Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
To Evuliki: neboj sa, to zvladas:-))a o par dni budes spominat na najkrajsi den svojho zivota:-)uzi si tieto posledne predsvadobne dni- su tvoje a nikdy sa uz nezopakuju:-)))
Profilova fotka
praveze si nemyslim,ze to bude moj najkrajsi den v zivote-ten bol,ked sa mi narodila dcerka a tomu sa nikdy v zivote nic nevyrovna.....ALe urcite to bude super zazitok,fakt sa tesim :-D
Ahojte kočky, vedela by mi niektorá poradiť kde robia v centre PD gelove nechty? diky
Profilova fotka
zuzla20 - tak gelove nechty robia napr. na Rozvoji alebo potom pri stanici (oproti Zilinskej univerzite) u Soni.
Profilova fotka
katrin21- :-) som rada, ze sme sa tu stretli, moja....palino nie je jej manzel...ved ona ma emila....nepamatas? palino je len kolega....poslala som ti IP, tak si mrkni ;-) danza
Profilova fotka
danjelik: ja lne viem, ze ,ma babo, je vydata , a vidavam tam takeho s prefarbenou ofinkou, typicky vyzazista, tak to bude Palino.... he he...
shoj dievcata mam pocit ze sa tu riesie vulikina ale myslim ze s tym jej najkrajsim dnom ma pravdu narodenie dietata je nenahraditelne...
Profilova fotka
baby, rozmyslam o gelovych nechtoch.. ale kamoska ma teraz odradila, vraj mi po tyzdni odpadnu,, ze aj jej aj jej mame odpadli, a ze este budem mat potom aj strasne znicene nechty.. no ja som cih chcela len teraz na leto a ked uz tak nech vydrzia aspon 3-4 tyzdne... neviete poradit, v PD ? pocula som , ze pri Elektriku, nad Havanou ci kde robia dobre... alebo kde inde, poradte..surne!
Profilova fotka
no ja som pred par rokomi "nosila" gelove nechty a vobec mi po tyzdni neodpadli... necht odpadol asi az po nejakych 3 tyzdnoch, ale to az vtedy, ked som uz dlhsie mala tie nechty (ked neboli nove) a nebol ten gel dlhsie obnovovany... Ja som si ich davala vtedy robit na Rozvoji, pri Valovicovi (bolo to par rokov dozadu, tak neviem ci to tam este funguje), tam robili uplne perfektne nechty, ale aj v Salone Sona robia pekne....
Profilova fotka
katrin21..ja si davam robit gelove nechty uz asi 5 rok a vydrzia mi cca 5-6 tyzdnov..potom idem vzdy na doplnenie gelu ;-) som s nimi velmi spokojna, ale davam si ich robit u nas v Handlovej..v PD ti neviem nikoho poradit :-|
Profilova fotka
Handlova mi je dost od ruky... :-(((((((((((((
Profilova fotka
a este na Terasach robili dobre a pekne nechty... neviem ci to tam este funguje, kamoska tam bola este pred rokom a fungovalo to, tak mozno aj teraz (islo sa tam takym bocnym vchodom od parkoviska, nie tym hlavnym kde su obchody) to tam este je.... ja som si tam davala robit akrylove - s tymi som bola spokojnejsia ako s gelacmi
Článok sa načítava...
Profilova fotka
janocka: aky je rozdiel medzi akrylovymi a gelovymi?? :-|
Profilova fotka
no hlavne v materiali a v tom, ze ked su gelove, tak na ten umely necht + zivy sa dava taky gel a potom sa to da pod UV lampu aby to zatvrdlo a ked je to pod tou lampou, tak to tak cudne boli obcas (teda aspon mna bolelo) a ked akrylove, tak na tie nechty sa da len taky prasok zriedeny s vodou a ono to potom zatvrdne.... teda aspon myslim, ze si to dobre pamatam.... a tie akrylove mi drzali dlhsie.... takze asi tak
akrylové sú viac škodlive ako gelové....
Profilova fotka
prievidzanky.....ktore sa vydavate presne o tyzden? dajte vediet ako ste na tom...psychicky.....fyzicky....materialno-technicky.... :-D :-D :-D mne to uz celkom dopaluje......hlavne nech uz je za tym......cloveku uz z toho prepina..... :-p
Profilova fotka
ahoj danka, drzim palce buducu sobotu :-D
Profilova fotka
zuzik, dakujeeeeeeeeeeeeeem.......ako sa dari vam vsetkym trom? :-D kedy mas ocakavany den D?
Profilova fotka
dani 11.11. ;-) hlavne sa uz teraz tesim na matersku
Profilova fotka
jeeeeeeeej, zuzi, to je na martina....snad pride aj biely kon :-D drzim palce aj ja vam.... :-D
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Čaute Kočky! Nemáte niektorá skúsenosti s organizáciou svadby na Bojnickom zámku s civilným obradom aj hostinou cez svadobnú agentúru? Ak áno, cez ktorú a koľko vyšla ich provízia? Ď. ;-)
Profilova fotka
bambulka a kde konkretne v handlovej si davas robit nehty,ja ich nenosim,bola som len raz v Pd a nemam dobru skusenost odtial,tak tiez potrebujem poradit.Termin sa mi blizi a nejaky kontakt na dobru nechtarku by som brala.
Profilova fotka
inak to ze su tu na forume prievidzanky som doteraz neobjavila a to sem chodim casto,blbe,kedy mate kto termin,ma niekto 10.10.2009 na Bojnickom zamku
Profilova fotka
Ja poznám veľmi dobrú, ale v PE... ak ti to nevadí ;-)
ahoj sintea, ja mam svadbu cez agenturu, napisem ti do ip
Profilova fotka
Ani by my nevadilo,chodim tam casto pracovne,vedela by som si zariadit casovo,ze tam zbehnem,tak mi napis kontakt,mozes aj do IP.Dik
Profilova fotka
lucy56, volá sa Vlasta Chuťková, kontakt máš v IP ;-) len sa musíš objednať aj mesiac-dva dopredu, lebo má toho moc... ;-)
caute babenky, prave som sa zaregistrovala, som z Novak a na uplnom zaciatku svadobnych priprav, nemame stanoveny este fixny datum, zvazujeme 5.6.2010 ... viete poradit ako vyberat svadobnu miestnost, popripade nejake typy, odporucania na kulturne domy alebo ine nie prilis predrazene miestnosti v okoli?? dakujem
ahoj noo regia v bojniciach je v pohode priateľova sesternica mala svadbu v elektrárňach tam je vraj lacno :-)
Profilova fotka
Ahoj,my mame oslavu v Pd v A klube,ale je to tam malicke,iba pre 30 ludi plus minus,ale zas maju dobre ceny a aj stoly ti vedia spravit,aj navleky na stolicky zohnat,aj vyzdobu si mozes s takych zakladnych farieb vybrat.Ale presne budem vediet az ked to absolvujeme ,mame 10.10.termin,tak potom budem mudrejsia.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?