Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
my sme cez vikend objednali oznamka a boli vybrat obrucky, ale bola som sklamana v PD strasne slaby vyber :-|
Ahoj yukava. Kde ste nakoniec vybrali obrucky?
kefrinka, pod klaštorom a už mame aj pohare.... (v albume)
kde ste zohnali topanky k svadobnym a saty na prezlečenie? este nemam
yakaya a nechcela by si si kúpiť krásne korzetové šaty?ja som mala svadbu 1.júla a predala by som šaty ktoré som mala iba raz na sebe ,ale na čo mi budú. ak by si mala záujem odpíš.a napíš približne veľkosť tak pa pa
Profilova fotka
Ahoj Kefrinka az teraz som uvidela,ze si mi pisala. Kdeze to je to Horne Srnie, je to daleko od Prievidze? My mame zatial kupene len vino, aj to vobec nemam ponatia s tymi poctami. Tie pohare musia byt super, nemas album?? Je to zaujimavy napad. Oznamka neviem aky maju vyber, hned som si povedala,ze chcem mat vlastnu tvorbu a uz ju aj mam. Prave na nich pracujem, pomaly kazdy vecer zopar, je to dost casovo narocne, ale tesi ma to. Tak ako Prievidzanky? Piste, co hovorite na ten nas Piaristicky klastor, ja sa bojim,ze ho do svadby nespravia :-S
Ahoj dudasik Od nas (Nitrianskeho Rudna) je Horne Srnie cca 53 km. http://www.skoda-auto.com/cze/service... tam si mozes najst presnu cestu aj dlzku trate od kial a kam chces. Album este nemam, ale ked budeme mat pohare tak ho zalozim a pochavlim sa ;-) . Dnes idem objednat oznamenia, budu hotove za 14 dni, sa tesim :-D
dudasik, aj nas kostol opravuju, ale z vnútra a fararko nam povedal, že to do septembra nestihnu dorobit... ale moc ma to netrapi panbožko tam bude a to stači na to aby sme boli svoji :-)
kefrinka, kde si ides dat oznamka? som zvedava na tie pohare, moje su taketo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
baby, ja neviem čím to je, ale všetko čo vybavujeme, s ničím nie som spokojná na 100%. Nejako ma to neuchvacuje, nič nie je tak ako som si to predstavovala..... ani obručky ani oznamka a asi ani vyzdoba nedopadne tak ako chcem.... :-(
jedine tomuto som rada http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-D
Profilova fotka
Yukaya ten papier je skvelyyyyyy. nema chybu. A s tym kostolom mas uplnu pravdu. Mna to tiez velmi netrapi, len preto,ze mi to kazdy hovori a velice im to vadi, ale to bude asi tym,ze nie su velmi krestanski zalozeni, ale to je ich vec... Ja budem stastna aj s lesenim aj bez lesenia. A v ktoromze kostole to mas ty??
Článok sa načítava...
dudasik, v diviakoch nad nitricou
dudasik, a drahy nema este oblek a na prezlecenie tiez este nic :-|
dudasik, idem si dat robit taketo: http://home.nextra.sk/avepress/g646.htm
kefrinka, kolko stoja?
27,30 Sk oznako+2 Sk obalka+10 Sk pozvanka k stollu
a kde, lebo su krasne
Daju sa objednat aj v salone Milady v PD, Novakoch alebo Partizanskom, ja ich idem objednavat v Nitre v jednom salone.Alebo sa daju objednat priamo od vyrobcu na stranke je aj objednavka
tak mi posli tu stranku na mail yukaya@seznam.cz alebo link do IP
poslala som ip
kefri, som volala s drahým, ale uz to nebudeme menit, je na to malo casu.... ale su krasne....
ved je na vas, Inak ako ste baby na tom s ostatnymi pripravami? My si mommentalne lameme hlavicky nad pierkami, ake budete mat vy?
neviete kde by som zohnala navleky na stolicky?
Profilova fotka
Yukaya veru,ze v Prievidzi ani nie, ale skus sa tu pohrabat v temach, baby tu uz o tom pisali, viem,ze niekde v Nitre to maju.
Profilova fotka
Ahojte kocky, vedeli by ste mi prosim poradit, kde mi urobia francuzsku manikuru z mojich vlastnych nechtov a za kolko v Prievidzi alebo okoli? Dakujem.
Profilova fotka
Ahoj Dobromila. Veru s manikurou skusenosti nemam, ani neviem kolko to stoji. to ti veru neporadim. A ako to vyzera s tvojou kytickou? zevraj si bola pozriet v tom kvetinarstve. co hovoris?
Ahoj dobromila ;-) kamoske robili svadobnu manikuru v salone look na starom sidlisku /zaklad mala FM a velmi jemny ornament, uz si presne nepamata ze kolko to stalo ale vraj okolo 500 ale cena zelezi od zdobenia a tak/ ja tam chodim na japonsku manikuru a mozem len doporucit x-) zuzka je sikulka x-)
Profilova fotka
dakujem za radu aeimitke ;-) Ahoj dudasik, ano, bola som tam pred dvoma tyzdnami a aj som si tam zajednala. Maju krasny katalog, velmi milu obsluhu. Ja som si z katalogu nevybrala, poukazovala som nejake vlastne obrazky a opisala ze asi kolko a akych kvetov tam chcem a do akej sumy (700 Sk). Zostava mi len dufat, ze to toho 16. septembra bude aspon trochu podla mojich predstav. Ale som v tomto pripade optimistka, lebo podla toho katalogu to vyzeralo tak, ze maju dobry vkus :-)
Profilova fotka
Ahojte. Manikuru robia aj v Prievidzi v Priore, na poschodi, ked idete hore zadnym schodiskom, a mozem povedat ze super. My sme aj s maminou boli velmi spokojne. Ak potrebujete zohnat navleky, skuste sa obratit na agenturu Impuls. Kontakt do IP. ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?