Menu Forum

Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
bambuliik
Registrovala sa 3. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Námestovo.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
bambuliik
Registrovala sa 3. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Námestovo.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Námestovo
 @marianka1984 ahoj, mozem ti odporucit DJ-a co hral nam, pochadza z Oravy a okrem toho ze pusta piesne, hra aj na heligonke a spieva, vesely, stale vysmiaty, srsal vtipom... keby som sa vydavala opat, urcite si ho znovu zavolam emoticon skus pohladat DJ Bony, touto cestou mu este raz dakujeme. R+M
2. jún 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martynya
Registrovala sa 25. januára 2012 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
martynya
Registrovala sa 25. januára 2012 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
 @murinko v salóne Stich som bola aj ja, ale tie šaty tam sa mi zdali dosť ošuntené..ani jedny sa mi tam nepáčili..
22. mar 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jednaradost (38 r.)
Jedna Radosť, svadobná a eventová agentúra
Andrea Roháčová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Žilina
191

“Príbej veľkej lásky:) pozrite si s nami, ako preživali svoj sen o láske) https://vimeo.com/183364407”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
jednaradost (38 r.)
Jedna Radosť, svadobná a eventová agentúra
Andrea Roháčová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Žilina
191

“Príbej veľkej lásky:) pozrite si s nami, ako preživali svoj sen o láske) https://vimeo.com/183364407”
(Pred 1 mesiacom)

Dievcata, ak by ste potrebovali akekolvek info ohladne svadby v Zilinskom kraji, rada Vam pomozem a odpoviem na akukolvek otazkuemoticon
22. mar 2012 o 20:31  •  www.jednaradost.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Poprosim vas nevkladat kontaktne udaje na vas, ak si zelate poslat link, tak priamo na vas cez nase stranky. V pripade potreby ma kludne kontaktujte. Prajem vam pekny den, Barbora”
fotoportrét
fotoportrét
d_anica
Registrovala sa 13. júna 2011 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 15. septembra 2012
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
d_anica
Registrovala sa 13. júna 2011 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 15. septembra 2012
    okres Žilina
 @jednaradost vedeli by ste mi prosím poradiť šikovnú kaderníčku/ kaderníka v žiline? Kvôli svadobnému účesu samozrejme emoticon
8. júl 2012 o 11:07  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš