Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Ahojte babenky. Inak stastny novy rok, hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky a vela penazi na tie nase svadby. Ozaj, neviete mi poradit nejakeho dobreho starejsieho. Mame jedneho ale berie 3500 a to sa nam zda dost vela. Ak niekto o niekom viete, prosim poradte. Dakujem
Profilova fotka
Ahojky.Mzuzka, mohla by si mi poslat kontakt na tu firmu z BA, kt. Vam bude robit pohare, lebo ja by som chcela podobne (zalubila som sa do nich) a co som pozerala, nikde ich nemaju v ponuke.My sa tiez chystame na ten veltrh do BA, ale neviem , ci tam budu mat krajsie,lebo tieto su bozske... :-)
Profilova fotka
ahoj baby, aj ja vam zelam vsetko dobre v novom roku, hlavne nech sa nam to vsetko krasne vydari :-D na veltrh sa chystam, ale len "ocumovat" a nabrat inspiraciu, podla bab, co tam boli minuly rok, tak je tam strasny zmatok ;-)
Profilova fotka
ahojte prievidžanky, v novom roku ktorý je náš svadobný ;-) lenmed v okolí PD je asi romantika v čereňanoch v Afrodite, kde sa dá svadbiť dnu i von lenka777 ak chceš môžem poslať kontakt na Igora Suchého ale fakt netuším koľko berie mirka20 poháre si môžeš dohodnúť cez email : areál Technické sklo
Ved prave on berie 3500 co sa mi zda uplne prehnane. Ale nastastie sme nasli jedneho super starejsieho, ktory berie 1800, co je dost velky rozdiel. Buduci tyzden si uz idem konecne poyerat nejake satocky lebo teraz sa musim este sprtat na skusky. Ale inak diky
Profilova fotka
Juuuj,tak sa hanbim, ze som Vam zabudla popriat stastny novy rok, ale mam teraz take fofry v robote, ze som bola rada, ze som stihla ist na chvilu na net. Takze este raz uspesny novy rok 2007 Vam prajem. Mzuzka,ten mail je nejaky divny,nie? Ale hlavne, ze mam tel.cislo, ja sa im ozvem. Dakujem za info. :-)
ahojte aj ja vam prajem stastny Novy Rok 2007 (aj ked trochu oneskorene, mame pokazeny net), hlavne vela zdravia. a to ostatne uz pride s tym.
Profilova fotka
prepáč mirka email |-|
Profilova fotka
ahojte prievidzanky.... mzuzka,dakujem krasne...bola som tam raz je tam naozaj krasne,len na pohlad sa mi zda, ze to bude asi "mastne" :-. nevies nahodov kontakt?papa
Profilova fotka
Ahojte nevesticky. Chcem Vam popriat vsetko dobre v novom roku 2007, hlavne nech vam ostane v pamati ako krasny rok, v ktorom ste sa vydavali a zacali novu etapu svojho zivota. Takze hlavne vela lasky a hlavne porozumenia. Drzte sa :-N
Profilova fotka
ahoj dudášik, aj tebe krásny rok a vlastne ty budeš tiež v roku, kedy budete mať to krásne prvé a nezabudnuteľné výročie x-)
Profilova fotka
Ahojte. Mzuzka, dakujem za ten kontakt. Uz som mu aj pisala, aj mi poslal ich pohare,kt.vyrabaju (velmi seriozny pan, lebo odpovedal okamzite). Este sa o nich budeme musiet porozpravat s drahym, lebo nie su presne take,ake sme chceli, ale uvidim... Prajem Vam pekny vikend :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte dievcence, vyzera to tak, ze sa budem vydavat vo Vasom krasnom krai a chcela by som Vas velmi pekne poprosit o kontakt na Igora Sucheho, ak by to islo....
ahojte kočky, všetko dobre v novom roku..... muzikant čo hral nam na svadbe vychvaloval nejakého starejsieho z topolčian, že v živote lepšieho nevidel, ale neviem meno... nejaky starsi pan. dudasik, čo planujete v tomto roku? aj rodinku? mzuzka, už sa ti to pomaly kráti.... susedka sa vydavala nedavno a mala to všetko take krasne... auto salu muziku aj ona bola kocka..... este by som si to zopakovala....
dudasik, v akom programe si robila tie poskladané fotky?
Profilova fotka
Ahojte. Yukaya ahoj, vitaj. ako zijes? My planujeme doprerabat byt, hlavne jadro, lebo to je najhnusnejsia robota a hlavne, ked nemame kde inde byvat ,kedze byt mame v Ziline a rodinu v Prievidzi, bude to sranda. Takze najskor to a rodinku by som chcela tento rok, no uvidime. V praci sa aj tak nedari, takze to bude pekne. No mame pred sebou skoro 360 dni, chi, takze nieco vari stihneme. Dam vediet potom. a ty ako? Napis
Profilova fotka
jaj a tie kolaze som robila v photoshope a jednu tiez iba v powerpointe.
Profilova fotka
ahojte, stratené prievidžanky :-D No veru sa mi to ozaj kráti, začínam byť nervózna ani nie zo svadby ako z toho či sa vôbec vydať. :-( mám taký čudný pocit, čím je to bližšie, tým som podráždenejšia a nervóznejšia :-|
Profilova fotka
Mzuzka, to nesmies dopustit. Je to prirodzene a clovek si potom zvykne namyslat vselico, mam kamaratky, ktore sa vydali a hned po svadbe to olutovali, lebo si namyslali,ze su zviazane v manzelstve. vsetko je v tvojej hlave a co si do nej pustis, to tam bude. tak hlavu hore a pekne sa tes, tych svadieb v zivote nie je az tak moc, tak si to treba vychutnat. Drzim paste :-D
Ahojte priavidzanky :-), chcem vas poprosit o radu ci skor pomoc, potrebovala by som kontakt na nejake dobre cukrarky, ak niekoho poznate poslite mi prosim kontakt na ip a este by som potrebovala na sikovne kvetinarky, ci skor kvetinarstva, doma som malo myslim okolie PD, tak nemam prehlad :-(
Profilova fotka
mzuzka a to si kde prisla na take negativne myslienky? my sme sa na silvestra pohadali, aj som sa rozist chcela, ale co uz, masineria ide dalej :-D heard ja budem mat zakusky z bojnic, od pani Mikulovej, kvety z Modreho dna..
Profilova fotka
Ahojte. Heard - ja budem mat kolaciky od mojej maminky,kt. je cukrarka - jej kolaciky su najlepsie :-) robila v ABC Markete na Severe,ale uz to tam zrusili, lebo to prevzala Jednota, tak je momentalne na volnej nohe...ak by si chcela kontakt, kludne... Lenka777 - my sme si zajednali starejsieho Roba z Banoviec. Je uplne perfektny a je zaroven dj,co je fajn. len neviem, ci bude mat na tvoj datum volno, lebo je dost vytazeny, zarezervovany je skoro rok dopredu. aj my sme si stanovovali datum podla neho :-) Mzuzka - ja mam svadbu mesiac po tebe a pocity uz mam tiez take zmiesane. Ale urcite to zvladneme a ked budeme stare a budeme sediet vedla staruckych bezzubych manzelov, uz si na to ani nespomenieme, ze sme niekedy pochybovali :-) Musime si uzit pritomnost, ved je krasna a bude uz len krajsia, lebo budeme zenami tych najlepsich chlapov na svete, nie? :-)
mzuzka, no je to tažké, záleží hlavne na vašej láske, ak to tak necítiš, ak si myslíš že jeho láska nie je dosť silná (alebo tvoja) na to aby ste vydržali aj tažšie chvíle.... ALE ja ja som mala take tiché obavy z toho, ale nakoniec.... ľúbim ho a on mňa, to viem aj keby mi to nehovoril. Takže!! NEBOJ SA! V manželstve musíš vždy myslieť na toho druhého a budete mať aj rozdielne názory ale dá sa z toho urobiť jeden spoločný, ked každý trošku povolí. A s tými hádkami.... Este ked sme spolu len chodili, sme sa dohodli na jednej veci. Že ked sa pohádame, nenecháme slnko zapadnúť nad našim hnevom, čiže skôr ako pojdeme spať sa musíme udobriť. A našli sme si system. Raz pride s udobrovaním jeden, na další raz druhý a nezáleží na tom kto hadku vyvolal. A funguje to. Je to dobre takto. Lebo ked sme nahnevaný a naše srdcia su stvrdnute, nikto z nas by asi len tak neprišiel, ked sa cíti urazený a nepochopený, tak by sa mohlo stať, že by mohlo prejsť aj niekoľko rokov a stále by sme boli pohádaní a k čomu by to viedlo??? (Poznám takých pár prípadov, čo žijú spolu v jednom dome, jeden dole druhý na poschodí a už niekoľko rokov sa nerozprávajú...) ;-)
Profilova fotka
hmm, ďakujem babulky, ste zlaté.
Ahoj mzuzka, nepisem sem stale, ale rada si Vas precitam. Ja mam svadbu (samozrejme polovicka hovori, ze on sa zucastni, len mu mam povedat datum, miesto a cas :-D) o dva tyzdne neskor. Tiez ma uz chytaju podivne myslienky, ale dufam, ze to prejde lebo verim v nasu lasku. Ten starejsi, no to je tazke. Sestra mala I.Sucheho, ale kedze to bol znamy bolo to o inom. Nevysli niektore veci, kedze to robil este aj s kamaratom. Ale ked to ma robit sam a pre neznamyc,h tak sa musi snazit. Baby viete poradit nejaky svadobny salon - pocula som o SS Milady, len neviem, ake ceny maju za poziciavanie? a kde by som nasla pekne pohariky (nasla som, ze vo Vtacniku), musim vsetko stihnut v piatok, kedze pracujem mimo PD. Pekny den a dakujem za vsetky rady. A vsetkym babam prajem do Noveho roka vsetko naj naj naj, aby sme to zvladli:-D
a este som zabudla mame sice muziku Meduza? pozna ju niekto? alebo nemate tip na nejakeho muzikanta, ktory by vedel zahrat aj nejake vychodniarske? kedze sa idem vydavat za Michalovcana :-D?
Ahojte baby!!! Niektora ste tu pisali o fotografovi Romanovi Kluchovi,tak sa chcem opytat ake boli fotky???Uz ma fotil ale len tablo a tak,ale svadobne som od neho nevidela,tak chcem poradit,alebo odporucanie na ineho ak mate skusenosti!!!A este nieaku kapelu!!!Dakujem :-)
peta2999, pozri sa na www.rkfm.sk romanova stranka, ale neviem ci este chodi fotit, tak najlepsie by bolo mu zavolat alebo napisat email.
peta2999, ja budem mat fotografa z Diviackej Novej Vsi, vola sa Ferov, pozri stranku www.zulla.sk vela ludi z okolia ho malo, foto som videla iba na nete a unho. Ma aj prenosny atelier, takze nemusis ist pocas obradu do fotoatelieru. Vyzera byt v pohode, tak som zvedava.
Ja som len chcela vedit ci s nim ma niekto skusenosti,ako dlho mu to trvalo,a tak!!!No ale skusim asi toho z Novej Vsi,aj kameraman mi ho odporucil!!!

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?