Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ja som si prave zajednala slovakiu na 9.10 a az teraz ako to tu citam tak ani neviem ktoru salu som si vybrala,budeme mat okolo 100 ludi tak sa tam hadam pomestime.Neviem na ten termin zohnat kapelu,nechcela som DJeja ale je to posledna moznost,vela zaujimavych veci som sa tu dozvedela a este asi aj dozviem :-)
Odpovedať
ahojte :-) , hladam nejaku dobru kadernicku, alebo kadernika, neviete o niecomv Za? Kolko je taka normalna cena za svadobny uces? bola som sa pytat v jednom kadernictve, ukazala som im obrazok, ako si predstavujem asi moj uces a pani mi hovori, ze to cele vyjde okolo 80 eur. Nie je to vela =-) ? cesalka: aj my mame v slovakii, a planujeme mat okolo 100 ludi. Myslim, ze sa v pohode zmestite, nech uz budete v ktorejkolvek sale ;-) nam ma hrat skupina kompromis. Ak chces, pozri si ich stranku kompromis
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Po dlhšom čase za zas pripájam do komunikácie. Chcela by som sa vás všetkých žilinčaniek opýtať kam sa idete dať česať na svadbu. Máte niekto dobré skúsenosti s dobrými kaderníčkami? Ja ani nie a nechcem dať majetok za účes v nejakom vychytávkovom salóne. Tiež neviem aký účes sa hodí ku mojej tvári a tak by som chcela niekoho kto to zvládne odhadnúť za mňa. Viete mi poradiť? Ďakujem
Odpovedať
hľadám nevesty, ktoré majú vlastne mali mať svadbu v sobášnom paláci v bytči, prosím napíšte mi
Odpovedať
ahote kočky. nemáte náhodou niektorá skusenosti so šatočkami od pani jagelkovej? velmi by mi to pomohlo. vďaka ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky, viete mi poradiť nejakú dobrú skupinu na svadbu alebo aj muzikanta zo žiliny, bytče a okolia. Môžete mi posielať kontakty cez ip. Ďakujem .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky v Žiline, už ste premýšľali o tom kam by ste sa išli fotiť? My sme rozmýšľali o Kunerade, ale ten nám vyhorel takže sme tak trochu nahratí. Nechcem fotky z Rajeckých, lebo tam sa fotí každý a tie fotečky sú dosť gýčové. Rozmýšľame teda kde by to bolo pekné a zároveň možno trochu netradiné. Čo vy na to?
Odpovedať
Jitus87 a co tak hrad Strecno? My sme sa tam tiez boli fotit... ;-) alebo Budatinsky zamok, tam je tiez pekne
Odpovedať
ahojte, hladam nejakeho Dj. Mam svadbu v okrese Ruzomberok, a uz neviem kde mam hladat, pomozte mi. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj... mozem ti poradit mojho Dj... on je sice z okresu Zvolen, ale nema problem ist kamkolvek.. chodi aj po cechach,takze myslim ze aj ruzomberok by zvladol.. ak mas zaujem poslem ti na neho kontakt do IP
Odpovedať
ahoj, ano rada by som ten kontakt, dakujem moc
Odpovedať
Ahojte,viete mi poradit,ci sa daju zohnat take saty ,ake mam v albume niekde v ZA kraji,alebo v okoli?Pripadne poradit co su to za saty?Uz davno som si ich stiahla a teraz ich neviem zohnat.Poradte prosim.Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby,poradte mi prosim dobru kadernicku spolu aj s vizazistkou zo ZA,nakolko tu mame svadbu,ale nezijeme tu a nechcem sa len-tak objednat u niekoho koho ani nepoznam,skor chcem dat na odporucanie a ked budem vidiet jej pracu....viete mi nejaku velmi dobru,profesionalnu kadernicku a vizazistku doporucit prosim? Poslite mi prosim kontakty na nich do IP....veeelmi pekne Vam vsetkym uz teraz dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte budúce nevesty zo Žiliny a okolia :-) Potrebujem poradiť, ale nie ohľadom svadobných šiat, ale potrebujem zohnať - kúpiť (nie požičať) večerné (koktejlové, spoločenské šaty) a keďže nie som zo ZA, ale sa tam chystám na nákupy, tak Vás chcem veeeeeeľmi pekne poprosiť o radu, kde by som zohnala nejaké elegantné šatičky na špeciálnu slávnostnú príležitosť, kde je predpísaný odev - FORMAL. Pôjdem kuknúť aj do Trenčína, ale najkôr chcem ísť do Žiliny, myslím, že je tam väčší výber ??? Poraďte prosím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.akosi tu už moc nikto nechodí.to sa žiadna zo žiliny nevydáva?ja mám svadbu budúcu sobotu.najde sa tu ešte niaka čo má v maji zo žiliny svadbičku?
Odpovedať
ahoj katika no ja mám svadbu presne o tri týždne 29.mája, takže nie si sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj melisa a ako si na tom z prípravami?už sa tešíš?
Odpovedať
už dokúpiť len nejaké drobnosti a môžeme sa brať :-) ale ten zhon okolo toho mi už začína liezť na nervy...a čo ty? už je nejaká ta tréma?
Odpovedať
Profilova fotka
také menšie mravčanie v brušku keď si na to spomeniem že o týždeň svadba,ale stresy z toho zatiaľ nemám.uvidím cez týždeň :-) no aj u nás všetci naokolo sú z našej svadby v strese,čo by sme mali byť my aj z mojou polovičkou tak je to naopak.
Odpovedať
a kde budete mať oslavu?
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať v Rosine v KD aj sobáš v Rosine v kostole.a vy?
Odpovedať
my budeme mať sobáš vo farskom kostole a oslavu v slovakii, bude nás dosť veľa a toto jediné nám prišlo vhod.
Odpovedať
Profilova fotka
nás bude okolo 85,čo si myslím že tiež nás bude dosť. :-)
Odpovedať
Ahojte kočky, nie je tu náhodou niekto, kto už mal svadbu v žilinskom Holiday Inn?
Odpovedať
Janicka: My mame svadbu v Holiday, ale v juni, tak ti potom mozem dat info. Ale ak by si nieco aj skor potrebovala vediet, tak sa kludne pytaj :)
Odpovedať
Ahojte, nevie mi niekto poradit dobreho DJ z okolia Ružomberka? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žilinčanky.tak aj ja už to mám za sebou.svadba nám dopadla super,všetci si pochvaľovali,že už dávno na takej svadbe neboli.a to bola uplne obyčajná svadba,ničím výnimočná.ale to bolo asi tým,že bola polka ľudí z vychodu.a vychodniari sa vedia dobre zabaviť :-) a hlavne ma potešilo to,že počasie nám vyšlo tiež.na fotku bolo fajn,aj do kostola ešte ako tak len sa ochladilo a začalo nám pršať večer,keď už bola zábava v plnom prúde.fotky ešte bohužiaľ nemáme,musíme ešte 2 týždne počkať.tak potom pridám
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Katika232, to je super. A kde ste mali oslavu? Mali ste stresy? Kde ste sa boli dať fotiť? Inak gratulujem a želám krásny a dlhý spoločný život. :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Mám otázku. Kedy treba ísť na faru dohodnúť termín? Môžem si najprv zajednávať sálu, foto, hudbu a na faru stačí ísť pol roka pred svadbou, alebo treba ísť najprv tam dohodnúť ten termín a ostatné zajednávať až potom? Lebo sa mi to zdá skoro rok pred svadbou ísť na faru. Ako ste to robili vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Vo všeobecnosti je to tak, že najprv sa zajedná termín v kostole a až potom všetko ostatné, aj nám tak povedal farár. A dlhého termínu sa báť nemusíš, keď sme tam boli my v máji, tak už tam bola ohlásená svadba na ďalší rok. Takže v pohode. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?