Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
ozaj, baby, nemate niektora z vas cislo, alebo iny kontakt, na firmy vo Valaskej Belej, co vyraba pohare? Viem, ze Kefrinka tam bola tiez si dat robit pohare, ale neviem, ci este sleduje tuto stranku. V salone Milady uz nerobia take ake chcem. Ani ich uz zevraj nebudu mat v ponuke, to mi povedala veduca. Skoda. :-( Pred rokom ich mal moj bratranec tak neviem preco ich zmenili. Ide o pohare v tvare V na sampanske. Momentalne nemam foto. Ale vela dievcat ich ma v albumoch. Alebo viete niejaky iny salon kde by v PD mali tie pohare?
Profilova fotka
Neviem sama preco, to neskor olutovali? Asi kvoli peniazom,alebo kvoli tomu,ze to zbehlo ako vichor a tie spomienky akosi neostali v hlave. :-N Neviem.... Ja to zatial nelutujem! Aj ked mam tiez prazdno v hlave. O tej Belej som vedela, ale to bolo pred rokom a viem,ze nakoniec sme vybrali pohare vo Vtacniku. Ak si spomeniem na ten kontakt, dam vediet, viem,ze mali aj www stranku.
Profilova fotka
my sme boli na dvoch obrovskych svadbach a mala som pocit, ze si to mladozenisi vobec neuzivaju, len obiehaju hosti.. inak baby, treba tie pohare? ked sa okolo toho robi taky humbuk.. su na prvy pripitok alebo aky maju vyznam?
No tak, ja by som ich chcela mat. Mozes z nich pocas celeho vecera. a je to aj pekna spomienka, ktora ti ostane.
Profilova fotka
no mne moj pohar na stuzkovej rozbili :-| a su nutne tie pohare? kolko stoja take jednoduchsie?
tak to je skoda ze ti ho rozbili. nie su nutne tie pohare, ale ja ich chcem mat.v Milady stoja okolo 600sk, zalezi asi ake gravirovanie si das.
Profilova fotka
jeden stoji 600? hmmm :-o
nie obidva
Profilova fotka
mno tak pouvazujem :-D dik baby za ochotu
Profilova fotka
Ahojte, my sme si dali klasicke vinace, sa mi vidi,ze ich mam aj odfotene v pripravnom albume a tie nas vysli 500,- Sk a bohate nam to stacilo. Netreba z toho robit show, vsetky su predsa pekne. Ano bolo to mile, ked sme mali svoje pohariky a tie patrili len nam. Je to spomienka,sice teraz neviem,kde su... :-D A ako bezaz vravi, ma pravdu mimochodom, vela sme museli obiehat a hlavne vela tancovat, vykrutit sa so vsetkym dalo zabrat, s kazdym porozpravat... ale nebolo to take zle. Horsie bolo to,ze som musela davat pozor,ci maju vsetkeho dostatok, lebo bohuzial dnes sa neda spolahnut na nikoho komu za to dokonca platis. takze som bola v strese, ze tam nieco chyba a ze je bordel na stoloch a tak. Hm ma to aj pozitiva aj negativa.
Profilova fotka
dudasik pozrela som tie Vase, nie su zle :-D tak uvidim, co mi povie maco, isto prevrati oci, ze co zasa :-p
Profilova fotka
Ved tam maju rozne tvary, da sa podla mna vybrat a ceny maju vyborne. tak skuskte. Je to hore vo Vtacniku.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte prievidžanky. My sme zatiaľ predbežne dohodnutí na tých čo mala yukaya, vyrobia ich v Blave na zákazku, ale chceme počkať do februára na svadobný veltrh, tam by mohli mať i niečo zaujímavejšie.
mzuzka, kde bude ten veltrh?
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/article/svad... yukaya kuk :-D
Profilova fotka
ahoj yukaya, žiješ? ja že si emigrovala :-D
Profilova fotka
Veru yukaya, co je s tebou? Ci nie je casu? Ako sa inak mas, co noveho?
Profilova fotka
yukaya je uz po svadbe, tak sa jej asi nechce :-D dudasik, ty si svetla vynimka ;-)
Profilova fotka
ahojte, babulky. neviem už presne, ktorá sa pýtala na ženícha a nevestu na auto, tak nemôžem poslať do IP, ale tak hádam si to tu nájde. dnes som bola v PD v Milady pri LŠU a tam majú tiež aj ženícha s nevestou na auto :-)
Ahojte babenky, trochu som sa odlmlcala. Som si citala, co ste tu popisali a tak pisem. My budeme mat okolo 80 hosti a tiez to je len blizka rodina a asi 2 pary kamaratov a starejsi, didzej, kameraman a tak. Ja som si robila predbezny rozpocet a menej ako 100 to asi fakt nebude. Ale tesime sa. Uz sme si boli konecne zajednat termin v kostole. Uz sme pomyslali, ze pojdeme aj na matriku ale kerd ten sobas v kostole sa mi paci najviac. A s poharmi sa este netrapim. Velmi nestresujem lebo mam este ine problemy ako svadbu. Musim este urobit 5 skusok a to nie je sranda. takze zacnem stresovat az po Novom roku. Ozaj vy uz vsetky mate zajednane svadobne saty?
Profilova fotka
laenka, zatial si neviem vybrat :-D nieto este zajednat ;-)
Ahojkajte!!!Chcela by som sa vas opytat ci neviete o nieakej dobre kapele, alebo dj,a niekto tu pisal o kontekte na tetu co pecie tie medovnicky,tak aj to by som chcela poradit!!!Dakujem!!! :-)
Profilova fotka
ahoj ja som to tu už spomínala, DJ p. Chobot 0907738991, dobrá kombinácia so starejším Igorom Suchým ;-) teraz sú v PD vianočné trhy, tam sú aj medovníkari, skús trebárs Ertlovské medovníky, v stánku ti dajú určite aj kontakt
ahojte babeny, to s tym zenichom a nevestou na auto to som bola ja. mzuzka diki za info. Ked som tam bola predtym tak som sa ani nepytala, lebo som nevedela ze aku vyzdobu chcem. Nabuduce sa uz viac popytam. Peta 2999 ta pani co pecie tie medovnicky je z Bojnic, pani Ertlova. ma iba pevnu linku lebo je to starsia pani. tu je telefon- 046541 5125. jeden kus stoji 9 sk. ja uz saty vybrate mam, len dufam,ze mi budu sediet.Ked som ich uvidela, hned som sa do nich zamilovala. :-p prajem vam prijemne hladanie.
mzuzka - dakujem Ti za cislo na dj, no a ikabl za cislo na ti medovniky, sesternica sa mi pytala na vianocnych trhoch,a ze oni ich predavaju pri zamku,ze jej cislo neda,tak ze mam ist tak!!!Ale uz ho mam,tak diky!!! :-)
Profilova fotka
držím palčeky, dúfam že keď bol neochotný predavač, tak aspoň pochodíš u medovníkarky. a daj info, ako s DJom, potom viem ešte jedného, čo hráva diskotéky v PD a aj svadby, DJ Vlado
Profilova fotka
joj aj ja si napisem cislo, by som chcela medovnickove torticky ako menovky na stol... dik baby za kontakt :-D
Nie je zaco, uzite si to. x-)
Profilova fotka
baby, vsetky sviatkujete???? 8-)
Profilova fotka
Ahojte babeny ;-) Ja som tu taky motacik :-N chceme sa s priatelom brat ,niekedy vjuni no a neviem poriadne ako zacat..Dilema je v tom,ze ja pochadzam z Prievidze -moj priatel zo Senice, kde aj teraz zijeme.. a neviem, ktorym smerom sa uberat so svadbou ci v pd a okolie abo se a okolie..prevazna vacsina mojej rodiny su tiez zo zahoria -takze by bolo praktic.keby to bolo niekde zahor.okolie len my netusime ze kde.. boli sme tu pozriet 2 krasne zamky, kde sa dal odrad aj veselka urobit na jednom mieste a to na pol vonu a na pol v sale a keby prsalo zmestili by sme sa dnu,dokonale..ale rok do predu obsadene..boli sme z toho smutny, bo to bolo presne podla nasich predstav..Tak sa vas pytam kocky,ako to je v Pd a okolie????Viem v Bojniciach je krasny zamok a zlata sien(tak sa tusim vola) ale bola som tam kamoske na svad. a nepacilo sa mi,ze tam bolo vidno aj ine svadob pary a bolo to jak na beziacom pase....hladam take nieco,kde je pekne okolie a ta moznost, urobit to vonku ale aj s moznostou byt pod strechou..asi mam prehnane predstavy,hm...neviete mi poradit take nejake romanticke miestecko,kde je sukromie???A neviete co cca. stoji stan??Kazda rada je nad zlato kocky :-) tak vopred dakujem...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?