Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
tak potom jedine buď objednať profesionálov, alebo fakt tie CD, pretože by si celú svadbu vnímala chybyčky a podvedome to stále hodnotila. Ak si taká, že sa nevieš uvolniť a nevnímať "nedokonalosť" v tom, čo si ty dobrá, tak je asi ozaj lepšie sa tomu vyhnúť. A bude aj vlk sýty aj dzžbán celý :-D ale hlavne DOBRE BUDE
Profilova fotka
jasnacka :-D nie som moc "tanecny typ" takze mne to vadit nebude a zasa aby si zatancovali ti co chcu tancovat :-D
Profilova fotka
ja som s bráškom prehrala jednu stávku, takže n mojej svadbe mu budem musieť zasoievať od teamu reklamu na ticho naživo, pred všetkými, tak to bude dobré fopa. ale čo už, stávka je stávka :-D
Profilova fotka
ale coby faux paux :-D aspon bude sranda
Profilova fotka
ahoj dudasik, vidím že pribudli nové fotočky :-) nezbedné prstienky možno chceli, aby im pán farár ukázal zúbky :-D je to milá fotočka
Profilova fotka
ahoj zuzi dik za tie dvd,nejak ti ich dopravim naspat...uz som to v podstate pozrela, aku taku predstavu mam
ahojte baby, aj ja pridavam. Popisali ste tu toho dost. Baby neviete ci v tych salonoch maju babiku-zenicha? Chcela by som to ako ozdobu na auto zenicha s nevestou, ale vacsinou maju iba tu nevestu. Ozaj a neviete kde by mi vytlacili pekne etikety na flase? dakujem za odpovede
Profilova fotka
ikabl etikety maju pekne na www.svadobnyobchod.eu ale co sa tyka toto zenicha neviem.. skusala si v milady v PD?
ikabl, ja som si tie etikety tlačiala sama. a skus si zavolat do salonu Milady v Novakoch alebo PD, mozno maju....
Dakujem vam za odpovede. V salone Milady som uz bola, ale mali tam iba babiku,neviem ci by mohli zohnat aj zenich. Skusim sa nabuduce opytat. Tiez som rozmyslala, ze si ich sama vytlacim, len neviem, ci by to bolo take kvalitne.
Profilova fotka
ahojte babule, vidím že máme nový prírastok medzi prievidžankami ;-) ikabl, ja som si tiež tlačila etikety aj oznamká sama a vyzerá to dobre, akurát pozor keď dochádza niaká farba, treba hneď doplniť lenka, veď ty máš svadbu 3mesiace po mne, to stihneš pozreť aj moje DVD ;-)
Profilova fotka
akbl, ženícha a nevestu na auto sa mi vidí, že som videla vo svadobke v PD, vedľa mexickej reštaurácie na starom sídlisku, ale neviem ako sa volá. skús tam.
Článok sa načítava...
Ahoj mzuzka, diki za info, pomohlo. Pojdem to tam pozriet ked budem nabuduce doma. Dufam, ze to tam budu mat. Je to zevraj novootvoreny salon.
som tu veru novy prirastok, ale tuto stranku uz sledujem odkedy som zasnubena. :-) a zatial nebanujem
mzuzka, ty mas svadbu o den skor ako moja kamaratka. ako si na tom s pripravami?
Profilova fotka
ahoj ikabl. ja v podstate základ mám : sv.šaty kúpené,popolnočné topánky, oblek,košeľa, Marek popolnočné nohavice-čiže chýba moja popolnočná "róba a sv topánky", Marek popoln.košeľa a sv.topánky zajednané :sobáš,sála,DJ,starejší,kamera,autá(motorky),oznamká v obehu, na výzdobe sa už pracuje... takže, tak pomaly pohodovo, sa prepracujeme k vysnívanému dňu D :-N
ahoj mzuzka, tak to je super, hlavne tie auta (motorky) to znie super. Na nich pojdete do kostola? ;-) No moznoze ta niekde pri zamku stretnem ked sa tam pojdete fotit. ja uz mam tiez vacsinu zajednanu, kedze teraz nie som doma. aj topanocky som si stihla kupit. Oznamenia, pohare to ma este cas. Popolnocnu ,robu, tiez este nemam. Asi si ju poziciam zo salonu.
Inak babenky, tie, ktore ste uz mali svadbu a fotili ste sa pri zamku. Neprekazali Vam turisti? a nedostali ste papucu za parkovanie? moj kameraman mi vravel,ze tam dost casto davaju papuce. co je smutne ked to dostanete v den svadby. chcela by som sa este spytat, da sa fotit aj na nadvori zamku len tak? alebo musim mat povolenie od zamku? dakujem za odpovede
Profilova fotka
s tym parkovanim je to pravda, treba si dat pozor a radsej sa kusok prejst.. mas aj obrad na zamku? niektore pary rto robia tak, ze si zaplatia akoze prehliadku zamku a pofotia sa.. turistom sa nevyhnes, treba mat trpezlivost
ahoj, ja nemam svadbu na zamku ani obrad. chcela by som tam len foto. ale chcela by som aj z nadvoria. len neviem ci ma tam pustia alebo si treba pytat nejake povolenie od nich. Ked si zaplatia prehliadku a fotia sa tam tak im to nevadi?
Profilova fotka
nevadi, lebo tam cosi platis za fotenie, myslim nejakych 150,- a mozes fotit co chces :-D podla mna, ked by ste sa fotili len na prvom nadvori, tak je to v pohode, ale neviem, ked by ste chceli ist na druhe a tretie, ako by sa to riesilo
No asi sa tam pojdem opytat co a ako. Pojdeme sa tam fotit asi okolo 19.00, tak na vecer.sobas nam zacina o 15.00 ale aj s omsou. kym sa najeme prvy tanec atd. takze asi az tak na vecer. ani neviem dokedy je zamok otvoreny. chcela by som foto aj na konskych schodoch. ale to uvidime. moznoze nakoniec budu krajsie foto z vonku zamku. :-)
Profilova fotka
juj tak "neskoro" neviem, ci vas pustia.. najlepsie bude, ked si tam zavolas alebo pojdes sa popytat osobne
Profilova fotka
zuzi a kde mate svadbu? bud tyzden ti vratim to cd, tento tyzden mi to nevyslo,dik
Profilova fotka
moja sestra sa bola na násvorí fotiť, nikto nič proti tomu nemal, nemuseli sme sa ani pýtať, ani nič platiť,ale bolo to okolo 4tej, takže tak ako radí bezaz, radšej sa popýtaj popredu. ikabl, stretnúť ma nestretneš, lebo ja mám svadbu v piatok a fotiť sa na zámok nepôjdem, lebo som na nich veeľmi nahnevaná, tak som sa zapovedala, že nie. pôjdem sa fotiť u nás za Handlovou na rybníky stiahnem fotky motoriek a hodím do albumu ;-) najskôr to mali byť kone, potom veteráni a nakoniec sme sa prepracovali k trojkolkám
Profilova fotka
mzuzka a preco mas na nich tazke srdce? ak to nie je tajomstvo... tak veterana by som aj ja chcela, da sa niekde zabezpecit?
Profilova fotka
ja som to mala dohodnuté cez kamaráta, ktorý má vlastného a zohnal mi aj druhého, ale on nepožičia . ale skús cez net, veterán klub v bojniciach a veterán klub v Piešťanoch, oni bežne robia takéto svadby o tom zámku som tu písmenkala, keď to bolo aktuálne, nájdem a skopčím ;-)
no mozno sa nam nakoniec podari ist aj skor na foto, ale pred 4 to urcite nebude. fotky pred sobasom by som nechcela. zalezi ako sa rychlo najeme. ja som chcela tiez kone povodne, ale aj tak potrebujeme auto ked sa pojdeme fotit. tak to nechame na auto. zuzka, ked mas to veteranske auto z ich klubu, musis mat aj svojho sofera aleb ti ho daju oni? ved je to zodpovednost soferovat take auto.
Profilova fotka
našla som to ;-) mzuzka • 14. sep 2006 o 13:58 takže dnes mám prvý stressss za sebou aj ja. konečne som sa dotala do Bojníc, tak som išla na matriku zajednať a potvrdiť termín sobáša na Bojnickom zámku. A tam mi "milá" a "ochotná" pani povedala, že v piatok sobáše nerobia, len v sobotu a hneď mi začala ponúkať termíny v sobotu. S úsmevom na tvári som jej zopakovala, že ja chcem mať svadbu v piatok. Ona mi nato povedala, že sa musím prispôsobiť. Pozerám na ňu nechápavo, prečo sa mám ja prispôsobovať, veď svadba v piatok nie je nič neobvyklé, ja si za to zaplatím a predsa ja sa chcem rozhodnúť, kedy budem mať svadbu. Ale že oni to majú dané a v piatok nesobášia. Tak som ju požiadala, nech ma odkáže na toho, kým to majú dané a ja si dám oficiálnu písomnú žiadosť na zosobášenie v piatok 13 apríla, lebo je to pre mňa dôležité. Vraj môžem ju dať jej!! Už som čítala komentár na "ochotu" a sobáše na "bežiacom páse", ale kým som sa nedostala do vývrtky ja , tak som to brala s nadhľadom. Teraz neviem, kde máme urobiť sobáš. Bohovské a vraj všetko robím skoro mzuzka • 14. sep 2006 o 14:51 pozrite reakcie vo svadobnom albume "tulinek" a "angel27"
Profilova fotka
neviem ako je to, keď je auto z veterán klubu, lebo ja som to mala súkromne zajednané

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?