Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
tie baby, co si napisala.. jedna sa stazovala na farara, druha na zamok :-D to je tak, ludia su neskutocne neochotni, ale v pripade, ze ta poznaju, tak zmenia pristup o 180st... asi tym, ze ma poznaju, som nemala ziadny problem.. ale uvidime, ked pride na lamanie chleba, mozno budem nadavat :-D uz to, ze som bola dohodnuta s matrikarkou, ze mi rezervuje termin na 7.7. kedze su to aj moje narodky a ona mi v septembri oznamila, ze ma tam uz 10 sobasov a ci si to ma pamatat, tak mame svadbu az 8.9.
Profilova fotka
hmm, nech sa stane čo chce, pripravujeme sa na tejto stránke všetky na naše svadby zodpovedne, v predstihu a s radosťou, takže v ten deň D neurobíme žiadnemu neprajníkovi radosť tým, že by sme si ho dali čímkoľvek zatieniť :-D :-D :-p :-D :-D
Profilova fotka
mas pravdu :-D
Profilova fotka
idem pracovať, načase dnes :-S
Profilova fotka
ja uz koncim, ako dobre :-p
Profilova fotka
Veru baby dobry pristup, nikym si svoj den D nenechajte pokazit. Xi. ja som si to tiez vravela, a trosku som sa nechala uniest, a to hned svojim manzelikom, maskot jeden, zabudol kyticu a prstene na fotenie, ma to trosku rozculilo,lebo som to tusila. Ale vzdy sa da vsetko zvladnut. No to,ze som bola trosku napalena na tych fotkach nie je nic vidno.
Profilova fotka
dudášik, to ja zas každému vravím, keď sa ma pýtajú prečo v piatok, že preto ak náhodou Marek nestihne, ešte máme sobotu v rezerve. :-D Ja si ani nepamätám, že by ten chlap prišiel niekedy niekde načas :-|
mzuzka, to je dobra vyhovorka. :-D dudasik vy ste sa boli fotit pred obratom alebo po obrate?
Profilova fotka
Ikabl, fotit sme sa boli nakoniec pred obradom. JA som to povodne nexela, lebo som bola poverciva, ze by ma nemal vidiet pred sobasom, ale ked sme zratali pre a proti, jednoznacne nam vyslo,ze ist sa fotit pred je lepsie, aspon pre nas : - pretoze sme si ten svadobny den vychutnali na plno, aj tak usiel ako voda - mali sme viac casu na hosti a viac casu na zabavu a nemuseli sme odchadzat pocas zabavy, ako som zazila na inych svadbach, neviem nepacilo sa mi a vazne keby vam mam poradit, tak jednoznacne ist pred a viac si to uzijete Mzuzka, moj drahy je presne taky isty, som rada,ze nie som sama... xi.
dobre ranko prajem :-) kocky zazila som jedno fotenie na zamku, okruh na fotenie stal 2.000,- Sk bola to zimna zahrada, zlata sala /ktoru uz pripravovali na obrad/ a balkon kaplny a nadvoria pri zlatej sale a kaplnke, fotky su krasne ale podla mna to za tie peniaze, vybavovacky nestoji :-|
Profilova fotka
medzi aprílovkami máme novú prievidžanku :-) rozrastáme sa pomaličky ;-)
Profilova fotka
ale malo sa zapajaju do diskusie ;-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no čo už, keď už veď sa hádam oťukajú ;-) zato ako som si všimla v diskusii o šatkách to riadne zahrmelo :-D :-D
Profilova fotka
heeh az sa admin nezdrzal :-D nuz aj agentky provokaterky musia z niecoho zit ;-) mzuzka vy budete mat ake darceky pre hosti? tradicne zakusky a flasa alebo aj nieco ine?
Profilova fotka
ja vyrábam také menovky, taký kvietok v kvetináčiku, to budem vlastne pribalovať k výslužkám, aj ikebanu zo stola, lebo tie si budem robiť sama a keďže budú stoly ako ostrovčeky (1rodina -stôl), tak im tie ikebany vlastne každému z jeho stola dám. a možno ak vydá čas, tak porobím také niaké vrecúška s cukríkmi v organze, ale to ešte neviem, uvidím, či budem mať čas a ty ? ako?
Profilova fotka
no tie vrecuska a mandle by som chcela, dufam, ze mi to donesie kamaratka z USA a nebudem sa musiet trapit.. ale rozmyslala som, ze by sme robili sami mydielka v tvare srdiecka, mozno aj nejake susene nieco do toho.. ja nie som nejak moc zrucna, takze by to malo byt co najjednoduchsie :-D
Profilova fotka
ja som pozerala tie mydielka v niekoho albume, ale nato by som sa už nedala. ja už toľko vecí robím vlastnoručne, že už nič, nič, nič.. nechcem obzerať, ani sondovať, lebo sa mi zapáči a potom zase robotka + ja už dnes končím, musím ešte niečo dorobiť, zajtra ahojky ;-)
mzuzka, ty mas dobre napady, aj s tymi stolmi. to sa mi paci. ale ja ostanem u klasiky, aj tak by sa to nasu salu tam nepomestilo. Tiez som rozmyslala nad tymi darcekami. boli by to male okruhle cokoladky. Robia ich vo figare ale zevraj su iba na vyvoz. Neviem preco, lebo su fakt chutne. Sestra tam chodila na brigadu, tak by snad este mohla zohnat. Su kazdy zvlast baleny. S tym fotenim, aj som si myslela, ze ste sa boli fotit pred sobasom. No neviem ci by sme to my stihli. co potom s hostami? Najprv by bola odobierka a potom neviem kde by nas cakali. to treba na to aj hodinu a pol aj s cestou do bojnic. Ja som z Rudna a priatel z Piestan, takze to asi nechame az po omsi. Ved o tej 7 vecer v lete je este stale slnko, aspon nebude uz take silne. ;-)
Ahojte baby. Tie darceky myslite tie, ktore budete davat na stol kazdemu ked bude sediet? Ja som uz rozmyslal nad tym, ze vyrobime zdobene medovnicky v tvare srdiecka a zabalime ich do celofanu.Ale este neviem presne. Musime este so snubencom porozmyslat, mozno nas este nieco napadne. Ozaj ma tu niekto z vas svadbu 7.7.2007? Akosi som nikoho z PD nenasla
ahoj lenka, vitaj! Ano, tie darceky, ktore budeme davat kazdemu za stolom. Inak tie medovniky su fakt pekne. Mala ich moja kolegyna, vyzerali pekne. Neviem, ci uz mas niekoho objednaneho na toto, ale robi ich pani Ertlova z Bojnic. Ale su dost drahe 9sk kus. Mama mi to zatrhla, takze tie teda nebudu. :-(
Profilova fotka
Ahojte rodacky moje. Ikabl, my sme sa boli fotit hned poobede, vtedy u nas neboli ziadny hostia. A to este moj manzel musel prist z Kanianky po mna do Prievidze sam, lebo tam nemal nikoho schopneho kto by ho zaviezol. Tiez sen. A potom zase naspat a uz nestihal, jeho hostia uz cakali a mohli ist na odobierku. Ale ved to nevadi. Tam mali posedenie a obcerstvenie,takze tam nikomu nechybal, podla mna je horsie, ked odide z hostiny a zo zabavy ,pretoze je to slavnost mladomanzelov,nie hosti... x-) Darceky som xela davat aj ja, bola som cela na makko, ale pri tom kvante penazi,co sa minulo, som uz dala na stoly len cukriky, a klasicke zakusky a alkohol a bohate to stacilo. Fakt minie sa dost vela penazi, sa to nazbieralo. A nikomu darcek ani nechybal.
Profilova fotka
lenka vitaj.. ja som chcela mat 7.7., ale vdaka nasej bojnickej matrikarke, ktora ma zabudla napisat uz maju 10obradov.. tak sa neboj, nie si sama na taky stastny datum :-D tie darceky aj ja zvazujem, asi spravime len tie mydielka a alkohol nebudeme davat.. my sme boli pred dvoma rokmi na svadbe bratrancovi, dostali sme flasu a stale trci neotvorena na polici :-D
Akoj Lenka!!!No ja som este v tejto teme nebola,ale tiez mame svadbu 7.7.2007, a pani matrikarka nas nastastie nezabudla napisat!!! :-)
Ja ked som si zacala robit zoznam, co vsetko budeme potrebovat a popridavala som k tomu sumy tak som ostala prekvapena. Mysleli sme si, ze sa zmestime do stovky ale asi to tak nebude. Ved uvidime. Kolko stresov a penazi nam zozerie jeden den, ktory tak rychlo ubehne. Ale vykasleme sa na peniaze lebo ten pocit je nezabudnutelny a cely zivot budeme nan spominat.
Profilova fotka
leni a to kolko planujete ludi? ja planujem, ze sa zmestime do 70.000, dufam, ze nie viac, lebo sa nevydavam ]-(
Profilova fotka
ahojte, už som prišla k PC dnes aj ja konečne, síce roboty kopec, ale musím prečítať riadky, aby som bola v obraze :-D čo sa u nás nevestičiek deje.
Profilova fotka
hehe mzuzka ty prides a ja uz odchadzam.. idem skusat jedny saty co by sokm chcela ako popolnocne, jedna babenka tu predavala, tak som zvedava ako to dopadne.. na fotkach vyzerali super
Profilova fotka
Ach jo, ja som si tiez tak vravela, je to raz v zivote. Vacsinu nelutujem, ale akosi mam stale mozog vymazany a na nic si nepamatam, len tak matne. Je to divne. Musim sa opytat aj ostatnych kociek, co to uz maju za sebou? Ale s kamoskami, s ktorymi som sa rozpravali mi s odstupom casu povedali,ze lutuju,ze robili velke svadby. Ja zatial nie, no uvidime. Peniaze mi ale nechybaju, mam na haku...
Profilova fotka
dudasik, najdôležitejšie je že si nezabudla povedať áno. :-D ale žartujem, to je podľa mňa stresom, sú ľudia ktorí keď sú v strese, tak sa im mozog vypne. ja som na tom podobne, koľkokrát zložím telefón a neviem akosa volal človek na druhom konci, takže podľa toho , čo vravíš, asi si zabezpečím dvoch klameramanov, aby im nič neušlo, lebo som stresmen a asi si tiež nebudem nič pamätať :-D :-D
no ahojte, ja mam teraz prestavku tak citam.A preco tie, co uz mali velku svadbu by uz nechceli mat velku? My budeme mat 80 ludi. a to je iba rodina a 2kamosky. su tam uz zahrnuty aj muzikanti, starejsi atd. Podla mna mas krajsi zazitok z tej velkej svadby ako z nejakej malej. Nechcem nikoho urazit, to si myslim, iba ja. Na velkej mozem mat aspon vsetky zvyky a ludi ktorych tam chcem mat. ;-) No ale uvidim po svadbe. moznoze budem mat aj ja taky nazor.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?