ho predali. Tak dúfam, že to nebolo žiadne znamenie :-D
Odpovedať
baby nemyslite tak negativne, isto bude prijemne babie leto a aj slniecko zasvieti na fotenie ;-)
Odpovedať
Dievčatá, máte už večerné šaty? Kúpené, alebo šité? Ja som včera bola na prvej skúške a vyzerajú parádne, sa teším, juuuj x-) .
Odpovedať
Ja mám korzet so sukňou po kolená, je to smotanovej farby ale je to krásne. Vždy som bola proti korzetom a sukniam, ale toto je krásne, aj po polnoci budem ako nevesta :-D . A ty si si dala aké šiť?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?