Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
lea: tak menoffky som vybavila, oznamka budu zo svadbainak.sk a urobia mi aj tematicke menovky, 6 sk za kus, to je v pohode, tesim s a velmi x-)
Odpovedať
tak napis fifi ako to chuti, ja som mala problem aj s kalamarom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nuz z kalamarov byva aj mne zle :-N ale chobotnica vraj chuti ako kuracie verzus bravcove :-D menofky nebudu v albume luko? ;-) som zvedava
Odpovedať
no jasne, ze budu, buduci tyzden idem objednat, len sme si este nevybrali :-N ale este chcem na 100% dohodnut hodinu sobasa, matrikar to uz poznacene, ale pre istotu :-p lebo len mailom sme komunikovali. potom hodim foto, aj ked menovky, az ked pridu, lebo v ponuke na stranke ich nemaju. a dokedy ste na dovolenke? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz veru pozor na terminy, u nas jednej kocke zabudli na fare poznacit datum a tak musia o tyzden presunut sobas, lebo uz sa tam medzicasom nahlasili dalsi 8-( nastastie este nic nebolo v tlaci, ale prehadzovanie saly bolo komplikovane, no nakoniec sa to dalo :-) sme tu do nedele 8-)
Odpovedať
no ja som mu pisala mail ked sme prehadzovali termin a dva krat som si to overila, tak dufa, ze to bude v poho, u nas sa vacsina berie v kostole, myslim, ze na urade to bude ok, on sa aj cudoval, ze preco tak skoro chcem rezervovat termin... tak do nedele toho este iste vela zazijes a ochutnas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooooo istota je istota, ci kostol, ci urad x-) pekny zvysok vecera, snad sa este ozvem 8-)
Odpovedať
no vska preto tam chcem ist este osobne ;-) aj tebe pekny vecer x-)
Odpovedať
som uz doma..pospala som si cosi a aj v sprche som bola..a hned mi je aspon o cosi lepsie.. luko poslem ti potom moje tel c. a kludne ta pockam na stanici ak chces ;-) fifi..no pekne si uzivaj dovolenku este tie zvysne dni :-)
Odpovedať
super, tiez ti napisem potoms voje x-)
Odpovedať
ahojte baby..ako sa dnes mate? nam sa tu prave riadne rozprsalo..a ja mam svetle nohavice :-S no vzala som si aspon bundu ak by nahodou bolo dost chladno..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, mne je dnes dosť na figu a vyzerá, že aj tu možno spŕchne. A do toho mám dnes záverečnú skúšku z angličtiny ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tu sa akurat rozviestilo slnko..je tu fakt super pocasie..to bude tym letom a prisernym teplom.. budem ti drzat palce,aby si to v pohode zvladla..ale neboj,ked moj mily zvladol..urcite aj ty zvladnes..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa nebojím, nejako to zvládnem, len keby prešli tie kŕče v bruchu :-S Dnes už máme len konverzáciu, teda niečo porozprávať o sebe, o rodine, o dome, alebo o niečom takom. Takže to je v pohode... Len dúfam, že tam aspoň prejdem :-N Kati a už máš kufre zbalené?
Odpovedať
a z coho ti je blbo? kufre? tak skoro :-N az cez vikend sa zacinam balit..a svadobne saty mozem zbalit az v nedelu vecer,aby boli co najmenej pokrcene :-D aj ked ich po prilete hned presuniem do vaku na saty..lebo ich budem musiet doma zehlit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja len tak, že či už máš cestovnú a svadobnú horúčku ;-) Veď to je jasné, zbytočne by si tie kufre musela obkračovať :-D No ja mám strašné problémy so ženskými vecami a dnes mám strašné bolesti :-|
Odpovedať
no este 9dni..celkom sa to da..ale obcas mi staci len spomenut a uz nervozita stupa :-N skus panadol femina..ten celkom zabera..alebo ja jem ibalgin..ale 2 vzdy vezmem..to jedine mi zabera..a len na to ho pouzivam..kedze na hlavu beriem paralen..
Odpovedať
Profilova fotka
ja to tiež beriem, len mám všetky tabletky doma. Asi pošlem vedúceho, nech mi kúpi lieky, keď chce, aby som pracovala :-D Tá nervozita začne až keď prídeš domov a budeš už v tom priamom dianí. A už máte vybaveného toho organistu?
Odpovedať
no ona zacne,ked sa budem balit..to je vzdy tazke obdobie..ani jest nie som schopna poriadne..a prejde to vzdy,ked nastupim do busu/vlaku.. organista stale nie je..3 zo 4 su na dovolenke :-S volala som uz aj kamoske a ta nehrala este na katolickej svadbe..takze neviem ako..
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz v lete je to celkovo komplikované. My sme s tým mali tiež problémy. Každý je niekde na dovolenke alebo na prácach v zahraničí :-|
Odpovedať
ale vedia,ze bude svadba..a celkovo aj v lete su svadby..tak sa mali medzi sebou dohodnut,ze kto kedy bude nsa dovolenke..ved tam musia mat jedneho organistu aj na omse.. ak nie,tak rano pisem dekanovi,nech nam s tym pomoze..hoci aj z ineho kostola zobrat organistu..teda ak sa nejaky najde..
Odpovedať
Profilova fotka
niekedy tam ani na omši nebýva organista. Normálne sa tam nehrá a všetko sa len rozpráva. To viem určite, lebo tam chodíme každú nedeľu na omšu. Takže toto asi nemajú úplne doriešené
Odpovedať
no dufam,ze najdeme niekoho ochotneho..mily pozna jednu babu z oravy,ale nema na nu ziadny kontakt..tak som zvedava..ale mame este tyzden,tak sa to hadam vyriesi..ak by si nahodou niekoho poznala,tak daj vediet..
Odpovedať
Profilova fotka
nám hrala priamo organistka z fary a ešte jedna skupina, ktorá chodí takto hrať na svadby. Ale tiež sme ledva zohnali tých pár ľudí. Všetci boli mimo SK :-|
Odpovedať
no nasla som temu organista..tak som aj napisala..a uvidim teda,ci sa podari cosi..lebo to bude riadny problem..
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda hej, svadbu bez organistu si neviem ani predstaviť. Ale určite to nejako poriešiš. Ty si šikulka x-)
Odpovedať
no uvidime..mily mi napise az vecer..kedze je v praci..
Odpovedať
Profilova fotka
hojte 8-)
Odpovedať
ahoj fifi..ako to ide?
Odpovedať
Profilova fotka
vybornee :-p dnes je na veceru spominana chobotnica :-) pijem kafco po opalovacom dni :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?