Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
juj zuzka a to na matrike ci na zamku? sa divim, ze nie v piatok, sak normalne sme sobasili v piatok, ale vacsinou v svadobke, nie na zamku
dievcata, aj my sme mali svadbu na zamku ale fotit sme sa nefotili dnu, ale viem ze sa plati omnoho viac, 150 Sk co tu spominate je smiesna suma a bohuzial realita je ina :-S
Profilova fotka
keď chceš mať svadbu na zámku, tak musíš vybaviť papiere v bojnicicach na matrike. ak teda máš civilný sobáš. na zámku som to mala vybavené priamo s riaditeľom zámku, lenže sobáši ťa poslanec mesta Bojnice a PANI matrikárka
Profilova fotka
pekný víkend baby 8-)
ahojte, zuzka verim,ze to ta riadne sklamali. to sa cudujem, ze su taky neochotny. ved ak by bolo treba tak by si za to zaplatila. No asi su z nich uz velky pani, ved neboj, raz sa to zmeni. Tak ja sa tam radsej nejdem na to ani len pytat, lebo mi zadaju taku sumu,ze ma z toho asi porazi. Radsej si spravim krajsie foto vonku, kde dufam, to nebude nikomu prekazat. To je fakt smutne ze sa takto spravali. :-( Pekny vikend aj tebe. ;-) a aj vsetkym ostatnym ;-)
Profilova fotka
mzuzka a to bola na teba matrikarka taka protivna?? kedze ich poznam, tak sa pytam, ale asi maju rozny meter na roznych ludi... inak s tym poslancom som zvedava, kto bude teraz po volbach sobasit.. uz teraz mam z toho hrozu :-S
Profilova fotka
Ahojte baby, ste sa rozpisali, ani nestiham citat. Niekto sa pytal na to fotenie, ja som o tych papuciach nevedela ale ani sme nedostali, pretoze ak si zaparkujete auto tam pri tu fontatu, hned pri brane, podla mna ti policajte nie su az taki hlupi,ze by davali pokuty, ved tam je svadieb cez leto ak na beziacom pase. A turisti nam neprekazali, nahodou to bolo mile byt stredobodom pozornosti v dobrom, myslim. Aspon raz v zivote byt hviezda ... chi :-D . Mzuzka, to ma mrzi s tou matrikarkou, neviem co by som ti poradila? Jedine potom v kostole, aj v Bojnickom,ved tam je pekne. prajem vsetko dobre kocky
Profilova fotka
ahojte.dudasik, ty aj ziješ?
Profilova fotka
už sú v albume naše tátoše na svadbu :-D
ahoj Dudasik, a pri tej fontane mozes zaparkovat len tak aj ked tam nemas svadbu iba foto? mzuzka, idem pozriet album.
Profilova fotka
mzuzka tak to je parada!! :-D asi zavolam tomu panovi s veteranmi, co si posielala kontakt 8-)
tak to su teda riadne motorky! ale su super. S takymi keby som prisla pred kostol tak by mala sou cela dedina. :-D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my máme sobáš v PD a hostinu v Handlovej, takže pôjdeme pekný kúsok na motorkách. Ešte budú ďalšie dve kobra a tiger, ale tie nemám na fotkách. videla som ich len raz na zraze, ale títo kamaráti, čo nás budú viesť, sa s nimi poznajú, tak starejší a kameraman pôjdu na podobných. a svedkovia by mali ísť na 4kolkách, ale ak bude pršať, tak máme po paráde :-|
wau tak to je super zuzka,to bude parada. Neboj to pocasie si vymodlite. Drzim palce. Ale kedze je globalne oteplovanie, tak si myslim ze bude teplo a aj pekne. Pozri ake pocasie je teraz.
Profilova fotka
veď práve, teraz nič a v apríli sa to vyblázni, niako sa to vyzrážané globálne oteplenie musí vrátiť nazad na zem :-D
Ale neboj ono sa to vyburi v januari a vo februari. Nemysli negtivne lebo sa to stane. Ale kedze ten vikend ma aj moja kamoska svadbu tak verim tomu,ze ten dazd nebude. ;-)
Profilova fotka
mzuzka aj my ostatne vam budeme drzat palce, nech neprsi :-D
Profilova fotka
Mzuzka, no gratulujem k "autickam" a dufam,ze nezabudnem prist pozriet na sobas, kde to teda nakoniec mate? ikabl, podla mna policajt neskuma, kto ma kde svadbu, nema predsa zoznam. Takze to ignoruju. A ked sme boli v kupeloch, tam nam tiez dovolil ten straznik parkovat na parkovisku, aj bez platenia. Da sa.
Profilova fotka
sobáš je v PD 13.04.2007 o 15,00 na MsÚ. zavesím aj konečné oznamko, len už som nemala čas ho naskenovať včera.
ahoj dudasik, diki za info. to mi vravel moj kameraman s tymi papucami, inak v zivote by ma to ani nenapadlo, ze niekto moze dat aj papucu na svadbe. to sa este dohodnem s nim kde budeme parkovat. pri najhorsom pri hoteli pod zamkom kedze som tam kedysi makala.
Profilova fotka
babulky, našla som vo fóre info o fotení na zámku, tak vám to sem kopírujem zzz • 19. sep 2005 o 10:11 dik...slniecko mi poslala do IP info... uz som si to aj vybavila... poplatok je 2000 na hodinu.... ale co uz, ak bude prsat neda sa to inak riesit... sicka • 22. sep 2005 o 08:25 ZZZ a kde mate svadbu a o kolkej, my mame v zamku o 15.30 a potom mame aj v kostoliku ..mozes mi prosim poslat info ako vybavit to fotenie? O tom poplatku som pocula - no kde vsade sa da ist na zamku - pojdem tam sa popytat cez viked. uz zufalo stresujem. ahoj a diky zzz • 22. sep 2005 o 16:35 my mame v lazanoch v kostole o 16.00 a potom hostinu v opatovciach v kulturnom..... musism napisat p.Malarikovej, ona ti posle obratom zmluvu ... posielam mi odresu do IP...... a nestresuj!!!!!!! pohoda..... ja som ale teraz v pohode tak sa mi lahko pise, ale inak mam take iste stavy, hlavne ked sa zacnem zamyslat ....nad tym co este treba zariadit...........
no ten zamok je dost drahy, takze ostaneme sa fotit vonku. ;-)
Profilova fotka
ale veď aj okolie a nádvorie je nádherné, a to je zadara :-)
Profilova fotka
baby tak ako pise mzuzka, v parku je to podla mna super a platit tolko prachov len za priestor na fotenie sa mi zda zderstvo...
Profilova fotka
baby, ono je to tak,ze ked nie je ina moznost, a je napr. riadny lejak, tak sa tazko foti v parku.... takze pre kazdy pripad, si to objednajte, a potom jej len date vediet ci dojdete, alebo nie... lebo ak vam bude prsat,tak sa to neda vybavit na pockanie.... neviem preco,ale neda...aspon vtedy to tak bolo,ale casy sa menia.... ak niekto chce kontakt na tu pani, tak ho sad este niekde vyhrabem... papa a vychutnavajte si to planovanie,lebo potom je to rychlo prec....
Profilova fotka
zzz ja mam svadbu na zamku, tak snad nebudem musiet platit uz nic navyse ako tie tazke prachy za zlatu salu :-S
Profilova fotka
ževraj sa platí za fotenie aj vtedy, keď máš sobáš v zlatej sále. je to tam na hlavu, ja viem, možno už budem do smrti zaujatá, ale ťažia z toho, že veľa ľudí neodolá romantike svadby na zámku a keď nie sú spokojní, aj tak si svadbu opakovať nemusia. Takže nepotrebujú, aby sa im tá istá svadba vrátila. ja som tam tiež chcela sobáš aj napriek tomu , že som nič dobré od neviest na bojnickom zámku nepočula.
Profilova fotka
keď som tam bola minulý rok na svadbe kamarátke, tak ma udivili pážatká, ktorým spod zamatových historických kostýmov vykúkali zodraté obšúchané tenisky. Sobáš trval všeho všudy pár minút, ktoré pán poslanec odrapkal jak na páse.ale čaro zámku, je čaro zámku. :-| pozrite reakcie vo svadobnom albume "tulinek" a "angel27"
Profilova fotka
mzuzka fakt to bolo az take zle? no ludia sme rozny... ja hram na bojnickom zamku 13 rokov, aj ked posledne roky uz len rekreacne... vsetko je to o ludoch... aj my sme zazili otrasne svadby, ked svedkyna mala riflove kratasy, ludia sa pocas obradu bavili a smiali sa
Profilova fotka
veď to, že ja som už asi zaujatá :-|

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?