Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som ale teraz do Turecka asi ani nešla. Teraz sú tam vraj strašné horúčavy. My sme boli začiatkom septembra. A bolo to skvelé. Bolo ešte veľmi teplo, ale už celkom znesiteľne a aj ceny boli prijateľné. Ale však uvidíte. A chcete ísť už teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
No musim sa prisposobit Tomasovi v dovolenke a on moze od 15.7. do 15.8. takze si budeme musiet vybrat nieco vtedy, alebo nepojdeme tento rok vobec a to by mi bolo luto. Ja ked som videla tie ceny, tak by som tiez najradsej zvolila september :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Cez leto je Turecko naozaj dosť drahé, ale zase stojí to za to ;-) My tento rok tiež zrejme nikde nejdeme. Chceli sme ísť aspoň do Chorvátska, ale nakonieco to vyzerá tak, že budeme doma... Nejako ten domček veľa spapá. :-| Ale zase už budeme mať svoje bývanie a na dovolenky môžem chodiť potom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja chcem tiez svadobne rozdelit tak, aby sme nieco zazili a uz zacali aj nieco doma zariadovat. Uz sa nam podarilo vybrat si postel, tak ju asi pojdeme v dohladnej dobe objednat. Sa tesim, ked konecne budeme spavat ako ludia, lebo ta co mame teraz je hrozna.
Odpovedať
Profilova fotka
Takže sa teraz idete pomaly zariaďovať? To je super. My teraz tiež spávame na rozťahovacej pohovke, čo sme si kúpili do bytu, aby sme ju mohli mať aj ako gauč a aj ako posteľ... No chcela by som tiež poriadnu posteľ, ale budeme ju kupovať už až do domu. Lebo som videla aký problém je previesť takúto pohovku a nie ešte veľkú posteľ :-N A akú posteľ chcete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Kocky, neviete nahodou kde v Ziline graviruju pohare? Vdaka za kazdy tip. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monku napriklad pri novom trhovisku v takom zelenom obchodiku, kde predavaju sklo a porcelan. Akurat mi v robote prerabali meno na nove, tak uz sa budem prihlasovat do siete inak, len aby som sa nepomylila. Jani, to je jasne, ze najlepsie mate kupovat veci az po prestahovani, len niekedy je to tazke vydrzat, viem z vlastnych skusenosti. Ta postel je http://www.fipo.sk/moderny-spalne.html - ten prvy obrazok.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem petapalko hned tam bezim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neni zaco, dufam, ze uspejes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zilincanky , mame obednajsiu siestu, tak oddychujeme :-D je tu uzasne, more cistucke a modrucke, pocasie krasne, teplo a velmi pohostinni domaci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ani tu nie je zle pocasie, take akurat do roboty. teplo ale pod mrakom. Tak si to tam uzivajte, az pridete poriadne oddychnuti 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, tá posteľ je perfektná ;-) . Práve mi aj sestra písala, že si kúpili novú posteľ. Niečo je asi vo vzduchu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby..tak uz som doma z prace..aj osprchovana a najedena :-) dufam,mate poznaceny dalsi stvrtok v kalendari na to stretko..zas sa mozeme stretnut prek karolinou a niekam ist..uz teraz rozmyslajte nad zaujimavym miestom ;-) jani..no to mu teda poviem cosi,ked nebol na omsi..ze sa nehanbi..a to uz o osmej rano buntosil.. peti..pekna postel..hned by som ju brala..my si najblizsie ideme kupovat tu v uk do bytu..a na svk az neskor.. a co sa tyka tej dovolenky pozeraj tak tyzden pred..maju vyrazne zlavy..na vsetko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zas som na skok :-D je tu niekto?
Odpovedať
ahoj fifi..ako si tam uzivate? zrejme moc nie,ked si tu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akoze nie :-D dnes sme sa trosku pripiekli :-N boli sme si v meste kupit slnecnik a na veceri, dali sme si plieskavicu :-D inak je tu vyborne, sedime na terase, pivko v ruke, cigarka a tak :-p
Odpovedať
Profilova fotka
http://picasaweb.google.com/matoazuzka nejake fotky z dofce
Odpovedať
ty fajcis???? =-) =-) =-) idem kuknut..
Odpovedať
Profilova fotka
No Fifi to je parada, hned by som s tebou menila. Ale je vas tam riadna kopa a ja som myslela, ze ste sa vybrali len tak s manzelikom.
Odpovedať
ahojte baby..ako sa mi nic nechce..a to je este len rano :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, no co sa divis, ved je najvyssi cas si oddychnut niekde pri mori. Ani mne nechce, som akasi celkovo unavena. Inac vidim, ze si vymenila fotku, no a za chvilu budes menit zasa x-) za svadobnu
Odpovedať
ahoj peti..no a pojdete teda niekam? fotku urcite nevymenim za svadobnu..myslim,ze aj nesvadobne foto mam pekne :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte júj, Zuzi, to je super ísť takto k moru. Aj ja by som šla, ale... :-( Inak malá fifi je veľmi zlatučká ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee....tak ja uz pomaly finifsujem, stres ani nie skor nejaka apatia tak cakam kedy to vypukne :-D
Odpovedať
ahojte bábiky!!! Poriadne dlllho som nebola..vidím, že muma už má tesne pred:-)) Musís sa poriadne tesit!!! AJ sa vam dobre ochladi, nebudete v teplách..
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam ze nebudem aj v prsipalsti
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Linduš, tak ako sa cítiš? Dúfala som, že sa tu ukážeš... Neboj, na sobotu sa ti zariaďuje počasie. Už som to drahému hovorila, nech zariadi niečo normálne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani dakujem ..nieco take medzi horucavou a dazdom by bolo najjjj :-D nervy podla mna este len pridu x-) dobre babulky idem mesta..este sa ozvem ..majte sa zatail :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, zariadime jemné slniečko a bez dažďa, teplota tak okolo 25 stupňov... Môže byť? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi ;-) fotecky su squellllleeeee ;-) aj my sa chystame do Chorvatska ;-) ale zatial to vypada tak ze uuuuplne na blink, teda sadnut do auta a najst nieco na ubytko priamo tam. Kolko Vas vychadza ubytko tam kde ste na noc? Inak predpokladam ze ste si asi viezli stravu so sebou? Nemali ste ziadne problemy na hraniciach? lebo som pocula ze dost hodne teraz pritvrdili co sa tyka dovozu stravy ... ak by si mi mohla poslat nejake infosky budem rada x-) diiik
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?