Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no som zvedava na ten tvoj uces..a budes mat tu farbu vlasov,co si si teraz davala? ja netusim ako kozmetiku pouziva moja vizazistka..ale myslim,ze to bude v pohode.. loreal nie je zas tak drahy..ci ano?
Odpovedať
no myslela som loreal v kadernictve, ten profi je drahsi, sampon stoji okolo 500 sk a aj dalsie vyrobky, preto to predrazuje potom aj vyselednu sumu, ale zas vlasy su kvalitne osetrene a uces drzi, aj matrix je super, to je o nieco lacnejsia znacka, tu si kupujem aj ja, v kadernictvach sa da kupit alebo cez net. vlasy budu asi take ake su teraz ta farba sa mi paci :-)
Odpovedať
no ja rozmyslam,ze aky lak kupim na vlasy,aby mi to udrzal..a hlavne,aby to nevyzeralo otrasne..ale aj penove tuzidlo budem musiet obstarat..chcem natocit a tak ich porozhadzovat..plus zadne trosku vypnut,nech mi lahsie drzi zavoj..a korunka ma hrebienky,tak tie musim odstranit :-D
Odpovedať
jaj sa namakas :-D ja presne koli tomu chcem zistit s cim pracuje inak si aspon lak a tuzidlo kupim v kadernictve tu, lebo nech to drzi a vyzera pokial mozno prirodzene
Odpovedať
no tiez budem musiet zistit.idem si to aj hned poznacit..lebo zabudnem :-N normalne si vsetko musim znacit..tolko je toho..ze az..
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, zdravim z Chorvatska :-D
Odpovedať
ahoj fifi..ako si tam uzivas? :-)
Odpovedať
fifi ahooooj :-D ja sa bavkam z draheho navigaciou :-D ako ze mu to mam secko nainstalovat a vysvetlit, mily chlapik :-N
Odpovedať
ja uz mam takmer vsetky menovky hotove 8-)
Odpovedať
sikulka ;-) mne sa strasne pacia tie menovky na zelenych jablckach, to potom budem musiet asi kupit nejaky speci papier nie? a na to vytlacit, no vobec neviem ako to budem robit :-N
Odpovedať
no kludne ti postaci vykres..alebo vyzitkovy papier..maju aj take farebne..zavisi od toho,aku farbu chces ;-) ale kludne moze byt nieco do zlata..ak budes mat zlatu vyzdobu :-)
Odpovedať
nebudem :-( mama ju vydela na svadbe a bola kaki, a po tom co premalovali steny bysa to bilo, takze bude asi bordova.... jaj, madeiry: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... preco mne tak nesedeli :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
videla videla videla samozrejme :-D
Odpovedať
ale aj bordova je pekna..to mozes dat nejaky taky papier na menovky..alebo potom biely s bordovym pismom ;-) kasne satky a aj nevesta :-)
Odpovedať
vdaka ;-) tak ma napadlo to sa zas zelene jablcka asi moc hodit nebudu :-| tak a som v ... asi objednam menovky teda nejake cez net, alebo zeby som zamestnala deti na pracovnom vyucovani :-D :-D :-D to by bolo mile :-D
Odpovedať
no zavisi,co vsetko budes mat na tej vyzdobe..ale napr misto zeleneho mozes pouzit cervene ;-)
Odpovedať
no vyskusam ake to bude a pre istotu si dam do zalohy aj ine, skoda ze nemam stvrtakov, pekne by vystrihovali :-D prvacikov asi predsa len nezapojim :-D
Odpovedať
ved uvidis..ze co tam bude..podla toho sa rozhodnes..mozno ta napadne cosi ovela lepsie :-)
Odpovedať
no uz sa musim nakopnut, su prazdniny tak sa hold musim realizovat
Odpovedať
no ved si urob vylet,ked tam bude svadba a uvidis,co ta napadne..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aký ste mali víkend? Kati, včera som videla tvojho drahého v Závodí v kostole. Už sa vám to pekne kráti. :-D Inak, tento týždeň k nám pribudne ďalšia manželka. Linduš už sa na teba v našich kruhoch tešíme ;-)
Odpovedať
ahojte baby x-) posledny pondelok v praci..o tyzden som v lietadle x-) x-) x-) jani..ano,bol na omsi,aby sa mohol porozpravat s kostolnikom a organistom..len toho druheho bude musiet dnes zavolat.. chuda muma..ked si predstavim,ako bude tento tyzden stresovat..a to nie je jedina..v julovkach je aj dalsia nachystana na sobotu..a potom som ja s babami na rade..sa mi nechce verit :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, Rasťo nebol na omši, prišiel tam len pred koncom, už keď sa čítali oznami :-D Ale presne som si myslela, že ide podohadovať ešte nejaké detaily. A ako sa to podarilo s tou výzdobou? Môžete si kostol vyzdobiť vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ale muma to uz ma vsetko isto pod palcom, takze len doladit drobnosti, aby vsetko do seba zapadalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peti, určite máš pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani, co mas nove? My sme boli na vikend u svokrovcov, tak to bolo, take zvlastne s tykanim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ty tykáš svokrovcom? No u nás to je stále také, ako pred svadbou :-( . Svokre stále vykám a ani neviem, ako ju mám oslovovať. Tak to radšej nerobím :-D Nám sa cez víkend zase pohlo s domčekom. Už máme projektanta na siete a zrejme čoskoro začneme kopať siete. Tak sa z toho teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juuj tak to ste konecne pokrocili, no to je super, tak hadam stihnete tento rok to, co ste mali naplanovane. Inac zaklady by sa mohli stavat aj pred sietami, ci nie? No ja som chcela, aby si Tomas tykal s mojou mamou a on to povedal doma, tak si potom aj oni potykali so mnou. Je to take zvlastne, ale potom sa nebuduje taky odstup. Inac ja som sa cez vikend takisto vyhybala oslovovaniu :-N , kym si zvyknem.
Odpovedať
Profilova fotka
Musí to byť celkom zvláštny pocit. Mne to takto aj niekedy vyhovuje, aj keď si myslím, že rodina by si nemala vykať. Ale moja svokra je v tomto dosť staromódna. U nich aj jej rodičom všetci zaťovia vykajú. Takže ani nečakám, že sa niečo také stane. :-| No základy sa môžu robiť aj pred sieťami. Ale siete musia byť schválené a až potom dostaneme stavebné povolenie. A keď už budú siete schválené, hneď sa budú aj robiť. Ale základy do zimy určite stihneme. Takže zatiaľ to vyzerá tak, že pôjdeme podľa plánu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je fajn, lebo stavbu drzat podla planu je umenie, tam su vzdy nejake sklzy. Ja akurat surfujem to Turecko a hnevam sa, ze som si neuvedomila, ze ceny cez sezonu tak poskocia. Teraz je to uz za mojou hranicou co som ochotna dat. Tak uvidim, ci budeme mat stastie na nieco lepsie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?